یکی از مهم‌‌ترین و کاربردی‌‌ترین افزونه‌‌هایی که برای ساخت یک سایت فروشگاهی به کمک افراد می‌‌آید افزونه‌‌ی ووکامرس است. امکانات متنوعی که این پلاگین به کاربران خودش ارائه می‌‌دهد باعث شده افراد بیشتری رو به خود جذب کند. به بیان دیگر می‌‌توان گفت این افزونه‌‌ی وردپرسی مناسب افرادی است که می‌‌خواهند کسب و کار سنتی خودشون رو ارتقا بدهند و فعالیت خودشون رو وارد دنیای اینترنتی کنند و کالاهای خودشون رو در وب‌‌سایت به مشتری‌‌های خود ارائه دهند.

بسیاری از افراد نحوه عملکرد این پلاگین رو نمی‌‌دانند و نیاز به یک سری آموزش‌‌ برای استفاده درست از ووکامرس دارند. میهن وردپرس به صورت کامل این صفحه از سایت خودش رو به ووکامرس و آموزش‌‌های آن اختصاص داده است. در این صفحه هر چیزی که مربوط به پلاگین وردپرس ووکامرس می‌‌باشد وجود دارد.

آموزش نصب و چگونگی استفاده از ووکامرس و هر آنچه شما برای بهبود سایت فروشگاهی خود به آن نیاز دارید به صورت جامع توسط تیم میهن وردپرس در این صفحه جمع‌‌آوری شده و شما با چند کلیک می‌‌تونید از تمامی این آموزش‌‌ها بهره ببرید تا بتونید یک سایت فروشگاهی موفق رو راه‌‌اندازی کنید.

ووکامرس یک افزونه قوی هست برای راه اندازی وبسایت های فروشگاهی با وردپرس ، در این بخش از میهن وردپرس با ما همراه باشید با آموزش کار با افزونه ووکامرس فارسی