در بخش قالب رایگان وردپرس برای شما تعدادی از قالب های وردپرس رایگان را قرار داده ایم تا چیدمان سایت وردپرسی خود را به دلخواه خود انتخاب کنید. به آسانی و بدون پرداخت هزینه ! کاملا رایگان!

قالب‌‌های وردپرس با امکاناتی که در اختیار کاربر قرار می‌‌دهند در واقع کاربر رو از برنامه‌‌نویسی و کدنویسی نجات می‌‌دهند. پوسته‌‌های موجود در دنیای وردپرس به دو صورت رایگان و غیر رایگان وجود دارند.

همانطور که از اسم این پوسته‌‌ها مشخص است برای استفاده از آن‌‌ها نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌‌ای ندارید. با استفاده از این قالب‌‌ها نه تنها در هزینه‌‌های خود صرفه جویی می‌‌کنید بلکه این قالب‌‌ها باعث می‌‌شوند شما زمان زیادی رو برای طراحی سایت هدر ندهید و در کمتر از چند دقیقه بتونید سایت خود را به زیبایی طراحی کنید.

در این صفحه ما به شما صدها قالب وردپرسی رایگان رو ارائه داده‌‌ایم که شما پس از مشاهده دمو این پوسته‌‌ها با توجه به فعالیتی که می‌‌خواهید در سایت خود انجام دهید به دلخواه می‌‌تونید گزینه مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید.

قالب‌‌های رایگان مختص به یک فعالیت نیستند یعنی هر یک از آن‌‌ها به یک منظور خاص طراحی شده‌‌اند و افراد با هر نوع سایتی می‌‌تونند یکی از این پوسته‌‌های وردپرسی رو برای سایت خود انتخاب کنند. میهن وردپرس تمامی این قالب‌‌ها را به صورت فارسی و راست‌‌چین شده در اختیار شما قرار می‌‌دهد و شما می‌‌تونید تمامی این قالب‌‌ها را از این صفحه دانلود و نصب کنید.

مشاهده قالب های حرفه‌ای