ثبت‌نام ورود

قالب وردپرس

در این بخش می‌توانید قالب وردپرس مورد نظر خود را پیدا کنید و از آن برای طراحی سایت خود استفاده کنید. این قالب‌ها برای سایت‌های مختلف شخصی، شرکتی، فروشگاهی و مجله‌ای و خبری مناسب هستند.

قالب‌هایی که پیشنهاد می‌کنیم

جدیدترین قالب‌های وردپرس

1 2 3 4 26 27 28

قالب وردپرس چیست؟

قالب یا پوسته‌های وردپرسی درواقع عناصری هستند که ظاهر کلی سایت شما را نشان می‌دهند. به معنای دیگر زمانی که کاربر وارد سایت شما می‌شود با مجموعه‌ای از عناصر روبه‌رو می‌شود که همگی در قالب سایت جایگذاری شده‌اند. درواقع پوسته‌ها شما را از دردسرهای کد نویسی راحت می‌کند و به شما یک دسترسی بسیار ساده برای ظاهرسازی سایت می‌دهد.

انواع قالب‌‌های وردپرس

قالب‌‌های بسیار متنوعی در دنیای وردپرس وجود دارند که دارای تم‌‌های بسیار متنوعی میباشند، البته هر یک از قالب‌‌های وردپرس برای کارکرد خاصی طراحی شده و شما باید به نسبت نیاز سایت خود یکی از این پوسته‌‌ها را انتخاب کنید و بر روی سایت خود فعال کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که برخی از قالب‌ها چندمنظوره هستند و برای سایت‌های مختلفی قابل استفاده می‌باشند، اما سایر قالب‌ها دارای کارکرد مشخصی هستند که شما باید قبل از نصب قالب شناخت دقیقی بر روی هر یک از آن‌ها داشته باشید و پس‌ازآن اقدام به فعال کردن قالب روی سایت خود کنید.

به‌طور کلی قالب‌ها به دو دسته رایگان و غیر رایگان تقسیم می‌شوند. پوسته‌های غیر رایگان که به آن‌ها قالب‌های حرفه‌ای نیز گفته می‌شود قابلیت‌های منحصربه‌فردی را در مقایسه با قالب‌های رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

ضرورت استفاده از قالب وردپرس

یکی از دلایلی که شما را ملزم به استفاده از قالب‌های وردپرس می‌کند امکان صرفه‌جویی در زمان است. شما با استفاده از این قالب‌ها دیگر نیازی ندارید که زمان خود را صرف کد نویسی برای یک تغییر بسیار کوچک در سایت کنید.

علاوه‌بر این اگر شما از پوسته برای ظاهرسازی سایت خود استفاده کنید می‌توانید در هزینه‌های خود نیز تا حد زیادی صرفه‌جویی نمایید چراکه شما با استفاده از قالب از استخدام برنامه‌نویس برای سایت خود کاملاً بی‌نیاز می‌شوید و خودتان به‌راحتی می‌توانید هر ظاهری را به سایت خود بدهید.

ویژگی‌‌های یک قالب وردپرس خوب

قالب‌های وردپرسی از جهات بسیار زیادی به کاربرانی که قصد راه‌اندازی یک سایت زیبا را دارند کمک می‌کند. شما با استفاده از قالب‌های ودرپرس قادر هستید که جایگذاری محتوای سایت خود مانند مطالب، تصاویر، ویدئوها و تصاویر را به‌دلخواه خود مشخص کنید.

همچنین شما این امکان را خواهید داشت که بر روی قالب خود با استفاده از افزونه‌های متعددی که در وردپرس وجود دارد امکانات بی‌نهایت و فوق‌العاده‌ای را اضافه کنید.

علاوه‌بر موارد بالا شما این امکان را دارید که با استفاده از یک قالب مناسب نمایش صحیحی از سایت خود را در دستگاه‌‌های مختلف به‌نمایش در بیاورید. به این صورت که شما مشخص می‌کنید مطالب و محتوای سایتتان در تلفن‌های هوشمند به چه صورت به کاربران نمایش داده شود.

امکان سفارشی‌‌سازی آسان

به‌جرات می‌توان گفت که مهم‌ترین عامل رواج استفاده از قالب‌ها در میان سایت‌های گوناگون امکان سفارشی‌سازی بسیار ساده می‌باشد. کاربران این امکان را دارند که تنها با چند کلیک طرح و رنگ دلخواه خود را در سایت خود اعمال نمایند.

قالب‌های مختلف دارای خصوصیت‌های بسیار متنوعی هستند که گاه برخی از این ویژگی‌ها بسیار کاربردی بوده و شما را شگفت‌زده می‌کند. شما این امکان را دارید که المان‌های سایت خود را تنها با کشیدن و رها کردن در سایت جایگذاری نمایید. علاوه‌براین شما قادرید برای هر یک از صفحات سایت خود ظاهری کاملاً یونیک و جذاب طراحی کنید و به کاربران خود عرضه نمایید.

البته امکانات پوسته‌های وردپرسی به موارد گفته‌شده محدود نمی‌‌شود و شما پس از استفاده از این قالب‌ها می‌توانید به ویژگی‌های منحصربه‌فرد این پوسته‌ها دسترسی کامل داشته باشید.