در بخش آموزش طراحی سایت هرآنچه که نیاز دارید تا یک سایت رو طراحی کنید در اختیار شما قرار می‌‌دهیم به بیان دیگر در این صفحه ما صفر تا صد طراحی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس رو به شما ارائه داده‌‌ایم و شما با استفاده از آن قادر خواهید بود سایت خود را بدون هیچ مشکلی راه‌‌اندازی کنید. در واقع ما در این صفحه ما شما رو با مفهوم دنیای وردپرس و طراحی سایت آشنا می‌‌کنیم و ساختارهای کلی آن را به شما نشان می‌‌دهیم. این آموزش کاملا کاربردی و با زبانی ساده به شما ارائه خواهد شد.

عمده‌‌ترین سوالات افرادی که به‌‌دنبال راه‌‌اندازی یک سایت اینترنتی هستند مربوط به چگونگی ساخت و طراحی سایت می‌‌باشد. برای این منظور شما می‌‌تونید از سیستم مدیریت محتوا کمک بگیرید. وردپرس به‌‌عنوان یکی از بهترین سیستم‌‌های مدیریت محتوا به شما این امکان رو می‌‌ده که یک سایت با طراحی منحصربه‌‌فرد داشته باشید. به همین دلیل این سیستم برای همه افرادی که قصد راه‌‌اندازی یک سایت رو دارند گزینه‌‌ی بسیار مناسبی می‌‌باشد.

اگر شما بخواهید طراحی سایت رو به صورت قدم به قدم و جامع یاد بگیرید می‌‌تونید آموزش صفر تا صد میهن وردپرس رو مشاهده کنید. در واقع شما با این آموزش بدون اینکه نیازی به داشتن مهارت خاصی در کدنویسی داشته باشید می‌‌تونید سایت خود را راه‌‌اندازی کنید. این آموزش شما را از استخدام برنامه‌‌نویسان مختلف رها می‌‌کند و به محدودیت شما پایان می‌‌دهد.

در این دوره رایگان می‌توانید به صورت رایگان آموزش‌های طراحی سایت ما را دنبال کرده و یک طراح سایت حرفه‌ای شوید. از ابتدا html و css را به شما آموزش خواهیم داد و در نهایت شما می‌توانید هر وبسایتی را طراحی و برنامه نویسی کنید.