جلسه ۹: نصب وردپرس روی دایرکت ادمین

4.5 / 5. تعداد رای: 185

آموزش نصب وردپرس روی دایرکت ادمین

قصد داریم در این سری از آموزش نصب وردپرس شما را با نصب وردپرس روی کنترل پنل‌های هاستینگ مختلف آشنا کنیم. دومین کنترل پنل پراستفاده در ایران، دایرکت ادمین می‌باشد. به همین دلیل قصد داریم نصب وردپرس روی دایرکت ادمین را به شما توضیح دهیم. پس با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

حتماً شما نیز تاکنون نام این پنل را شنیده‌اید. درواقع پس از نصب وردپرس شما برای میزبانی وب خود به یک‌ هاست و سرور نیاز دارید. شما می‌توانید در سایت خود از دو کنترل پنل سی پنل و یا دایرکت ادمین استفاده کنید. در این مقاله به بررسی کنترل پنل دایرکت ادمین می‌پردازیم. نصب وردپرس روی دایرکت ادمین بسیار ساده است. اگر شما تا پایان این مقاله را مطالعه کنید؛ می‌توانید به‌راحتی از تمامی مراحل آن عبور کرده و این کار را انجام دهید.

این نکته را در نظر داشته باشید که شما امکان این را دارید که قبل از خرید این پنل دمو آن را دیده و سپس این پنل را خریداری کنید.

دایرکت ادمین چیست؟

directadmin logo
دایرکت ادمین

دایرکت ادمین یکی از کنترل پنل‌های محبوب مدیریت هاستینگ می‌باشد؛ که برخی از سرویس‌دهندگان هاستینگ از آن استفاده می‌کنند. می‌توان گفت بعد از سی پنل، دایرکت ادمین محبوب‌ترین و کامل‌ترین سیستم مدیریت هاستینگ در دنیا است. ازآنجاکه شرکت سازنده سی پنل ایران را تحریم کرده و اجازه نصب سی پنل روی هاست‌های ایرانی را نمی‌دهد؛ هاستینگ‌های ایرانی از دایرکت ادمین برای مدیریت اکانت‌های خود استفاده می‌کنند.

توسط دایرکت ادمین شما امکان این را دارید که وب‌سایت خود را بر روی هاست و سرور خود به‌راحتی کنترل نمایید. زمانی که سی پنل در تحریم است بهترین گزینه برای استفاده شما دایرکت ادمین می‌باشد. در نظر داشته باشید که برای استفاده از آن شما باید حتماً از سرور لینوکسی استفاده نمایید. دایرکت ادمین یک فضای ساده دارد که شما می‌توانید خیلی ساده با آن کارکنید.

شما می‌توانید اشتراک‌های مختلف دایرکت ادمین را برای خود خریداری کنید. این اشتراک‌ها شامل لایسنس‌های ماهانه، سه ماهه، سالانه می‌باشند. اما یک نوع دیگر لاینس دائمی نیز وجود دارد که شما با پرداخت هزینه آن به‌صورت دائمی می‌توانید از این پنل و پشتیبانی آن بهره‌مند شوید. پس‌ازاینکه شما دایرکت ادمین را خریداری کنید می‌توانید در صورت بروز مشکل با پشتیبانی آن ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را حل کنید. این پشتیبانی به‌صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دانلود آخرین نسخه وردپرس

یکی از مهم‌ترین مواردی که شما باید آن را در نظر داشته باشید استفاده از نسخه به‌روزرسانی شده وردپرس است. بنابراین در ابتدا شما باید آخرین نسخه وردپرس را دانلود کنید. توجه داشته باشید که اگر شما از ورژن قدیمی این سیستم استفاده می‌کنید باید حتماً آن را آپدیت کنید.

نصب وردپرس روی دایرکت ادمین

با استفاده از چندین مرحله که در اینجا برای شما توضیح داده‌شده است قادر هستید نصب وردپرس روی دایرکت ادمین را انجام دهید. نصب این پنل بسیار ساده است و شما می‌توانید در یک مدت کوتاه آن را نصب نمایید. در نظر داشته باشید که شما باید قدم‌به‌قدم مراحل زیر را طی کنید.

برای شروع کار ابتدا شما باید وارد پنل مدیریت دایرکت ادمین شوید. برای ورود به پنل مدیریت دایرکت ادمین در انتهای دامنه خود عبارت 2222 را وارد کنید. به‌عنوان‌مثال:

mihanwp.com:2222

بعد از واردکردن پورت 2222 به انتهای آدرس سایتتان از شما یوزر و پسورد ورود به هاست درخواست می‌شود؛ که شما باید این اطلاعات را از هاستینگ خود بگیرید. پس‌ازاینکه شما این اطلاعات را وارد کردید می‌توانید به کنترل پنل دایرکت ادمین خود وارد شوید.

صفحه ورود دایرکت ادمین
صفحه ورود دایرکت ادمین

آپلود وردپرس در دایرکت ادمین

حالا وقت آپلود وردپرس روی هاست شماست. بعد از وارد شدن به پنل مدیریت دایرکت ادمین باید برای آپلود وردپرس به قسمت File Manager وارد شوید. جهت انجام این کار از منوی System info & Files روی File Manager کلیک کنید.

فایل منیجر دایرکت ادمین
فایل منیجر دایرکت ادمین

حالا وارد پوشه public_html شوید. این پوشه، مسیر اصلی سایت شما برای آپلود وردپرس و فایل‌ها هست.

پوشه اصلی سایت در دایرکت ادمین
پوشه اصلی سایت در دایرکت ادمین

سپس تمام فایل‌ها را انتخاب و با راست کلیک و انتخاب گزینه Remove، تمام این فایل‌ها را حذف کنید.

در نهایت روی Upload کلیک و فایل وردپرس را آپلود کنید.

آپلود وردپرس در دایرکت ادمین
آپلود وردپرس در دایرکت ادمین

بعد از آپلود وردپرس، روی فایل وردپرس راست کلیک و گزینه Extract را انتخاب کنید. حالا وارد پوشه WordPress شده و تمام فایل‌های داخل این پوشه را با راست کلیک و انتخاب گزینه Copy/Move to… به پوشه قبلی یعنی public_html منتقل کنید.

اگر از نسخه قدیمی دایرکت ادمین استفاده می‌کنید

در مرحله بعد وارد پوشه public_html شوید. public_html پوشه اصلی‌ هاست شما می‌باشد؛ که فایل‌های روت سایت شما در اینجا قرار می‌گیرد. حتماً به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما فایلی در اینجا انتخاب کرده و در صفحه اصلی سایت خود قرار دهید با شرط اینکه این فایل اجازه دسترسی عموم داشته باشد؛ می‌تواند در دسترس عموم قرار گیرد.

public_html در نسخه قدیمی دایرکت ادمین
public_html در نسخه قدیمی دایرکت ادمین

پس از آن شما برای آپلود فایل‌های خود در دایرکت ادمین باید روی گزینه Upload Files to Current Directory کلیک کنید. شما امکان این را دارید وردپرس را از این قسمت آپلود کنید. برای دانلود وردپرس اینجا کلیک کنید.

آپلود وردپرس در نسخه قدیمی دایرکت ادمین
آپلود وردپرس در نسخه قدیمی دایرکت ادمین

سپس شما باید گزینه Choose File را انتخاب نمایید. به‌این‌ترتیب فایل انتخابی خود را از سیستم خود انتخاب کرده و آپلود کنید. بعد از آپلود فایل به قسمت public_html بازگشته و جلوی فایل zip وردپرس روی Extract کلیک کنید؛ به‌این‌ترتیب فایل از حالت فشرده خارج می‌شود.

اکنون زمان شروع نصب وردپرس روی سایت شما است! در این مرحله شما باید آخرین نسخه وردپرس که دریافت کرده‌اید را آپلود نمایید. سپس به پنل دایرکت ادمین بازگردید.

اکسترکت کردن فایل وردپرس
اکسترکت کردن فایل وردپرس

اکنون زمان شروع نصب وردپرس روی سایت شما است!

ساخت دیتابیس در دایرکت ادمین

برای انجام این کار در قدم اول بعدازاینکه به پنل مدیریت دایرکت ادمین بازگشتید؛ روی MySQL Management کلیک کنید تا وارد مدیریت پایگاه داده شوید.

مدیریت دیتابیس در دایرکت ادمین
مدیریت دیتابیس در دایرکت ادمین

اگر از نسخه قدیمی دایرکت ادمین استفاده می‌کنید این منو اینجاست:

مدیریت دیتابیس در نسخه قدیمی دایرکت ادمین
مدیریت دیتابیس در نسخه قدیمی دایرکت ادمین

در ادامه بعد از ورود به مدیریت دیتابیس روی Create New Database برای ساخت دیتابیس جدید کلیک کنید.

ساخت دیتابیس در نسخه جدید دایرکت ادمین
ساخت دیتابیس در نسخه جدید دایرکت ادمین

اگر از نسخه قدیمی دایرکت ادمین استفاده می‌کنید این گزینه اینجاست:

ساخت دیتابیس در نسخه قدیمی دایرکت ادمین
ساخت دیتابیس در نسخه قدیمی دایرکت ادمین

به‌این‌ترتیب فرم ساخت دیتابیس جدید برای شما نمایش داده می‌شود. اکنون می‌توانید فرم را به شکل زیر تکمیل کنید.

Database Name: نام دیتابیس

Database Username: نام کاربری دیتابیس

Username Password: رمز عبور دیتابیس

Confirm Password: تاییدیه رمز عبور دیتابیس

همچنین با کلیک روی Random Password شما قادر هستید پسوردهای تصادفی و امن برای خود ایجاد کنید.

و درنهایت برای ساخت دیتابیس روی Create کلیک کنید.

شروع نصب ۵ دقیقه‌ای وردپرس

اکنون دیتابیس شما ساخته‌شده است و شما تنها کافی است آدرس سایتتان را بازکنید. ابتدا زبان نصب کننده را انتخاب و روی ادامه کلیک کنید.

انتخاب زبان وردپرس
انتخاب زبان وردپرس

با باز کردن سایت نصب کننده وردپرس اجرا می‌شود. شما می‌توانید با کلیک روی “بزن بریم” وارد نصب کننده شوید.

بزن بریم برای نصب وردپرس
بزن بریم برای نصب وردپرس

بعد از ورود به نصب کننده وردپرس نیاز به واردکردن اطلاعات دیتابیس دارید؛ که در این مرحله باید اطلاعات دیتابیس ساخته‌شده در مرحله قبل را وارد کنید.

اطلاعات دیتابیس برای نصب وردپرس
اطلاعات دیتابیس برای نصب وردپرس

بعد از واردکردن اطلاعات دیتابیس در صورت درست بودن اطلاعات، صفحه نصب معروف 5 دقیقه‌ای برای شما اجراشده و شما می‌توانید وردپرس را راه‌اندازی کنید.

شروع نصب وردپرس
شروع نصب وردپرس

درصورتی‌که وردپرس بتواند با دیتابیس شما ارتباط برقرار کند صفحه زیر برای شما ظاهر خواهد شد. در نظر داشته باشید که این موضوع فقط در صورتی اتفاق می‌افتد که اطلاعات دیتابیس را درست و صحیح وارد کرده باشید.

نصب وردپرس روی دایرکت ادمین
نصب وردپرس روی دایرکت ادمین

در این مرحله شما باید روی اجرای نصب کلیک کنید؛ تا وارد فرایند معروف نصب ۵ دقیقه‌ای وردپرس شوید. خب در ادامه از شما یک سری اطلاعات درخواست می‌شود که شما باید آن‌‌‌‌‌ها را تکمیل کنید. بعد از کلیک روی راه‌اندازی وردپرس سایت وردپرسی شما آماده و قابل‌استفاده خواهد بود.

در نظر داشته باشید که شما باید برای ورود به پنل مدیریت از آدرس yoursite.ir/wp-admin استفاده کنید.

امیدواریم این آموزش به شما کمک کرده باشد تا نصب وردپرس روی دایرکت ادمین را با موفقیت انجام دهید. موفق و پیروز باشید. 🙂

آموزش کامل وردپرس

این مقاله بخشی از دوره آموزش رایگان وردپرس هست. با مشاهده این دوره رایگان، می‌توانید کار با وردپرس را به صورت کامل یاد بگیرید.

دوره رایگان آموزش وردپرس
نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. U338150 ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

  سلام
  ببخشید من برای ورود به وردپرس یه ارور بهم میده (کوکی غیر فعال است) بعد وقتی فعال میکنم بازم همین ارور رو میده میشه کمک کنید

 2. U335572 ۳ دی ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر
  ما قبلا یه سایت در ورد پرس داشتیم اما به علت عدم پرداخت به موقع برای تمدید ، سایت از ورد پرس خارج شده و الان روی پرتال هست.
  چون قبلا سایت رو شخص دیگه ای مدیریت کردن خیلی اطلاعاتی درمورد نحوه و آدرس خرید دامنه نداریم اما هاست از ایران سرور خریداری شده
  الان میخوایم سایت رو از پورتال به وردپرس انتقال بدیم نیاز به راهنمایی و کمک داشتم.چطوری میشه اطلاعات قبل رو بازیابی کرد؟اگر نسخه back up رو نداشته باشیم هم میشه کاری انجام داد؟
  امکانش هست راهنمایی بفرمایید؟یا تایمی برای مشاوره بهم بدید؟

 3. U335621 ۳ دی ۱۴۰۲

  سلام اقای راد عزیز
  من برای ثبت و نصب ورد پرس روی هاست دایرکت ادمین باید اطلاعات کارفرما رو بدم ؟

  • Reza Rad رضا راد ۳ دی ۱۴۰۲

   سلام توی فرایند نصب بله قطعا ایمیل مدیر سایت رو باید بدید.

  • U338122 ۱۳ بهمن ۱۴۰۲

   با سلام و خسته نباشید
   من تمام مراحل نصب وردپرس را بدرستی انجام دادم و حالا میخوام افزونه المنتور را نصب کنم اما ارور میده و مینویسه با نگارش php شما سازگار نیست باید چیکار کنم؟
   وردپرسم آپدیت کردم و آخرین نسخه هستش

 4. U333351 ۲۶ آبان ۱۴۰۲

  سلام من نمیتونم آخرین نسخه وردپرس رو روی پابلیک اچ‌تی‌ام‌ال بارگذاری کنم
  فرمت ها. درسته اما نمی‌دونم داستان چیه

 5. U327267 ۹ مرداد ۱۴۰۲

  من همه کار هارو کردم ولی وقتی سایتم رو سرچ میکنم این میاد
  This site can’t be reachedCheck if there is a typo in aradbarzegar.ir.
  If spelling is correct, try running Windows Network Diagnostics.
  DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN من باید چی کار کنم چند بار همه کار ها را کردم

 6. U327267 ۹ مرداد ۱۴۰۲

  من همه کار هارو کردم ولی وقتی سایتم رو سرچ میکنم این میاد
  This site can’t be reachedCheck if there is a typo in aradbarzegar.ir.
  If spelling is correct, try running Windows Network Diagnostics.
  DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

 7. U326890 ۲ مرداد ۱۴۰۲

  سلام وقت شما بخیر
  اینکه کدام نسخه از وردپرس رو دانلود کنیم، تفاوتی ندارد؟

 8. U326846 ۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام در دایرکت ادمین این ارور موقع extract میدهunzip: cannot find or open
  /home/atropaze/domains/atropatco.ir/public_html/wordpress-6.2.2, /home/atropaze/domains/atropatco.ir/public_html/wordpress-6.2.2.zip or /home/atropaze/domains/atropatco.ir/public_html/wordpress-6.2.2.ZIP.

 9. U326094 ۱۹ تیر ۱۴۰۲

  سلام
  اپلود فایل وردپرس برام انجام نمیشه فقط تا 43% میره و بعد هیچی
  مشکلش چیه؟

 10. U326093 ۱۹ تیر ۱۴۰۲

  سلام
  من یه سایت قبلا طراحی کردم و تقریبا 3و 4 ماه هاست رو تمدید نکردم و هاست حذف شد
  دوباره یه هاست خریدم و به دامنه قبلی وصل کردم و باید دوباره سایت رو راه اندازی کنم
  آیا اون دیتابیس که سایت من روش بوده از بین میره؟ یعنی اون طراحی و شکل و شمایل سایت از بین میره؟

 11. U322874 ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر
  من اشتباهی که انجام دادم یک بار وردپرس رو نصب کردم موقع نصب ایمیل رو اشتباهی زدم برگشتم عقب تا درست کنم بهم پیام داد که فایل sql رو پاک کن یدونه جدید ساختم دیدم باز داره خطا میده اشتباهی همه فایل ورد پرس رو پاک کردم اومدم دوباره نصب کنم
  الان وارد دایرکت ادمین میشم با این خطا مواجه میشم
  cannot stat ‘/home/mondialc/domains/mondialcase.com’: No such file or directory

 12. U322175 ۲۶ اسفند ۱۴۰۱

  بعد از نصب ورد پرس و ساخت پسورد موقع ورود این خطا رو میده
  کوکی‌ها مسدود شده‌اند یا توسط مرورگر شما پشتیبانی نمی‌شوند. شما باید آن‌ها را فعال کنید تا وردپرس بتواند از آن استفاده نماید.
  بعدش میرم تو کوکی های گوگل کروم و اجازه هم میدم ولی بازم این خطا رو میده
  واقعا خل شدم نمیدونم چیکار باید بکنم
  لطفا راهنماییم کنید

 13. U320200 ۱۶ دی ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیر
  من براساس آموزش ها ، دامین رو به هاست متصل کردم اما یک صفحه رو دارم میبینم که نوشته ” index of ” و پائینش نوشته ” Proudly Served by LiteSpeed Web Server at sinaheydari.com Port 443 ” این رو چکار کنم ؟

 14. U320128 ۱۴ دی ۱۴۰۱

  سلام من تو در دایرکت ادمین ورد پرس رو نصب کردم و دیتابیس هم ساختم و تامرحله ی اخر رفتم ولی در ورود به پنل کاربری ورد پرس به مشکل خوردم و همکاراتون برام هاست رو ریست کردن و حالا هر چقدر در پابلیک اچ تی ام ال فایل زیپ ورد پرس رو اپلود میکنم پنل انتخاب زبان ورد پرس در سایتم باز نمیشود ممنون میشم کمکم کنید

  • Reza Rad رضا راد ۱۴ دی ۱۴۰۱

   سلام همکاران ما هاست رو ریست نکردن احتمالا هاستینگ انجام داده براتون. در مورد خطا بفرمایید چه صفحه ای باز میشه؟

 15. U318051 ۲۷ مهر ۱۴۰۱

  سلام
  با تشکر از مطالب اموزنده شما من وردپرس برروی دامنه ای ک ثبت کردم نصب نمیشه مراحل و اون فایل ها هم دقیقا همونطور پیاده کردم ولی این خطا رو میده وقتی میزنم روی سایت ک بخوام نصب کنم

  Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.

 16. U317760 ۱۳ مهر ۱۴۰۱

  سلام. ازتون یک دنیا ممنون به خاطر مطالب بسیار مفید و رایگانی که توی سایت تون قرار میدید. واقعا فوق العادست. من از دیشب تا حالا با سایت شما آشنا شدم و دارم مطالب و آموزش های مفید و کاربردی تون رو دنبال می کنم. و الان یه سوال برام پیش اومد. اینکه من اگه یه هاست لینوکسی بگیرم امکان نصب ووردپرس روی اون هست یا این آموزش ها فقط برای هاست ووردپرسی هست؟ آیا این ها به هم مرتبط هست یا هیچ ربطی نداره؟

  • Reza Rad رضا راد ۱۸ مهر ۱۴۰۱

   سلام سپاس از شما. بله میتونید و بسته به کنترل پنل هاست لینوکسی وردپرس رو نصب کنید.

 17. U311464 ۳ خرداد ۱۴۰۱

  سلام
  کار هایی رو انجام دادیت رو انجام دادم ولی خطای 404 میده

 18. U311922 ۴ اسفند ۱۴۰۰

  سلام
  خسته نباشید.
  چرا در آموزش ویدیویی فایل های وردپرس رو از فایل اصلی خارج کردین و داخل یک فایل زیپ دیگه ریختید؟
  اگه فایل اصلی رو بعد از دانلود از سایت وردپرس بصورت مستقیم داخل هاست آپلود کنیم مشکلی پیش میاد؟

 19. U310089 ۱۱ آذر ۱۴۰۰

  درود بر شما استاد گرامی

 20. U42174 ۲۳ مرداد ۱۴۰۰

  سلام و درود خسته نباشید.
  من میخوام کلا دایرکت ادمین و به طور کامل یاد بگیرم باید چیکار کنم؟ یعنی وقتی مشکلی پیش میاد بتونم خیلی راحت از دایرکت ادمین مشکلات خطاها و هر چیزی که پیش میاد حل کنم . توصیه شما چیه؟

 21. U40294 ۱۵ تیر ۱۴۰۰

  سلام و ممنون بابت اموزش های خوبتون .
  برای نصب وردپرس روی ادمین دایرکت تمام کارهایی که گفتید رو انجام دادم اما وقتی اسم سایتمو سرچ می کنم ارور404 میده….
  مشکل از کجاست؟

 22. U41112 ۱۱ تیر ۱۴۰۰

  سلام وقت بخیر. عذر میخوام لوکال هاست من هرکاری میکنم درست کار نمیکنه. اما هاست خریداری شده دارم. امکانش هست به نوعی تغییرات رو روی هاست اصلی و سایت اصلی اعمال کنم اما به صورتی که به طور موقت دیده نشه تو گوگل و بقیه دسترسی نداشته باشن؟ بعد که سایت رو کامل ساختم بقیه بتونن ببینن

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۲ تیر ۱۴۰۰

   درود
   از بخش تنظیمات> خواندن گزینه نمایش در موتور های جست و جو رو فعال کنید

 23. U27090 ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

  سلام من تمام فایل هارو روی public_html ریختم ولی هنوز وردپرس بالا نمیاد دیتابیس هم ساختم دامنه هم وصله
  وقتی ادرس سایت وارد میکنم ای میاد
  Welcome to yadakbenelli.ir
  To change this page, upload a new index.html to your private_html folder

  • Reza Rad رضا راد ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

   درود بر شما توی پوشه private_html کپی کنید و تست کنید. فایل index.html هم اگر دارید حذف کنید.

 24. U39751 ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام ببخشید من ریختم world press روی دایرکت ادمین قدیمی ولی دکمه ای به نام extract توی دایرکت ادمین وجود نداره برای من

 25. U39751 ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام ببخشید سایت دایرکت ادمین من قدیمی هستش و فایل public html رو هم هرچی توش بود پاک کردم اما اون چیزهایی که شما پاک میکردید توش نبود بعد اون فایلی که شما زیپ کردید برای من اونطوری نشد و مجبور شدم کار دیگه ای انجام بدم و بعد الان میخوام فایل WP که اسمش چیز دیگه ای بود برای ARCHIVE نبود رو بریزم برای شما فایل WPتون 20 مگابایته برای من 15 مگ بعد فایلم رو روی دایرکت ادمین نمیشه ریخت هیچ اروری هم نمیده کلا نمیریزه چی کار کنم

  • Reza Rad رضا راد ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

   درود بر شما مشکلی از بابت حجم فایل نیست البته اگر وردپرس رو از سایت اصلیش دانلود کردید. به هاستتون پیام بدید دلیل آپلود نشدن فایل رو براتون بررسی کنند.

 26. U39537 ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام و درود
  ببخشید من یه سوالی داشتم. من از قبل بک سایت وردپرس با پایگاه داده زمپ درست کردم و بعد از اون هاست و دامنه خریدم و حالاهم میخوام فایل وردپرس رو داخل دایرکت ادمین آپلود کنم. مشکل اینجاست که فایل وردپرسی رو که طراحیش کردم رو زیپ میکنم و وقتی میخوام داخل دایرکت ادمین آپلودش کنم ارور the site cant be reched میده در حالی که فایل زیپ شده ی وردپرس اصلی که از سایت خود وردپرس دانلود کرده بودمو به راحتی تونستم آپلود کنم…باید چیکار کنم؟؟؟

 27. U39136 ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام
  ببخشید چرا برای آپلود فایل وردپرس network error میده با اینکه سرعت اینترنت مناسب هست؟

 28. U39062 ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

  سلام وقت بخیر من وقتی وارد دایرکت ادمین میشم اصلا قسمتی برای اپلود فایل وردپرس نیست باید چکار کنم

 29. U39022 ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

  سلام وقت بخیر من وقتی وارد مدیریت کنترل پنل میخوام بشم ارور ضمیمه شده رو میاره

  Your connection is not private
  Attackers might be trying to steal your information from imaj-co.com (for example, passwords, messages, or credit cards). Learn more
  NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID
  To get Chrome’s highest level of security, turn on enhanced protection
  This server could not prove that it is imaj-co.com; its security certificate is from lh290.irandns.com. This may be caused by a misconfiguration or an attacker intercepting your connection.

  Proceed to imaj-co.com (unsafe)

 30. U33485 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

  سلام.
  من یه دانش آموز علاقه مند به وردپرس هستم و یه چند وقتی هست که این دوره رو دنبال می کنم.
  یه چند تا سوال ازتون دارم.
  اینکه من به عنوان یک فرد با سن زیر 18 سال، آیا میتوانم یه سایت خوب طراحی کنم؟
  آیا در صورت هک شدن سایت، مشکلی برای من پیش نمی آید؟
  آیا برای من، یک سایت ساخته شده با وردپرس دردسری ایجاد نمیکنه؟
  ممنون میشم پاسخ بدید🌹🌹🌹

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

   سلام
   بله شما قطعا میتونید یک سایت خوب طراحی کنید و این مواردی که میفرمایید هیچ ارتباطی با سن شما نداره 🙂 امیدواریم که در این زمینه پیروز باشید ، ما هم توی این راه کنار شما هستیم 😉