مدیریت نظرات در وردپرس

مدیریت نظرات در وردپرس

در این قسمت دوره آموزش قدم به قدم وردپرس می خواهیم بپردازیم به مدیریت نظرات در وردپرس ، بخش نظرات یا همان دیدگاه ها برای گفتگوی شما با کاربران و گرفتن فید بک از مشتریان یا بهتر هست بگوییم بازدیدکنندگان سایت شما و یا پاسخ به سوالات مشتریان شما بکار می رود. البته این بخش استفاده چندانی در ایران نداره ? یعنی اگر هم استفاده داشته باشه بیشتر برای پرسیدن سوالات بکار میره و کمتر کسی زحمت ارسال نظر و feedback رو به خودش میده متاسفانه .

آموزش مدیریت بخش نظرات وردپرس

برای مدیریت نظرات کاربران مثل همیشه وارد پنل مدیریت ( پیشخوان ) وردپرس خودتان به آدرس yoursite.com/wp-admin شده و از ستون کناری منوی دیدگاه ها را انتخاب کنید.

comments-in-wordpress

 

از این قسمت می توانید نظرات سایت خود را مدیریت کنید. در صورتی که نظری توسط کاربران سایت وردپرسی شما ثبت شده ولی هنوز تایید نشده باشد در کنار عنوان منوی دیدگاه ها یک عدد که نمایشگر تعداد دیدگاه های تایید نشده می باشد خواهید دید.

با کلیک کردن روی دیدگاه ها لیستی از همه دیدگاه ها برای شما نمایش داده می شود که با کلیک روی دکمه پذیرفتن می توانید آن دیدگاه را تایید و با کلیک روی انتقال به زباله دان می توانید حذفش کنید.

بخش جفنگ نظرات وردپرس بخشی بود که در چند ماه اول کار با وردپرس خیلی کنجکاو شدم که ببینم واقعا برای چی استفاده میشه و بعد از مدت ها فهمیدم دقیقا کاری رو برای شما انجام میده که بخش spam یا junk توی جیمیل و یاهو برای ما انجام میده. یعنی محل قرارگیری تبلیغات اینترنتی که توسط اسپمر ها ثبت می شوند می باشد. البته برای ثبت نظرات در جفنگ باید حتما افزونه akismet رو نصب و فعال کنید که به زودی آموزش اون رو در سایت قرار خواهیم داد 🙂

شما را به مشاهده ویدیوی آموزشی زیر دعوت می کنیم:

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

آموزش کامل وردپرس

این آموزش قسمتی از آموزش قدم به قدم وردپرس هست. شما می‌توانید در دوره آموزش کامل وردپرس شرکت کنید و کار با وردپرس را بصورت ویدیویی یاد بگیرید.

پکیج آموزش کامل وردپرس