ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس و حذف فیلدهای اضافی

4 / 5. تعداد رای: 27

ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس و حذف فیلدهای اضافی
ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس و حذف فیلدهای اضافی

زمانی که کاربر قصد دارد از فروشگاه اینترنتی شما خرید کند باید مراحل مختلفی را طی کند. برخی از این مراحل می‌توانند با استفاده از یک سری روش کوتاه شود که قبلاً در مقالات قبلی بعضی از آن‌ها را برای شما توضیح داده‌ایم. کاربران سؤالاتی درزمینهٔ فیلدهای صفحه تسویه‌‌حساب داشتند؛ به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در این آموزش به این موضوع بپردازیم. برای ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس ۲ راه دارید.

افزونه‌های مختلفی وجود دارد که به شما کمک می‌کند شما بتوانید به‌خوبی این صفحه را مدیریت و کنترل کنید. اما دراین‌بین کاربرانی وجود دارند که رابطه خوبی با استفاده بیش‌ازحد از افزونه‌های اضافی ندارند و خودشان می‌خواهند مسائل و مشکلات مربوط به سایت خود را حل کنند.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم قطعه کدی که به شما در این زمینه کمک می‌کند را جمع‌آوری کرده و در این آموزش در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.

زمانی که شما پروسه خرید را برای کاربران خود راحت‌تر می‌کنید کاربران به دلیل سهولت در انجام خرید از فروشگاه شما راضی هستند. این امر به افزایش فروش شما کمک زیادی می‌کند. چراکه داشتن یک حس خوب پس از انجام یک خرید آسان کاربر را دوباره به سمت سایت شما جذب می‌کند. امروزه سایت‌ها و فروشگاه‌های مختلفی وجود دارند که درزمینه‌های مختلف به ارائه خدمات می‌پردازند. شما می‌توانید با انجام یک سری کارهای جزئی از رقیبان خود پیشی بگیرید.

ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس

خب تا اینجا متوجه شدید که فرایند خرید در میزان رضایت کاربر از سایت شما تأثیر زیادی دارد. امروزه کاربران به دلیل مشغله‌های زیادی که دارند تمایل دارند که خرید خود را سریعاً انجام بدهند. درواقع اولویت اصلی کاربران این است که در کمترین زمان ممکن به هدف خودشان برسند.

در پایان پس‌ازاینکه کاربران تمام مراحل را طی کردند نوبت به صفحه تسویه‌حساب می‌رسد. در این صفحه فیلدهای مختلفی وجود دارد که کاربران باید حتماً این فیلدها را پر کنند. پس از پر شدن این فیلدها توسط کاربر مراحل خرید او به‌پایان می‌رسد. برخی از این فیلدها باید به‌اجبار پر شوند و برخی دیگر لزومی به پر شدن آن‌ها نیست.

 صفحه تسویه حساب ووکامرس
صفحه تسویه حساب ووکامرس

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید این فیلدها شامل موارد مختلفی می‌باشد که پر کردن برخی از آن‌ها اجباری و برخی اختیاری می‌باشد. اما شما می‌توانید آن‌ها را کم کرده و سرعت خرید کاربر را بالا ببرید. برخی از افراد با استفاده از ووکامرس یک فروشگاه اینترنتی ساخته که در آن محصولات دانلودی خود را به‌فروش می‌رسانند. این دسته از مدیران فروشگاه می‌توانند یک سری فیلدهای اضافی نظیر کد پستی، آدرس و… که نیازی به آن ندارند را حذف کنند.

حذف فیلدهای اضافی ووکامرس

شما برای اینکه بتوانید یک فروشگاه اینترنتی را مدیریت کنید نیازمند انجام دادن یک سری ترفند بر روی سایت خود هستید. شما برای اینکه بتوانید فروش سایت خود را بالا ببرید باید کاری کنید که کاربر در هنگام خرید در سایت شما راحت باشد. ووکامرس یک فروشگاه ساز عالی است که امکانات بسیار خوبی را به کاربران ارائه می‌دهد.

اما یکی از مشکلات آن زیاد بودن فیلدهای تسویه حساب می‌باشد. اما شما می‌توانید این سیستم را اصلاح‌کرده و تغییرات خود را به‌راحتی در آن اعمال کنید. شما می‌توانید جهت سهولت در کار کاربر فیلدهای اضافی صفحه تسویه‌حساب را حذف نمایید.

زمانی که شما از ووکامرس استفاده می‌کنید امکان این را دارید که توسط پلاگین‌های بی‌شماری که برای آن ساخته شده است فروشگاه خود را به شکل دلخواه خود دربیاورید. یا اینکه اگر شما تمایل به استفاده از افزونه نداشته باشید می‌توانید با استفاده از کد نویسی بسیاری از نیازهای خود را برطرف نمایید.

بدون نیاز به نصب افزونه

شما امکان این را دارید که این کار را توسط کد نویسی انجام دهید. اگر شما به کد نویسی آشنایی داشته باشید می‌توانید مطابق با آموزش زیر این کار را به‌راحتی انجام دهید. این کار توسط فایل فانکشن انجام‌پذیر است. شما قادر هستید به‌راحتی با افزودن کدهای زیر در functions.php قالب خود این کار را انجام دهید.

در نظر داشته باشید که این کد برای حذف تمامی فیلدها است. بنابراین اگر شما قصد حذف نکردن فیلدی را دارید می‌توانید کد آن را حذف کرده و وارد فایل فانکشن خود نکنید.

/* Remove Woocommerce User Fields */
add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'custom_override_checkout_fields' );
add_filter( 'woocommerce_billing_fields' , 'custom_override_billing_fields' );
add_filter( 'woocommerce_shipping_fields' , 'custom_override_shipping_fields' );
 
function custom_override_checkout_fields( $fields ) {
 unset($fields['billing']['billing_state']);
 unset($fields['billing']['billing_country']);
 unset($fields['billing']['billing_company']);
 unset($fields['billing']['billing_address_1']);
 unset($fields['billing']['billing_address_2']);
 unset($fields['billing']['billing_postcode']);
 unset($fields['billing']['billing_city']);
 unset($fields['shipping']['shipping_state']);
 unset($fields['shipping']['shipping_country']);
 unset($fields['shipping']['shipping_company']);
 unset($fields['shipping']['shipping_address_1']);
 unset($fields['shipping']['shipping_address_2']);
 unset($fields['shipping']['shipping_postcode']);
 unset($fields['shipping']['shipping_city']);
 return $fields;
}
function custom_override_billing_fields( $fields ) {
 unset($fields['billing_state']);
 unset($fields['billing_country']);
 unset($fields['billing_company']);
 unset($fields['billing_address_1']);
 unset($fields['billing_address_2']);
 unset($fields['billing_postcode']);
 unset($fields['billing_city']);
 return $fields;
}
function custom_override_shipping_fields( $fields ) {
 unset($fields['shipping_state']);
 unset($fields['shipping_country']);
 unset($fields['shipping_company']);
 unset($fields['shipping_address_1']);
 unset($fields['shipping_address_2']);
 unset($fields['shipping_postcode']);
 unset($fields['shipping_city']);
 return $fields;
}
/* End - Remove Woocommerce User Fields */

استفاده از افزونه WooCommerce Checkout Manager

از روش فوق برای حذف کردن فیلدها استفاده می‌شود. اما روش دوم که در اینجا به شما قصد معرفی آن را داریم استفاده از افزونه WooCommerce Checkout Manager می‌باشد. کار با این افزونه بسیار راحت است و شما می‌توانید به‌راحتی و بدون یک خط کد نویسی تنظیمات فروشگاه خود را کنترل کنید.

woocommerce checkout manager

شما این امکان را دارید که این افزونه را از مخزن وردپرس دریافت کرده و در سایت وردپرسی خود نصب کنید. شما می‌توانید مراحل نصب افزونه وردپرس را در سایت میهن وردپرس مطالعه کرده و به‌سادگی در عرض چند دقیقه آن را نصب نمایید. پس از نصب این افزونه شما می‌توانید با مراجعه به تنظیمات ووکامرس فیلدهای اضافی را حذف کنید. همچنین شما این امکان را دارید که فیلدهای جدید که به آن‌ها نیاز دارید را بسازید.

این افزونه کاملاً رایگان در اختیار کاربران ووکامرس قرارگرفته است. توسط این افزونه شما قادر هستید فیلدهای صفحه تسویه‌‌حساب فروشگاه خود را تنها با چند کلیک ساده کنترل و مدیریت کنید. با این کار می‌توانید کاری کنید که کاربر یک تجربه کاربری عالی از خرید در سایت شما را داشته باشد و آن را به بقیه کاربران نیز معرفی کند.

شما پس‌ازاینکه افزونه را نصب کردید با ورود به قسمت Checkout می‌توانید تنظیمات مختلف این افزونه را مشاهده کنید. پس از آن باید وارد قسمت Shipping شوید. در این قسمت شما تنظیمات مختلف فیلدهای صفحه تسویه‌حساب را مشاهده می‌کنید و می‌توانید آن‌ها را ویرایش و حذف نمایید.

تنظیمات فیلدهای صفحه تسویه حساب ووکامرس
تنظیمات فیلدهای صفحه تسویه حساب ووکامرس

همچنین با انتخاب گزینه Add New Field شما می‌توانید یک فیلد جدید برای این صفحه بسازید.

اضافه کردن فیلد جدید در ووکامرس
اضافه کردن فیلد جدید در ووکامرس

افزونه WC Digital Checkout

تیم میهن وردپرس یک افزونه اختصاصی به نام افزونه WC Digital Checkout برای کاربران طراحی کرده است که توسط آن می‌توانید این فرایند را بسیار ساده و راحت کنید. شما با دریافت و نصب این افزونه می‌توانید از پشتیبانی این محصول بهره ببرید.

این افزونه قدرتمند کار با ووکامرس را برای شما بسیار ساده می‌کند و با سریع پیش رفتن فرایند خرید و درنتیجه رضایت خاطر کاربر مشتریان شما زیاد می‌شوند و کسب‌وکار شما نیز رونق پیدا می‌کند. برای دریافت این افزونه می‌توانید عبارت mihanwp digital checkout را در بخش نصب افزونه‌های وردپرس در پنل سایت خود جستجو کنید.

موفق باشید. 🙂

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

 1. U332304 ۱۹ آبان ۱۴۰۲

  سلام خسته نباشید استاد من از این افزونه برای حذف کردن فیلد های اضافی استفاده کنم
  ولی تنظیمات من تغیر نمیکنه و فیلد هام پاک نمیشه؟

 2. U332338 ۹ آبان ۱۴۰۲

  سلام. وقتتون بخیر باشه
  مشکلی که با این افزونه دارم اینه که وقتی استان را انتخاب می کنیم، شهرهای استان مورد نظر را نمایش نمی دهد تا بین آن ها، شهر دلخواه را انتخاب کنیم. مثلا استان تهران را انتخاب می کنیم شهرهای استان تهران نمایش داده نمی شوند. برای رفع مشکل چه کاری باید انجام داد؟
  نوع استان state است و نوع شهر text است و city نیست شاید مشکل همینجاست

  • Reza Rad رضا راد ۱۰ آبان ۱۴۰۲

   سلام خود ووکامرس به صورت پیشفرض این قابلیت رو داره. پس با این افزونه تغییری توی فیلدهای استان و شهر ندین.

 3. U321083 ۸ آبان ۱۴۰۲

  سلام
  ارور: برای ادامه آدرس معتبر وارد کنید.
  درصورتی که در تنظیمات عمومی ووکامرس کشور بر روی ایران و ناحیه پیش فرض آدرس فروشگاه قرار گرفته، ولی بازهم مشکل پابرجاست!
  لطفا راهنمایی بفرمایید

 4. U331171 ۱۸ مهر ۱۴۰۲

  با سلام وقتتون بخیر
  من از شرکت فن آوا کارت درخواست درگاه کردم و بهم یه کد مرچنت دادن
  حالا این کد رو توی نرم افزار pay.ir میزنم اجرا نمیشه، و تو صفحه Checkout میزنه به نظر میرسد هنوز به هیچ درگاه پرداختی متصل نیستید
  تو سایت خود Pay.ir هم میرم چون افزونه نخریدم نمیتونم تیکت ارسال کنم !!!
  امکانش هست راهنمایی کنین باید چکار کنم

 5. U326439 ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

  سلام خسته نباشید
  برگه تسویه حساب در وردپرس هیچ داده ای به من نشون نمیده فرم پرداخت منظورمه فقط با عنوان پرداخت برگه ای برای من نشون میده
  قبلا فرم پرداخت شامل آدرس و نام و …. بود الان هیچ داده ای به من نشون نمیده برای ایجاد و متصل کردن به ووکامرس که باز ددن دکمه تسویه حساب
  فرم پرداخت برای من باز شود ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • Reza Rad رضا راد ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

   سلام افزونه ها رو غیرفعال و مجدد تست کنید.

   • U326439 ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

    ممنونم رضا جان انجام دادم نشد متاسفانه نشد صفحهcheckout فقط پرداخت میاد من از قالب اهورا استفاده میکنم امکانش هست کد فرم تو plugin بزارم راهنمایی میکنی ممنونم

    • Reza Rad رضا راد ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

     خواهش میکنم. بهتره پلاگین رو تغییر ندین. اما مشکلی که هست قطعا از نصب یکی از این افزونه‌هاست چون خود قالب پیشفرض تسویه حساب رو کامل میاره

 6. U327985 ۲۷ مرداد ۱۴۰۲

  سلام خسته نباشید

  تو برگه تسویه حساب ووکامرس (checkout) قسمت تیک رادیویی که در صورت تمایل برای دریافت ایمیل تیک میزنیم

  ( I would like to receive exclusive emails with discounts and product information (اختیاری)

  فارسی نمیشه ، چیکار کنم تا فارسی شه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 7. U327942 ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام و درود و ممنون از مطالب عالیتون . سوالی که پیش میاد اینه که ما دو دسته محصول در سایت داریم. بعضی ها فیزیکی و بعضی دیگه دانلودی. میشه کاری کرد برای فیزیکی ها ، فیلد آدرس، کد پستی و … باشن ولی برای دانلودی ها نباشن؟ خیلی ممنونم. شاد باشید

  • Reza Rad رضا راد ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

   سلام سپاس نه مگر اینکه از افزونه ما استفاده کنین. یه افزونه هست به نام mihanwp fast checkout

 8. U314328 ۲۰ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. وقتتون بخیر باشه
  مشکلی که با این افزونه دارم اینه که وقتی استان را انتخاب می کنیم، شهرهای استان مورد نظر را نمایش نمی دهد تا بین آن ها، شهر دلخواه را انتخاب کنیم. مثلا استان تهران را انتخاب می کنیم شهرهای استان تهران نمایش داده نمی شوند. برای رفع مشکل چه کاری باید انجام داد؟ مورد بعدی اینه که وقتی سفارش بالای مبلغ مشخصی هست که شامل ارسال رایگان می شود، مجدد ارسال با پست هم نمایش می دهد! ارسال با پیک که شامل شهر خاصی هست هم کلا نمایش نمی دهد

  • Reza Rad رضا راد ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

   سلام وقت بخیر بستگی داره از پلاگین دیگه ای استفاده میکنین یا نه. پیشفرض ووکامرس داره این گزینه رو مگر اینکه با این افزونه تغییری داخلش بدین

 9. U322750 ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام وقتتون بخیر
  ضمن تشکر بابت سایت خوب و آموزش های عالیتون
  من فیلد پسورد رو اضافه میکنم ولی با او ایمیل پسوردی که زدم برای امتحان میخوام تست کنم مزنه رمز اشتباهه
  میشه راهنمایی کنید ممنوننتون میشم

  • Reza Rad رضا راد ۱۴ مرداد ۱۴۰۲

   سلام سپاس از شما. کادر رمز جواب نمیده تو این فرم باید فرم ثبت نام رو تغییر بدین

 10. U323439 ۴ مرداد ۱۴۰۲

  اگر با المنتور پرو ویجت پرداخت را اضافه کنیم در برگه
  به جای پرداخت دیفالت ووکامرس
  باز هم روش ها ی ادیت فیلدها همین هاست؟

 11. U326397 ۲۶ تیر ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر
  من با ارور (نامعتبر بودن شماره تلفن) در این افزونه مواجه شدم. کجا باید این مشکل رو برطرف کنم؟

 12. U326082 ۱۹ تیر ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر
  سلام
  افزونه
  WooCommerce Checkout Manager
  در قسمت shiping گزینه ایمیل رو نداره تا به صورت اختیاری دربیاریم این گزینه رو
  چکار باید کرد؟

 13. U324392 ۲۹ خرداد ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر
  من میخوام یک سایت فروشگاهی خدمات چاپ بزنم
  داخل صفحه محصول و یا فرم تصفیه حساب، از مشتری درخواست بشه که یا طرح چاپی رو خود ما طراحی کنیم و یا خودش طرح آپلود کنه و اگه گزینه آپلود رو زد براش یک فیلد آپلود فایل باز بشه
  آیا این ویژگی رو افزونه ای داره؟
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

 14. U325000 ۲۴ خرداد ۱۴۰۲

  سلام
  من یه فرم پرداخت انگلیسی دارم ، می‌خوام وقتی یک شهر رو انتخاب می‌کنه ، محله ها توی فیلد بعدی ، فقط محله های مربوط به اون شهر باشه ، امکانش هست ؟

 15. U321781 ۹ اسفند ۱۴۰۱

  میخواستم بدونم امکان اضافه کردن فیلد تاریخ هم به این صفحه است؟ کاربر تاریخ تحویل کالا رو انتخاب بکنه.

 16. U320940 ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

  مطلب بسیار عالی بود به‌طوری که در مدت زمان بسیار کوتاهی موفق شدم پاسخ خود را دریافت کنم. ممنونم از بابت مطلب باکیفیت شما.

 17. U3603 ۲۶ دی ۱۴۰۱

  سلام لطفا بفرمایید گزینه توضیحات تکمیلی رو چطور به لیست اضافه کنیم؟
  unset($fields[‘order’][‘order_coments’]);

 18. U320400 ۲۴ دی ۱۴۰۱

  سلام. من قصد ویرایش پیام های خطا در صفحه checkout رو دارم. پیام هایی مانند پر کردن این فیل الزامی است.

  • Reza Rad رضا راد ۲۴ دی ۱۴۰۱

   درود بر شما . آموزش ویرایش ترجمه وردپرس رو توی سایت ببینید و طبق اون ووکامرس رو ترجمه کنید.

 19. U317160 ۱۶ شهریور ۱۴۰۱

  با تشکر از ارسال این مقاله
  من میخواستم بعضی از فیلد های ورود اطلاعات محصول رو از دیدگاه کاربر ی که اطلاعات محصول رو وارد میکنه مخفی بکنم. بنظرم فیلد های اضافی زیاد هست.. بوسیله unset کردن چگونه می توانم؟

 20. U316555 ۳۰ مرداد ۱۴۰۱

  با سلام وقت بخیر
  چگونه میتوانم در مرحله تصویه حساب تاییدیه پیامکی بذارم ؟
  یعنی قبل از پرداخت کردن ابتدا کاربر شماره تلفنی که در فرم تصویه حساب وارد کرده رو تایید کنه

 21. U316270 ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

  فک کنم اینجا باید سوالو بپرسم چون فهمیدم مربوط به woocommerce_checkout هست.
  من قالب آماده نیر وب داردم
  میخوام فقط فونت پرینت فاکتور تغییر کنه
  در حالت پرینت از inspect دیدم که قسمت body روی 13px تنظیم شده و جدول هم وراثتی بود
  تو کد CSS وراثتو حذف کردم سایز دادم اما تغییر نکرد!
  کد زیر برای تنظمیات فاکتور هست از کجا پیدا کنم ویرایش کنم یا چه طورآپشن سایز فونتو اضاف کنم؟
  اگر em اندازه 20 px با em چی میشه؟
  body {
  font-family: iransans !important;
  color: #000000;
  }

  .content.factor th {
  background: #DDD;
  }

  • Reza Rad رضا راد ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

   بستگی به قالب شما داره و نمیشه از روی چند خط کد گفت چطور میشه ویرایش کرد. باید ساختار قالب رو بررسی و کدهای سی اس اس رو طبق اون تغییر بدید.

 22. U315157 ۲ مرداد ۱۴۰۱

  با سلام
  چطور میتونم برای محصولاتم فرم صورتحساب متغییر بزارم
  ینی برای یک محصول ییک فرم باشه
  و برای یک محصول دیگه فرم دیگری

 23. U315157 ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  با سلام افزونه ای برای ویرایش فرم صورتحساب هست که مانند گراویتی فرم منطق شرطی داشته باشد و یا اینکه مانند المان کشویی گراوتی بتواند کاربر را راهنمایی کند؟

 24. U5984 ۷ تیر ۱۴۰۱

  سلام
  قالب سایت من وودمارت هست.من این افزونه که شما توصیه کردین رو نصب کردم، اما متاسفانه با فعال شدن این افزونه، دیگر هزینه حمل و نقل در زمان پرداخت به سبد خرید مشتری اضافه نمی شود. گویا تداخل دارد. چجور می تونم این تداخل را از بین ببرم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • Reza Rad رضا راد ۱۲ تیر ۱۴۰۱

   سلام طبیعیه چون آدرس و اطلاعات حمل و نقل رو باهاش حذف میکنید نمیتونه محاسبه کنه

 25. U313455 ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیر
  من میخوام یه محصول داشته باشم که با 3 حالت برای فروش گذاشته بشه: 1-دانلودی 2-فیزیکی 3-هردو
  اینو میدونم که برای حذف فیلدهای غیرضروری صفحه تسویه حساب برای محصولات دانلودی باید توی ووکامرس فارسی > ابزارها تیک گزینه حذف فیلدهای غیرضروری رو بزنم ولی مسئله اینه که وقتی اینکارو میکنم کلا همه رو دانلودی در نظر میگیره و فیلدهای حمل و نقل رو حتی برای فیزیکی ها هم پاک میکنه.
  افزونه Digital Goods for WooCommerce Checkout رو نصب کردم و برای محصولات دانلودی و محصولات فیزیکی (جدا) درست کار میکرد اما مشکلی که داشت این بود که وقتی روی گزینه هردو میذاشتم مثل محصولات دانلودی رفتار میکرد و فیلدهای آدرس رو پاک میکرد. احتمالا به خاطر اینه که تو متغیرهای محصولم تیک دانلودی برای گزینه «هردو» هم زدم ولی خب اگه نزنم فایل دانلودی هم نمیتونم بذارم.
  چیزی که میخوام اینه که برای محصولات دانلودی پاک کنه، برای فیزیکی و دانلودی-فیزیکی نمایش بده و همچنین اگه کاربری فرضا 10 تا محصول به سبد خرید اضافه کرد و 9تاش دانلودی و 1 فیزیکی بود بازم آدرس رو نمایش بده
  لطفا راهنماییم کنین باید چیکار کنم که درست برای هرکدوم نمایش داده بشه خیلی دنبالش گشتم
  باتشکر

  • Reza Rad رضا راد ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

   سلام افزونه ای نیست که این کار رو انجام بده اما توی نسخه بعدی همین افزونه مشکل رو بررسی و حل میکنیم.

 26. U37620 ۸ دی ۱۴۰۰

  سلام و درود، من میخواهم که در سایت وردپرسی بعد از اضافه کردن محصول به سبد خرید، مشتری به صفحه سبد خرید یا cart هدایت نشه، و مستقیما به صفحه پرداخت chekout بره، هدفم این هست که این دو صفحه رو باهم ادغام کنم و همه رو در صفحه checkout داشته باشم، چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟

 27. U29002 ۲۹ آبان ۱۴۰۰

  با عرض سلام و خسته نباشید
  مهندس جان، لطفا توی توضیحات افزونتون قید کنید که برای محصولات دانلودی هستش، و اینکه تنعا با حجم 9 کیلوبایته
  فوق العادس این اصلا

 28. U8617 ۱۷ مرداد ۱۴۰۰

  خیلی سپاسگزارم مشکل سایتم تو فیلد های اضافی با استفاده از افزونه ی شما حل شد !
  کیف کردم ! واقعا سپاسگزارم آقای راد عزیز ❤️🙏❤️

 29. U41522 ۲۷ تیر ۱۴۰۰

  درود
  این افزونه برای پنل کاربری » آدرس ها هم خوبه ؟

  my-account/edit-address/billing

 30. U40436 ۲۳ تیر ۱۴۰۰

  سلام من میخوام گزینه خرید را ادامه دهید رو حذف کنم تا دوباره مشتری برنگرده به صفحه خرید برا افزودن محصولات دیگه ..از چه کدی میتونم استفاده کنم؟

 31. U38087 ۱۲ تیر ۱۴۰۰

  سلام
  من میخوام در صفحه پرداخت تیک گزینه قبول کردن قوانین و کلا اون پیام حذف بشه
  باید چکارکنم؟

 32. U41001 ۷ تیر ۱۴۰۰

  سلام وقت بخیر
  من گزینه های اضافی را حذف کردم با کد.
  برای تغییر نام فیلد ها چه باید کرد البته بدون افزونه؟
  مثلاً میخوام آدرس خیابان را به آدرس کامل تغییر بدم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

 33. U40019 ۵ خرداد ۱۴۰۰

  سلام و خسته نباشید
  از اونجایی که ووکامرس لینک دانلود رو با ایمیل وارد شده در صورتحساب میسازه (اگر ایمیل وارد نشه پیام لینک دانلود نادرست است نشون میده)، میشه کاری کرد که کاربر ردون وارد کردن ایمیل هم بتونه دانلود رو انجام بده؟؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۵ خرداد ۱۴۰۰
   • U40019 ۶ خرداد ۱۴۰۰

    من آموزش رو مطالعه کردم
    با توجه به پیام تیکت قبلیم، وقتی حذف میکنم ایمیل رو و کاربر براید خرید ایمیل رو وارد نکنه نمیتونه فایل ها رو دانلود کنه، و با ارور لینک دانلود اشتباه است مواجه میشه..
    آیا میشه فیلد ایمیل رو حذف کرد و این مشکل هم به وجود نیاد؟

    • Reza Rad رضا راد ۶ خرداد ۱۴۰۰

     خیر مگر اینکه کدهای ووکامرس رو تغییر بدید. ممکنه امنیت لینک‌های دانلود رو پایین بیاره

 34. U38965 ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

  برای حذف فیلد ایمیل چه کاری باید انجام بدیم؟
  سایت آموزشی هست و میخواهیم ثبت نام دوره (صفحه پرداخت) فقط با موبایل و تایید آن انجام بشه! (با استفاده از افزونه دیجیتس)

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

   سلام
   با استفاده از افزونه WooCommerce Checkout Manager میتونید فیلد ایمیل رو غیراجباری کنید

   • U38965 ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

    هم فیلد رو حذف کردم
    هم غیر فعال کردم
    هم از الزامی خارج کردم
    (یعنی کلا فیلد ایمیل نیست)
    اما باز هم اررور “لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید” میاد

 35. U38087 ۱ فروردین ۱۴۰۰

  سلام با این افزونه میشه کاری کرد که فیلد شماره موبایل همون شماره ای باشه که مشتری باهاش ثبت نام کرده و نتونه اون رو تغییر بده؟ من از افزونه digits برای تایید ثبت نام (وردپرس-ووکامرس) استفاده میکنم که بدون مشکل در هنکام ثبت نام پیام ارسال میکند اما در صفحه مشخصات پرداخت که فیلدهایی مثل آدرس ، کدپستی و … وجود داره، شماره تلفن رو بدون تایید دریافت میکنه. آیا راهی هست که بشه در اون قسمت هم شماره موبایل رو تایید کنه و یا از همون شماره موبایل تایید شده در هنگام ثبت نام بصورت خودکار استفاده بشه و مشتری نتونه اون شماره رو تغییر بده؟ با تشکر

  • Reza Rad رضا راد ۳ فروردین ۱۴۰۰

   سلام اینکه از همان شماره موبایل استفاده کنه خیر اما این افزونه امکانات دیجیتس شامل فعالسازی با پیامک و ورود با پیامک رو داره. همچنین تغییر شماره موبایل بعد از ثبت‌نام بسته خواهد شد.

 36. U25070 ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر، فیلدها رو می‌شه جا به جا کرد؟ الان تو سایت من اول فیلد کشور هست بعد فیلد اسم بعد شهر و …، و نظم و ترتیب نداره. با این افزونه‌ها می‌شه این جا به جایی رو انجام داد؟
  ممنون.

 37. U37133 ۹ اسفند ۱۳۹۹

  با سلام. من پس از نصب افزونه نتونستم حذف کنم فیلدها رو . باید چطور حذف بشه؟ من فقط disable کردم اما فیلدها همچنان هستند. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • U37133 ۹ اسفند ۱۳۹۹

   من از افزونه WooCommerce Checkout Manager استفاده کردم

   • Reza Rad رضا راد ۹ اسفند ۱۳۹۹

    سلام باید گزینه remove یا hidden را فعال کنید.

    • U37133 ۹ اسفند ۱۳۹۹

     ممنونم. اما همونطور که در تصاویر همین نوشته شما قرار دادین، گزینه ای به نام remove یا hidden وجود نداره

     • Reza Rad رضا راد ۹ اسفند ۱۳۹۹

      اگر از WooCommerce Checkout Manager استفاده می‌کنید با disable کردن باید حذف بشه مگر اینکه فیلدها به صورت دستی توسط کدهای سایت شما اضافه شدن یا صفحه کش شده باشه

      • U318809 ۲۵ آبان ۱۴۰۱

       سلام و خسته نباشید
       دقیقا همین مشکلی که برای دوست عزیزمون پیش اومده بود برای منم رخ داد میخواستم برای این چیز هایی که گفتید برای این هستش که پاک نمیشه راه حلی وجود داره ؟
       مثل : صفحه کش شدن یا به صورت دستی وارد توسط کدهای سایت
       مرسی