ورود یا ثبت‌نام

قالب وبلاگی وردپرس

سایت وبلاگی دارید و قالبی زیبا می خواهید تا وبلاگ خود را از نو طراحی کنید؟ در این بخش از میهن وردپرس قالب های وبلاگی یک ستونه ، دو ستونه و چند ستونه قرار داده ایم که بتوانید با آنها چهره ای نو به سایت وبلاگی وردپرسی خودتان بدهید.

وبلاگ‌‌ها سایت‌‌های ساده‌‌ای هستند که عمدتا کاربر اون رو برای به اشتراک گذاشتن دست‌‌نوشته‌‌های ساده راه‌‌اندازی می‌‌کند. قالب‌‌های متنوعی برای وبلاگ‌‌ها در این صفحه قرار داده شده است که مطابق با نیازهای شما طراحی شده است.

قالب وبلاگی وردپرس ابزارهایی در اختیار شما قرار می‌‌دهند که شما می‌‌تونید با استفاده از آن‌‌ها وبلاگ خودتون رو طراحی و جذاب کنید. یکی از بارزترین ویژگی‌‌های این پوسته‌‌ها این است که برای استفاده از آن‌‌ها هیچ نیازی به کدنویسی ندارید و به راحتی می‌‌تونید در چند دقیقه هر یک از پوسته‌‌ها رو نصب و وبلاگ خودتون رو راه‌‌اندازی کنید.

این قالب‌‌ها به دو صورت وجود دارد برخی از آن‌‌ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌‌گیرد اما برخی دیگر از این پوسته‌‌ها غیر رایگان هستند. تفاوت بین این دو در میزان ابزارها و امکاناتی است که در اختیار شما قرار می‌‌دهند. با قالب‌‌هایی که توسط میهن وردپرس فارسی‌‌سازی شده است به وبلاگ خودتون جلوه دیگری بدهید. تمامی این پوسته‌‌ها در این صفحه قابل مشاهده هستند و می‌‌تونید پس از مشاهده دموهای این پوسته‌‌ها یکی از این موارد رو انتخاب کنید.

1 2 3 4 9 10 11