ساخت تصویر شاخص در وردپرس بصورت اتوماتیک
4 از 21 رای

ساخت تصویر شاخص در وردپرس

ساخت تصویر شاخص یکی از بخش هایی هست که موقع انتشار یک نوشته وقت زیادی رو از شما میگیره. شما باید هر تصویر رو توی نرم افزار های مختلفی تغییر سایز بدید و در قسمت تصویر شاخص پست اضافه کنید اما بهتر نیست کار ساخت تصویر شاخص در وردپرس بصورت اتوماتیک رو به افزونه بسپاریم؟

امروز می خوایم کار شما رو یکم ساده تر کنیم 🙂 با یک افزونه به نام auto post thumbnail ، شما می تونید نسخه رایگان این افزونه رو از صفحه افزونه در منبع وردپرس دانلود کنید اما نسخه ای که امروز در اختیار شما قرار داده ایم نسخه حرفه ای این افزونه یعنی auto post thumbnail pro هست که نسخه تجاری این افزونه محسوب شده و امکانات بیشتری نسبت به نسخه رایگان در اختیار شما قرار میده خبر خوب تری که برای شما داریم این افزونه توسط تیم میهن وردپرس فارسی شده و شما می تونید بعد از نصب از کار با پنل فارسی این افزونه لذت ببرید!

این افزونه بصورت اتوماتیک هنگام انتشار پست اولین تصویر سایت رو به عنوان تصویر شاخص قرار میده که این کمک بسیار زیادی در تسریع کارهای شما هست.

 

آموزش ساخت تصویر شاخص در وردپرس بصورت اتوماتیک

برای ساخت تصویر شاخص بصورت اتوماتیک ابتدا افزونه auto post thumbnail pro را از انتهای همین صفحه دانلود کرده و روی وردپرس نصب کنید. ( آموزش نصب افزونه وردپرس )

بعد از نصب autopostthumbnail فارسی گزینه تصویر شاخص اتوماتیک به پنل مدیریت وردپرس شما اضافه خواهد شد. شما می توانید با ورود به این پنل تنظیمات افزونه را به دلخواه خود تغییر دهید.

 

تنظیمات شامل سه بخش delete Thumbnails ، setting و apply to می باشد:

حذف دسته جمعی تصاویر شاخص وردپرس

بخش delete thumbnails می توانید تصاویر شاخص قبلی شما را حذف کند. تمامی تصاویر شاخص مطالب رو حذف میکنه که نمیشه اصلا باهاش شوخی کرد :دی

حذف دسته جمعی تصاویر شاخص وردپرس

تصاویر شاخص پیشفرض برای نوشته های بدون تصویر

در بخش تنظیمات می توانید تصاویر شاخص پیشفرض را مشخص کنید و همچنین می توانید تصاویر شاخص خود را دوباره بصورت کاملا خودکار بسازید.

و در بخش apply to می توانید مشخص کنید تصاویر شاخص خودکار برای چه نوعی از نوشته های سایت شما ساخته شوند.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.