سایت برتر

ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس و حذف فیلدهای اضافی

ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس و حذف فیلدهای اضافی
ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس و حذف فیلدهای اضافی

زمانی که کاربر قصد دارد از فروشگاه اینترنتی شما خرید کند باید مراحل مختلفی را طی کند. برخی از این مراحل می‌توانند با استفاده از یک سری روش کوتاه شود که قبلاً در مقالات قبلی بعضی از آن‌ها را برای شما توضیح داده‌ایم. کاربران سؤالاتی درزمینهٔ فیلدهای صفحه تسویه‌‌حساب داشتند؛ به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در این آموزش به این موضوع بپردازیم. برای ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس ۲ راه دارید.

افزونه‌های مختلفی وجود دارد که به شما کمک می‌کند شما بتوانید به‌خوبی این صفحه را مدیریت و کنترل کنید. اما دراین‌بین کاربرانی وجود دارند که رابطه خوبی با استفاده بیش‌ازحد از افزونه‌های اضافی ندارند و خودشان می‌خواهند مسائل و مشکلات مربوط به سایت خود را حل کنند.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم قطعه کدی که به شما در این زمینه کمک می‌کند را جمع‌آوری کرده و در این آموزش در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.

زمانی که شما پروسه خرید را برای کاربران خود راحت‌تر می‌کنید کاربران به دلیل سهولت در انجام خرید از فروشگاه شما راضی هستند. این امر به افزایش فروش شما کمک زیادی می‌کند. چراکه داشتن یک حس خوب پس از انجام یک خرید آسان کاربر را دوباره به سمت سایت شما جذب می‌کند. امروزه سایت‌ها و فروشگاه‌های مختلفی وجود دارند که درزمینه‌های مختلف به ارائه خدمات می‌پردازند. شما می‌توانید با انجام یک سری کارهای جزئی از رقیبان خود پیشی بگیرید.

ویرایش فرم تسویه حساب ووکامرس

خب تا اینجا متوجه شدید که فرایند خرید در میزان رضایت کاربر از سایت شما تأثیر زیادی دارد. امروزه کاربران به دلیل مشغله‌های زیادی که دارند تمایل دارند که خرید خود را سریعاً انجام بدهند. درواقع اولویت اصلی کاربران این است که در کمترین زمان ممکن به هدف خودشان برسند.

در پایان پس‌ازاینکه کاربران تمام مراحل را طی کردند نوبت به صفحه تسویه‌حساب می‌رسد. در این صفحه فیلدهای مختلفی وجود دارد که کاربران باید حتماً این فیلدها را پر کنند. پس از پر شدن این فیلدها توسط کاربر مراحل خرید او به‌پایان می‌رسد. برخی از این فیلدها باید به‌اجبار پر شوند و برخی دیگر لزومی به پر شدن آن‌ها نیست.

 صفحه تسویه حساب ووکامرس
صفحه تسویه حساب ووکامرس

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید این فیلدها شامل موارد مختلفی می‌باشد که پر کردن برخی از آن‌ها اجباری و برخی اختیاری می‌باشد. اما شما می‌توانید آن‌ها را کم کرده و سرعت خرید کاربر را بالا ببرید. برخی از افراد با استفاده از ووکامرس یک فروشگاه اینترنتی ساخته که در آن محصولات دانلودی خود را به‌فروش می‌رسانند. این دسته از مدیران فروشگاه می‌توانند یک سری فیلدهای اضافی نظیر کد پستی، آدرس و… که نیازی به آن ندارند را حذف کنند.

حذف فیلدهای اضافی ووکامرس

شما برای اینکه بتوانید یک فروشگاه اینترنتی را مدیریت کنید نیازمند انجام دادن یک سری ترفند بر روی سایت خود هستید. شما برای اینکه بتوانید فروش سایت خود را بالا ببرید باید کاری کنید که کاربر در هنگام خرید در سایت شما راحت باشد. ووکامرس یک فروشگاه ساز عالی است که امکانات بسیار خوبی را به کاربران ارائه می‌دهد.

اما یکی از مشکلات آن زیاد بودن فیلدهای تسویه حساب می‌باشد. اما شما می‌توانید این سیستم را اصلاح‌کرده و تغییرات خود را به‌راحتی در آن اعمال کنید. شما می‌توانید جهت سهولت در کار کاربر فیلدهای اضافی صفحه تسویه‌حساب را حذف نمایید.

زمانی که شما از ووکامرس استفاده می‌کنید امکان این را دارید که توسط پلاگین‌های بی‌شماری که برای آن ساخته شده است فروشگاه خود را به شکل دلخواه خود دربیاورید. یا اینکه اگر شما تمایل به استفاده از افزونه نداشته باشید می‌توانید با استفاده از کد نویسی بسیاری از نیازهای خود را برطرف نمایید.

بدون نیاز به نصب افزونه

شما امکان این را دارید که این کار را توسط کد نویسی انجام دهید. اگر شما به کد نویسی آشنایی داشته باشید می‌توانید مطابق با آموزش زیر این کار را به‌راحتی انجام دهید. این کار توسط فایل فانکشن انجام‌پذیر است. شما قادر هستید به‌راحتی با افزودن کدهای زیر در functions.php قالب خود این کار را انجام دهید.

در نظر داشته باشید که این کد برای حذف تمامی فیلدها است. بنابراین اگر شما قصد حذف نکردن فیلدی را دارید می‌توانید کد آن را حذف کرده و وارد فایل فانکشن خود نکنید.

/* Remove Woocommerce User Fields */
add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'custom_override_checkout_fields' );
add_filter( 'woocommerce_billing_fields' , 'custom_override_billing_fields' );
add_filter( 'woocommerce_shipping_fields' , 'custom_override_shipping_fields' );
 
function custom_override_checkout_fields( $fields ) {
 unset($fields['billing']['billing_state']);
 unset($fields['billing']['billing_country']);
 unset($fields['billing']['billing_company']);
 unset($fields['billing']['billing_address_1']);
 unset($fields['billing']['billing_address_2']);
 unset($fields['billing']['billing_postcode']);
 unset($fields['billing']['billing_city']);
 unset($fields['shipping']['shipping_state']);
 unset($fields['shipping']['shipping_country']);
 unset($fields['shipping']['shipping_company']);
 unset($fields['shipping']['shipping_address_1']);
 unset($fields['shipping']['shipping_address_2']);
 unset($fields['shipping']['shipping_postcode']);
 unset($fields['shipping']['shipping_city']);
 return $fields;
}
function custom_override_billing_fields( $fields ) {
 unset($fields['billing_state']);
 unset($fields['billing_country']);
 unset($fields['billing_company']);
 unset($fields['billing_address_1']);
 unset($fields['billing_address_2']);
 unset($fields['billing_postcode']);
 unset($fields['billing_city']);
 return $fields;
}
function custom_override_shipping_fields( $fields ) {
 unset($fields['shipping_state']);
 unset($fields['shipping_country']);
 unset($fields['shipping_company']);
 unset($fields['shipping_address_1']);
 unset($fields['shipping_address_2']);
 unset($fields['shipping_postcode']);
 unset($fields['shipping_city']);
 return $fields;
}
/* End - Remove Woocommerce User Fields */

استفاده از افزونه WooCommerce Checkout Manager

از روش فوق برای حذف کردن فیلدها استفاده می‌شود. اما روش دوم که در اینجا به شما قصد معرفی آن را داریم استفاده از افزونه WooCommerce Checkout Manager می‌باشد. کار با این افزونه بسیار راحت است و شما می‌توانید به‌راحتی و بدون یک خط کد نویسی تنظیمات فروشگاه خود را کنترل کنید.

woocommerce checkout manager

شما این امکان را دارید که این افزونه را از مخزن وردپرس دریافت کرده و در سایت وردپرسی خود نصب کنید. شما می‌توانید مراحل نصب افزونه وردپرس را در سایت میهن وردپرس مطالعه کرده و به‌سادگی در عرض چند دقیقه آن را نصب نمایید. پس از نصب این افزونه شما می‌توانید با مراجعه به تنظیمات ووکامرس فیلدهای اضافی را حذف کنید. همچنین شما این امکان را دارید که فیلدهای جدید که به آن‌ها نیاز دارید را بسازید.

این افزونه کاملاً رایگان در اختیار کاربران ووکامرس قرارگرفته است. توسط این افزونه شما قادر هستید فیلدهای صفحه تسویه‌‌حساب فروشگاه خود را تنها با چند کلیک ساده کنترل و مدیریت کنید. با این کار می‌توانید کاری کنید که کاربر یک تجربه کاربری عالی از خرید در سایت شما را داشته باشد و آن را به بقیه کاربران نیز معرفی کند.

شما پس‌ازاینکه افزونه را نصب کردید با ورود به قسمت Checkout می‌توانید تنظیمات مختلف این افزونه را مشاهده کنید. پس از آن باید وارد قسمت Shipping شوید. در این قسمت شما تنظیمات مختلف فیلدهای صفحه تسویه‌حساب را مشاهده می‌کنید و می‌توانید آن‌ها را ویرایش و حذف نمایید.

تنظیمات فیلدهای صفحه تسویه حساب ووکامرس
تنظیمات فیلدهای صفحه تسویه حساب ووکامرس

همچنین با انتخاب گزینه Add New Field شما می‌توانید یک فیلد جدید برای این صفحه بسازید.

اضافه کردن فیلد جدید در ووکامرس
اضافه کردن فیلد جدید در ووکامرس

افزونه WC Digital Checkout

تیم میهن وردپرس یک افزونه اختصاصی به نام افزونه WC Digital Checkout برای کاربران طراحی کرده است که توسط آن می‌توانید این فرایند را بسیار ساده و راحت کنید. شما با دریافت و نصب این افزونه می‌توانید از پشتیبانی این محصول بهره ببرید.

این افزونه قدرتمند کار با ووکامرس را برای شما بسیار ساده می‌کند و با سریع پیش رفتن فرایند خرید و درنتیجه رضایت خاطر کاربر مشتریان شما زیاد می‌شوند و کسب‌وکار شما نیز رونق پیدا می‌کند. برای دریافت این افزونه می‌توانید عبارت mihanwp digital checkout را در بخش نصب افزونه‌های وردپرس در پنل سایت خود جستجو کنید.

موفق باشید. 🙂

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع مقاله ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

 1. U37104 ۸ اسفند ۱۳۹۹

  توی سایتتون ثبت نام کردم چون یک روز کامل توی یوتوب و سایتهای خارجی و داخلی دنبال همین میگشتم///
  مرسی بابات اموزش خخوبتون

 2. U35399 ۶ بهمن ۱۳۹۹

  با سلام و احترام
  فقط می تونم بگم خیلییی ممنون
  واقعا فوق العاده است

 3. U10088 ۱ بهمن ۱۳۹۹

  با عرض سلام سوالی داشتم
  وقتی در ووکامرس هزینه ارسال رایگان رو به عنوان یک گزینه داریم که به ازای یک سقف خرید اون گزینه فعال میشه ، اما در برگه تسویه هنوز به عنوان یک گزینه هزینه ارسال محاسبه میشه و کاربر باید به صورت دستی گزینه ارسال رایگان رو انتخاب کنه
  چه طور میشه اون گزینه هزینه ارسال رو در شرایطی که ارسال رایگان هست حذف کرد . ممنون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲ بهمن ۱۳۹۹

   درود بر شما . شما باید کلاس های حمل و نقل تعریف کنید. در دوره جدید آموزش ووکامرس که تا چند روز آینده منتشر خواهیم کرد کامل توضیح داده شده.

   • U10088 ۴ بهمن ۱۳۹۹

    با عرض ادب و تشکر بابت توجه شما
    کلاس حمل ونقل تعریف کردیم ، گزینه ارسال رایگان هم در برگه تسویه حساب ظاهر شده است ، اما همچنان گزینه ارسال پستی با مبلغ مشخص هم در برگه دیده میشود ، (به صورت یک دکمه رادیویی) و کاربر باید به صورت دستی خودش گزینه رایگان رو انتخاب کنه (این گزینه ارسال رایگان_ زمانی که خرید شما زیر سقف خرید باشد ظاهر نمیشود)
    سوال من این بود که وقتی مبلغ فاکتور بالای سقف خرید است چطور میتوان گزینه دیگر که اظافی هست را حذف نمود. باتشکر و پوزش .

 4. U33469 ۲۱ دی ۱۳۹۹

  من نمیخوام افزونه نصب کنم و میخوام تو صفحه پرداخت نام نام خانوادگی و ایمیل و شماره تماس بمونه از اون کد ها کدوم هاش رو باید حذف کنم که اینا بمونه؟

 5. U34183 ۹ دی ۱۳۹۹

  سلام مهندس جان
  خیلی کمکم کرد اافزونه WooCommerce Checkout Manager
  خدا خیرت بده مهندس

 6. تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۶ دی ۱۳۹۹

  با استفاده از حلقه‌های ترجمه و افزونه‌های ترجمه یا فایل po زبان فارسی میتونید این مورد رو تغییر بدید

 7. U34057 ۶ دی ۱۳۹۹

  با عرض سلام و وقت بخیر
  ممنون از مطالب خوب و کاربردی سایتتون
  من یه مشکلی بر خوردم ممنون میشم کمکم کنید
  فیلد های صورت حساب وقتی خالی هست و روی دکمه پرداخت کلیک کنید پیغام متناسب با خالی بودن فیلد نمایش میده
  چجوری میشه این متن رو تغییر داد
  پ

 8. U16013 ۲ مرداد ۱۳۹۹

  سلام
  چطور میشه تو صفحه check out تکست ثبت سفارش رو تغییر داد ؟

 9. U19620 ۲۵ خرداد ۱۳۹۹

  سلام
  من از چه طریق میتونم کلید ویرایش سبد خرید رو در فرم تسویه حساب قرار بدم ؟

 10. U27664 ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

  با سلام
  در فرم تسویه حساب انتخاب “روش حمل و نقل” ضروریه ، چطور میتونم این رو از حالت اجبار بردارم؟
  (توضیحات تکمیلی: از افزونه دکان و قالب زنبیل استفاده میکنم و همچنین هر فروشنده ای هزینه حمل و نقل خودش رو داره در نتیجه نمیخوام خریدار روش حمل و نقل رو انتخاب کنه چون ممکنه هزینه پیک موتوری رو انتخاب کنه که ارزون تره)

  ممنون میشم راهنماییم کنید

 11. U27771 ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

  با سلام خسته نباشید ببخشید من یک سایت فروشگاهی دارم و داخل اون در صفحه تسویه حساب مشکل هستش و اینکه وقتی شهر رو استان رو انتخاب میکنی مینویسه صورتحساب شهر را انتخاب کنید میشه به این یک فیلد جدید اضافه کرد یا درستش کرد

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

   سلام با همین افزونه می‌تونید از حالت ضروری خارج کنید این مورد رو.

 12. U27713 ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

  درود بر شما
  محصول به صفحه خرید اضافه نمیشه و پیام سبد خرید شما خالی است میده ، جدیدا این مشکل بوجود اومده ، مشکل از چی میتونه باشه

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

   سلام
   وردپرس و قالب وتمامی افزونه های سایت خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید

 13. U27520 ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

  سلام
  تو برگه تصویه حساب وقتی گزینه ثب سفارس رو میزنم صحفه خطا۴۰۴ میاد اون از چیه

 14. U870 ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

  سلام و خسته نباشید
  با این حال که در این افزونه فیلد ایمیل را اختیاری کردم باز هم موقع تکمیل فرم تسویه حساب ووکامرس، اگر فیلد ایمیل را خالی بگذارم پیغام میده که وارد کردن فیلد ایمیل اجباری است هر کاری هم کردم درست نشد راه کاری دارید؟ ممنونم

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

   سلام
   فیلد ایمیل در ووکامرس اجباری هستراهی برای اختیاری کردن ان نیست

 15. U21006 ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

  سلام
  از توضیحات خوبتون ممنون
  فقط من این افزونه را نصب کردم ولی هیچ گزینه اضافی به منوی ووکامرسم اضافه نشده
  چطور می تونم به قسمت تنطیمات افزونه برم؟ و تغییرات خودم را اعمال کنم؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

   سلام
   از بخش افزونه ها افزونه مد نظر رو پیدا کنید و گزینه تنظمیات رو انتخاب کنید

 16. U27013 ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

  سلام خسته نباشید افزونه ای که معرفی کردید با افزونه حمل و نقل تداخل داره
  افزونه دیگه ای پیشنهاد نمیکنید ؟

 17. U25409 ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

  سلام من یه اپیکیشن اندرویدی دارم که فیلد های اختصاصی خودش رو داره میشه بین این افزونه‌ها و اون ارتباطی ایجاد کرد؟

 18. U26389 ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

  عزیزسلام

  من فیلد های موجود در این قسمت رو حذف کرد ( ارسال به آدرس دیگری و توضیحات سفارش)|

  اما خود این قسمت گام 2 رو چطور میشه کامل برداشت ؟

  http

 19. کاربر مهمان ۴ فروردین ۱۳۹۹

  با سلام و عرض ادب
  آیا راهی هست بتونم در صفحه صورتحساب نام شهر رو بصورت دستی تایپ کنم ؟ منظورم اینه که نمیخوام از لیست وارد کنه و فقط یه ورودی تکست داشته باشه . چون با انتخاب شهر اعمال تغییراتی که روی یه شهر خاص در افزونه advanced shipping انجام دادم اعمال نمیشه. ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید .

 20. کاربر مهمان ۳ فروردین ۱۳۹۹

  سلام ببخشید موقعی که به بخش نهایی ینی همون تسویه حساب میرسیم یه بخش هست نوشته توضیحات کمیلی (اختیاری) اون فیلد رو من ندارمش از کجا بیاد فعال کنمش

  یه فیلدی هست که مشتری توضیحات اضافی خودش رو مینویسه امیدوارم بدونید کدومو میگم ، چجوری باید اونو فعال کنمش ؟

 21. کاربر مهمان ۲۲ اسفند ۱۳۹۸

  سلام، من دنبال راهی هستم تا مشتری یک روش حمل و نقل اختصاصی رو انتخاب کنه.
  مثلا وقتی روش ۱ رو انتخاب میکنه هزینه حمل و نقل x تومن باشه
  وقتی روش ۲ رو انتخاب کرد هزینه به y تغییر کنه و بیاره روی فاکتورش!
  در واقع میخوام برای ارسالم هزینه ارسال در شهر رو در نظر بگیرم ولی این هزینه بسته به محدوده ای که انتخاب میکنه متغیر باشه.
  با این کار دیگه برای جاهای دیگه ثبت سفارش انجام نشه.
  فقط شهری که خودم میخوام و محله هایی که هزینه ارسالشون رو از قبل تعریف کردم سرویس دهی داشته باشه.
  برای این کار روش یا افزونه ای رو میشناسید؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۲ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   این مورد را باید با کدنویسی در سایت خود اجرا کنید

  • U22877 ۲۴ مهر ۱۳۹۹

   از افزونه های حمل و نقل مثل افزونه پیشنهادی توسط ووکامرس فارسی استفاده کنید فکر کنم مشکلتون حل بشه

 22. کاربر مهمان ۱۶ اسفند ۱۳۹۸

  سلام..وقت بخیر..با استفاده از بخش کدنویسی مشکل من حل شد..بسیار سپاسگزارم..فقط قسمت توضیحات سفارش حذف نشده! چطور می تونم با کدنویسی حذفش کنم؟

  • کاربر مهمان ۱۶ اسفند ۱۳۹۸

   با کد زیر مشکلم حل شد..جهت اطلاع و استفاده سایر دوستان.
   ;(‘add_filter( ‘woocommerce_enable_order_notes_field’, ‘__return_false

   • U22877 ۲۴ مهر ۱۳۹۹

    مرسی که به فکر سایر دوستان هم هستی و فقط به فکر خودت نیستی داداش 🙂 سایر دوستان ازت تشکر میکنن دمت گرم

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

   سلام
   باید در لیست کدها از order_description استفاده کنید

 23. کاربر مهمان ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

  سلام
  من چندین افزونه نصب کردم
  مشکلمو حل می کرد ولی با افزونه صدور فاکتورم تداخل داشت و او افزونه که خریده بودم دیگه کار نمی کرد.
  آیا این افزونه شما این مشکل را ندارد؟؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

   با سلام
   تا به حال گزارشی از تداخل این افزونه از کاربران نداشته ایم. از چه افزونه ای برای صدور فاکتور استفاده میفرمایید؟

 24. U7572 ۲۹ دی ۱۳۹۸

  سلام راهی برای این وجود داره که یک category فیلدهای خاص خودش رو داشته باشه؟
  این افزونه کمی پیچیده است

 25. کاربر مهمان ۲۷ دی ۱۳۹۸

  با سلام
  مشکل من در نمایش فیلد است مثلا فیلد خیابان * می خوام تو یک سری محصولات نمایش بده و یکسری نه
  این فیلتر رو در شرط ها تغییر میدهم هیکدام اعمال نمیشه
  میشه بفرمایید چطور باید انجام بدم؟

  باتشکر

 26. کاربر مهمان ۲۶ دی ۱۳۹۸

  سلام.

  چون وارد نیستم توی کد نویسی افزونه رو نصب کردم و کارم به راحتی انجام شد
  ممنون از مقاله خوبتون

 27. کاربر مهمان ۲۶ دی ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  بدونه نصب این افزونه در خود وردپرس از کدام گزینه میتونم بدون تغییر کد نویسی قالب اطلاعات کاربری صفحه تسویه حساب تغییر بدم؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ دی ۱۳۹۸

   با سلام
   شما یا باید از افزونه استفاده بفرمایید یه کدنویسی. راه دیگری برای تغییر این مورد نیست

 28. کاربر مهمان ۲۵ دی ۱۳۹۸

  سلام
  چطور مثلا گزینه ای رو میشه اضافه کرد که کاربر بتونه فایل آپلود کنه
  اگر شدنی نیست با کد نویسی میشه این کار رو انجام بده ؟

  یا با ترفند به این شکل که مثلا یا استفاده از افزونه فرم ساز این کار رو انجام بده و با استفاده از ویژوال کامپوزر اضافش کنه به زیر همین فیلد ها چنین ترفندی شدنیه ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۵ دی ۱۳۹۸

   سلام همین افزونه رو تست کنید اگر نشه باید با کد اینکارو انجام بدید. نه با افزونه فرم ساز و ویژوال کامپوزر نمیشه متاسفانه

 29. کاربر مهمان ۲۴ دی ۱۳۹۸

  سلام
  این افزونه که رایگان نیست
  بخش کاستورم فیلد مربوط به پریمیو هست
  یا مثلا این که کاربر بخاد بخش آپلود فایل را قرار بدهد

 30. کاربر مهمان ۱۰ آذر ۱۳۹۸

  سلام من دارم از این افزونه استفاده میکنم ولی نمیدونم سخه رایگانشه یا پولیش و اینکه مشکلی که دارم اینه در صفحه پیشخوان کاربرام ، کاربرا نمیتونن آدرس خودشونو ویرایش کنن با خرید این نسخه همچین مشکلی ندارم کمک کنید >؟؟؟؟؟؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۰ آذر ۱۳۹۸

   سلام اگر نسخه pro باشه پولی هست. متاسفانه ما نسخه حرفه‌ای رو نداریم. نسخه‌ای که ما داریم woodigital هست که مشکل ویرایش ادرس رو نداره.

   • کاربر مهمان ۱۰ آذر ۱۳۹۸

    افزونه ما yith checkout manager که وقتی کاربر میخواد تو صفحه ویرایش ادرس در پیشخوان کپروفایلش ویرایش کنه آدرس جدیدو مینویسه ولی آدرسسه ذخیره نمیشه دوباره همون آدرس قبلی نمایش میده

 31. U19934 ۱۳ مهر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید
  ممنون از معرفی این افزونه
  من تونستم تو قسمت صورت حساب هر فیلدی رو میخام حذف و ویرایش کنم
  مشکلم اینه که بعد از اینکه کاربر تمام فیلد های صورت حساب رو پر کرد و ادامه رو زد وارد صفحه آدرس ارسال میشه که با همین افزونه تونستم کل فیلدهایی که مجدد ادرس میخاست رو حذف کنم و گزینه حمل و نقل به یک آدرس متفاوت؟ رو هم مخفی کردم
  در اصل بعد از پر کردن صورت حساب و زدن دکمه ادامه کاربر وارد یخ صفحه میشه که هیچی برای پر کردن نداره و وقتی همه گزینه هاشو حذف کردم این قسمت آدرس ارسال اضافیه ولی کاربر واردش میشه و باید گزینه ادامه رو بزنه مجددا تا بعد واردبررسی و پرداخت بشه …. راهی هست که این وسط قسمت ارسال آدرس رو کلا حذف کنم؟ در اصل یه مرحله رو کم کنم قبل پرداخت؟

 32. U9919 ۱۶ خرداد ۱۳۹۸

  سلام..همه چیز اوکی هست با این کد هایی ک گذاشتم توی فانکشن جز توضیحات سفارش..اینو چطور میتونم حذف کنم؟

 33. کاربر مهمان ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام خوبین؟ سوالم اینه وقتی در مراحل پرداخت ووکامرس ، شهر و استان جابه جا باشن یعنی بجای اینکه اول فیلد استان باشه بعد شهر، این ایراد چجوری حل میشه

 34. کاربر مهمان ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام و خسته نباشید ای کاش یه توضیحی راجع یه این که هر کد برای پاک کردن کدوم قسمته توضیح میدادید

 35. کاربر مهمان ۲۲ بهمن ۱۳۹۷

  یک سوال دیگر ، آیا می توانیم موارد پرداخت را (شیوه های پرداخت در پنل مدیریت ووکامرس > پیکربندی) حذف کنیم ، آیا کدی هست ؟؟
  نمی خواهم که از خود تنظیمات ووکامرس ، بتوانیم مجدد فعال کنیم ، می خواهم که با اضافه کردن کدی در قالب یا خود پلاگین ووکامرس ، این مورد انجام بشود .
  خیلی ممنون ازتون .

 36. کاربر مهمان ۲۲ بهمن ۱۳۹۷

  سلام .
  وقت بخیر .
  سپاس فراوان بابت این کد هایی که دادید (:
  خیلی ممنون .
  فقط یک سوال : اینکه آیا می توانیم برای تمام قالب ها فعالش کنیم ؟؟
  یعنی می توان در بخش دیگری ، وارد کرد که برای تمام قالب ها اعمال بشود ؟؟
  یا باید کد دیگری وارد کرد ؟ خیلی ممنون می شوم اگر آن کد را به من ارسال کنید .
  سپاس فراوان از تون و وبسایت عالی تون و سپاس فراوان ازتون ، آقای حسینی راد عزیز .
  موفق و پیروز باشید .

 37. کاربر مهمان ۱۰ آذر ۱۳۹۷

  نمیشد اینکارو کرد اگر ووکامرس غیر فعال بشه کل سایت بسته میشه ولی از یه راه دیگه حلش کردیم و در ورژن جدید امروز ورپرس این مشکل حل شد .
  با تشکر از شما

 38. کاربر مهمان ۸ آذر ۱۳۹۷

  درود ووکامرس رو غیر فعال کردیم کل سایت غیر فعال شد چطور دوباه فعالش کنیم

 39. کاربر مهمان ۷ آذر ۱۳۹۷

  با سلام
  یک سوال دارم خدمتون اینه گزینه شهر متاسفانه تغییر مکان داده در قسمت Chekk out اول میاد قبل نام و نام خانوادگی به جای اینکه در کنار استان قرار بگیره همه افزونه ها رو تست کردم ولی این تغییر نمیکنه چطوری میتونم جابجاش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید که چطوری میشه با کد نویسی تغییرش بدیم

 40. U16542 ۵ آذر ۱۳۹۷

  خیلی ممنون از راهنماییتون .
  برنامه نویسی حرفه ای نه . اما همین کدی که دادید رو در فانکشن قرار دادم و فرم صورت حساب ویرایش شد . یعنی همین اوکیه و مشکلی پیش نمیاد؟
  منظورم اضافه کردن فانکشن و فیلد جدید نیست … فقط تغییر عنوان و کپشن تلفن به تلفن همراه هست .
  مرسی

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۵ آذر ۱۳۹۷

   درسته. انجام شده. برای تغییر فیلد از بخش حلقه های ترجمه توی افزونه ووکامرس فارسی استفاده کنید.