جلسه ۱۵: کار با بخش سفارشی سازی وردپرس

4.3 / 5. تعداد رای: 57

کار با بخش سفارشی سازی وردپرس

در این مقاله قصد داریم شخصی سازی قالب وردپرس (البته اگر قالب سایت شما این امکان را داشته باشد) را به شما عزیزان وردپرسی آموزش دهیم.

زمانی که کاربری از سایت شما بازدید می‌کند، اولین چیزی که نظر او را جلب می‌کند ظاهر گرافیکی سایت شما است. زمانی که شما به طراحی ظاهر سایت خود اهمیت دهید و برای زیبایی آن‌وقت بیشتری را بگذارید؛ درواقع به بازدیدکنندگان سایت خود احترام گذاشته‌اید. پس به‌هیچ‌عنوان از توجه و وقت گذاشتن برای ظاهر سایت خود غافل نشوید.

شما برای طراحی سایت خود با استفاده از سیستم تولید محتوای وردپرس به قالب‌های بسیار زیادی دسترسی دارید. تنوع قالب‌های وردپرس بسیار زیاد است، اما پیدا کردن قالبی که دقیقاً مطابق باسلیقه‌ی شما باشد، و تمامی انتظارات شما را برآورده کند می‌تواند دشوار باشد.

برای اینکه قالبی نزدیک به سلیقه‌ی خود داشته باشید یا باید با کد نویسی و برنامه‌نویسی تحت وب آشنایی داشته باشید؛ یا از یک برنامه‌نویس کمک بخواهید که برای شما این کار را انجام دهد. اما ما در این مقاله روش سفارشی‌سازی قالب را که روشی آسان با صرف هزینه و وقت کمتر، و همچنین بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی است را به شما آموزش خواهیم داد.

برای هرکدام از قالب‌های وردپرس، دسته ویژه‌ای از تغییرات وجود دارد که شما می‌توانید از طریق پیشخوان وردپرس آن تغییرات را روی سایت خود اعمال کنید.

postha

برای انجام این کار ابتدا وارد پنل پیشخوان وردپرس شوید، سپس به قسمت نمایش بروید و گزینه‌ی سفارشی‌سازی را انتخاب نمایید.

theme

پس از انتخاب این گزینه، با توجه به قالبی که روی وردپرس نصب‌کرده‌اید؛ می‌توانید مجموعه‌ای از تغییرات را بر روی سایت به وجود بیاورید.

آموزش کار با بخش سفارشی سازی

Lens

اولین گزینه‌‌ای که در قسمت سفارشی‌‌سازی مشاهده می‌‌کنید، گزینه‌‌ای است که نوع پوسته‌‌ای که در حال حاضر روی سایت شما فعال است را نشان می‌‌دهد.

تغییر پوسته
تغییر پوسته

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌‌کنید، این بخش شامل گزینه‌‌ای است که توسط آن به‌راحتی قادر خواهید بود پوسته‌‌ی سایت خود را تغییر دهید.

آموزش شخصی سازی قالب وردپرس

در این قسمت شما را با بخش‌های مختلف سفارشی‌سازی، همراه با توضیح جزییات هر قسمت آشنا می‌کنیم. هرکدام از بخش‌های سفارشی‌سازی، با اِلمان‌هایی که دارند قادر هستند که ویژگی‌هایی را به سایت شما اضافه یا از سایت شما حذف کنند.

این موارد بستگی به قالب وردپرس نصب شده روی سایت شما دارد. در این مقاله، بخش سفارشی سازی قالب پیشفرض وردپرس را با هم بررسی می‌کنیم.

هویت سایت

قبل از هر چیز شما باید بدانید که داشتن یک لوگوی زیبا که به‌صورت حرفه‌ای طراحی‌شده باشد برای سایت شما بسیار مهم است. زیرا باعث اعتماد مخاطب و کاربران به سایت شما خواهد شد. شما با داشتن یک لوگوی زیبا درواقع هویت سایت خود را به کاربران معرفی می‌کنید. پس به طراحی یک لوگوی مناسب برای سایت خود توجه ویژه‌ای داشته باشید.

شما در قسمت هویت سایت می‌توانید نشان یا لوگوی سایت خود را بارگذاری نمایید. عنوان سایت خود را بنویسید و در قسمت آخر هم یک معرفی کوتاه در ارتباط با زمینه‌ی فعالیت سایت خود داشته باشید.

هویت سایت
هویت سایت

رنگ‌‌ها

از میان تمام اِلمان‌هایی که برای طراحی یک سایت زیبا و شکیل وجود دارند؛ انتخاب رنگ مناسب با زمینه‌ی فعالیت سایت از جایگاه ویژه و مهم‌تری برخوردار است. تمام کاربران سایت شما همان ابتدا به رنگ‌بندی سایت شما واکنش نشان خواهند داد. پس موضوع رنگ‌بندی در طراحی سایت به‌هیچ‌وجه نباید برای شما بی‌اهمیت باشد.

در بخش سفارشی‌سازی در وردپرس شما می‌توانید رنگ پس‌زمینه، رنگ متن سربرگ، ستون کناری و رنگ پس‌زمینه‌ی سربرگ را تغییر دهید.

رنگ‌‌ها
رنگ‌‌ها

تصویر سربرگ

اگر مایل هستید که تصویر سربرگ قالب را تغییر دهید، یا اینکه کلاً تصویری برای سربرگ نداشته باشید از این قسمت می‌توانید این کار را انجام دهید.

سربرگ
سربرگ

فهرست‌‌ها

در ابتدا توضیحی کوتاه در ارتباط با فهرست‌ها را برای شما ارائه می‌دهیم، تا درصورتی‌که شما تابه‌حال با فهرست‌های وردپرس کارنکرده‌اید در این قسمت به مشکل برخورد نکنید.

فهرست در وردپرس چیست؟

فهرست درواقع یک لیست از لینک‌های داخلی و خارجی است. لینک‌های داخلی لینک‌هایی هستند که به سایت خود ما برمی‌گردند؛ و لینک‌های خارجی به سایت‌های دیگر اشاره دارند. با استفاده از فهرست‌ها در سایت خود می‌توانید دسترسی کاربران را به بخش‌های مختلف سایت بسیار راحت‌تر کنید.

سفارشی‌سازی فهرست‌ها

شما در این قسمت می‌‌توانید برای مکان‌‌هایی که جایگاه مخصوص فهرست دارند، فهرست انتخاب کنید.

فهرست‌‌ها
فهرست‌‌ها

ابزارک‌‌ها

ابزارک یا ویجت بخشی از وب‌سایت وردپرسی است، که با استفاده از آن می‌توانید امکانات فراوانی را به وب‌سایت خود اضافه کنید. این امکانات در اکثر مواقع به ستون کناری سایت شما یا فوتر اضافه می‌شوند، که این موضوع بستگی به نوع قالب شما دارد.

درصورتی‌که قالب شما از ابزارک‌ها پشتیبانی کند، می‌توانید از بخش ابزارک‌ها، مکان‌هایی که امکان اضافه شدن ابزارک به آن‌ها وجود دارد را مدیریت و سفارشی‌سازی کنید.

ابزارک‌‌ها
ابزارک‌‌ها

تنظیم برگه‌‌ی خانه

شما در این بخش قادر هستید که تنظیمات صفحه‌‌ی اصلی را انجام دهید.

برگه‌‌ی خانه
برگه‌‌ی خانه

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید؛ شما در این قسمت می‌توانید انتخاب کنید که در صفحه‌ی اول سایت شما آخرین مطالب نمایش داده شود یا فقط یک برگه به نمایش دربیاید.

CSS اضافه

این بخش برای افرادی است که با برنامه نویسی آشنایی داشته باشند. اگر شما با کد نویسی CSS آشنایی دارید، توسط این بخش می‌توانید ظاهر سایت را به شیوه‌ی دلخواه خود تغییر دهید.

سفارشی سازی در قالب‌های مختلف

اما وقتی یک قالب وردپرسی نصب‌کرده باشید که پنل تنظیمات آن قابلیت سفارشی‌سازی قرار دارد. (مثل قالب وردپرس اهورا) بعد از اینکه قسمت سفارشی‌سازی را باز می‌کنید؛ در این بخش چند دسته وجود دارد که هرکدام از آن‌ها را برای شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

قالب وردپرس را از طریق پنل مدیریت سفارشی می‌کنیم. با توجه به نوع قالب وردپرس شما مجموعه‌ای از تغییرات متفاوت را از داخل پنل مدیریتی وردپرس خود می‌توانید اعمال کنید. ما برای سفارشی‌سازی از قالب وردپرس Lens استفاده می‌کنیم.

عنوان شعار و لوگو: قسمتی است که می‌توان عنوان و توضیح سایت خود را عوض کرد. به‌عنوان‌مثال: میهن وردپرس و توضیح آن با میهن وردپرس، وردپرس را قورت دهید.

Top Buttons: قسمتی از سفارشی‌سازی سایت است که می‌توانید در قسمت بالای تصویر هدر سایت خود یک دکمه قرار دهید؛ برای مثال در قسمت سفارشی‌سازی قالب سایت قسمتی به نام دکمه، متن و در قسمت آیکون، عکس قرار دهید و در قسمت لینک مقصد نیز باید لینک صفحه‌ای که می‌خواهید کاربر با کلیک بر روی ان آیکون را مشاهده کند.

سفارشی سازی هر قالب متفاوت است!

به‌طور پیش‌فرض در قالب‌های معمولی فقط گزینه‌های ابزارک‌ها، فهرست‌ها، عنوان و شعار سایت وجود دارد و بخش‌های دیگری مثل آیکون‌های اجتماعی، تصویر پس‌زمینه، تصویر سربرگ و مابقی موارد جزء تنظیمات قالب وردپرس lens بوده‌اند؛ که ممکن است هر قالبی بخش سفارشی‌سازی متفاوت و مربوط به خود را داشته باشد.

نتیجه گیری

شما توسط این بخش قادر هستید به‌صورت زنده قالب وردپرس خود را سفارشی‌سازی کنید؛ و هم‌زمان با اعمال تغییرات سایت خود را مشاهده نمایید. به‌این‌ترتیب می‌توانید از حال و هوای تغییرات به‌صورت زنده باخبر شوید.

شاد و پیروز باشید. 🙂

آموزش کامل وردپرس

این مقاله بخشی از دوره آموزش رایگان وردپرس هست. با مشاهده این دوره رایگان، می‌توانید کار با وردپرس را به صورت کامل یاد بگیرید.

دوره رایگان آموزش وردپرس

در بخش جامعه می‌توانید سوالات خود را بپرسید و با سایر هم‌میهنان وردپرسی در ارتباط باشید.

ورود به جامعه
نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

 1. U323614 ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

  درود . من وقتی تغییرات رو ایجاد میکنم و گزینه انتشار رو میزنم ، میگه که منتشر شد ولی وقتی میرم رو سایت هیچ کدوم از اون تغییرات سفارشی سازی اعمال نشده . ممنون از پاسخگوییتون

 2. U321242 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

  سلام
  من در یک مسابقه شرکت کردم و الان فهمیدم که نمیشه کلا از قابلیت های وردپرس استفاده کرد و در فرانت اند یا بک اند حداقل یکیشون کدنویسی کرده باشم و من کدنویسی سایت بلد نیستم شما میتونید به من چند کد کوتاه برای فرانت اند معرفی کنید؟

 3. U323579 ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

  آیا Theme های موجود در سایت Themeforest پس از خرید همیشه قابل استفاده هستند یا 1 ساله باید مجدد خرید کرد؟
  مثلا موردی زده
  Buy One Time & Get Free Updates Lifetime

 4. U322780 ۲۴ فروردین ۱۴۰۲

  خسته نباشید
  در ویدیو ها از پنل وردپرس به لوکال هاست میپرد
  فکر کنم به ترتیب نیست ویدیوها

 5. U316908 ۹ شهریور ۱۴۰۱

  سلام قالب پیس فرض وورد پرس کلا گرافیکش کار نمیکنه عکس ها ی پیش فرضش هم لود نمیشه فقط صفحه سفده با چندتا نوشته های نوار پنل بالا

 6. U251858 ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

  سلام
  وقت بخیر
  چرا لوگوی قالب رو نمیتونم تغییر بدم؟

  • Reza Rad رضا راد ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

   سلام از بخش تنظیمات قالب > سازنده می‌تونید لوگو رو تغییر بدید. برای اطلاعات بیشتر تیکت ارسال بفرمایید.

 7. U310731 ۱۷ دی ۱۴۰۰

  سلام خسته نباشید من میخوام در قسمت سفارشی سازی قالب به متن لینک صفحه ای از سایتم رو بدم در قسمت پرداخت ووکامرس
  ک فقط در قسمت سفارشی سازی قالب میتونم ببینمش میشه راهنمایی کنید .

 8. U29352 ۶ اسفند ۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر
  سایت من در قسمت سفارشی سازی وقتی تغییرات رو ایجاد میکنم جایی که باید دکمه ی انتشار باشه،نوشته “نمیتوان فعال نمود”
  و هیچ تغییری نمیتونم انجام بدم.
  چیکار باید بکنم؟

  • Reza Rad رضا راد ۶ اسفند ۱۳۹۹

   سلام وقت بخیر. قالب دیگری را فعال و تست کنید.

  • U37763 ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

   چجوری قابلیت دانلود از روی ویدیو بردارم میخوام کاربرا فقط نگاه کنن نتونن دانلود کنند نمیخوام روش لایسنس بزارما فقط کاربر که وارد شد فیلم ببینه نتونه دانلود کنه ایا راه حلی وجود داره ؟

 9. U7091 ۶ بهمن ۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر
  من وقتی که میخوام وارد قسمت سفارشی سازی بشم با این ارور مواجه میشم :
  The theme directory “white” does not exist
  این خطا به خاطر چی میتونه باشه؟

 10. U33315 ۲۳ دی ۱۳۹۹

  چطور لوگو نتایج گوگل رو تغییر بدم؟

 11. U33419 ۲۳ آذر ۱۳۹۹

  خیلی زحمت میکشید ممنونم از شما استاد و سایت خوبتون,ارزوی بهترین ها

 12. U28859 ۲ آذر ۱۳۹۹

  آیا عنوان و معرفی سایت در سئو تاثیر گذار است؟

 13. U28764 ۱۶ تیر ۱۳۹۹

  سلام
  برای من تنظیمات پوسته و گزینه فوتر و نوار پایینی وجود نداره
  حتی در بخش سفارشی سازی هم این گزینه ها نیستن!
  چون از قالب رایگان استفاده میکنم؟!

 14. کاربر مهمان ۸ اسفند ۱۳۹۸

  سلام وقت به خیر من پوسته 7 رو روی سایت خودم دارم و میخام هدر رو ادیت کنم.از بخش سفارشی سازی امکان ادیت وجود نداره و از نوار ابزار هم وارد هدر هم میشم تنظیمات رو نمایش نمیده . ممنون میشم راهنماییم کنید

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۸ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   چنانچه که قالب را از ماخریداری کرده ایدبرای حل مشکل خود از طریق تیکت با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید

 15. کاربر مهمان ۱ اسفند ۱۳۹۸

  سلام درسایت ورد پرسم میخوام شماره تلفن از قسمت فوتر سایت بردارم.اما داخل قسمت نمایش چیزی نیس واینکه نمیدونم فایل های ورد پرسم مثل css ,footer.php کجاست و چطور باید تغییر بدم?میشه کامل راهنماییم کنید؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱ اسفند ۱۳۹۸

   سلام
   این مورد ارتباط با قالب شما دارد. در اکثر قالب هااز بخش تنظیمات قالب میشود فوتر را ویرایش کرد

 16. کاربر مهمان ۵ بهمن ۱۳۹۸

  سلام وقتتون بخیر چطور میتونم ایکون خبرنامه سایت وردپرسی رو تغییر بدم ؟ممنونم

 17. کاربر مهمان ۲۰ دی ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  احتراما لوگوی سایت در قسمت سربرگ رو میخواستم مثلا دو میلیمتر بیارم پایین تر چطور میتونم ایکار رو انجام بدم
  ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۱ دی ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   برای این کار باید css های اضافه را به کدنویسی سایت خود اضافه بفرمایید

 18. کاربر مهمان ۱۵ آبان ۱۳۹۸

  سلام چطور میشه صفحه متن سایت رو بزرگ تر کنیم؟ برای این کار باید ابزارک ها رو کوچک کنیم یا حاشیه سایت رو کمتر کنیم؟ چطور میشه حاشیه سمت راست و چپ سایت رو کوچک کنیم؟ از طریق ویرایشگر پوسته میشه؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۶ آبان ۱۳۹۸

   با سلام و احترام
   این مورد بستگی به قالب شمادارد
   از طریق ویرایشگر پوسته میشه اما باید css رو بلد باشید

 19. کاربر مهمان ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید این قالبو نصب کردم اسلایدر اصلا کار نمیکنه هرچی عکس اضافه میکنم و عدد اسلایدا رو عوض میکنم نمایش داده نمیشه حالت اسلایدرم روی enable هست

 20. کاربر مهمان ۳۰ مهر ۱۳۹۷

  سلام چگونه می توانم یک صفحه پاپ آپ به قالب سایت اضافه کنم

 21. کاربر مهمان ۲۴ مهر ۱۳۹۷

  با سلام من می خواستم محل اسلایدر رو در وردپرس عوض کنم بیارم بالای سایت چطور میشه اینکار رو بکنم؟

  • Reza Rad رضا راد ۲۴ مهر ۱۳۹۷

   سلام بستگی به قالب داره. اگر صفحه ساز داره با صفحه ساز میتونید اینکار رو انجام بدید. اگر نه باید کدنویسی رو تغییر بدید

 22. کاربر مهمان ۲۱ تیر ۱۳۹۷

  سلام اگه میشه چند افزونه که بشه با اون ها قالب ها رو سفارشی سازی کرد معرفی کنید .

  • U11404 ۲۱ تیر ۱۳۹۷

   سلام
   افزونه خاصی برای اینکار نیاز نیست کافی است کدنویسی بلد باشید و کدهای مورد نظر خود را به قسمت نمایش – سفارشی سازی – css اضافی بیافزایید.
   با این حال می توانید از افزونه مداد زرد هم استفاده کنید.

 23. کاربر مهمان ۳ تیر ۱۳۹۷

  من یه قالبی دارم میخوام بعضی جاهاش عوض بشه که نیاز به تغییر CSS داره.
  آیا شما چنین خدماتی رو ارائه میدین؟!

 24. کاربر مهمان ۳ خرداد ۱۳۹۷

  با سلام و تشکر بابت تمام تلاش های شما،
  با توجه به اعتبار وبسایت شما بنده در حال راه اندازی وبسایت فروشگاهی هستم و در نظر دارم که از قالب های رایگان شما استفاده نمایم، ولی اخیرآ در یکی از سایت ها مطلبی را دیدم در خصوص عدم استفاده از قالب های رایگان و مشکلات بعدی آنها، از جمله عدم پشتیبانی از این قالب ها و مهم تر از همه، امکان هک شدن سایت وجود دارد. لطفاً راهنمایی فرمائید.
  با تشکر

 25. کاربر مهمان ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

  سلام
  ببخشید چند تا سوال داشتم:
  1. صفحه خانه ( که تو بعضی قالبا نشون میده) همون صفحه اصلی هست؟ یا یه صفحه دیگه هم باید به عنوان صفحه اصلی درست کنم؟
  2. توی صفحه اصلی باید اخرین مطالب سایت بیاد؟
  3. اگر قالب سایت مناسب نباشه و بعد از چند وقت بخای تغییرش بدی مشکلی برای سایت پیش میاد؟(از نظر رتبه و …)

  • U11404 ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

   سلام
   1- بله – خیر لازم ندارد.
   2- معمولا اینطور است ولی الزامی وجود ندارد و دلخواه است.
   3- خیر.

 26. کاربر مهمان ۲۰ آذر ۱۳۹۶

  سلام قالب های مختلف هزینه ای دارن؟

 27. کاربر مهمان ۳ آذر ۱۳۹۶

  باسلام وخسته نباشید

  توی سایتم هر وقت سفارشی سازی رو میزنم : میزنه در حال بارگذاری و هیچ وقت لود نمیشه دلیلش چیه
  ممنون میشم جواب بدید

 28. کاربر مهمان ۱۵ آبان ۱۳۹۶

  درود بر شما. چطور میشه بخش پشتیبانی قالب سایت که از گزینه های تنظیمات قالب می باشد را تغییر داد. با سپاس

 29. کاربر مهمان ۳ مهر ۱۳۹۶

  روز خوش
  عکس بک گراند و صفحه اصلی رو کجا میتونم عوض کنم؟

  • U8156 ۳ مهر ۱۳۹۶

   سلام
   باید قالب شما از این که بتوانید بدون کد نویسی بکگراند را تغییر دهید پشتیبانی کند.

 30. کاربر مهمان ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

  سلام ببخشید من چطوری میتونم سایز قالب صحیفا رو تغییر بدم و بزرگترش کنم؟خیلی کووچیکه
  ممنون

  • Reza Rad رضا راد ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

   سلام از تنظیمات قالب چک کنید گزینه ای برای پهن کردن عرض سایت داره اگر باز هم میخواید بزرگتر باشه باید کدنویسی قالب رو تغییر بدید

 31. کاربر مهمان ۱۰ تیر ۱۳۹۶

  سلام وقت بخیر، یه سوالی داشتم من وقتی میخوام برم تو صفحه سفارشی سازی سایت هیچی تو صفحه نشون نمیده خالی میاد حتی پیغام خطا هم نمیده خالی میادش.تشکر

 32. کاربر مهمان ۱۳ خرداد ۱۳۹۶

  سلام دوستان صبحتون بخیرتبدیل صفحات وب به این صورت https://mandegarweb.com/دوستان از مدیر سایت بالا که لینکش رو گذاشتم پرسیدم چجوری می تونم صفحات وبم رو به این صورت در بیارم اونم جوابم رو داد گفت از طریق این کدhttps://daneden.github.io/animate.css/الان تنها مشکلم اینه این css رو چجوری جایگزین css سایتم کنم میشه راهنماییم کنید با تشکر

 33. کاربر مهمان ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام ببخشید میخواستم گالری تصویر خود را سایزش بزرگ کنم و در سایت قرار دهم.از این سایز  yon.ir/ygP7Fبه این سایز به این سایز yon.ir/Yvb0Oتعغیر دادم باید چکاری انجام دهم

  • Reza Rad رضا راد ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام باید با سی اس اس اینکار رو انجام بدید. width و height هر عکس و باکس رو تغییر بدید

   • کاربر مهمان ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

    میشه بیشتر راهنمایی کنید یا یک راه حلی را بگید؟

    • Reza Rad رضا راد ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

     اینها کد نویسی هستند که توی دوره آموزش طراحی سایت توضیح داده شده. امکانش نیست توی چند سطر بشه توضیح داد.

     • کاربر مهمان ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

      یک برنامه اسلایدر  گالری تصویر را به سایت اضافه  کرده ام ولی باید برای فعال سازی کد آن را جا گذاری کرد.  [tiny-carousel-slider id=”3″] باید کدام قسمت این کد را گذاشت که آن برنامه در سایت فعال بشه

 34. کاربر مهمان ۲۵ بهمن ۱۳۹۵

  وقت به خیر مهندس عزیزخاستم هدر قالب صحیفه رو تغییر بدم , هدر نه لوگو راهنمایی کنید لطفا

  • U5199 ۲۵ بهمن ۱۳۹۵

   سلام اگر منظور شما با کد نویسی هست باید فایل header.php تغییر داده شود و اگر منظور شما از طریق پنل مدیریت هست بخش تنظیمات قالب > هدر (سرزبرگ) بررسی شود

 35. کاربر مهمان ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

  سلام ببخشید من میخوام برگه نخست یا همون صفحه اول رو تو سفارشی سازی عوض کنم ولی پیج های جدید نیستند و پیجهای موجود مال قالب قبلی هستند.چطوری ریست کنم این بخض رو؟ممنون

 36. U2516 ۱۷ مرداد ۱۳۹۵

  درود.روی سفارشی سازی که کلیک می کنم با این ارور مواجه میشم Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in /home/nsarvestani/public_html/wp-admin/includes/media.php on line 1452.مشکل چیه و چطور باید درستش کنم؟

 37. کاربر مهمان ۱۲ تیر ۱۳۹۵

  با سلام و احترام . بنده پوسته 2011 خوده وردپرس رو بروی سایت مهرسا نصب کردم . اما متاسفانه وقتی میخواهم برم توی سفارشی سازی همش متن “مدت زمان حضور شما به اتمام رسیده است. لطفا دوباره وارد شوید تا از همان‌جایی که قطع شده‌اید، ادامه دهید. ” نمایش داده میشه . از صفحه هم عکس گرفتم و تو این تایپیک گذاشتم<a href=”http://mehrsa.net/wp-content/uploads/2016/07/00041114.jpg”>تصویز ضمیمه</a>

  • Reza Rad رضا راد ۱۲ تیر ۱۳۹۵

   سلام افزونه امنیتی نصب نکردید؟ اگر خیر با یک اینترنت دیگه وارد بشید مشکل حل میشه

 38. کاربر مهمان ۳ دی ۱۳۹۴

  سلام ممكنه به من كمك كنید یك آیكن در بالای صفحه اضافه كنم كه به url وصل شود در وردپرس این قسمت كه شما گفتید را ندارم آیا باید افزونه ای دانلود كنم ممنونم اگر پاسخ من را بدهید

 39. کاربر مهمان ۱۶ آبان ۱۳۹۴

  خیلی ممنون از آموزش هاتون . . .

  میخواستم بدونم قالب صحیفا همچین قابلیتی رو داره یا نه ؟؟؟؟