در این بخش لیستی از قالب فروشگاهی وردپرس قرار میگیرد. قالب های ووکامرس را از اینجا دریافت کنید و سایت فروشگاهی خود را که با فروشگاه ساز ووکامرس راه اندازی کرده اید٬ با این قالب ها راه اندازی کنید.

فروشگاه‌‌های اینترنتی به نسبت دیگر سایت‌‌ها نیاز به یک سری امکانات و ویژگی‌‌های منحصربه‌‌فرد است. جذب کاربر در این سایت‌‌ها در گرو امکاناتی است که هر یک از آن‌‌ها ارائه می‌‌دهد. به بیان دیگه می‌‌تونیم بگیم که هرچه یک سایت فروشگاهی حرفه‌‌ای‌‌تر باشه می‌‌تونه مشتری بیشتری رو جذب کنه و داشتن مشتری بیشتر در سایت‌‌های فروشگاهی یعنی توسعه و رونق بیشتر کسب و کار.

این صفحه از سایت میهن ودرپرس به قالب‌‌های فروشگاهی اختصاص داده شده است. اگر شما سایت فروشگاهی خودتون رو با فروشگاه‌‌ساز ووکامرس طراحی کردید می‌‌تونید هر آنچه نیاز دارید تا سایت خود را به یکی از جذاب‌‌ترین‌‌های دنیای وردپرس تبدیل کنید در اینجا انتخاب کنید.

قالب‌‌های رایگان نیز در این صفحه در کنار پوسته‌‌های حرفه‌‌ای و غیر رایگان قرار گرفته شده که انتخاب یکی از این قالب‌‌ها تماما به عهده شما است و می‌‌تونید هر کدام از این قالب‌‌ها را که می‌‌تونند نیازهای سایت شما رو برطرف کنند به راحتی استفاده کنید. چراکه این قالب‌‌ها توسط تیم میهن وردپرس فارسی و راست‌‌چین شده است و شما برای استفاده از آن‌‌ها هیچ مشکلی نخواهید داشت.

انتخاب درست یک قالب فروشگاهی می‌‌تونه یکی از مهم‌‌ترین عواملی باشه که سایت شما رو از حالت مبتدی خود خارج می‌‌کنه و جلوه دیگری به فروشگاه اینترنتی می‌‌دهد. در واقع شما با انتخاب هوشمندانه هر یک از این قالب‌‌ها می‌‌تونید حرفه‌‌ای بودن خودتون رو به رخ کاربران خود بکشید.