سوالات متداول

از آن‌جا که هدف اصلی ما ارائه راهکارهای جامع به افراد برای راه‌اندازی وب‌سایت و کمک به طراحان سایت برای کسب تجربه و کسب درآمد بیشتر است، میهن وردپرس پروژه طراحی سایت یا برنامه‌نویسی نمی‌پذیرد. خدمات ما شامل ارائه محصولات و آموزش‌های مفید در حوزه کسب‌و‌کارهای اینترنتی است.

خیر. هر مدیر وب‌سایت بهتر است به شخصه عملیات بهینه‌سازی وب‌سایت خود را انجام دهد یا برای تولید محتوا و سئو یک تیم سئو متشکل از یک یا چند نفر تشکیل دهد؛ برخلاف سایر امور، پیشنهاد می‌کنیم بهینه‌سازی وب‌سایت خود را برون‌سپاری نکنید.

تمام محصولات دارای سیستم لایسنس هستند و هر لایسنس تنها روی یک وب‌سایت وردپرس قابل نصب خواهد بود.

برای ساب دامین و ساب فولدر‌ها نیز باید لایسنس جداگانه خریداری شود.

خیر. محصولات آموزشی دارای سیستم لایسنس می‌باشند. هر لایسنس تنها توسط یک نفر و روی یک کامپیوتر یا موبایل اجرا خواهد شد.

برای دسترسی به سایت شما و حل سریع‌تر مشکل، کارشناسان پشتیبانی ما باید بتوانند به سایت شما دسترسی داشته باشند. طبیعی است امکان دسترسی به لوکال هاست شما وجود ندارد.

تمام تلاش مجموعه ما این است که یک محصول واقعا کاربردی ارائه کند. برای رسیدن به این هدف باید تمام نیروی خود را تمرکز کنیم. پس سعی می‌کنیم یک قالب بسیار عالی با امکانات فوق‌العاده و مناسب برای هر نوع وب‌سایتی داشته باشیم.

تمام تلاش خود را در زمینه آموزش، روی دوره جامع سایت برتر متمرکز کرده‌ایم. با این‌کار می‌توانیم بهترین بروزرسانی‌ها و بهترین پشتیبانی ممکن را به مدیران سایت برتر ارائه کنیم.