جلسه ۲۲: کار با بخش نوشته ها در وردپرس

4.4 / 5. تعداد رای: 185

نوشتن مطلب در وردپرس

در این جلسه از آموزش قدم به قدم وردپرس همراه شما عزیزان میهن وردپرسی با آموزش نوشتن مطلب در وردپرس هستیم. ممکن است برای افراد تازه‌کار صفحه ارسال مطلب وردپرس به نظر گیج‌کننده بیاید؛ و بسیاری از افراد فقط از قسمت‌های عمومی این بخش استفاده می‌کنند. در این جلسه به بررسی موارد موجود در صفحه افزودن نوشته می‌پردازیم.

در آپدیت جدید وردپرس ویرایشگر گوتنبرگ جایگزین ویرایشگر کلاسیک شد؛ و ازاین‌رو از این به بعد کاربران باید مطالب خودشان را در ویرایشگر گوتنبرگ وارد کنند. ممکن است شما با این ویرایشگر آشنایی نداشته باشید و برای ویرایش و یا قرار دادن مطالب خود با مشکل روبه‌رو باشید ازاین‌رو ما برای شما آموزش قدم‌به‌قدم گوتنبرگ را در این مقاله شرح خواهیم داد.

در این جلسه کار با بخش نوشته ها در وردپرس را با هم بررسی می‌کنیم. ویرایشگر جدید گوتنبرگ که به ما در تولید محتوا کمک بسیار می‌کند.

آموزش کار با گوتنبرگ

در اولین گام برای نوشتن مطلب در وردپرس و یا ویرایش یک نوشته باید دقیقاً مانند ویرایشگر کلاسیک عمل کنید. به این صورت که شما در پنل کاربری خود قسمتی به نام نوشته‌ها دارید که به دو بخش مجزا تحت عنوان افزودن نوشته و ویرایش نوشته تقسیم‌شده است.

در اینجا شما برای اینکه بتوانید یک نوشته جدید ایجاد کنید باید افزودن نوشته را انتخاب کنید؛ و یا اگر قصد دارید یکی از نوشته‌های قبلی خود را ویرایش کنید باید روی همه نوشته‌ها کلیک کنید و پس‌ازآن روی ویرایش پست موردنظر خود کلیک کنید.

شما برای اینکه بتوانید یک نوشته جدید ایجاد کنید باید افزودن نوشته را انتخاب کنید و یا اگر قصد دارید یکی از نوشته‌های قبلی خود را ویرایش کنید باید روی همه نوشته‌ها کلیک کنید و پس‌ازآن روی ویرایش پست موردنظر خود کلیک کنید.

پس‌ازاینکه شما بر روی گزینه‌ی افزودن نوشته کلیک کردید صفحه‌ای مانند تصویر زیر برای شما باز می‌شود.

افزودن نوشته در گوتنبرگ
افزودن نوشته در گوتنبرگ

با توجه به تصویر بالا شما باید عنوان اصلی پست و نوشته خود را در قسمت “افزودن عنوان” وارد کنید. البته توجه داشته باشید که هر عنوانی که در این قسمت وارد می‌کنید به‌عنوان سرتیتر اصلی در نظر گرفته می‌شود.

بلوکی که زیر گزینه‌ی افزودن عنوان قرار دارد درواقع همان بلوکی است که شما می‌توانید متن موردنظر خود را در آن وارد نمایید. در این قسمت شما می‌توانید شروع به نوشتن کنید.

تنظیمات گوتنبرگ

در سمت چپ و بالای صفحه‌ی گوتنبرگ آیکون چرخ‌دنده را مشاهده خواهید کرد؛ که با کلیک کردن بر روی آن گزینه‌های تنظیمات گوتنبرگ برای شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید تنظیمات موردنظر خود را از اینجا وارد نمایید.

تنظیمات گوتنبرگ
تنظیمات گوتنبرگ

درست در سمت چپ آیکون چرخ‌دنده یک گزینه‌ی دیگر به‌صورت سه نقطه وجود دارد که این آیکون نیز در خصوص نمایش ابزارها است؛ و شما با کلیک کردن بر روی آن گزینه‌های بیشتری را در اختیار خواهید داشت.

نمایش ابزارها
نمایش ابزارها

افزودن بلوک در گوتنبرگ

یکی دیگر از ابزارهای گوتنبرگ که در سمت راست و بالای صفحه قرار دارد و با آیکون “+” به شما نمایش داده می‌شود مربوط به افزودن بلوک‌های مختلف است. درواقع شما پس از کلیک کردن بر روی این گزینه می‌توانید بلوک‌های متنوعی را به نوشته خود اضافه کنید. از اینجا می‌توانید به‌تمامی بلوک‌ها دسترسی داشته باشید. همچنین برای جستجوی یک بلوک می‌توانید از قسمت زیر استفاده کنید.

در این قسمت شما بلوک‌های متنوعی را مشاهده می‌کنید که با کلیک بر روی هر یک از این‌ها آیکون‌های متعددی برای شما نمایش داده می‌شود. از اینجا شما به‌تمامی ابزارهای گوتنبرگ دسترسی خواهید داشت.

افزودن بلوک در گوتنبرگ
افزودن بلوک در گوتنبرگ

افزودن تصویر در گوتنبرگ

برای افزودن تصاویر در گوتنبرگ شما می‌توانید از گزینه‌ی افزودن بلوک که در بالا به آن اشاره کردیم استفاده کرده و پس‌ازآن گزینه‌ی “تصویر” را انتخاب کنید؛ تا برای شما بلوکی تخت عنوان تصویر باز شود. در بلوک بازشده گزینه‌ای به نام بارگذاری وجود دارد که شما می‌توانید تصاویر خود را به‌صورت مستقیم از سیستم خود آپلود کنید.

علاوه بر این گزینه‌ی دیگری به نام “کتابخانه پرونده‌های چندرسانه‌ای” نیز وجود دارد که تمامی تصاویر سایت شما در آن موجود است، البته می‌توانید تصاویر خود را از طریق این گزینه نیز بارگذاری کنید.

بارگذاری تصاویر
بارگذاری تصاویر

افزودن تیتر به نوشته‌‌ها در گوتنبرگ

تمامی نوشته‌ها و پست‌هایی که شما در سایت خود قرار می‌دهید نیاز به‌عنوان و زیر عنوان دارند، داشتن زیر عنوان باعث می‌شود خوانایی متن شما بالا رود. در این قسمت شما می‌توانید از تیترهای مختلفی به نسبت مطالب خود استفاده کنید.

افزودن عنوان به مطلب
افزودن عنوان به مطلب

در این قسمت شما می‌توانید مشخص کنید تیتر شما به چه صورت باشد. به‌صورت معمول شما باید تیتر اصلی خود را 2H قرار دهید و به ترتیب زیرعنوان‌های دیگر را انتخاب نمایید.

گزینه‌ی دیگری که در تصویر بالا در قسمت تولبار مشاهده می‌کنید مربوط به تبدیل عنوان می‌باشد به این صورت که با کلیک کردن بر روی آن باکس جدیدی برای شما باز می‌شود؛ که شما با استفاده از گزینه‌های آن می‌توانید نوشته خود را به پاراگراف، گروه و یا نقل‌قول تبدیل کنید.

حالت تمام صفحه و نورافکن در گوتنبرگ

در حالت عادی اگر شما بخواهید که یک نوشته در گوتنبرگ ایجاد کنید، در کنار صفحه‌ی خود پیشخوان و گزینه‌های دیگری خواهید دید که ممکن است باعث حواس‌پرتی شما شود. درواقع ممکن شما بخواهید بدون هیچ حواس‌پرتی به نوشتن در گوتنبرگ بپردازید که برای این موضوع باید حالت تمام صفحه را در گوتنبرگ فعال نمایید. برای فعال کردن این حالت باید از آیکون سه نقطه در سمت چپ، گزینه‌ی” حالت تمام صفحه” را انتخاب نمایید.

حالت تمام صفحه
حالت تمام صفحه

علاوه بر مورد بالا شما این امکان را دارید که با انتخاب گزینه‌ی” نورافکن” می‌توانید بر روی یک پاراگراف به‌خصوص متمرکز باشید. درواقع با انتخاب این گزینه پاراگراف‌های دیگر برای شما کمرنگ شده و پاراگراف مدنظر شما به‌صورت پررنگ برای شما به نمایش در می‌آید.

تنظیمات رنگ در گوتنبرگ

در ویرایشگر گوتنبرگ شما این امکان را دارید که رنگ متن نوشته خود و حتی پس‌زمینه پاراگراف را تغییر دهید. برای تغییر این موارد باید بعد از کلیک کردن بر روی آیکون چرخ‌دنده به قسمت تنظیمات رنگ رفته و رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید.

همچنین شما می‌توانید علاوه بر رنگ‌های موجود در این قسمت با انتخاب گزینه‌ی”رنگ سفارشی” رنگ موردنظر خود را برای متن و پس‌زمینه انتخاب نمایید. رنگ‌بندی مناسب هنگام نوشتن مطلب در وردپرس بسیار اهمیت دارد.

 تنظیمات رنگ
تنظیمات رنگ

همچنین ممکن است شما پس از انتخاب یک رنگ بخواهید رنگ دیگری را انتخاب نمایید؛ یا به‌صورت کلی از انتخاب رنگ منصرف شده باشید که در این صورت باید گزینه‌ی پاک‌سازی را انتخاب کنید تا نوشته‌ی شما به‌صورت پیش‌فرض برگردد.

افزودن فهرست به مطالب

برای افزودن فهرست به مطالب خود می‌توانید روی گزینه‌ی “+” که در سمت راست قرار دارد کلیک کنید؛ و از آنجا گزینه‌ی فهرست را جستجو و انتخاب کنید تا برای شما بلوک فهرست باز شود. همچنین می‌توانید بعدازاینکه یک مطلب را نوشتید آن را انتخاب کرده و به فهرست تبدیل کنید.

همچنین شما می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی زیر از قسمت تولبار فهرست خود را به بند تبدیل کنید.

افزودن فهرست
افزودن فهرست

افزودن لینک به نوشته‌‌ها

برای اینکه بتوانید به قسمت خاصی از نوشته خود پیوند خاصی را اضافه نمایید باید پس از انتخاب متن موردنظر خود به‌راحتی کلیدهای “Ctr + K” را از روی کیبورد خود انتخاب کنید؛ پس از انتخاب کلیدهای گفته‌شده برای شما باکس جدیدی باز می‌شود که شما باید پیوند موردنظر خود را در آن وارد نمایید؛ و بر روی فلش کوچکی که در سمت چپ قرار دارد و در تصویر زیر نمایش داده‌شده است کلیک کنید. بعد از کلیک بر روی آن می‌بینید که به متن شما پیوند اضافه‌شده است و متن شما به رنگ آبی تغییر رنگ پیداکرده است.

Gutenberg Add Link
آفزودن لینک

انتشار مطلب نوشته شده

برای آنکه نوشته و پست خود را ذخیره کنید باید بر روی گزینه‌ی “ذخیره پیش‌نویس” که در بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید. همچنین شما این امکان را دارید که با انتخاب گزینه‌ی “پیش‌نمایش” به‌صورت زنده پیش‌نمایش نوشته خود را مشاهده نمایید. علاوه‌بر این می‌توانید برای منتشر کردن نوشته خود بر روی گزینه‌ی “انتشار” کلیک کنید و پست خود را در سایت منتشر کنید.

ذخیره نوشته
ذخیره نوشته

دسته‌بندی‌های پست

در قسمت دسته‌ها (گوشه پایین تصویر) دسته‌بندی مربوط به مطلب خود را وارد کنید یا اگر نداشتید می‌توانید آن را بسازید.

برچسب‌ها در پست نوشته شده

کلماتی که می‌خواهید مطلب شما در گوگل با جستجوی این کلمات نمایش داده شود. (برای سئوی سایت استفاده می‌شود)

تصویر شاخص

برخی قالب‌های وردپرس از تصویر شاخص پشتیبانی می‌کنند. تصاویر شاخص برای زیباتر کردن سایت و نمایش تصویری کوچک از پست در قالب سایت استفاده می‌شوند. پس اگر قالب شما از تصویر شاخص پشتیبانی می‌کند و این قسمت را در صفحه افزودن نوشته دارید، می‌توانید تصویر شاخص خود را انتخاب کنید. درصورتی‌که می‌خواهید اولین تصویر پست به‌عنوان تصویر شاخص به‌صورت اتوماتیک قرار داده شود از افزونه auto post thumbnail pro استفاده کنید.

بعد از واردکردن تمامی موارد بالا در صفحه افزودن نوشته برای منتشر کردن مطلب در سایتتان روی دکمه انتشار کلیک کنید.

نوشتن مطلب در وردپرس با ویرایشگر قدیمی

برای نوشتن مطلب در وردپرس در پنل مدیریت در قسمت نوشته‌ها دو زیرمجموعه است که یکی نوشته‌ها و یکی دیگر افزودن نوشته می‌باشد؛ که تمام نوشته‌های سایت را به شما نمایش می‌دهد. افزودن نوشته قسمتی است که می‌توانیم توسط این قسمت مطلب جدید بنویسیم.

نوشتن مطلب در وردپرس با ویرایشگر قدیمی
نوشتن مطلب در وردپرس با ویرایشگر قدیمی

در قسمت عنوان شما باید عنوان مطلب مدنظر خود را بنویسید. توجه داشته باشید که قسمت عنوان مطلب در سایت شما به‌عنوان نام نوشته نمایش داده می‌شود. سپس برای عنوان نوشته شما یک پیوند یکتا در نظر گرفته می‌شود که می‌توانید آن را تغییر دهید.

همچنین اگر پست یا مطلب شما دارای عکس باشد و بخواهید تصویری داخل نوشته بگذارید باید روی قسمت افزودن پرونده چندرسانه‌ای کلیک کنید؛ و عکس خود را از سیستم بگیرید و بکشید در داخل صفحه افزودن پرونده چندرسانه‌ای تا تصویر شما آپلود شود.

در قسمت زیر پرونده چندرسانه‌ای یا همان قسمت متن نوشته شما باید متن نوشته خود را تایپ کنید.

شب و روزتان خوش 🙂

آموزش کامل وردپرس

این مقاله بخشی از دوره آموزش رایگان وردپرس هست. با مشاهده این دوره رایگان، می‌توانید کار با وردپرس را به صورت کامل یاد بگیرید.

دوره رایگان آموزش وردپرس
نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. U343826 ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

  سلام خیلی ممنون بابت آموزش کاربردیتون.
  برای من یک مشکلی پیش اومده وقتی نوشته جدیدی میسازم و انتشار رو میزنم نوشته نمایش داده نمیشه و با خطای 404 مواجه میشم.
  ممنونم میشم راهنمایی کنید.

 2. U341951 ۱۹ فروردین ۱۴۰۳

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من فالب اهورا رو انتخاب کردم اما میخوام که لوگو قالب رو تغییر بدم
  تو ویدیوهای اموزی میگه از طریق سفارشی سازی بخض لوگو و استایل رو بزنید اما تو سفارشی سازی فقط استایل رو داریم و وقتی لوگو رو سرچ میزنم فقط متنی میگیره و نمیتونم لوگومو بارگزاری کنم … ممنون میشم کمکم کنید

 3. U340446 ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

  درود بر شما یک طراح سایت چه طراحب ک کد میزنه و چه طراح ورد پرس تا کجای کار رو موظف بر عهده بگیره؟ منظور اینه که یه طراح سایت باید ui و ux هم بلد باشه؟ یا اون مربوط به متخصص ui و ux هست؟

 4. U338537 ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر
  ۱.آقای راد بنظرتون بهتره که صفحه اصلی که همون خانه هست با برگه ساخته بشه یا نوشته؟
  ۲.کدوم برای گوگل بهتره؟
  ۳.برگه آیا میشه کاربران نظراتشونو بنویسن؟ومیشه لینک داد؟وفوتر داره؟یا باالمنتور میشه این قابلیت ها رو بهش اضافه کرد؟
  ۴.ساخت لینک چطوریه یعنی اسم برگه روازکجا پیداکنم؟

 5. U339702 ۱۰ اسفند ۱۴۰۲

  با سلام و ادب
  مهندس عزیز برای ایجاد یک نوشته دارای رئوس مطلب راهنمایی می فرمایید؟
  به برخی سایت ها که مراجعه می کنیم، نوشته هایی با فرمت های جالب وجود دارد و در کنار آن با کلیک بر روی تیتر هر قسمت آن نوشته، در صفحه جابجا می شویم.
  مشخصا این متن ها از تکنیک Anchor بهره برداری می کند اما برخی از پست های که دیده می شود این انکرها به صورت یک منو ثابت و دکمه ای در کنار متن وجود دارد….
  اگر امکان دارد راهنمایی بفرمایید که چطور این چنین نوشته ای تولید کنم.

 6. U339066 ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

  سلام به شما دوست عزیز
  خواستم تشکر بکنم بایت آموزشهاتون
  آموزشهاتون کیفیت تصویر و صدا عالیه،محتوا کامله،ساده سازی شده،از ته دل هستش و بیان لطیف داره
  دمتون گرم و انشالا تولد 500 سالگی سایتتون

 7. U338574 ۲۲ بهمن ۱۴۰۲

  سلام خسته نباشید من میخوام نوشته اضافه کنم خطا میده
  خطای fatal eror میده چکار کنم ؟؟؟.
  لطفا راهنمایی کنید مرسی

 8. U337658 ۱۹ بهمن ۱۴۰۲

  سلام خداقوت استاد
  من در سایتم چند افزونه که خودتون گفتید مثل سرعت دادن به سایت ووکامرس و …. را اضافه کردم ولی سایتم خیلی سرعتش کم شده باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید .

 9. U314328 ۳ بهمن ۱۴۰۲

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز
  سوالم در مورد متن جایگزین تصاویر هست(زمانیکه داریم با گوتنبرگ مقاله ای را تنظیم می کنیم)
  چرا وقتی در یک مقاله، تصویری اضافه می کنیم و از قسمت “بلوک<تنظیمات<متن جایگزین " متنی را در قسمت متن جایگزین می نویسیم، این متن یا همان متن جایگزین در قسمت "رسانه<کتابخانه" پنل وردپرس نمایش داده نمی شود؟
  برای نوشتن متن جایگزین تصاویر در صفحه ساز گوتنبرگ باید از طریق دیگری اقدام کنیم؟

 10. U336044 ۲۰ دی ۱۴۰۲

  سلام ممنون از آموزشتون
  ولی کاش با قالبی غیر از قالب اهورا آموزش میدادین چون تو وردپرس بعضی از این چیزایی که میگین نیست( باقالب هلو المنتور دارم یاد میگیرم )

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۱ دی ۱۴۰۲

   سلام بیس کار با وردپرس رو شما یاد بگیرید با هر قالبی میتونید طراحی سایت کنید

 11. U325901 ۱۰ دی ۱۴۰۲

  سلام
  میخواهم وقتی متنی از جایی کپی میکنم و در نوشته تا پییست میکنم همه متن با همان ترکیب و استایلی که کپی شده جایگذاری بشه چه تنظیماتی باید انجام بدم؟

 12. U334530 ۱۰ دی ۱۴۰۲

  سلام استاد وقتتون بخیر خسته نباشید
  چرا من وقتی یه پست جدید ایجاد میکنم و زمانی که روش کلیک میکنم خطای 404 میده و میگه صفحه مورد نظر شما پیدا نشد
  حتی مطالبی که برای نمونه گذاشتید هم وقتی روش کلیک میکنم همین اتفاق میوفته
  حتی بخاطر این مشکل یکبار ورد پرس رو ریست کردم و قالب رو مجددا نصب کردم اما باز مشکل رفع نشد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 13. U335690 ۴ دی ۱۴۰۲

  سلام
  لطفا راهنمایی می کنید چطور مانند باکس “آنچه در این مقاله می‌خوانید” ساخته میشه
  میخوام رو هر تیتری بزنم به اون مطلب پایینش هدایت بشه

 14. U334637 ۲۸ آذر ۱۴۰۲

  چطور مشکل رو رفع کنم
  میشه قالب رو تغییر بدم،قالبی که نصب کردم از قالب های رایگان وردپرس هست
  واگه تغییر بدم اطلاعات سایتم رو باید پکاب بگیریم و افزونه ها رو چطور ،باید دوباره نصب کنم

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۹ آذر ۱۴۰۲

   سلام
   بستگی به قالب جدیدی که میخواید نصب کنید داره
   مثلا قالب اهورا زمان نصب اصلا نیازی نداره که اطلاعات شما پاک بشه

 15. U334637 ۲۸ آذر ۱۴۰۲

  سلام خیلی ممنون بابت آموزش هاتون
  خواستم بدونم چرا‌وقتی ادرس سایتم رو وارد میکنم و با گوشی وارد میشم صفحه بهم ریخته س ،اینطوریه که انگار تصویر نصف شده وتنها نصف سایت دیده میشه،ولی وقتی با لپتاب وارد میشم از سی پنل ،سایت درست نمایش داده میشه
  ی پیام هم داشتم ،پیام رنک مث بود و گفته بود urlتغییر کرده و برای تغییر مراجعه کنید ،میتونه به خاطر این باشه ،چون رنک مث بلاکم کرد نتونستم وارد بشم

 16. U335213 ۲۷ آذر ۱۴۰۲

  سلام من هرکاری میکنم نمیتونم مطالبم رو با یک قالب منتشر کنم وقتی قالب رو روی نوشته تکی میسازم هنگامی که میخوتم ویرایش کنم قابل ویرایش نیستسلام من هرکاری میکنم نمیتونم مطالبم رو با یک قالب منتشر کنم وقتی قالب رو روی نوشته تکی میسازم هنگامی که میخوتم ویرایش کنم قابل ویرایش نیست؟؟؟؟؟؟؟

  • Reza Rad رضا راد ۲۷ آذر ۱۴۰۲

   سلام متوجه نشدم. منظورتون از قابل ویرایش نیست چیه؟ مثلا کار نمیکنه ویرایشگر؟

   • U335213 ۲۸ آذر ۱۴۰۲

    سلام مجدد
    منظورم اینه زمانی که یک قالب برای نوشته هام طراحی میکنم نمیتونم اونو برای تمام توشته ها بکار بگیرم
    هنگام فراخوانی قالب و ویرایش اون برای نوشته های مختلف بخ مشکل برمیخورم
    مثلا ویجت ارسال مطلب رو هر چه موقع طراحی قالب بهش داده شده همونو نمایش میده و ویرایش نمیشه
    ممنونم از توجهتون

    • Reza Rad رضا راد ۲۸ آذر ۱۴۰۲

     سلام مجدد شما باید از قالب های المنتور استفاده کنید سپس توی هر صفحه ویرایشش کنید. اگر با گوتنبرگ کار میکنید یجا تغییرش بدید برای همه سایت تغییر میکنه.

 17. U334773 ۲۵ آذر ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر برای گذاشتن محصولات در سایت کدوم ویدیو رو باید ببینم چون پیدا نمیکنم میشه راهنمایی کنید مچکرم ازتون .

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۷ آذر ۱۴۰۲

   درود
   برای اینکه سایتتون رو به یک سایت فروشگاهی تبدیل کنید و توی سایت محصول قرار بدید باید آموزش کار با ووکامرس رو مشاهده کنید

 18. U333295 ۲۵ آبان ۱۴۰۲

  سلام
  من یک نوشته داخل یک دسته بندی ایجاد کردم که اون دسته ،دسته هایی بصورت زیرمجموعه دارد
  متاسفانه متن نوشته داخل تمام زیرمجموعه ها نشان داده میشه
  چیکار باید کرد که فقط در داخل همان دسته نمایش داده بشه

 19. U325645 ۵ آبان ۱۴۰۲

  سلام
  ببخشید من سوال قبلی رو اشتباه ارسال کردم،،سوال من این بود ( یک دکمه یا نمایشگر کوچک در نوشته ها در شرح یک کالا می خواهم بگذارم که اگر داخل فروشگاه قیمت این کالا را تغییر دادیم به صورت آنلاین در قسمت نوشته ها هم قیمت تغییر کند و نمایش داده شود)
  من نمی دونم اسم این مدل دکمه یا نمایشگر رو در قسمت نوشته ها چی جستجو کنم؟؟؟

  با تشکر
  با احترام

 20. U325645 ۵ آبان ۱۴۰۲

  سلام

  ببخشید من می خواستم فرق بین نوشته ها و برگه ها رو بدونم ؟؟ که چه تفاوتی داره؟؟

 21. U328745 ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

  سلام چرا بعد ازانتشار نوشته هنگام نمایش میزنه صفحه یافت نشد؟

 22. U329189 ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر
  خدا قوت برای تمامی مطالب عالیتون یک سوال داشتم برای قسمت فهرست مثلا میزنیم محصول و این فهرست چندتا زیر شاخه باز می کنیم برای توضیحات هر قسمت از این زیر شاخه چطوری توضیحات اضافه کنم