می‌‌خواهید ببینید چطور یک کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی کنید؟

برای ساخت یک وب‌سایت شما به سه گزینه اصلی نیاز دارید. دامنه یا همان آدرس وب‌سایت، هاست یا میزبانی وب که می‌تونید وب‌سایت خودتان رو روی آن میزبانی کنید. در دو موردهاست و دامین نیاز به اطلاعات خاصی ندارید و هاستینگ این دو مورد را راه‌اندازی می‌کند. اما سیستم مدیریت محتوا مهم‌ترین بخش هست که شما باید این سیستم را خودتان نصب کنید.

بهترین سیستم مدیریت محتوای دنیا

بهترین سیستم مدیریت محتوا (cms) در دنیا وردپرس هست که امنیت بسیار بالایی دارد و به‌صورتی کد نویسی شده است که باعث بالا رفتن سئو سایت شما می‌شود یعنی توی نتایج گوگل سایت شما در اولویت قرار می‌گیرد. شما می‌تونید برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار اینترنتی بدون نیاز به داشتن مهارت برنامه‌نویسی و یا پرداخت هزینه به برنامه‌نویس، از این سیستم استفاده کنید.

همچنین پوسته‌های از پیش طراحی‌شده بسیار زیادی هست که به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. بیشتر سایت‌ها برای کارکرد بهتر به یک سری ابزار نیاز دارند که این ابزارها را توسط افزونه می‌توان مدیریت کرد. وردپرس با تمامی قالب‌ها و افزونه‌ها سازگاری کامل دارد.

یک سیستم مدیریت محتوا برای هر نوع سایتی که می‌خواهید راه اندازی کنید!

از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باعث شده خیلی از متخصصان طراحی سایت به سمت وردپرس جذب شوند رعایت نکات سئو در این سیستم مدیریت محتوا هست. به‌طوری‌که وردپرس را SEO Base می‌نامند. بهترین سیستم مدیریت محتوا ازلحاظ سئو، وردپرس هست. وردپرس به‌گونه‌ای طراحی‌شده که شما می‌تونید بیشترین میزان بهره‌وری درزمینه سئو رو از اون داشته باشید. این سیستم مدیریت محتوا دقیقاً برای موتور جستجوی Google و همین‌طور Bing توسعه پیداکرده. موتورهای جستجو عاشق سایت‌های وردپرسی هستند چون کدهای وردپرس ساده و مرتب هستند و خواندن آن‌ها برای موتورهای جستجو بسیار ساده هست.

قالب سایت از مواردی هست که باعث زیبایی سایت شما می‌شود، قالب‌ها ظاهر سایت را تشکیل می‌دهند و کلیت کار شمارا به نمایش در می‌آورند. پس آگه دنبال یک سیستم کاملاً رایگان با نصب آسان برای پیشرفت کسب‌وکار خودتون هستید و می‌خواهید کسب‌وکار سنتی خودتان را آنلاین کنید، وردپرس بهترین انتخاب برای شماست.

آموزش وردپرس

با استفاده از وردپرس توانایی ساخت هرگونه وب‌سایت و یا وبلاگ رو بر روی سیستم خود دارید. در وردپرس قالب‌های مختلفی موجود هست که هریک از آن‌ها امکانات متفاوتی را در طراحی وب‌سایت به شما می‌دهد.

برای آموزش آسان و قدم‌به‌قدم سیستم مدیریت محتوا وردپرس و آشنایی با بخش‌های مختلف پنل مدیریت وردپرس می‌توانید آموزش‌های ما را در این صفحه ببینید.

وردپرس را قدم‌‌به‌‌قدم و به آسانی یاد بگیرید!

میهن وردپرس آموزش ساخت وب‌سایت را به‌صورت قدم‌به‌قدم در این صفحه به شما آموزش می‌دهد. همچنین می‌توانید به‌جای هزینه‌های بسیار بالا برای طراحی وب‌سایت، پکیج ویدئویی آموزش کامل وردپرس ما رو در این صفحه دانلود کنید و خودتان به‌آسانی وب‌سایت خودتان رو بسازید البته وردپرس این امکان رو به کسانی که در برنامه‌نویسی مهارت دارند را نیز می‌دهد که با کد نویسی، هر نوع تغییر دلخواه خودشان را در طراحی وب‌سایت و وبلاگ خود بدهند.

در پکیج آموزش کار با وردپرس شما با بخش‌های مختلف پنل مدیریت وردپرس قدم‌به‌قدم و به‌صورت ویدئو آشنا می‌شوید. به‌عنوان مثال کار با برگه و نوشته به‌صورت کامل آموزش داده می‌شود ومی‌توانید تفاوت آن‌ها را مشاهده کنید. همچنین نحوه ایجاد برگه‌های مختلف در وردپرس و ویرایش و حذف آن‌ها به‌صورت کامل توضیح داده می‌شود. ویرایش و ایجاد نوشته، اضافه کردن عکس و برچسب به نوشته نیز در این پکیج آموزش داده‌شده است.