تماس با ما

می‌خواهید با ما در ارتباط باشید؟ ما یک تیم جوان، جمع‌و‌جور و فعال هستیم. 🙂 پس تا حد امکان یک سیستم منظم و مرتب برای ارتباط با شما ساخته‌ایم. لطفا شرایط خود را انتخاب کنید تا بتوانیم در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم.

پاسخگویی به شما در اولویت تمام کارهای ماست. یک پنل اختصاصی برای پاسخگویی به شما ساخته‌ایم. لطفا از مرکز پشتیبانی، درخواست پشتیبانی ارسال بفرمایید.

لطفا یک ایمیل به info@mihanwp.com ارسال کنید. نهایتا در عرض ۲۴ ساعت به شما پاسخ خواهیم داد. یا از چت آنلاین گوشه سایت با ما در ارتباط باشید. کارشناسان فروش ما در عرض چند دقیقه پاسخگوی شما هستند.

از چت آنلاین گوشه سایت با ما در ارتباط باشید. کارشناسان فروش ما در عرض چند دقیقه پاسخگوی شما هستند.

از آن‌جایی که تعداد سوالات کاربران درباره کار با وردپرس و حل مشکلات سایت بسیار زیاد هست متاسفانه علی‌رغم میل باطنی قادر به پاسخگویی نیستیم. پاسخگویی به تمام سوالات توسط پشتیبانان سایت انجام خواهد شد. در صورتی که دانشجوی دوره سایت برتر هستید، می‌تونید هر سوالی که درباره مدیریت و حل مشکلات سایتتون دارید رو از مرکز پشتیبانی ارسال بفرمایید.

می‌توانید از طریق ایمیل admin@mihanwp.com مستقیما با رضا راد در ارتباط باشید. به دلیل زیاد بودن حجم سوالات، علی‌رغم میل باطنی امکان پاسخگویی به سوالات عمومی شما درباره وردپرس و مدیریت سایت وجود ندارد.

لطفا از طریق صفحه استخدام در ارتباط باشید.

احتراما در حال حاضر خدمات طراحی سایت ارائه نمی‌شود. تمرکز ما به صورت کامل روی محصولات و پشتیبانی کاربران هست.

آدرس دفتر مرکزی

آدرس دفتر امارات: Dr Marasi Drive 101, Business Bay, Dubai, UAE

در شبکه‌های اجتماعی