این صفحه از سایت میهن وردپرس به قالب فروشگاهی وردپرس اختصاص داده شده است. اگر شما سایت فروشگاهی خود را با فروشگاه‌‌ساز ووکامرس طراحی کرده‌اید می‌توانید هر آنچه نیاز دارید تا سایت خود را به یکی از جذاب‌‌ترین‌‌های دنیای وب تبدیل کنید در اینجا انتخاب کنید.

فروشگاه‌‌های اینترنتی به نسبت دیگر سایت‌‌ها نیاز به یک سری امکانات و ویژگی‌‌های منحصربه‌‌فرد است. جذب کاربر در این سایت‌‌ها در گرو امکاناتی است که هر یک از آن‌‌ها ارائه می‌‌دهد. به بیان دیگر می‌توانیم بگوییم که هرچه یک سایت فروشگاهی حرفه‌‌ای‌‌تر باشد، می‌تواند مشتری بیشتری را جذب کند و داشتن مشتری بیشتر در سایت‌‌های فروشگاهی یعنی توسعه و رونق بیشتر آن کسب و کار اینترنتی.

چند قالب فروشگاهی وردپرس رایگان نیز در این صفحه در کنار پوسته‌‌های حرفه‌‌ای و غیر رایگان قرار گرفته شده که انتخاب یکی از این قالب‌‌ها تماما به عهده شما است و می‌توانید هر کدام از این قالب‌‌ها را که می‌توانند نیازهای سایت شما رو برطرف کنند به راحتی استفاده کنید. چراکه این قالب‌‌ها توسط تیم میهن وردپرس فارسی و راست‌‌چین شده اند و شما برای استفاده از آن‌‌ها هیچ مشکلی نخواهید داشت.

انتخاب درست یک قالب فروشگاهی می‌تواند یکی از مهم‌‌ترین عواملی باشد که سایت شما را از حالت مبتدی خود خارج خواهد کرد و جلوه دیگری به فروشگاه اینترنتی می‌‌دهد. در واقع شما با انتخاب هوشمندانه هر یک از این قالب‌‌ها می‌توانید حرفه‌‌ای بودن خود را به کاربر نمایش دهید.