سایت برتر

ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس و حذف فیلدهای اضافی

ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس و حذف فیلدهای اضافی
ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس و حذف فیلدهای اضافی

زمانی که کاربر قصد دارد از فروشگاه اینترنتی شما خرید کند باید مراحل مختلفی را طی کند. برخی از این مراحل می‌توانند با استفاده از یک سری روش کوتاه شود که قبلاً در مقالات قبلی بعضی از آن‌ها را برای شما توضیح داده‌ایم. کاربران سؤالاتی درزمینهٔ فیلدهای صفحه تسویه‌‌حساب داشتند؛ به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در این آموزش به این موضوع بپردازیم. برای ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس ۲ راه دارید.

افزونه‌های مختلفی وجود دارد که به شما کمک می‌کند شما بتوانید به‌خوبی این صفحه را مدیریت و کنترل کنید. اما دراین‌بین کاربرانی وجود دارند که رابطه خوبی با استفاده بیش‌ازحد از افزونه‌های اضافی ندارند و خودشان می‌خواهند مسائل و مشکلات مربوط به سایت خود را حل کنند.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم قطعه کدی که به شما در این زمینه کمک می‌کند را جمع‌آوری کرده و در این آموزش در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.

زمانی که شما پروسه خرید را برای کاربران خود راحت‌تر می‌کنید کاربران به دلیل سهولت در انجام خرید از فروشگاه شما راضی هستند. این امر به افزایش فروش شما کمک زیادی می‌کند. چراکه داشتن یک حس خوب پس از انجام یک خرید آسان کاربر را دوباره به سمت سایت شما جذب می‌کند. امروزه سایت‌ها و فروشگاه‌های مختلفی وجود دارند که درزمینه‌های مختلف به ارائه خدمات می‌پردازند. شما می‌توانید با انجام یک سری کارهای جزئی از رقیبان خود پیشی بگیرید.

ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس

خب تا اینجا متوجه شدید که فرایند خرید در میزان رضایت کاربر از سایت شما تأثیر زیادی دارد. امروزه کاربران به دلیل مشغله‌های زیادی که دارند تمایل دارند که خرید خود را سریعاً انجام بدهند. درواقع اولویت اصلی کاربران این است که در کمترین زمان ممکن به هدف خودشان برسند.

در پایان پس‌ازاینکه کاربران تمام مراحل را طی کردند نوبت به صفحه تسویه‌حساب می‌رسد. در این صفحه فیلدهای مختلفی وجود دارد که کاربران باید حتماً این فیلدها را پر کنند. پس از پر شدن این فیلدها توسط کاربر مراحل خرید او به‌پایان می‌رسد. برخی از این فیلدها باید به‌اجبار پر شوند و برخی دیگر لزومی به پر شدن آن‌ها نیست.

 صفحه تسویه حساب ووکامرس
صفحه تسویه حساب ووکامرس

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید این فیلدها شامل موارد مختلفی می‌باشد که پر کردن برخی از آن‌ها اجباری و برخی اختیاری می‌باشد. اما شما می‌توانید آن‌ها را کم کرده و سرعت خرید کاربر را بالا ببرید. برخی از افراد با استفاده از ووکامرس یک فروشگاه اینترنتی ساخته که در آن محصولات دانلودی خود را به‌فروش می‌رسانند. این دسته از مدیران فروشگاه می‌توانند یک سری فیلدهای اضافی نظیر کد پستی، آدرس و… که نیازی به آن ندارند را حذف کنند.

حذف فیلدهای اضافی ووکامرس

شما برای اینکه بتوانید یک فروشگاه اینترنتی را مدیریت کنید نیازمند انجام دادن یک سری ترفند بر روی سایت خود هستید. شما برای اینکه بتوانید فروش سایت خود را بالا ببرید باید کاری کنید که کاربر در هنگام خرید در سایت شما راحت باشد. ووکامرس یک فروشگاه ساز عالی است که امکانات بسیار خوبی را به کاربران ارائه می‌دهد.

اما یکی از مشکلات آن زیاد بودن فیلدهای تسویه حساب می‌باشد. اما شما می‌توانید این سیستم را اصلاح‌کرده و تغییرات خود را به‌راحتی در آن اعمال کنید. شما می‌توانید جهت سهولت در کار کاربر فیلدهای اضافی صفحه تسویه‌حساب را حذف نمایید.

زمانی که شما از ووکامرس استفاده می‌کنید امکان این را دارید که توسط پلاگین‌های بی‌شماری که برای آن ساخته شده است فروشگاه خود را به شکل دلخواه خود دربیاورید. یا اینکه اگر شما تمایل به استفاده از افزونه نداشته باشید می‌توانید با استفاده از کد نویسی بسیاری از نیازهای خود را برطرف نمایید.

بدون نیاز به نصب افزونه

شما امکان این را دارید که این کار را توسط کد نویسی انجام دهید. اگر شما به کد نویسی آشنایی داشته باشید می‌توانید مطابق با آموزش زیر این کار را به‌راحتی انجام دهید. این کار توسط فایل فانکشن انجام‌پذیر است. شما قادر هستید به‌راحتی با افزودن کدهای زیر در functions.php قالب خود این کار را انجام دهید.

در نظر داشته باشید که این کد برای حذف تمامی فیلدها است. بنابراین اگر شما قصد حذف نکردن فیلدی را دارید می‌توانید کد آن را حذف کرده و وارد فایل فانکشن خود نکنید.

/* Remove Woocommerce User Fields */
add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'custom_override_checkout_fields' );
add_filter( 'woocommerce_billing_fields' , 'custom_override_billing_fields' );
add_filter( 'woocommerce_shipping_fields' , 'custom_override_shipping_fields' );
 
function custom_override_checkout_fields( $fields ) {
 unset($fields['billing']['billing_state']);
 unset($fields['billing']['billing_country']);
 unset($fields['billing']['billing_company']);
 unset($fields['billing']['billing_address_1']);
 unset($fields['billing']['billing_address_2']);
 unset($fields['billing']['billing_postcode']);
 unset($fields['billing']['billing_city']);
 unset($fields['shipping']['shipping_state']);
 unset($fields['shipping']['shipping_country']);
 unset($fields['shipping']['shipping_company']);
 unset($fields['shipping']['shipping_address_1']);
 unset($fields['shipping']['shipping_address_2']);
 unset($fields['shipping']['shipping_postcode']);
 unset($fields['shipping']['shipping_city']);
 return $fields;
}
function custom_override_billing_fields( $fields ) {
 unset($fields['billing_state']);
 unset($fields['billing_country']);
 unset($fields['billing_company']);
 unset($fields['billing_address_1']);
 unset($fields['billing_address_2']);
 unset($fields['billing_postcode']);
 unset($fields['billing_city']);
 return $fields;
}
function custom_override_shipping_fields( $fields ) {
 unset($fields['shipping_state']);
 unset($fields['shipping_country']);
 unset($fields['shipping_company']);
 unset($fields['shipping_address_1']);
 unset($fields['shipping_address_2']);
 unset($fields['shipping_postcode']);
 unset($fields['shipping_city']);
 return $fields;
}
/* End - Remove Woocommerce User Fields */

استفاده از افزونه WooCommerce Checkout Manager

از روش فوق برای حذف کردن فیلدها استفاده می‌شود. اما روش دوم که در اینجا به شما قصد معرفی آن را داریم استفاده از افزونه WooCommerce Checkout Manager می‌باشد. کار با این افزونه بسیار راحت است و شما می‌توانید به‌راحتی و بدون یک خط کد نویسی تنظیمات فروشگاه خود را کنترل کنید.

woocommerce checkout manager

شما این امکان را دارید که این افزونه را از مخزن وردپرس دریافت کرده و در سایت وردپرسی خود نصب کنید. شما می‌توانید مراحل نصب افزونه وردپرس را در سایت میهن وردپرس مطالعه کرده و به‌سادگی در عرض چند دقیقه آن را نصب نمایید. پس از نصب این افزونه شما می‌توانید با مراجعه به تنظیمات ووکامرس فیلدهای اضافی را حذف کنید. همچنین شما این امکان را دارید که فیلدهای جدید که به آن‌ها نیاز دارید را بسازید.

این افزونه کاملاً رایگان در اختیار کاربران ووکامرس قرارگرفته است. توسط این افزونه شما قادر هستید فیلدهای صفحه تسویه‌‌حساب فروشگاه خود را تنها با چند کلیک ساده کنترل و مدیریت کنید. با این کار می‌توانید کاری کنید که کاربر یک تجربه کاربری عالی از خرید در سایت شما را داشته باشد و آن را به بقیه کاربران نیز معرفی کند.

شما پس‌ازاینکه افزونه را نصب کردید با ورود به قسمت Checkout می‌توانید تنظیمات مختلف این افزونه را مشاهده کنید. پس از آن باید وارد قسمت Shipping شوید. در این قسمت شما تنظیمات مختلف فیلدهای صفحه تسویه‌حساب را مشاهده می‌کنید و می‌توانید آن‌ها را ویرایش و حذف نمایید.

تنظیمات فیلدهای صفحه تسویه حساب ووکامرس
تنظیمات فیلدهای صفحه تسویه حساب ووکامرس

همچنین با انتخاب گزینه Add New Field شما می‌توانید یک فیلد جدید برای این صفحه بسازید.

اضافه کردن فیلد جدید در ووکامرس
اضافه کردن فیلد جدید در ووکامرس

افزونه WC Digital Checkout

تیم میهن وردپرس یک افزونه اختصاصی به نام افزونه WC Digital Checkout برای کاربران طراحی کرده است که توسط آن می‌توانید این فرایند را بسیار ساده و راحت کنید. شما با دریافت و نصب این افزونه می‌توانید از پشتیبانی این محصول بهره ببرید.

این افزونه قدرتمند کار با ووکامرس را برای شما بسیار ساده می‌کند و با سریع پیش رفتن فرایند خرید و درنتیجه رضایت خاطر کاربر مشتریان شما زیاد می‌شوند و کسب‌وکار شما نیز رونق پیدا می‌کند. برای دریافت این افزونه می‌توانید عبارت mihanwp digital checkout را در بخش نصب افزونه‌های وردپرس در پنل سایت خود جستجو کنید.

موفق باشید. 🙂

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع مقاله ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

 1. U16542 ۵ آذر ۱۳۹۷

  سلام
  کار اصولی برای حذف فیلد های فرم تسویه حساب مخصوصا برای فروش فایل های مجازی و دانلود استفاده از کد در فانکشن هست یا استفاده از افزونه ؟
  آیا استفاده از افزونه باعث سنگین شدن سایت نمیشه؟
  من از کدی که دادید استفاده کردم و فقط فیلدهای نام / نام خانوادگی / تلفن و ایمیل رو نمایش میده که همین ها برای کار من بسه … شما بودید کد رو میزدید یا افزونه رو نصب میکردید ؟
  سوال دوم : برای تغییر “تلفن” به “تلفن همراه” از کجا تغییر بدم ؟ (ترجیحا بدون افزونه)

  ممنونم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۵ آذر ۱۳۹۷

   سلام تفاوتی نداره . افزونه راحت تر هست اما بله کمی سنگین هست. اگر کدنویسی میدونید کد بهتره
   ۲. فانکشن number رو اضافه کنید

 2. کاربر مهمان ۲۹ آبان ۱۳۹۷

  سلام خیلی ممنون از مطالب سایت
  از طریق کد بالا عمل کردم و فقط نیاز دارم قسمت کامنت نیز حذف بشه.
  کدش چیه؟

 3. کاربر مهمان ۱۶ آبان ۱۳۹۷

  سلام
  میبخشید دنبال یه افزونه میگردم که خریدار پس از انتخاب موقع خریدش یه مرحله داشته باشه مثل سایت های رزرو هتل که قبل از اینکه طرف واریز وجه کنه مثلا یه تایمی رو بزاره واسه بررسی و به فروشنده اطلاع بده که اول تایید کنه سفارش و قیمت و موجودیش رو و بعد خریدار بتونه ادامه مراحل رو طی کنه – در این زمینه میتونین کمکی کنین افزونه ای هست واسش

 4. کاربر مهمان ۱۰ آبان ۱۳۹۷

  سلام. من میخوام فیلد های تسویه حساب ووکامرس رو اعم از نام و غیره و بخصوص رمز عبور رو حذف کنم…چون خیلی دست و پا گیرن….ممنون میشم راهنمایی کنید یا حداقل غیر الزامی بشن همشون…ینی ثبت نامش غیر الزامی باشه….چون فیلد نام و ایمیل و تلفن و غیره توی ووکارمرس تیک شون حذف نمیشه که غیر الزامی بشن. مممنون میشم اگه پاسخ بدید چون گرفتارم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۱ آبان ۱۳۹۷

   سلام از افزونه mihanwp easy checkout استفاده کنید. البته رمز عبور و نام و ایمیل باید حتما باشه

 5. کاربر مهمان ۱۹ شهریور ۱۳۹۷

  سلام وقت بخیر، این آموزش و افزونه مقدار زیادی از کارمو راه انداخت و بابتش ممنونم اما یه بخش رو هنوز نتونستم پاک کنم و اون هم order comment هست که افزونه انگار توانایی پاک کردنش رو نداره منظور همون بخشی هست که یادداشت سفارش (اختیاری) با این مظمون توی قسمت پرداخت نمایش داده می‌شه، چه راهکاری برای وجود داره؟ پیشاپیش از پاسخگوییتون سپاس‌گزارم.

 6. کاربر مهمان ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

  با سلام و سپاس از معرفی پلاگین
  یه سؤال دارم. چطور می تونم این پلاگین رو فارسی کنم. نصب کردم، انگلیسیه.
  سپاس

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

   سلام باید ترجمه کنید و یه روند طولانی داره. به زودی دوره آموزشی اینکار توی سایت اضافه خواهد شد.

 7. کاربر مهمان ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

  با سلام
  من وقتی با این افزونه ویرایش ها را انجام میدهم مشتری پس از تکمیل فرم و ارسال دوباره به همین صفحه بر می گردد و پیغام میدهد که
  جهت ادامه، یک آدرس وارد نمائید.
  میتوانید جهت رفع مشکل راهنمایی کنید
  ممنون

 8. کاربر مهمان ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

  من اگه بخوام توی صفحه جزئیات پرداخت، یک باتن اضافه کنم بعنوان بازگشت کجا باید اضافش کنم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

   سلام باید کدنویسی صفحه را تغییر دهید با این افزونه این کار رو نمیتونید انجام بدید

 9. کاربر مهمان ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

  ممنون مشکل من حل شد

 10. کاربر مهمان ۸ خرداد ۱۳۹۷

  سلام، و خسته نباشید

  چطوری میشه بدون نصب افزونه جدید تب آدرس ها رو از برگه حساب کاربری حذف کرد؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۹ خرداد ۱۳۹۷

   سلام متشکرم. باید برنامه نویسی بخش حساب کاربری رو از پوشه woocommerce قالب تغییر دهید. بهتر هست با یک برنامه نویس در ارتباط باشید

 11. U2842 ۷ خرداد ۱۳۹۷

  عرض سلام و ادب. ممنون از توضیح جامع و کامل تون.
  ایا راهی برای مدیریت فیلدهای صفحه Checkout برای محصول خاص و معین وجود دارد؟
  مثلا یه فیلد خاص برای یه محصولی تعریف کنم که روی هیچکدام غیر از خودش اعمال نشه؟
  با تشکر.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۸ خرداد ۱۳۹۷

   سلام متشکرم. خیر متاسفانه این قابلیت رو نمیشه ایجاد کرد باید افزونه اختصاصی بنویسید

 12. کاربر مهمان ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

  ممنون، کارتون درسته

 13. کاربر مهمان ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام
  ممنون میشم بفرمایید چطور میتونم عنوان فیلد “تلفن” را به “موبایل” تغییر بدم.

 14. کاربر مهمان ۱۰ اسفند ۱۳۹۶

  با سلام، اینجانب با حذف و اضافه کردن فیلدهای صفحه تسویه حساب مشکلی ندارم بلکه با ظاهر صفحه تسویه حساب سایتم خیلی مشکل دارم، میخوام صفحه کوچکتر و شکیل تر بشه، ضمنا یه مشکل دیگه ای که این صفحه داره اینه که پس از وارد کردن مشخصات مشتری و آدرسش، هنگامی که گزینه ثبت سفارش رو میزنه با اینکه آدرس رو وارد کرده با پیغام <> مواجه میشه، لطفا راهنمایی کنید، سپاس

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۰ اسفند ۱۳۹۶

   برای این مورد باید کد نویسی را تغییر دهید. با بخش طراحی سایت در ارتباط باشید design.mihanwp.com

 15. کاربر مهمان ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
 16. کاربر مهمان ۱۳ بهمن ۱۳۹۶

  سلام وقت بخیر به اساتید , اگر بخواهم فقط فیلد استان رو حذف کنم باید چه کدی را اضافه و یا حذف کنم ؟

 17. U9033 ۷ بهمن ۱۳۹۶

  سلام
  خسته نباشید
  یه مشکل دارم که هیچکس نمیتونه پاسخ بده گفتم از شما بپرسم
  من یک افزونه ای رو خریداری کردم برای ویرایش فیلد های صفحه پرداخت
  مشکل این افزونه اینه که با ووکامرس فارسی سازگار نیست
  یعنی وقتی با این افزونه صفحه پرداخت رو به خوبی ویرایش میکنی اما لیست شهر ها و استان ها از کار میافتن و هیچی به هیچی

  هیچ افزونه ای هم قابلیت این افزونه ای رو که خریدم نداره از جمله افزونه بالا^^^^^^^^

  الان به نظرتون چیکار کنم؟
  افزونه ای هست که لیست استان ها و شهر ها رو داشته باشه؟
  و اقزونه ای که دارای قابلیت حلقه های ترجمه موجود در ووکامرس فارسی باشه تا بتونم ووکامرس فارسی رو حذف کنم
  باتشکر از پشتیبانی خوبتون

  • U9864 ۷ بهمن ۱۳۹۶

   درود به شما. چنین قابلیتی، با تمام این امکانات به صورت یک جا وجود ندارد.
   اما میتوانیم به صورت مجزا برای شما با دریافت هزینه انجام دهیم.
   موفق باشید.

  • U7847 ۱۳ بهمن ۱۳۹۶

   سلام
   این افزونه باگ زیاد داره. موقعی که کشور رو حذف میکنید به جای لیست استان ARRAY نشون میده.
   من خودم از از افزونه Woo Checkout Field Editor Pro نسخه رایگانش استفاده میکنم که کارمو راه میندازه. نسخه پرو امکانات زیادی داره.

 18. U5203 ۱۹ دی ۱۳۹۶

  درود
  خیلی از مشتری های سایت من ، مخصوصا اونهایی که با گوشی آیفون خرید میکنن ، کد پستی رو بصورت فارسی تایپ میکنن و سیستم خطای نا معتبر بودن کدپستی رو بهشون میده .
  با این افزونه هم امکان غیر ضروری کردن فیلد کد پستی رو نداشتم ، البته ظاهرا میشه تیکش رو برداشت ولی همچنان بصورت ضروری عمل میکنه

  راهی داره که بشه یا این فیلد رو غیر ضروری کنیم یا نوع فیلد رو از حالت کد پستی به عدد تغییر بدیم که به فارسی و انگلیسی بودن اعداد گیر نده؟

 19. کاربر مهمان ۱۹ آذر ۱۳۹۶

  سلام استاد میشه در بخش سفارشات لینک بازگشت به فروشگاه رو حذف کرد؟ چطوری میشه حذف کرد؟

  • U7658 ۱۹ آذر ۱۳۹۶

   درود.
   باید قالب صفحه مورد نظر را ویرایش کنید.
   می توانید با بخش طراحی از طریق تلگرام در تماس باشید : @mihanwp_design

 20. U8868 ۱۷ مهر ۱۳۹۶

  سلام وقت بخیر
  چطور میتوانم از لیست استانها بعضی استانها رو حذف کنم
  برای مثال بنده فقط میخوام با پنج استان کار کنم .
  و نمیخوام بقیه نمایش داده بشه.
  باتشکر

  • U7658 ۱۷ مهر ۱۳۹۶

   درود.
   از ووکامرس فارسی > بخش ابزارها > گزینه های اصلی > فروش به استان های خاص را انتخاب کنید.

 21. U334 ۲ شهریور ۱۳۹۶

  مهندس سلام و خسته نباشید.
  ما یک وب سایت فروشگاهی با ووکامرس داریم، و میخواهیم محصولی که داریم برای فروش توسط فروشندگان مختلف فروخته شود. میخواهیم امکان اینکه کسی بعنوان فروشنده باماهمکاری کنند را روی سایت بگذاریم.
  برای اینکار چکار باید کنیم؟
  که در فرم ورود و ثبت نام هم کاربر بتواند بصورت مجزا بعنوان فروشنده درخواست همکاری دهد و بعد از تایید او فروش انجام دهد و اینکه فروشنده بعد از تایید شدن بتواند به پنل خودش ورود کند و میزان فروش و… خودش را ببیند.
  (نمیخواهیم مثل افزونه دکان، محصولات خودشان را روی سایت ما بفروشند. میخواهیم محصول مارا بفروشند، اما باورود به پنلشان از درآمدزایی شام مطلع شوند)

  خیلی ممنونم از لطف و راهنماییتون

 22. کاربر مهمان ۶ تیر ۱۳۹۶

  با سلام
  ممنونم از آموزش خوب شما.
  بنده از این افزونه استفاده کردم اما یک مشکلی برای من پیش آمده و آن این هست که پس از ثبت سفارش ، نام استان در صفحه سفارشات به صورت کد نشان داده می شود که فهمیدن استان کار سختی می شود. به عنوان مثال خراسان رضوی به صورت KH و فارس FA نشان داده می شود. چگونه می توانم این مشکل را رفع کنم ؟
  با تشکر از راهنمایی شما.
  موفق باشید

 23. کاربر مهمان ۱۰ خرداد ۱۳۹۶

  سلام میشه کد حذف نام خانوادگی از صفحه تسویه حساب edd رو برام بفرستید که خودتونم استفاده کردین ؟

  • U6358 ۱۰ خرداد ۱۳۹۶

   سلام. این مورد به کدنویسی قالبتون برمی گرده و در هر قالب متفاوته و باید از یه کدنویس کمک بگیرید.

 24. کاربر مهمان ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام اصلا اعمل نمیشه مثلا من میخوام کشور نمایش داده نشه ولی نمایش داده میشه فقط ویرایش نوشتش اعمال میشه

 25. کاربر مهمان ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

  با سلام و احترامو با تشکر از آموزشی که قرار داده ایدیک سوال داشتم من تو سایت محصول فیزیکی و دانلودی همزمان دارم و می خواهم وقتی که شخص محصول دانلودی انتخاب کرد فرایند کوتاه باشه و اگر فیزیکی بود روند طبیعی طی کنه برای این کار از چه افزونه ای استفاده بکنم لطفا راهنمایی بفرماییدبا تشکر از شما

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام متشکر . برای اینکار از افزونه پرداخت به ازای دانلود بانک ملت استفاده کنید که توی سایت هست

 26. کاربر مهمان ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  سلام. چرا نمیشه ضروری بودن ایمیل رو حذف کرد؟؟توی افزونه تیکش رو میزنم روی همه فیلدا کار میکنه ولی اثری روی ایمیل نداره

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

   سلام باید ایمیل کاربر وارد بشه برای رسید خرید

   • کاربر مهمان ۱۴ آذر ۱۳۹۶

    سلام . اگر بخوایم حذفش کنیم که رسید خرید هم نره چی کار کنیم؟
    چون اصلا نمیخوایم ایمیلشون رو بگیریم با شماره تلفن میخوایم همه کارها رو انجام بدیم

    • U8156 ۱۴ آذر ۱۳۹۶

     سلام
     این امکان در افزونه نیست و باید با یک کد نویس وردپرس در میان بگذارید تا سیستم را تغییر بدهند.
     میتوانید با بخش طراحی ما در تماس باشید.
     ID Telegram : mihanwp_design

 27. کاربر مهمان ۱۲ اسفند ۱۳۹۵

  سلامیه مشکلی دارم اونم اینه که به هیچ عنوان در صفحه پرداخت به هیچ شهری دسترسی ندارم و فقط عبارت یافت نشد رو به من نشون میدهچطوری میتونم مشکل رو حل کنم؟با افزونه persian woocommerce shipping هم امتحان کردم بازم نشد.

 28. U3237 ۱۲ بهمن ۱۳۹۵

  سلام فیلد های اضافه رو در قسمت پرداخت سایت پاک کردم  . ولی در قسمت حساب کاربری —-> آدرس ها —>ویرایش آدرس هنوز اون فیلدها هست. چطوری اون فیلدها رو هم پاک کنم؟

 29. کاربر مهمان ۲۳ آذر ۱۳۹۵

  سلام تو صفحه همه حذف شدن جزئیات پرداخت و اطلاعات بیشتر هست هنوز .که فیلداشم خالیه …چی کار کنم حذف شهبا این افزونه نشد

 30. کاربر مهمان ۱۲ آذر ۱۳۹۵

  سلام من میخواستم اون مشکل موندن اسم شهر و سفارش رو حل کنم در تسویه حساب کد woocheckout رو حذف کردم الان کلا صفحش سفید شدهچی کار کنم دوباره کد برگرده؟حالا اون مشکل رو بعدا درست میکنم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۲ آذر ۱۳۹۵

   سلام کد رو برگردونید [woocheckout]

   • کاربر مهمان ۱۲ آذر ۱۳۹۵

     نوشتم اما تغییری نمیده همین عبارت رو تو برگه نمایش میده و مثل قبل نمیشهعلائمی کنار این عبارت بود اونا یادم نیست اینو وردپرس به عنوان نوشته ی متن فرض میکنه

 31. کاربر مهمان ۲۴ آبان ۱۳۹۵

  سلام. چطور میشه billing address رو کلا از صفحات پرداخت و همچنین ایمیلهای ارسالی حذف کرد؟

 32. U4837 ۲۹ مهر ۱۳۹۵

  سلام
  مشکلی که این افزونه داره اینه که فیلد استان رو ساده نمایش میده و استان هارو نمایش نمیده
  میتونین راهی برای حل این مشکل بگید؟آدرس سایت:
  http://psyworld.ir/

 33. U1935 ۳ مهر ۱۳۹۵

  سلام داداش.خسته نباشی دمت گرم.
  یک سوال :
  توی عکس زیر قسمتی که حط کشیدمو چطوری حذف کنم؟
  http://s9.picofile.com/file/8268427576/%D8%AA%D8%B3%D9%88%DB%8C%D9%87_%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8_%D8%A2%DB%8C_%D9%81%D9%88%D9%88%D8%AF.png

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳ مهر ۱۳۹۵

   سلام شهر رو فکر نمیکنم بشه حذف کرد چون برای محاسبه هزینه پست باید حتما باشه

 34. کاربر مهمان ۱۶ شهریور ۱۳۹۵

  سلام خوب بود ولی مشکلی که من دارم اینکه همه فیلد هایی که دوست داشتم حذف کردم اما 1-فیلد شهر  به صورت یک مسطتیل هنوز باقی مانده ولی هیچ شهری داخلش نیست  و 2-کادر توضیحات سفارش هم حذف نمیشه ؟؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۷ شهریور ۱۳۹۵

   سلام قالب سایتتون رو تغییر بدید برای تست. ووکامرس هم آپدیت کنید.

   • کاربر مهمان ۱۴ آذر ۱۳۹۵

    سلام نمیشه امتحان کردم مشکل منم همینه راه حلی برای نشون ندادن اون ها نیست شورت کد خاصی نداره؟

 35. U2133 ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

  سلام
  در قسمت پرداخت ووکامرسم 2 تا درگاه بانکی از یک درگاه رو نشون میده و
  در قسمت سبد خرید 2 تا مجموع سفارشات نشون میده چطور میتونم اظا فاتشو پاک کنم
  اینم ادرس سایتم    لطفا چک کنید ممنون
  http://www.foroshbivaseteh.com

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

   سلام قالب رو تغییر بدید ببینید اوکی میشه یا نه

   • U2133 ۱۷ مرداد ۱۳۹۵

    با عوض کردن قالی خوب شد.
    حالا من نباید از این قالب استفاده کنم ؟
    اگه از همین قالب بخوام استفاده کنم چکار باید کنم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

 36. U2778 ۱۳ مرداد ۱۳۹۵

  افزونه خوبیه فقط مشکل اینه که بعد از استفاده عنوان فیلدها از حال فارسی به انگلیسی تغییر حالت میده

 37. کاربر مهمان ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

  سلام
  خیلی خیلی ممنونم ازتون. از کد استفاده کردم و بدون مشکل فیلدها حذف شد. لطفاً راهنمایی می فرمایید چطور 2 فیلد ” نام خانوادگی ” و ” توضیحات سفارش ” رو حذف کنیم ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

   سلام. دقیقا به همین شکل و مثل بقیه فیلد ها

   • U4448 ۱۰ مهر ۱۳۹۵

    عذر میخوام من اطلاعی از کدنویسی ندارم. متوجه منظورتون نشدم. ممنون میشم واضح تر راهنمایی بفرمایید برای اینکه دو آیتم ” نام خانوادگی ” و ” توضیحات سفارش ” رو حذف کنم چکار باید انجام بدم ؟

 38. کاربر مهمان ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام.میشه بگید چطور میشه بخش zip code رو تو تسویه حساب برداشت؟

 39. کاربر مهمان ۲۹ اسفند ۱۳۹۴

  با سلام و تشکر از متن های خوبتون
  من در مورد کار کردن با افزونه ووکامرس دچار مشکل شدم .در واقع قسمت تسویه حساب رو نمی دونم چطور باید تنظیم کنم.هر کاری که می کنم موفق نمیشم محصولم رو برای فروش بذارم .
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

 40. U576 ۲۸ اسفند ۱۳۹۴

  بسیار عالی بود. سپاس