ورود یا ثبت‌نام
وبمستران طلایی

جلسه 18: آموزش شخصی سازی قالب وردپرس

آموزش شخصی سازی قالب وردپرس
آموزش شخصی سازی قالب وردپرس

در این مقاله قصد داریم شخصی سازی قالب وردپرس (البته اگر قالب سایت شما این امکان را داشته باشد) را به شما عزیزان وردپرسی آموزش دهیم.

زمانی که کاربری از سایت شما بازدید می‌کند، اولین چیزی که نظر او را جلب می‌کند ظاهر گرافیکی سایت شما است. زمانی که شما به طراحی ظاهر سایت خود اهمیت دهید و برای زیبایی آن‌وقت بیشتری را بگذارید؛ درواقع به بازدیدکنندگان سایت خود احترام گذاشته‌اید. پس به‌هیچ‌عنوان از توجه و وقت گذاشتن برای ظاهر سایت خود غافل نشوید.

شخصی سازی قالب وردپرس

شما برای طراحی سایت خود با استفاده از سیستم تولید محتوای وردپرس به قالب‌های بسیار زیادی دسترسی دارید. تنوع قالب‌های وردپرس بسیار زیاد است، اما پیدا کردن قالبی که دقیقاً مطابق باسلیقه‌ی شما باشد، و تمامی انتظارات شما را برآورده کند می‌تواند دشوار باشد.

برای اینکه قالبی نزدیک به سلیقه‌ی خود داشته باشید یا باید با کد نویسی و برنامه‌نویسی تحت وب آشنایی داشته باشید؛ یا از یک برنامه‌نویس کمک بخواهید که برای شما این کار را انجام دهد. اما ما در این مقاله روش سفارشی‌سازی قالب را که روشی آسان با صرف هزینه و وقت کمتر، و همچنین بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی است را به شما آموزش خواهیم داد.

برای هرکدام از قالب‌های وردپرس، دسته ویژه‌ای از تغییرات وجود دارد که شما می‌توانید از طریق پیشخوان وردپرس آن تغییرات را روی سایت خود اعمال کنید.

postha

برای انجام این کار ابتدا وارد پنل پیشخوان وردپرس شوید، سپس به قسمت نمایش بروید و گزینه‌ی سفارشی‌سازی را انتخاب نمایید.

پس از انتخاب این گزینه، با توجه به قالبی که روی وردپرس نصب‌کرده‌اید؛ می‌توانید مجموعه‌ای از تغییرات را بر روی سایت به وجود بیاورید.

آموزش کار با بخش سفارشی سازی در وردپرس

Lens

اولین گزینه‌‌ای که در قسمت سفارشی‌‌سازی مشاهده می‌‌کنید، گزینه‌‌ای است که نوع پوسته‌‌ای که در حال حاضر روی سایت شما فعال است را نشان می‌‌دهد.

تغییر پوسته
تغییر پوسته

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌‌کنید، این بخش شامل گزینه‌‌ای است که توسط آن به‌راحتی قادر خواهید بود پوسته‌‌ی سایت خود را تغییر دهید.

آموزش شخصی سازی قالب وردپرس

در این قسمت شما را با بخش‌های مختلف سفارشی‌سازی، همراه با توضیح جزییات هر قسمت آشنا می‌کنیم. هرکدام از بخش‌های سفارشی‌سازی، با اِلمان‌هایی که دارند قادر هستند که ویژگی‌هایی را به سایت شما اضافه یا از سایت شما حذف کنند.

این موارد بستگی به قالب وردپرس نصب شده روی سایت شما دارد. در این مقاله، بخش سفارشی سازی قالب پیشفرض وردپرس را با هم بررسی می‌کنیم.

هویت سایت

قبل از هر چیز شما باید بدانید که داشتن یک لوگوی زیبا که به‌صورت حرفه‌ای طراحی‌شده باشد برای سایت شما بسیار مهم است. زیرا باعث اعتماد مخاطب و کاربران به سایت شما خواهد شد. شما با داشتن یک لوگوی زیبا درواقع هویت سایت خود را به کاربران معرفی می‌کنید. پس به طراحی یک لوگوی مناسب برای سایت خود توجه ویژه‌ای داشته باشید.

شما در قسمت هویت سایت می‌توانید نشان یا لوگوی سایت خود را بارگذاری نمایید. عنوان سایت خود را بنویسید و در قسمت آخر هم یک معرفی کوتاه در ارتباط با زمینه‌ی فعالیت سایت خود داشته باشید.

هویت سایت
هویت سایت

رنگ‌‌ها

از میان تمام اِلمان‌هایی که برای طراحی یک سایت زیبا و شکیل وجود دارند؛ انتخاب رنگ مناسب با زمینه‌ی فعالیت سایت از جایگاه ویژه و مهم‌تری برخوردار است. تمام کاربران سایت شما همان ابتدا به رنگ‌بندی سایت شما واکنش نشان خواهند داد. پس موضوع رنگ‌بندی در طراحی سایت به‌هیچ‌وجه نباید برای شما بی‌اهمیت باشد.

در بخش سفارشی‌سازی در وردپرس شما می‌توانید رنگ پس‌زمینه، رنگ متن سربرگ، ستون کناری و رنگ پس‌زمینه‌ی سربرگ را تغییر دهید.

رنگ‌‌ها
رنگ‌‌ها

تصویر سربرگ

اگر مایل هستید که تصویر سربرگ قالب را تغییر دهید، یا اینکه کلاً تصویری برای سربرگ نداشته باشید از این قسمت می‌توانید این کار را انجام دهید.

سربرگ
سربرگ

فهرست‌‌ها

در ابتدا توضیحی کوتاه در ارتباط با فهرست‌ها را برای شما ارائه می‌دهیم، تا درصورتی‌که شما تابه‌حال با فهرست‌های وردپرس کارنکرده‌اید در این قسمت به مشکل برخورد نکنید.

فهرست در وردپرس چیست؟

فهرست درواقع یک لیست از لینک‌های داخلی و خارجی است. لینک‌های داخلی لینک‌هایی هستند که به سایت خود ما برمی‌گردند؛ و لینک‌های خارجی به سایت‌های دیگر اشاره دارند. با استفاده از فهرست‌ها در سایت خود می‌توانید دسترسی کاربران را به بخش‌های مختلف سایت بسیار راحت‌تر کنید.

سفارشی‌سازی فهرست‌ها

شما در این قسمت می‌‌توانید برای مکان‌‌هایی که جایگاه مخصوص فهرست دارند، فهرست انتخاب کنید.

فهرست‌‌ها
فهرست‌‌ها

ابزارک‌‌ها

ابزارک یا ویجت بخشی از وب‌سایت وردپرسی است، که با استفاده از آن می‌توانید امکانات فراوانی را به وب‌سایت خود اضافه کنید. این امکانات در اکثر مواقع به ستون کناری سایت شما یا فوتر اضافه می‌شوند، که این موضوع بستگی به نوع قالب شما دارد.

درصورتی‌که قالب شما از ابزارک‌ها پشتیبانی کند، می‌توانید از بخش ابزارک‌ها، مکان‌هایی که امکان اضافه شدن ابزارک به آن‌ها وجود دارد را مدیریت و سفارشی‌سازی کنید.

ابزارک‌‌ها
ابزارک‌‌ها

تنظیم برگه‌‌ی خانه

شما در این بخش قادر هستید که تنظیمات صفحه‌‌ی اصلی را انجام دهید.

برگه‌‌ی خانه
برگه‌‌ی خانه

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید؛ شما در این قسمت می‌توانید انتخاب کنید که در صفحه‌ی اول سایت شما آخرین مطالب نمایش داده شود یا فقط یک برگه به نمایش دربیاید.

CSS اضافه

این بخش برای افرادی است که با برنامه نویسی آشنایی داشته باشند. اگر شما با کد نویسی CSS آشنایی دارید، توسط این بخش می‌توانید ظاهر سایت را به شیوه‌ی دلخواه خود تغییر دهید.

سفارشی سازی در قالب‌های مختلف

اما وقتی یک قالب وردپرسی نصب‌کرده باشید که پنل تنظیمات آن قابلیت سفارشی‌سازی قرار دارد. (مثل قالب وردپرس آریایی) بعد از اینکه قسمت سفارشی‌سازی را باز می‌کنید؛ در این بخش چند دسته وجود دارد که هرکدام از آن‌ها را برای شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

قالب وردپرس را از طریق پنل مدیریت سفارشی می‌کنیم. با توجه به نوع قالب وردپرس شما مجموعه‌ای از تغییرات متفاوت را از داخل پنل مدیریتی وردپرس خود می‌توانید اعمال کنید. ما برای سفارشی‌سازی از قالب وردپرس Lens استفاده می‌کنیم.

عنوان شعار و لوگو: قسمتی است که می‌توان عنوان و توضیح سایت خود را عوض کرد. به‌عنوان‌مثال: میهن وردپرس و توضیح آن با میهن وردپرس، وردپرس را قورت دهید.

Top Buttons: قسمتی از سفارشی‌سازی سایت است که می‌توانید در قسمت بالای تصویر هدر سایت خود یک دکمه قرار دهید؛ برای مثال در قسمت سفارشی‌سازی قالب سایت قسمتی به نام دکمه، متن و در قسمت آیکون، عکس قرار دهید و در قسمت لینک مقصد نیز باید لینک صفحه‌ای که می‌خواهید کاربر با کلیک بر روی ان آیکون را مشاهده کند.

گزینه‌های سفارشی در قالب لنز

Main Slider : توسط این قسمت می‌توانید یک اسلایدر در صفحه ایجاد کنید.

Show Case Area : توسط این گزینه می‌توانید یک یا چند ویترین برای سایت خود بسازید.

صفحه درباره ما : قسمت درباره ما را می‌توانید فعال یا غیرفعال کنید.

طراحی و چیدمان : توسط این قسمت، طرح و چیدمان سایت را می‌توانید تغییر دهید.

رنگ ها : در قسمت رنگ‌ها می‌توانید رنگ پس‌زمینه و رنگ متن هدر و متن زیر هدر را تغییر رنگ دهید.

فونت گوگل : در قسمت فونت گوگل می‌توانید فونت متن را تغییر دهید.

ایکون‌های اجتماعی : در قسمت آیکون‌های اجتماعی می‌توانید ایکون‌های فیسبوک و گوگل پلاس و …. را وارد کنید.

تصویر سربرگ : توسط این قسمت می‌توانید تصویر هدر خود را تغییر یا اندازه آن را می‌توان تغییر داد.

تصویر پس‌زمینه : از این قسمت، تصویر پس‌زمینه سایت را می‌توان ساخت یا تغییر داد.

فهرست‌ها: قسمتی است که می‌توانید فهرست‌ها یا منوهای سایت خود را مدیریت کنید.

ابزارک‌ها: در ابزارک‌ها می‌توانید فوتر و یا ستون‌های کناری سایت را بسازید و به نمایش بگذارید.

به‌طور پیش‌فرض در قالب‌های معمولی فقط گزینه‌های ابزارک‌ها، فهرست‌ها، عنوان و شعار سایت وجود دارد؛ و بخش‌های دیگری مثل آیکون‌های اجتماعی، تصویر پس‌زمینه، تصویر سربرگ و مابقی موارد جزء تنظیمات قالب وردپرس lens بوده‌اند؛ که ممکن است هر قالبی بخش سفارشی‌سازی متفاوت و مربوط به خود را داشته باشد.

نتیجه گیری

شما توسط این بخش قادر هستید به‌صورت زنده قالب وردپرس خود را سفارشی‌سازی کنید؛ و هم‌زمان با اعمال تغییرات سایت خود را مشاهده نمایید. به‌این‌ترتیب می‌توانید از حال و هوای تغییرات به‌صورت زنده باخبر شوید.

شاد و پیروز باشید. 🙂

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

آموزش کامل وردپرس

این آموزش قسمتی از آموزش قدم به قدم وردپرس هست. شما می‌توانید در دوره آموزش کامل وردپرس شرکت کنید و کار با وردپرس را بصورت ویدیویی یاد بگیرید.

پکیج آموزش کامل وردپرس

پیشنهادات آموزشی ما

همه پکیج های آموزشی
۵۴ نظر ارسال شده. شخص بعدی شما باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. هادی ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  احتراما لوگوی سایت در قسمت سربرگ رو میخواستم مثلا دو میلیمتر بیارم پایین تر چطور میتونم ایکار رو انجام بدم
  ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
  • تیم پشتیبانی ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   برای این کار باید css های اضافه را به کدنویسی سایت خود اضافه بفرمایید

   پاسخ دادن
 2. ابوالفضل ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  سلام چطور میشه صفحه متن سایت رو بزرگ تر کنیم؟ برای این کار باید ابزارک ها رو کوچک کنیم یا حاشیه سایت رو کمتر کنیم؟ چطور میشه حاشیه سمت راست و چپ سایت رو کوچک کنیم؟ از طریق ویرایشگر پوسته میشه؟

  پاسخ دادن
  • تیم پشتیبانی ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   این مورد بستگی به قالب شمادارد
   از طریق ویرایشگر پوسته میشه اما باید css رو بلد باشید

   پاسخ دادن
 3. سجاد ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید این قالبو نصب کردم اسلایدر اصلا کار نمیکنه هرچی عکس اضافه میکنم و عدد اسلایدا رو عوض میکنم نمایش داده نمیشه حالت اسلایدرم روی enable هست

  پاسخ دادن
  • هانیه گرانمایه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   درود به شما.منظور شما چه قالبی هست؟

   پاسخ دادن
 4. علی ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  سلام چگونه می توانم یک صفحه پاپ آپ به قالب سایت اضافه کنم

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   سلام توی سایت سرچ کنید افزونه پاپ آپ لایه ای

   پاسخ دادن
 5. حسین ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  با سلام من می خواستم محل اسلایدر رو در وردپرس عوض کنم بیارم بالای سایت چطور میشه اینکار رو بکنم؟

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   سلام بستگی به قالب داره. اگر صفحه ساز داره با صفحه ساز میتونید اینکار رو انجام بدید. اگر نه باید کدنویسی رو تغییر بدید

   پاسخ دادن
 6. نگین ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  سلام اگه میشه چند افزونه که بشه با اون ها قالب ها رو سفارشی سازی کرد معرفی کنید .

  پاسخ دادن
  • محمد مقدم ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   سلام
   افزونه خاصی برای اینکار نیاز نیست کافی است کدنویسی بلد باشید و کدهای مورد نظر خود را به قسمت نمایش – سفارشی سازی – css اضافی بیافزایید.
   با این حال می توانید از افزونه مداد زرد هم استفاده کنید.

   پاسخ دادن
 7. رضا ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  من یه قالبی دارم میخوام بعضی جاهاش عوض بشه که نیاز به تغییر CSS داره.
  آیا شما چنین خدماتی رو ارائه میدین؟!

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   سلام بله با بخش طراحی سایت در ارتباط باشید design.mihanwp.com

   پاسخ دادن
 8. محمد رضا جناب ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  با سلام و تشکر بابت تمام تلاش های شما،
  با توجه به اعتبار وبسایت شما بنده در حال راه اندازی وبسایت فروشگاهی هستم و در نظر دارم که از قالب های رایگان شما استفاده نمایم، ولی اخیرآ در یکی از سایت ها مطلبی را دیدم در خصوص عدم استفاده از قالب های رایگان و مشکلات بعدی آنها، از جمله عدم پشتیبانی از این قالب ها و مهم تر از همه، امکان هک شدن سایت وجود دارد. لطفاً راهنمایی فرمائید.
  با تشکر

  پاسخ دادن
  • محمد مقدم ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   سلام
   از لطف شما سپاسگزاریم.
   پیشنهاد میکنیم از قالب های حرفه ای میهن وردپرس استفاده کنید :
   https://mihanwp.com/themes/vip/

   پاسخ دادن
 9. نازنین ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  سلام
  ببخشید چند تا سوال داشتم:
  1. صفحه خانه ( که تو بعضی قالبا نشون میده) همون صفحه اصلی هست؟ یا یه صفحه دیگه هم باید به عنوان صفحه اصلی درست کنم؟
  2. توی صفحه اصلی باید اخرین مطالب سایت بیاد؟
  3. اگر قالب سایت مناسب نباشه و بعد از چند وقت بخای تغییرش بدی مشکلی برای سایت پیش میاد؟(از نظر رتبه و …)

  پاسخ دادن
  • محمد مقدم ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   سلام
   1- بله – خیر لازم ندارد.
   2- معمولا اینطور است ولی الزامی وجود ندارد و دلخواه است.
   3- خیر.

   پاسخ دادن
 10. iman ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  سلام قالب های مختلف هزینه ای دارن؟

  پاسخ دادن
  • محمد قاسمی ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   درود.
   بر روی وب سایت هم قالب های رایگان وجود دارند هم پولی.
   بررسی کنید.

   پاسخ دادن
 11. احسان ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  باسلام وخسته نباشید

  توی سایتم هر وقت سفارشی سازی رو میزنم : میزنه در حال بارگذاری و هیچ وقت لود نمیشه دلیلش چیه
  ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   میزان رم پی اچ پی را به ۲۵۶ ارتقا دهید و نسخه پی اچ پی را به ۵.۶ مشکل حل می شود

   پاسخ دادن
 12. وحید ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  درود بر شما. چطور میشه بخش پشتیبانی قالب سایت که از گزینه های تنظیمات قالب می باشد را تغییر داد. با سپاس

  پاسخ دادن
  • محمد قاسمی ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   درود.
   در آموزش 0 تا 100 طراحی کامل یاد داده شده است.
   لینک پکیج آموزشی :
   https://mihanwp.com/0-to-100

   پاسخ دادن
   • وحید ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

    درود بر شما. ممنونم. فقط اینکه این امکان وجود داره شما راهنمایی بفرمایید چطوری انجامش بدم. آخه هزینه خرید پکیج رو ندارم. با سپاس

    پاسخ دادن
    • محمد قاسمی ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

     درود.
     خیر متاسفانه، خیلی وقت گیر هستش توضیحش به صورت متن.
     با تشکر.

     پاسخ دادن
 13. مریم ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  روز خوش
  عکس بک گراند و صفحه اصلی رو کجا میتونم عوض کنم؟

  پاسخ دادن
  • امید عرب زادگان ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   سلام
   باید قالب شما از این که بتوانید بدون کد نویسی بکگراند را تغییر دهید پشتیبانی کند.

   پاسخ دادن
 14. ثریا ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  سلام ببخشید من چطوری میتونم سایز قالب صحیفا رو تغییر بدم و بزرگترش کنم؟خیلی کووچیکه
  ممنون

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   سلام از تنظیمات قالب چک کنید گزینه ای برای پهن کردن عرض سایت داره اگر باز هم میخواید بزرگتر باشه باید کدنویسی قالب رو تغییر بدید

   پاسخ دادن
 15. رمزینه نگار ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر، یه سوالی داشتم من وقتی میخوام برم تو صفحه سفارشی سازی سایت هیچی تو صفحه نشون نمیده خالی میاد حتی پیغام خطا هم نمیده خالی میادش.تشکر

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   سلام حتما قالب مشکل داره

   پاسخ دادن
 16. امید ابراهیم پوری ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  سلام دوستان صبحتون بخیرتبدیل صفحات وب به این صورت https://mandegarweb.com/دوستان از مدیر سایت بالا که لینکش رو گذاشتم پرسیدم چجوری می تونم صفحات وبم رو به این صورت در بیارم اونم جوابم رو داد گفت از طریق این کدhttps://daneden.github.io/animate.css/الان تنها مشکلم اینه این css رو چجوری جایگزین css سایتم کنم میشه راهنماییم کنید با تشکر

  پاسخ دادن
 17. ali ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  سلام ببخشید میخواستم گالری تصویر خود را سایزش بزرگ کنم و در سایت قرار دهم.از این سایز  yon.ir/ygP7Fبه این سایز به این سایز yon.ir/Yvb0Oتعغیر دادم باید چکاری انجام دهم

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   سلام باید با سی اس اس اینکار رو انجام بدید. width و height هر عکس و باکس رو تغییر بدید

   پاسخ دادن
   • ali ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

    میشه بیشتر راهنمایی کنید یا یک راه حلی را بگید؟

    پاسخ دادن
    • رضا حسینی راد ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

     اینها کد نویسی هستند که توی دوره آموزش طراحی سایت توضیح داده شده. امکانش نیست توی چند سطر بشه توضیح داد.

     پاسخ دادن
     • ali ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

      یک برنامه اسلایدر  گالری تصویر را به سایت اضافه  کرده ام ولی باید برای فعال سازی کد آن را جا گذاری کرد.  [tiny-carousel-slider id=”3″] باید کدام قسمت این کد را گذاشت که آن برنامه در سایت فعال بشه

      پاسخ دادن
      • رضا حسینی راد ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

       توی سایت سرچ کنید؛ شورت کد چیست

       پاسخ دادن
 18. milad33 ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  وقت به خیر مهندس عزیزخاستم هدر قالب صحیفه رو تغییر بدم , هدر نه لوگو راهنمایی کنید لطفا

  پاسخ دادن
  • پروانه جعفری ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   سلام اگر منظور شما با کد نویسی هست باید فایل header.php تغییر داده شود و اگر منظور شما از طریق پنل مدیریت هست بخش تنظیمات قالب > هدر (سرزبرگ) بررسی شود

   پاسخ دادن
 19. علی ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  سلام ببخشید من میخوام برگه نخست یا همون صفحه اول رو تو سفارشی سازی عوض کنم ولی پیج های جدید نیستند و پیجهای موجود مال قالب قبلی هستند.چطوری ریست کنم این بخض رو؟ممنون

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   سلام باید فایل دموی قالب جدید رو ایمپورت کنید

   پاسخ دادن
 20. niloofar ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  درود.روی سفارشی سازی که کلیک می کنم با این ارور مواجه میشم Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in /home/nsarvestani/public_html/wp-admin/includes/media.php on line 1452.مشکل چیه و چطور باید درستش کنم؟

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   سلام حجم مموری ram هاستتون رو باید افزایش بدید از php.ini

   پاسخ دادن
 21. طراحی سایت مهرسا ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  با سلام و احترام . بنده پوسته 2011 خوده وردپرس رو بروی سایت مهرسا نصب کردم . اما متاسفانه وقتی میخواهم برم توی سفارشی سازی همش متن “مدت زمان حضور شما به اتمام رسیده است. لطفا دوباره وارد شوید تا از همان‌جایی که قطع شده‌اید، ادامه دهید. ” نمایش داده میشه . از صفحه هم عکس گرفتم و تو این تایپیک گذاشتم<a href=”http://mehrsa.net/wp-content/uploads/2016/07/00041114.jpg”>تصویز ضمیمه</a>

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   سلام افزونه امنیتی نصب نکردید؟ اگر خیر با یک اینترنت دیگه وارد بشید مشکل حل میشه

   پاسخ دادن
 22. فاطمه ساعدی ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  سلام ممکنه به من کمک کنید یک آیکن در بالای صفحه اضافه کنم که به url وصل شود در وردپرس این قسمت که شما گفتید را ندارم آیا باید افزونه ای دانلود کنم ممنونم اگر پاسخ من را بدهید

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   سلام توی گوگل سرچ کنید افزودن favicon در وردپرس

   پاسخ دادن
 23. محمد 123 ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

  خیلی ممنون از آموزش هاتون . . .

  میخواستم بدونم قالب صحیفا همچین قابلیتی رو داره یا نه ؟؟؟؟

  پاسخ دادن
  • رضا حسینی راد ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

   خواهش می کنم دوست من . بله

   پاسخ دادن