دسته بندی محصولات در ووکامرس بصورت صحیح و اصولی

4.2 / 5. تعداد رای: 51

امروز می‌خواهیم آموزش مدیریت دسته‌بندی محصولات در ووکامرس را به شما عزیزان میهن وردپرس آموزش دهیم. شما با استفاده از مدیریت دسته‌بندی‌ها این امکان را به کاربران خود می‌دهید تا در مدت‌زمان بسیار کوتاهی محصولی که می‌خواهند را پیدا کنند. پس شروع کنیم به دسته بندی محصولات در ووکامرس.

برای اینکه بتوانید یک فروشگاه اینترنتی باکیفیت و حرفه‌ای داشته باشید باید از یک افزونه قوی برای این کار استفاده نمایید. یکی از بهترین پلاگین‌هایی که به شما برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی کمک می‌کند، افزونه ووکامرس می‌باشد. می‌توانید نسخه‌ی فارسی‌سازی شده‌ی این افزونه را از سایت میهن وردپرس دانلود کنید.

اهمیت دسته‌‌بندی محصولات در فروشگاه‌‌های اینترنتی

هدف از داشتن یک فروشگاه اینترنتی کسب درآمد بالا می‌باشد که این مهم از طریق جلب رضایت کاربران و داشتن بازدیدکنندگان بسیار بالا برای هر فردی میسر می‌شود. یکی از دلایل اصلی تمامی کسب‌وکارهای موفق در دنیای اینترنتی این است که راهکارهایی در جهت جلب رضایت کاربر و جذب هرچه بیشتر بازدیدکنندگان در پی بگیرید.

رضایت کاربران درگرو امکاناتی است که شما در اختیارشان قرار می‌دهید، به‌بیان‌دیگر هرچه شما روند خرید از سایت خود را برای کاربر ساده‌تر کنید کاربر تجربه کاربری بهتری نسبت به سایت شما خواهد داشت.

یکی از مواردی که باعث می‌شود کاربر با محتوای گنگ و نامفهوم در سایت‌های فروشگاهی مواجه نشود این است که محصولات به‌صورت دسته‌بندی شده به کاربران ارائه شود.

داشتن دسته‌بندی نه‌تنها باعث مرتب بودن و حرفه‌ای به‌نظر رسیدن سایت شما می‌شود بلکه باعث می‌شود کاربر در مدت‌زمان بسیار کوتاهی بدون اتلاف وقت به هدف خود از ورود به سایت شما برسد که نتیجه این موضوع تمایل بیشتر به مراجعه مجدد به سایت شما و رضایت کامل از سایت می‌شود.

بنابراین با توجه به مواردی که ذکر شد داشتن دسته‌بندی برای سایت‌های فروشگاهی بسیار مهم است و از ضرورات به‌حساب می‌آید.

دسته‌ بندی محصولات

زمانی که شما یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی می‌کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است محصولات شما در طرح و یا رنگ‌بندی‌های متنوعی باشد و به‌نسبت همین رنگ‌بندی متفاوت قیمت کالای شما نیز گوناگون می‌باشد، در این‌گونه مواقع شما نیاز به دسته‌بندی محصولات خود را به‌خوبی درک خواهید کرد.

قرار دادن این‌گونه محصولات در دسته‌بندی نه‌تنها باعث نظم دادن به سایت شما می‌شود بلکه باعث افزایش رضایت کاربران شما نیز می‌شود، از این‌رو داشتن دسته‌بندی در فروشگاه‌های اینترنتی بسیار مورد اهمیت است و نبود آن باعث مشکلات بسیار زیادی می‌شود.

اگر از سیستم وردپرس و افزونه‌ی ووکامرس برای سایت فروشگاهی خود استفاده می‌کنید می‌توانید به‌راحتی و بدون نیاز به پلاگین‌های اضافی با چند تغییر کوچک محصولات خود را باتوجه به‌ویژگی‌های آن‌ها در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار دهید. برای این کار با ما همراه باشید چراکه ما در اینجا به شما آموزش خواهیم داد چگونه به‌راحتی برای کالاهای فروشگاه خود دسته‌بندی قرار دهید.

آموزش دسته بندی محصولات بصورت صحیح در ووکامرس

برای این که شما از این افزونه استفاده کنید باید آن را نصب کنید تا روی وب سایت شما فعال شود و می توانید در صفحه وب ما آموزش نصب ووکامرس را به صورت ویدیو آنلاین تماشا کنید و نصب کنید.برای آموزش افزودن واحد تومان به ووکامرس به سایت مراجعه کنید.

اگر شما پلاگین ووکامرس را در سایت خود ندارد پس اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال‌‌سازی این پلاگین بر روی سایت می‌‌باشد. اگر پیش‌‌زمینه‌‌ای در این خصوص ندارید می‌‌توانید در صفحه وب ما آموزش نصب ووکامرس را به‌‌صورت ویدیو آنلاین تماشا کنید.

Woocamres1

بعد از نصب و راه اندازی ووکامرس شما برای ساخت دسته بندی باید بر روی محصولات و زیر مجموعه دسته بندی کلیک کنید تا قسمتی مانند تصویر زیر برای شما عزیزان نمایان شود.

دسته بندی محصولات در ووکامرس
دسته بندی محصولات در ووکامرس

بعد از این که بر روی دسته بندی کلیک کردید تصویر بالا نمایان می شود که می توان در قسمت نام دسته بندی محصول خود را اضافه کرد که همان نامی است که در سایت شما نمایش داده می شود.

قسمت‌‌های مختلف صفحه دسته‌‌بندی محصولات

همان‌طور که در این تصویر مشاهده می‌کنید فیلدهایی برای شما نمایش داده‌شده است که شما باید به‌نسبت هر یک از محصولات سایت خود این قسمت‌ها را پرکنید.

نام

قسمت اول مربوط نام دسته شما می‌باشد. درواقع اسمی که شما در این قسمت وارد می‌کنید برای عنوان دسته‌بندی شما به کاربر نشان داده می‌شود.

نامک

بخش دوم که در تصویر مشاهده می‌کنید نامک می‌باشد، تمامی دسته‌بندی‌های محصولات شما باید دارای یک نامک باشند. نامکی که شما در اینجا تعیین می‌کنید در URL دسته‌بندی شما به‌نمایش درمی‌آید. این نکته را به یاد داشته باشید که نوشتن نامک به زبان انگلیسی به‌نسبت فارسی بهتر است.

مادر

اگر بخواهید این دسته‌بندی‌ای که الآن در حال تعیین آن هستید را پایین‌تر از دسته‌بندی دیگری قرار دهید می‌توانید از قسمت مادر دسته‌بندی بالاتر را مشخص کنید. یعنی این‌که به فرض مثال محصول را آموزش در نظر بگیرید و زیرمجموعه آن آموزش ووکامرس باشد.

توضیح

در این قسمت شما می‌توانید برای هر یک از دسته‌بندی‌های خود یک توضیح قرار دهید که کاربر با کلیک کردن بر روی آن بتواند اطلاعاتی در خصوص محصولاتی که دسته‌بندی شده است داشته باشد.

نوع نمایش

در این قسمت می‌‌توانید نحوه نمایش دسته‌‌بندی محصولات خود را در سایت مشخص نمایید. در قسمت توضیح، توضیحی در مورد دسته بندی بنویسید. این توضیح در برخی قالب ها در بخش آرشیو دسته بندی نمایش داده می شود.

تصویر بندانگشتی

تصاویر بندانگشتی درواقع تصاویری هستند که شما می‌توانید برای معرفی بهتر و سریع‌تر محصولات خود از آن‌ها استفاده نمایید. در این قسمت شما این قابلیت را دارید که برای مفهوم بودن دسته‌بندی سایت خود یک تصویر مرتبط با محصولات آن دسته قرار دهید. این تصاویر در بعضی قالب‌ها، در کنار دسته‌بندی نمایش داده می‌شود و برخی مواقع در کنار توضیحات دسته‌بندی قرار می‌گیرد. البته برخی از قالب‌ها از این ویژگی پشتیبانی نمی‌کنند.

بعدازاینکه تمامی فیلدهای گفته‌شده را به‌صورت کامل پر کردید باید حتماً بر روی گزینه‌ی ” افزودن دسته محصول جدید” کلیک نمایید تا دسته‌بندی محصول شما به سایت اضافه شود.

لیست دسته بندی محصولات در ووکامرس
لیست دسته بندی محصولات در ووکامرس

افزودن دسته‌‌بندی محصولات به فهرست در وردپرس

شما این امکان را دارید که دسته‌بندی محصولات خود را در فهرست سایت قرار دهید. این جایگذاری سبب دسترسی آسان‌تر و ساده‌تر کاربر به دسته‌بندی‌ها می‌شود. کاربر در زمان کوتاهی به‌تمامی دسته‌بندی‌های موجود در سایت شما دست پیدا خواهد کرد.

شما این امکان را دارید که دسته‌بندی محصولات خود را در فهرست سایت قرار دهید. این جایگذاری سبب دسترسی آسان‌تر و ساده‌تر کاربر به دسته‌بندی‌ها می‌شود. کاربر در زمان کوتاهی به‌تمامی دسته‌بندی‌های موجود در سایت شما دست پیدا خواهد کرد.

برای این کار باید در وهله‌ی اول بعد از وارد شدن به پیشخوان گزینه‌های نمایش» فهرست‌ها را انتخاب نمایید تا صفحه‌ای مشابه تصویر زیر برای شما باز شود.

تنظیمات صفحه
تنظیمات صفحه

بعدازاینکه روند بالا را طی کردید در صفحه‌ی جدید باید گزینه‌ی “تنظیمات صفحه” را کلیک کنید تا گزینه‌هایی برای شما همانند تصویر زیرنمایان شوند.

دسته‌‌های محصولات
دسته‌‌های محصولات

بعدازاینکه شما افزونه ووکامرس را بر روی لوکال هاست خود فعال می‌کنید گزینه‌هایی به این قسمت از تنظیمات فهرست شما اضافه می‌شود که شما برای افزودن دسته‌بندی به فهرست باید تیک گزینه‌های ووکامرس را بزنید. فراموش نکنید که تیک گزینه‌ی ” Product categories ” یا “دسته‌های محصولات” را حتماً آبی کنید.

بعدازاینکه تیک این گزینه را آبی کردید با مراجعه به قسمت سمت راست همان صفحه می‌توانید مشاهده کنید که گزینه‌ی Product categories به لیست فهرست شما اضافه‌شده است.

افزودن به فهرست محصولات
افزودن به فهرست محصولات

در این قسمت می‌توانید مشخص کنید محصول شما در کدام دسته قرار گیرد. بعد از انتخاب دسته‌ی موردنظر خود بر روی گزینه‌ی “افزودن به فهرست” کلیک کنید. پس از انجام قدم‌به‌قدم این روند می‌توانید مشاهده کنید که دسته‌بندی موردنظر شما به فهرست سایت اضافه‌شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درزمینه چگونگی مدیریت فهرست و کارکرد آن می‌‌توانید از مقاله مدیریت فهرست ها در وردپرس اطلاعات موردنیاز خود را کسب نمایید. همچنین آموزش ساخت مگامنو در وردپرس را ببینید.

ویرایش دسته بندی محصولات ووکامرس

بعد از ساخت دسته‌بندی موردنظر خود برای ویرایش آن باید روی آن کلیک کرده و صفحه ویرایش دسته‌بندی باز می‌شود. برای جابه‌جایی دسته‌بندی خود را بگیرید و به بالا و پایین بکشید. اگر شما نیاز به یک دسته‌بندی نیاز نداشتید و خواستید آن را پاک‌کنید بر روی مربع کنار دسته‌بندی کلیک کنید و بعد بر روی کارهای دسته‌جمعی و زیرمجموعه آن پاک کردن کلیک کنید و بعد دکمه اجرا را بزنید تا دسته‌بندی که نیاز ندارید پاک شود.

خوشحال و خرم باشید 🙂

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. U332534 ۹ تیر ۱۴۰۳

  سلام ودرود
  قسمت توضیح دسته بندی ها وقتی متن رو وارد میکردم میتونستم هدینگ ها رو مشخص کنم و متن و ویرای کنم الان دکمه های ویرایش نیستن و فقط باکس خالی هست که فقط متن رو وارد کنم از کدوم قسمت میتونم دوباره فعال کنم

 2. U344440 ۶ تیر ۱۴۰۳

  ممنون از شما برای اموزش

 3. U345675 ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

  سلام
  زمان اضافه کردن محصول و انتخاب دسته بریا محصول جدید لازمه که دسته ای مادر هم تیک بخورن و انتخاب بشن ؟
  مثلا من در دسته بندی خوراکی ها زیر دسته لبنیات رو دارم
  هم لبنیات رو تیک بزنم هم خوراکی ها؟

 4. U345065 ۲ خرداد ۱۴۰۳

  سلام بزرگوار خیلی خیلی ممنونم بابت این همه کمک ببخشید من یه سوال برام پیش اومده بود از پرسیدن که

  صفحات محصوالت :
  الف( مانند برگه ها برای هر محصول ساختار متفاوتی دارند
  ب( مانند نوشته ها برای همه محصوالت ساختار نسبتاً یکسانی دارند
  ج ( در واقع ساختاری مثل دسته ها دارند
  د( همه موارد
  ممنون میشم جوابم رو هرچه زودتر بدی خیلی ممنون

 5. U330536 ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

  سلام
  چگونه در ظاهر دسته بندی خاص تغییر ایجاد کنیم؟
  برای مثال فقط در ظاهر دسته بندی شیرآلات تغیر ایجاد کنیم و المان هایی اضافه کنیم. بدون اینکه دیگر دسته بندی ها تغییر کنند.

 6. U342677 ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

  سلام خسته نباشید دیجی کالا توی صفحه اصلی هم دسته بندی هاش رو نمایش میده چطور میشه این بخش رو ایجاد کرد و لینک داد به صفحه محصول خاص.

 7. U341910 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

  سلام وقت بخیر من توی سایتم میخوام که تعدادی نماینده تعریف کنم و زمانی که مشتری به عنوان مثال سفارشی رو ثبت کرد و آدرس تو منطقه ۱ تهران بود، اون سفارش برای نماینده منطقه ۱ من ارسال بشه و اطلاعات سفارش رو بتونه ببینهآیا افزونه ای هست که بشه این کار و کرد یا نه؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 8. U341910 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

  سلام وقت بخیر
  من یه امکانی تو سایتم میخوام که تعدادی نماینده میخوام تعریف کنم و زمانی که مشتری به عنوان مثال سفارشی رو ثبت کرد و آدرس تو منطقه ۱ تهران بود، اون سفارش برای نماینده منطقه ۱ من ارسال بشه و اطلاعات سفارش رو بتونه ببینهآیا افزونه ای هست که بشه این کار و کرد یا نه؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 9. U337048 ۲۵ دی ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر
  من یه فروشگاه اینترنتی میخوام راه اندازی کنم و دسته بندی که مد نظرم هست خیلی تعدادش زیاده.
  افزونه ای هست که بشه دسته بندی محصولات رو دونه دونه وارد نکرد و یکجا وارد کرد؟
  مثلا دسته بندی رو داخل اکسل و یا csv نوشت و به قسمت دسته بندی محصولات ووکامرس ایمپورت کرد؟

 10. U336208 ۱۲ دی ۱۴۰۲

  سلام
  وقتتون بخیر
  بنده برای یک فروشگاه فروش مکمل ورزشی سناریو زیر میخواستم ، لطفا می فرمایید آیا با این کار میتوان این سناریو رو اجرا کرد؟

  سناریو فروشگاه فروش مکمل ورزشی
  کاربران در سه سطح تعریف میشوند.
  ۱ – کاربر عادی:
  بواسطه تنها شماره همراه در سایت ثبت نام کرده (این مورد با پلاگین دیجیتس انجام میگردد) و اقدام به ثبت محصول مینمایند و در نهایت در فرم پرداخت، دیگر اطلاعات خود را وارد کرده و وارد درگاه میشود و پرداخت را انجام میدهد. در کلیه گام های انجام، برای ادمین سایت و کاربر ارسال پیامک انجام گردد (این مورد با پلاگین افزونه پیامک ووکامرس انجام میگردد).

  ۲- کاربر داروخانه:
  «ادمین سایت» بتواند برای کاربر داروخانه پنل کاربری بسازد و بعد از ساخت پنل کاربری داروخانه، کاربر داروخانه بتواند بواسطه شماره همراه خود وارد اکانت خود شود و اقدام به تکمیل فرم احراز هویت اعم از نام داروخانه، نام موسس، جواز کسب و … نماید. بعد تایید اطلاعات احراز هویت هر داروخانه توسط ادمین سایت، کاربر داروخانه بتواند در پنل خود لیست محصولات ثبت شده با قیمت توسط ادمین را بر اساس موجود بودن یا نبودن محصول مشاهده و اقدام به انتخاب محصولات نماید و پیش فاکتور را در پنل خود دریافت نماید. این تفاوت نوع محصولات برای درج، بخاطر قیمت برای داروخانه می‌باشد. کلیه گام های اجرا در قالب پیامک برای ادمین سایت و کاربر داروخانه ارسال گردد(این مورد با پلاگین افزونه پیامک ووکامرس انجام میگردد).

  ۳ – کاربر شرکت پخش:
  «ادمین سایت» بتواند برای کاربر شرکت پخش پنل کاربری بسازد و بعد از ساخت پنل کاربری شرکت پخش، کاربر شرکت پخش بتواند بواسطه شماره همراه خود وارد اکانت خود شود و اقدام به تکمیل فرم احراز هویت اعم از نام شرکت پخش، نام موسس، جواز کسب و … نماید. بعد تایید اطلاعات احراز هویت هر شرکت پخش توسط ادمین سایت، کاربر شرکت پخش بتواند در پنل خود لیست محصولات ثبت شده با قیمت توسط ادمین را بر اساس موجود بودن یا نبودن محصول مشاهده و اقدام به انتخاب محصولات نماید و پیش فاکتور را در پنل خود دریافت نماید. این تفاوت نوع محصولات برای درج، بخاطر قیمت برای شرکت پخش می‌باشد. کلیه گام های اجرا در قالب پیامک برای ادمین سایت و کاربر شرکت پخش ارسال گردد(این مورد با پلاگین افزونه پیامک ووکامرس انجام میگردد).
  ۴. نکات تکمیلی:
  تنها کاربر عادی امکان پرداخت مبلغ خرید را دارد.
  کاربر داروخانه و کاربر شرکت پخش تنها پیش فاکتور رو از طریق پنل و ایمیل دریافت میکنند.
  تمامیه محصولات در کلیه سه سطح یک پارچه هستند و تنها به لحاظ قیمتی در هر محصول فرق دارند که ادمین برای هر محصول سه قیمت برای کاربر، داروخانه و مرکز پخش میزند.

  بزارید سناریو رو ساده تر کنم

  کاربر عادی بیاد خرید رو انجام بده و بره (ورود با دیجیتس)
  کاربر داروخانه و کاربر پخش بواسطه ادمین تعریف بشن، در لاگین (ورود با دیجیتس) فرم احراز از قبیل نام، نام کاربری، مجوز … ، ببینن و تکمیل کنند و بعد از تایید ادمین لیست محصولات با قیمت متفاوت (به تفکیک کاربر داروخانه و پخش) رو ببینن و فقط بتونن محصول انتخاب کنن و پیش فاکتور بگیرن.

  اصلا قرار نیست داروخانه و پخش فروش محصول داشته باشند، فقط لیست محصولات رو برای خرید میبینن، سفارش میزارن و پیش فاکتور تهیه میکنن.

  حالا یک مورد دیگه
  آیا افزونه هست که بشه یک محصول رو با سه قیمت تعریف کرد و هر قیمت رو به یک گروه از کاربران ارایه کرد؟

  • Reza Rad رضا راد ۱۳ دی ۱۴۰۲

   سلام تمام موارد قابل اجراست اما با توجه به اینکه کمی سخت و پیچیده میشه بهتره یه پلاگین اختصاصی برای اینکار بنویسید.

 11. U329753 ۳۰ آبان ۱۴۰۲

  سلام ما یک فروشگاه داریم که دسته بندی محصولات انجام شده
  من یه ویژگی تو بخش وکامرس برای برند ها درست کردم و برند هام رو اونجا قرار دادم ها من میخوام به برند هام زیر دسته بدم چطوری میتونم انکار رو انجام بدم مثلا برند A من چندتا زیر دسته داشته باشه افزونه خاصی باید استفاده کنم ؟

  • Reza Rad رضا راد ۱ آذر ۱۴۰۲

   سلام توی ویژگی محصولات زیر مجموعه نداره فکر نمیکنم. روی ویژگی کلیک کنید ببینید میشه زیر مجموعه براش ساخت. ولی اگه اشتباه نکنم نداره.

 12. U332885 ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  اموزشهای یوتیوب شما خیلی مفید بود برای من منمون و متشکر بدرخشید

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۸ آبان ۱۴۰۲

   سلام
   سپاس از لطف و توجه شما
   خوشحالیم که آموزش ها مفید بوده برای شما
   شاد و پیروز باشید

 13. U332885 ۲۷ آبان ۱۴۰۲
 14. U332161 ۶ آبان ۱۴۰۲

  سلام
  یه سوال: چرا دسته بندی محصولات در قسمتی که میخوام محصول جدید را درج کنم نیست.. و هیچ دسته بندی را نمایش نمیدهد که انتخاب کنم؟

 15. U328151 ۳۰ مهر ۱۴۰۲

  سلام
  من از قالب اهورا استفاده می کنم چه طوری میشه صفحه دسته خاصی رو با المنتور ویرایش کرد متاسفانه در هر دسته بندی فقط گزینه های ویرایش، ویرایش سریع، حدف و نمایش وجود دارد که این گرینه های ویرایش فقط دسته بندی رو ویرایش می کنند در صورتیکه من می خوام هنگام نمایش صفحه با المنتور ویرایش کنم و تغییرات لازم رو اعمال کنم

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۳۰ مهر ۱۴۰۲

   سلام
   در ارتباط با محصول خریداری شده هر سوالی و یا مشکلی که هست لطفا از طریق پنل کاربریتون در سایت ما به بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید

 16. U331612 ۲۶ مهر ۱۴۰۲

  سلام . چطور میشه در قسمت توضیحات دسته در ووکامرس لینک به صفحات دیگه گذاشت و یا کلمه کلیدی برای این دسته تعیین کرد ؟

  • Reza Rad رضا راد ۲۹ مهر ۱۴۰۲

   سلام وارد ویرایش دسته بندی بشید توی بخش توضیحات بنویسید. ضمن اینکه باید قالب شما قابلیت نمایش توضیحات دسته بندی رو داشته باشه حتما.

 17. U330843 ۲۱ مهر ۱۴۰۲

  با عرض سلام و احترام
  بنده قالب اهورا نصب کردم و از تم ها هم کلاسیک رو انتخاب کردم ، یه مشکلی دارم اینکه تو فهرست مگا منو که محصولات دسته بندی قرار داره دسته بندی جدیدی اضافه میکنم با چند زیر مجموعه که ، ولی میخوام وقتی روی همون دسته اول کلیک میکنم صفحه ای که باز میشه فقط زیر مجموعه ها نمایش داده بشه و بعد با انتخاب هر زیر مجموعه محتویات اونها نمایش داده بشه ، الان وقتی روی دسته اصلی کلیک میکنم محتویات اون زیر مجموعه ها هم نمایش داده میشه و خیلی به هم ریخته و نامنظم میشه ، بیزحمت راهنمایی بفرمایید چطور فقط میتونم با کلیک روی دسته اصلی فقط زیر مجموعه ها دیده بشه ؟
  از پاسخگویی شما سپاسگزارم .

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۲ مهر ۱۴۰۲

   سلام
   لطفا در ارتباط با محصول خریداری شده هر سوال و مشکلی که دارید از طریق بخش پشتیبانی که در پنل کاربری شماهست با تیم پشتیبانی قالب مطرح بفرمایید

 18. U316685 ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

  عرض ادب و احترام. افزونه (WooCommerce Group Attributes) نسخه راست چین شده اش در سایت های ایرانی موجود هست. مهندس جان نسخه پرو نیاز دارم! ممنون

 19. U325766 ۱۲ تیر ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر
  ممنون از مطالب خوب سایت
  من محصولات سایتم دارای چند دسته بندی می باشد.در صفحه محصول تکی که باز می کنم می خوام در قسمت مسیر یا بردکرامپ دسته بندی اولیه را نشان بده ولی دسته بندی جدید را نشان میده . چطور می تونم تنظیم کنم . قالبم وودمارت

  • Reza Rad رضا راد ۱۲ تیر ۱۴۰۲

   سلام وقت بخیر. توی بخش انتخاب دسته بندی میتونید مشخص کنید دسته بندی اصلی کدومه

 20. U325702 ۱۱ تیر ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر من یه سایت رو پشتیبانی میکنم که خودم طراحی نکردم یک مشکل دارم و اینه که در صفحه خانه دسته بندی محصولات هست که دسته بندی های مادر رو نشون میده ولی چند تا از دسته بندی هارو نشون نمیده هرکار میکنم نمیتوانم ای دسته بندی ها رو وارد فهرست اصلی فروشگاه کنم ممنون میشم راهنماییم کنید