ثبت‌نام ورود

دسته بندی محصولات در ووکامرس بصورت صحیح و اصولی

دسته بندی محصولات در ووکامرس

امروز می‌خواهیم آموزش مدیریت دسته‌بندی محصولات در ووکامرس را به شما عزیزان میهن وردپرس آموزش دهیم. شما با استفاده از مدیریت دسته‌بندی‌ها این امکان را به کاربران خود می‌دهید تا در مدت‌زمان بسیار کوتاهی محصولی که می‌خواهند را پیدا کنند. پس شروع کنیم به دسته بندی محصولات در ووکامرس.

برای اینکه بتوانید یک فروشگاه اینترنتی باکیفیت و حرفه‌ای داشته باشید باید از یک افزونه قوی برای این کار استفاده نمایید. یکی از بهترین پلاگین‌هایی که به شما برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی کمک می‌کند، افزونه ووکامرس می‌باشد. می‌توانید نسخه‌ی فارسی‌سازی شده‌ی این افزونه را از سایت میهن وردپرس دانلود کنید.

اهمیت دسته‌‌بندی محصولات در فروشگاه‌‌های اینترنتی

هدف از داشتن یک فروشگاه اینترنتی کسب درآمد بالا می‌باشد که این مهم از طریق جلب رضایت کاربران و داشتن بازدیدکنندگان بسیار بالا برای هر فردی میسر می‌شود. یکی از دلایل اصلی تمامی کسب‌وکارهای موفق در دنیای اینترنتی این است که راهکارهایی در جهت جلب رضایت کاربر و جذب هرچه بیشتر بازدیدکنندگان در پی بگیرید.

رضایت کاربران درگرو امکاناتی است که شما در اختیارشان قرار می‌دهید، به‌بیان‌دیگر هرچه شما روند خرید از سایت خود را برای کاربر ساده‌تر کنید کاربر تجربه کاربری بهتری نسبت به سایت شما خواهد داشت.

یکی از مواردی که باعث می‌شود کاربر با محتوای گنگ و نامفهوم در سایت‌های فروشگاهی مواجه نشود این است که محصولات به‌صورت دسته‌بندی شده به کاربران ارائه شود.

داشتن دسته‌بندی نه‌تنها باعث مرتب بودن و حرفه‌ای به‌نظر رسیدن سایت شما می‌شود بلکه باعث می‌شود کاربر در مدت‌زمان بسیار کوتاهی بدون اتلاف وقت به هدف خود از ورود به سایت شما برسد که نتیجه این موضوع تمایل بیشتر به مراجعه مجدد به سایت شما و رضایت کامل از سایت می‌شود.

بنابراین با توجه به مواردی که ذکر شد داشتن دسته‌بندی برای سایت‌های فروشگاهی بسیار مهم است و از ضرورات به‌حساب می‌آید.

دسته‌ بندی محصولات

زمانی که شما یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی می‌کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است محصولات شما در طرح و یا رنگ‌بندی‌های متنوعی باشد و به‌نسبت همین رنگ‌بندی متفاوت قیمت کالای شما نیز گوناگون می‌باشد، در این‌گونه مواقع شما نیاز به دسته‌بندی محصولات خود را به‌خوبی درک خواهید کرد.

قرار دادن این‌گونه محصولات در دسته‌بندی نه‌تنها باعث نظم دادن به سایت شما می‌شود بلکه باعث افزایش رضایت کاربران شما نیز می‌شود، از این‌رو داشتن دسته‌بندی در فروشگاه‌های اینترنتی بسیار مورد اهمیت است و نبود آن باعث مشکلات بسیار زیادی می‌شود.

اگر از سیستم وردپرس و افزونه‌ی ووکامرس برای سایت فروشگاهی خود استفاده می‌کنید می‌توانید به‌راحتی و بدون نیاز به پلاگین‌های اضافی با چند تغییر کوچک محصولات خود را باتوجه به‌ویژگی‌های آن‌ها در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار دهید. برای این کار با ما همراه باشید چراکه ما در اینجا به شما آموزش خواهیم داد چگونه به‌راحتی برای کالاهای فروشگاه خود دسته‌بندی قرار دهید.

آموزش دسته بندی محصولات بصورت صحیح در ووکامرس

برای این که شما از این افزونه استفاده کنید باید آن را نصب کنید تا روی وب سایت شما فعال شود و می توانید در صفحه وب ما آموزش نصب ووکامرس را به صورت ویدیو آنلاین تماشا کنید و نصب کنید.برای آموزش افزودن واحد تومان به ووکامرس به سایت مراجعه کنید.

اگر شما پلاگین ووکامرس را در سایت خود ندارد پس اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال‌‌سازی این پلاگین بر روی سایت می‌‌باشد. اگر پیش‌‌زمینه‌‌ای در این خصوص ندارید می‌‌توانید در صفحه وب ما آموزش نصب ووکامرس را به‌‌صورت ویدیو آنلاین تماشا کنید.

Woocamres1

بعد از نصب و راه اندازی ووکامرس شما برای ساخت دسته بندی باید بر روی محصولات و زیر مجموعه دسته بندی کلیک کنید تا قسمتی مانند تصویر زیر برای شما عزیزان نمایان شود.

دسته بندی محصولات در ووکامرس
دسته بندی محصولات در ووکامرس

بعد از این که بر روی دسته بندی کلیک کردید تصویر بالا نمایان می شود که می توان در قسمت نام دسته بندی محصول خود را اضافه کرد که همان نامی است که در سایت شما نمایش داده می شود.

قسمت‌‌های مختلف صفحه دسته‌‌بندی محصولات

همان‌طور که در این تصویر مشاهده می‌کنید فیلدهایی برای شما نمایش داده‌شده است که شما باید به‌نسبت هر یک از محصولات سایت خود این قسمت‌ها را پرکنید.

نام

قسمت اول مربوط نام دسته شما می‌باشد. درواقع اسمی که شما در این قسمت وارد می‌کنید برای عنوان دسته‌بندی شما به کاربر نشان داده می‌شود.

نامک

بخش دوم که در تصویر مشاهده می‌کنید نامک می‌باشد، تمامی دسته‌بندی‌های محصولات شما باید دارای یک نامک باشند. نامکی که شما در اینجا تعیین می‌کنید در URL دسته‌بندی شما به‌نمایش درمی‌آید. این نکته را به یاد داشته باشید که نوشتن نامک به زبان انگلیسی به‌نسبت فارسی بهتر است.

مادر

اگر بخواهید این دسته‌بندی‌ای که الآن در حال تعیین آن هستید را پایین‌تر از دسته‌بندی دیگری قرار دهید می‌توانید از قسمت مادر دسته‌بندی بالاتر را مشخص کنید. یعنی این‌که به فرض مثال محصول را آموزش در نظر بگیرید و زیرمجموعه آن آموزش ووکامرس باشد.

توضیح

در این قسمت شما می‌تونید برای هر یک از دسته‌بندی‌های خود یک توضیح قرار دهید که کاربر با کلیک کردن بر روی آن بتواند اطلاعاتی در خصوص محصولاتی که دسته‌بندی شده است داشته باشد.

نوع نمایش

در این قسمت می‌‌توانید نحوه نمایش دسته‌‌بندی محصولات خود را در سایت مشخص نمایید. در قسمت توضیح، توضیحی در مورد دسته بندی بنویسید. این توضیح در برخی قالب ها در بخش آرشیو دسته بندی نمایش داده می شود.

تصویر بندانگشتی

تصاویر بندانگشتی درواقع تصاویری هستند که شما می‌توانید برای معرفی بهتر و سریع‌تر محصولات خود از آن‌ها استفاده نمایید. در این قسمت شما این قابلیت را دارید که برای مفهوم بودن دسته‌بندی سایت خود یک تصویر مرتبط با محصولات آن دسته قرار دهید. این تصاویر در بعضی قالب‌ها، در کنار دسته‌بندی نمایش داده می‌شود و برخی مواقع در کنار توضیحات دسته‌بندی قرار می‌گیرد. البته برخی از قالب‌ها از این ویژگی پشتیبانی نمی‌کنند.

بعدازاینکه تمامی فیلدهای گفته‌شده را به‌صورت کامل پر کردید باید حتماً بر روی گزینه‌ی ” افزودن دسته محصول جدید” کلیک نمایید تا دسته‌بندی محصول شما به سایت اضافه شود.

لیست دسته بندی محصولات در ووکامرس
لیست دسته بندی محصولات در ووکامرس

افزودن دسته‌‌بندی محصولات به فهرست در وردپرس

شما این امکان را دارید که دسته‌بندی محصولات خود را در فهرست سایت قرار دهید. این جایگذاری سبب دسترسی آسان‌تر و ساده‌تر کاربر به دسته‌بندی‌ها می‌شود. کاربر در زمان کوتاهی به‌تمامی دسته‌بندی‌های موجود در سایت شما دست پیدا خواهد کرد.

شما این امکان را دارید که دسته‌بندی محصولات خود را در فهرست سایت قرار دهید. این جایگذاری سبب دسترسی آسان‌تر و ساده‌تر کاربر به دسته‌بندی‌ها می‌شود. کاربر در زمان کوتاهی به‌تمامی دسته‌بندی‌های موجود در سایت شما دست پیدا خواهد کرد.

برای این کار باید در وهله‌ی اول بعد از وارد شدن به پیشخوان گزینه‌های نمایش» فهرست‌ها را انتخاب نمایید تا صفحه‌ای مشابه تصویر زیر برای شما باز شود.

تنظیمات صفحه
تنظیمات صفحه

بعدازاینکه روند بالا را طی کردید در صفحه‌ی جدید باید گزینه‌ی “تنظیمات صفحه” را کلیک کنید تا گزینه‌هایی برای شما همانند تصویر زیرنمایان شوند.

دسته‌‌های محصولات
دسته‌‌های محصولات

بعدازاینکه شما افزونه ووکامرس را بر روی لوکال هاست خود فعال می‌کنید گزینه‌هایی به این قسمت از تنظیمات فهرست شما اضافه می‌شود که شما برای افزودن دسته‌بندی به فهرست باید تیک گزینه‌های ووکامرس را بزنید. فراموش نکنید که تیک گزینه‌ی ” Product categories ” یا “دسته‌های محصولات” را حتماً آبی کنید.

بعدازاینکه تیک این گزینه را آبی کردید با مراجعه به قسمت سمت راست همان صفحه می‌توانید مشاهده کنید که گزینه‌ی Product categories به لیست فهرست شما اضافه‌شده است.

افزودن به فهرست محصولات
افزودن به فهرست محصولات

در این قسمت می‌توانید مشخص کنید محصول شما در کدام دسته قرار گیرد. بعد از انتخاب دسته‌ی موردنظر خود بر روی گزینه‌ی “افزودن به فهرست” کلیک کنید. پس از انجام قدم‌به‌قدم این روند می‌توانید مشاهده کنید که دسته‌بندی موردنظر شما به فهرست سایت اضافه‌شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درزمینه چگونگی مدیریت فهرست و کارکرد آن می‌‌توانید از مقاله مدیریت فهرست ها در وردپرس اطلاعات موردنیاز خود را کسب نمایید.

ویرایش دسته بندی محصولات ووکامرس

بعد از ساخت دسته‌بندی موردنظر خود برای ویرایش آن باید روی آن کلیک کرده و صفحه ویرایش دسته‌بندی باز می‌شود. برای جابه‌جایی دسته‌بندی خود را بگیرید و به بالا و پایین بکشید. اگر شما نیاز به یک دسته‌بندی نیاز نداشتید و خواستید آن را پاک‌کنید بر روی مربع کنار دسته‌بندی کلیک کنید و بعد بر روی کارهای دسته‌جمعی و زیرمجموعه آن پاک کردن کلیک کنید و بعد دکمه اجرا را بزنید تا دسته‌بندی که نیاز ندارید پاک شود.

خوشحال و خرم باشید 🙂

نظر شما در این‌باره چیست؟

 1. U29602 ۰۴ مرداد ۱۳۹۹

  سلام
  وقت شما بخیر
  از مطالب خوب شما سپاسگزارم.
  آیا صفحات دسته بندی محصولات ووکامرس ساختار خاصی دارند و یا مزیتی نسبت به یک برگه معمولی دارند؟ از نظر سئو
  آیا امکان استفاده از یک برگه به عنوان یک صفحه دسته بندی وجود دارد؟
  شما چه پیشنهاد میکنید؟
  باتشکر

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۴ مرداد ۱۳۹۹

   با سلام
   امکانش هست اما فرقی نداره. پیشنهاد می کنیم از همان دسته بندی ها استفاده کنید چون امکان صفحه بندی و درج فیلتر را دارند.

 2. U27783 ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

  سلام
  من دسته بندی میکنم تایید میکنم ولی داخل سایت نشان داده نمیشود
  چه کاری را باید انجام بدم

 3. کاربر مهمان ۲۲ اسفند ۱۳۹۸

  سلام آقای ادمین
  من میخوام زیر دکمه “اضافه به سبد خرید” یک عکس کوچک رو اضافه کنم . مثل این تصویر :

  میشه راهنمایی بفرمایید (بدون پلاگین) ، چطوری میشه انجامش داد ؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۲ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   باید این کار را با کد نویسی انجام دهید . آموزش کامل این مورد را در دوره 0 تا100 ارائه داده ایمhttps://mihanwp.com/0-to-100/

 4. کاربر مهمان ۲۸ دی ۱۳۹۸

  سلام. من در زمینه فروش طلا کار میکنم. برای دسته بندی کلمه کلیدی مثل خرید انگشتر طلا زنانه اسپرت دسته بندیم رو چطور انجام بدم؟

 5. کاربر مهمان ۰۹ دی ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر این اول مقاله هاتون هست که بصورت فهرستی هست چطور این کارو انجام میدید ممنونم میشم؟

 6. U2309 ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

  سلام
  آقا من تونستم توضیحات دسته بندی اضافه کنم ولی میاد اول صفحه یعنی بالای محصولات قرار میگیره.نمیشه بزارمش اخر محصولات قرار بدم؟مثل توضیحات دسته بندی سایت دیجیکالا

 7. U22162 ۱۳ تیر ۱۳۹۸

  درحین کار با دسته بندی ها با مشکلی برخورده ام ! عنوان (دسته بندی) در سفارشی سازی فهرست تبدیل شده به (دسته) علت چیست ؟ و چه راهکاری دارم ؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۳ تیر ۱۳۹۸

   سلام روی ویرایش ایتم توی فهرست کلیک کنید و عنوان رو تغییر بدید. البته معمولا این کلمه دسته در سایت نمایش داده نمی‌شه.

 8. کاربر مهمان ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام
  من منوی دسته بندی رو ایجاد کردم ولی وقتی روی دسته عطاری میزنم که محصولاتش نشون بده زیر دسته های اونم نشون میده
  حتی سایت رو در پوشه ایجاد کردم اونجا مشکلی نداره نمی دونم در تنظیمات کجا اشتباه کردم
  اگر ممکن است راهنمایی کنید
  ممنون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

   درود این ساختار ووکامرس هست که محصولات زیر مجموعه رو هم نمایش میده اگر می‌خواید نمایش نده باید توی پوشه‌های جدا قرار بدید و زیر مجموعه نباشند.

   • کاربر مهمان ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

    سلام
    بله محصولات نمایش میده
    ولی دسته های زیر مجموعه بطور عادی نمایش نمی ده و فقط محصولات زیر مجموعه ها نمایش میده
    نمی دونم اون تنظیمات از کجاست که تغییر می کنه

 9. U9919 ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

  سلام
  ایا قسمت توضیحات توی دسته بندی بروی سو تاثیر گذار هست؟
  کلا کاراییش چیه؟

 10. کاربر مهمان ۱۱ اسفند ۱۳۹۷

  سلام زمانی که از visual composer برای ساخت category در قالب zephyer استفاده می کنم تصویر category به صورت تیره می باشد انگار یک لایه طوسی روی عکس قرار گرفته overlay هم تغییر دادم فاید ه نداشت امکان داره مشکلمو حل کنید؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۱ اسفند ۱۳۹۷

   سلام پشتیبانی مختص خریداران قالب زفایر هست. خریدی با ایمیل شما پیدا نشد.

 11. کاربر مهمان ۲۰ بهمن ۱۳۹۷

  سلام و وقتتون بخیر.
  برای ایجاد دسته بندی در یک فروشگاه اینترنتی با تعداد محصول بالا ک دسته بندی های مشترکی هم دارند چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟
  سوال دومم در این فروشگاه دسته بندی های مشابهی وجود داره و تکرار میشن و فقط دسته بندی مادرشون تغییر میکنه. به عنوان مثال فروشگاه لوازم جانبی موبایل و تبلیت‌. دو دسته بندی مادر لوازم جانبی موبایل و لوازم جانبی تبلت داره. هر کدوم از این دسته بندی ها هم دسته های مشترک دارن. مثلا
  لوازم جانبی موبایل>گارد و محافظ صفحه
  لوازم جانبی تبلت> گارد و محافظ صفحه.
  این تکرار دسته بندی از نظر سئو اشکالی نداره؟

 12. کاربر مهمان ۱۹ مهر ۱۳۹۷

  سلام. یک سوال مهم در مورد فروشگاه های اینترنتی داشتم.
  آیا فروشگاه اینترنتی که من الان یاد گرفتم پیاده سازی کنم زمانیکه روی هاست آپلود کنم باید مالیات بابت اش پرداخت کنم؟!
  شنیدم جدیدا تمامی فروشگاه هایی که به درگاه پرداخت متصل شدند تک تک دارن بهشون مالیات میبندند و چون آمار دقیقی از درآمدشون ندارند همینطوری ازشون 2-3 میلیون حداقل دریافت میکنند!
  قضیه چیه؟ من تازه میخوام یه فروشگاه ساده بدون درگاه پرداخت راه بندازم که!!!

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۰ مهر ۱۳۹۷

   سلام در صورتی که به درگاه پرداخت متصل شوید و درآمد داشته باشید بصورت محاسبه شده از شما مالیات دریافت می شود. سایتی که بدون درگاه پرداخت هست و فروشی ندارد مالیات تعلق نخواهد گرفت.

 13. کاربر مهمان ۰۹ فروردین ۱۳۹۷

  سلام
  من فروشگاهمو راه اندازی کردم و دسته بندی محصولاتم را انجام دادم
  الان مشکلی که دارم اینه که همه محصولاتم در یک صفحه فروشگاه هست اما من میخوام مثلا برای عنوان پوشاک، سه دسته پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه داشته باشم که کاربر با زدن روی هر کدام به کلیه محصولات اون دسته دسترسی داشته باشه. اینو کجا میتونم انجام بدم؟ من منو با این عنوان نمیخوام داشته باشم و دسته بندیهای مادر، در صفحه اصلی هست

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۱ فروردین ۱۳۹۷

   سلام باید با صفحه ساز قالبتان دسته بندی ها را به صفحه اصلی اضافه کنید

 14. کاربر مهمان ۱۰ آذر ۱۳۹۶

  سلام. تو صفحه اصلی فروشگاه من لیست دسته بندی ها و زیرشاخه های اون بصورت آبشاری در ستونی در سمت راست موجوده. ولی به جایی لینک نشدن. چطور میشه لینکشون رو فعال کرد؟ چطور میشه اون ستون رو کلا غیر فعال کرد؟
  ممنون 🙂

  • U7658 ۱۱ آذر ۱۳۹۶

   درود.
   با این ایمیل، محصولی از ما خریداری نکرده اید، از جایی که قالب را تهیه کرده اید، بخواهید این مورد را برایتان توضیح دهند.

 15. کاربر مهمان ۰۵ آبان ۱۳۹۶

  سلام، وقتتون بخیر
  توضیحات دسته بندی برای سئو هم تاثیر داره؟
  البته قالب من نشونش هم نمیده

 16. کاربر مهمان ۲۴ مرداد ۱۳۹۶

  با سلام
  آیا با ووکارس می توان فروش فایل pdf داشت؟
  و سپس لینک موقتی را جهت دانلودبه فروشنده ارائه دهد؟

 17. کاربر مهمان ۰۱ مرداد ۱۳۹۶

  سلام و خسته نباشید
  تشکر از وب سایت بسیار مفیدتون
  ی سوال داشتم آیا افزونه ای هست که دسته بندی چند لایه ای داشته باشه و بتونم محصولات رو به به دسته های مختلف تقسیم کنم و دسته های تقسیم شده رو بازم تقسیم بندی کنم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۱ مرداد ۱۳۹۶

   سلام متشکرم. نیازی به افزونه نیست با بخش دسته بندی ها میتونید دسته بندی مادر و فرزند بسازید زیر همدیگه

 18. کاربر مهمان ۲۶ تیر ۱۳۹۶

  سلام
  وقتی کاربر روی یک دسته از محصولات کلیک میکنه وارد یک صفحه مربوط به اون دسته میشه چظور یک سایدبار به اون صفحه اضافه کنم
  خواهش میکنم کمکم کنین
  خیلی درمونده ام و تازه کار
  در مورد فیلتر محصولاتم مشکل دارم در واقع میخوام تو اون سایدبار لایه های کنترل رو برای فیلتر محصولات استفاده کنم

 19. U6769 ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

  درود بر شما
  من میخواهم در صفحه محصولاتم سمت راست برگه یک لیست از محصولات باشه و بصورت پیش فرض روی یک دسته محصول لود بشه لطفا راهنمایی بفرمایید

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

   درود. اگر منظور شما دسته بندی طبق برند و … هست از فیلتر محصولات استفاده کنید که توی سایت هست

 20. کاربر مهمان ۰۲ خرداد ۱۳۹۶

  با سلام این افزونه برای  افزونه فروش فایل EDD  و دسته بندی محصولات دانلودی هم کاربردی دارد؟

 21. کاربر مهمان ۰۸ اسفند ۱۳۹۵

  باسلام چطوری  زیر شاخه جدید اجافه کنیم ؟منظورم زیرشاخه سوم و چهارمه

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۸ اسفند ۱۳۹۵

   سلام موقع اضافه کردن دسته بندی باید دسته بندی اصلی که می خواهید را به عنوان “مادر” دسته بندی انتخاب کنید.

 22. کاربر مهمان ۲۷ مهر ۱۳۹۵

  سلام ممنون از توضیحات شما. من همه کارها رو انجام دادم ولی دسته بندی ووردپرس و فروشگاه ووکامرس جدا هستند و وقتی فهرست بندی میکنم به جای اینکه محصول رو نشون بده میره توی دسته بندی ووردپرس و یه صفحه خالی رو نشون میده. حالا چطور میشه حلش کرد؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۷ مهر ۱۳۹۵

   سلام شما از بخش فهرست ها باید دسته بندی های ووکامرس رو به منو اضافه کنید

 23. کاربر مهمان ۰۴ شهریور ۱۳۹۵

  با سلام دسته بندی محصولات بدای من نمایش داده نمیشهیعنی توی سایتم قط در صورتی که روی فروشگاه کلیک کنی محصولات رو نشون میده و آگه روی مثلا دسته بازی ها بزنی نشون نمیده من چه کاری باید انجام دهم. ممنون.

 24. U2026 ۲۵ خرداد ۱۳۹۵

  سلام.من برای دسته بندی محصولاتم همین کار رو انجام دادم حالا چطور می تونم تو فروشگاهم این دسته بندی های که ایجاد کردمو ببینم

 25. کاربر مهمان ۲۲ فروردین ۱۳۹۵

  سلام متاسفانه بعد از اینکه دسته محصولاتم رو درست میکنم(در دسته بندی) با یک رفرش انگار نه انگار که دسته ای درست کردم…دسته میپره! چه کنم؟ 😐

 26. کاربر مهمان ۱۱ فروردین ۱۳۹۵

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  2 روز بود دنبال همین مورد بودم و مشکلم حل شد… مرسی

 27. کاربر مهمان ۰۸ فروردین ۱۳۹۵

  سلام
  من میخام از آدرس سایتم کلمه cat حذف شه

  http://artshoper.com/cat/handicrafts/

  کلمه cat بین همه دسته هام میاد لطفا راهنمایی کنید

 28. کاربر مهمان ۰۲ فروردین ۱۳۹۵

  عالی بود تشکر از توضیح جامع و خوبتون