کسب درآمد نامحدود از طراحی سایت

4.4 / 5. تعداد رای: 84

وقتی درباره کسب درآمد از طراحی سایت صحبت می‌کنیم. شاید بگین این که میشه ارائه خدمات و ارائه خدمات هم یعنی فروختن وقتت به بقیه در ازای گرفتن یه مقدار ناچیز پول! تو این ویدیو بهتون چند تا روش گفتم که خیلی راحت‌تر می‌تونین بدون فروختن وقتتون از طراحی سایت کسب درآمد کنید. اینکه چطور تیم طراحی سایت بسازیم.

چرا تیم طراحی سایت بسازیم؟

شاید فکر کنین که این یعنی فقط ارائه خدمات و فروش وقتتون به دیگران در عوض گرفتن چند ریال. اما نه، داستان فقط همین نیست. توی این مقاله می‌خوام راه‌هایی رو معرفی کنم که بتونین بدون اینکه وقت‌تون رو بفروشین، از طراحی سایت درآمد کسب کنین.

روش اول: هر پروژه‌ای رو قبول نکنید!

اولین نکته‌ای که باید بهش توجه کنین، اینه که نباید هر پروژه ارزونی رو قبول کنین. بله، ممکنه در ابتدا جذاب به نظر برسه، اما باید به ارزش وقت و تخصص خودتون واقف باشین. پروژه‌های ارزون ممکنه در کوتاه مدت پولی به جیبتون بریزه، اما در بلند مدت مانع رشد شما می‌شن.

روش دوم: تیم بسازید.

حالا بیایم سراغ اصلی‌ترین قسمت: ساختن یک تیم طراحی سایت. وقتی یه تیم دارین، دیگه لازم نیست خودتون همه کارها رو انجام بدین. با داشتن تیم، می‌تونین پروژه‌های بیشتر و بزرگ‌تری رو قبول کنین و در نتیجه، درآمد بیشتری کسب کنین. همچنین، وقتی کارها رو به اعضای تیمتون واگذار می‌کنین، فرصت بیشتری برای مدیریت کلی، برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌وکارتون خواهید داشت.

خلاصه که، کسب درآمد از طراحی سایت فقط به معنی فروختن وقت نیست. با ارزیابی درست پروژه‌ها و ساختن یک تیم قوی، می‌تونین به سطح بالاتری از موفقیت دست پیدا کنین. تو این راه، همیشه به ارزش وقت و تخصص خودتون اهمیت بدین و همواره به دنبال رشد و توسعه باشین.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. U340538 ۲۴ اسفند ۱۴۰۲

  سلام من میخوام تیم طراحی سایت ایجاد کنم و پروژه بگیرم و بین چند فریلنسر که ثابت و پروژه ای باهاشون کار کنم درامد رو پخش کنم.
  به اینصورت که اول یوای دیزاین و بعد راه اندازی و تنظیم وردپرس و در نهایت یوای توی المنتور پیاده سازی بشه.
  و من هم کسی که پروژه میگیره و به صورت کلی مدیریت میکنه.

  سوالم اینه، (المنتور کار با یوای دیزاینر) یک نفر باشه و (وردپرس کار) هم جدا باشه؟
  یا (وردپرس کار و المنتور کار ) یک نفر باشه و (یوای دیزاینر) جدا؟
  یا برای سه تخصص(یوای، المنتور، وردپرس کار) سه متخصص جدا باشه؟

  سوال دیگه. برای جذب همکار از لحاظ تعداد متخصص توی بازار جهت جذب متخصص، (یوای دیزاینری که المنتور) مسلطه بیشتره یا (وردپرس کاری که المنتور) مسلطه؟ و به نظر شما جذب کدومش بهتره؟ (درواقع اونی که بیشتر هست کدومه برای جذب؟)

  سوال نهایی. اینکه مثلا یک پروژه کلا هزینش شد 30 تومن. چطور بین خودم و اعضا تقسیم کنم؟ 50 درصد سود رو خودم بردارم متداوله؟

 2. U333772 ۱۳ آذر ۱۴۰۲

  با سلام و احترام
  اقای راد المنتور سایتم باز نمیشه
  ارور 403 میده
  پیوند های یکتا رو بروز رسانی کردم اما بازم باز نمیشه

 3. U332994 ۱۳ آذر ۱۴۰۲

  سلام
  سایتم ارور میده چی کارکنم؟

 4. U320804 ۵ آذر ۱۴۰۲

  عالی بود استاد..
  سپاسگزارم بابت این همه لطف شما و آموزش‌های خوبتون