معرفی 25 افزونه ابزارک وردپرس برای استفاده در سایت شما

4.7 / 5. تعداد رای: 3

معرفی 25 افزونه ابزارک وردپرس برای استفاده در سایت شما

وردپرس به شما اجازه می‌دهد تا به‌راحتی طرح‌بندی وب‌سایت خود را از طریق ابزارک‌ها سفارشی کنید. افزونه و قالب‌های بسیار زیادی وجود دارند که به شما اجازه می‌دهدند ابزارک‌های مختلفی مانند پست‌های محبوب، تقویم، ایمیل مشترک و… را به وردپرس اضافه کنید. در این مقاله قصد داریم 25 افزونه ابزارک وردپرس را به شما معرفی کنیم. از طریق این مقاله شما می‌توانید لیستی از پرکاربردترین ابزارک‌ها را در اختیار داشته باشید.

معرفی ۲۵ افزونه ابزارک وردپرس

اگر شما هم از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌کنید میدانید که وردپرس امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شما می‌توانید تمامی قابلیت‌های دلخواه خود را از روش‌های مختلف به وردپرس خود اضافه کنید و یک سایت حرفه‌ای داشته باشید. این امکانات باعث می‌شود که شما بتوانید تمامی نیازهای خود و کاربرانتان را برطرف کنید و درنتیجه کاربران تجربه کاربری خوبی را در وب‌سایت شما همراه خود خواهند داشت.

1. ابزارک آخرین پست به همراه تصاویر شاخص

به‌طور پیش‌فرض وردپرس با یک ابزارک برای نمایش پست‌هایی که اخیراً در سایت گذاشته شده همراه است. افزونه ابزارک وردپرس آخرین پست به همراه ریز عکس‌ها به شما این امکان را می‌دهد که پست‌های اخیر را به همراه یک ریز عکس مربوط به آن نمایش دهید. این ابزارک برای نمایش تصویر از تصویر شاخص و یا اولین تصویر مربوط به پست استفاده می‌کند. همچنین می‌توانید ارتفاع و عرض تصویر را از تنظیمات ابزارک تغییر دهید.

نصب افزونه Recent Posts Widget With Thumbnails
نصب افزونه Recent Posts Widget With Thumbnails

افزونه ابزارک وردپرس Recent Posts Widget With Thumbnails در این زمینه بسیار حرفه‌ای عمل کرده و بیش از 200 هزار نصب فعال در سایت‌های وردپرسی داشته است. به دلیل اینکه از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند بین مدیران وردپرسی دارای محبوبیت زیادی است. استفاده از این افزونه رایگان است و شما می‌توانید از مخزن وردپرس خود آن را دریافت و استفاده کنید.

2. دسته‌بندی پست‌ها

همان‌طور که نام آن پیدا است این ابزارک پست‌های اخیر را از یک دسته‌بندی انتخاب‌شده نشان می‌دهد. می‌توانید انتخاب کنید که ابزارک عنوان به‌عنوان پست و یا فقط گزیده‌ای از ریز عکس‌ها را نمایش دهد. با استفاده از این افزونه ابزارک وردپرس می‌توانید ابزارک را در صفحات خاص پنهان کنید.

این افزونه ابزارک وردپرس تاکنون بیش از 90 هزار بار نصب فعال داشته است و شما می‌توانید با استفاده از آن خیلی راحت مطالب وب‌سایت خود را کنترل و مدیریت کنید. شما می‌توانید آن را از مخزن وردپرس خود دریافت کنید.

نصب افزونه Category Posts Widget
نصب افزونه Category Posts Widget

شما امکان این را دارید که با استفاده از پلاگین Category Posts Widget مطالب دلخواه خود را که برای شما دارای ارزش بیشتری است، در یک بخش خاص از وب‌سایت خود نمایش دهید. به‌عنوان‌مثال شما می‌توانید این مطالب را در ساید بار خود نمایش دهید. با استفاده کنید کاربران می‌توانند به این مطالب خیلی راحت دسترسی داشته باشند.

3. آیکون‌های اجتماعی ساده

سومین افزونه ابزارک وردپرس که در این آموزش می‌خواهیم به شما آموزش دهیم با استفاده از پلاگین Simple Social Icons است. این ابزارک یک ابزارک فوق‌العاده ساده برای اضافه کردن آیکون‌های اجتماعی به ستون‌های فرعی است.

همه گزینه‌های پیکربندی در تنظیمات ابزارک موجود می‌باشند. با استفاده از این ابزارک می‌توانید انتخاب کنید که کدام شبکه اجتماعی به لینک یا آدرس پروفایل شما اضافه شود. همچنین می‌توانید رنگ و پیش‌زمینه آیکون را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید. این ابزارک تاکنون بهترین ابزارک برای اضافه کردن آیکون‌های اجتماعی بوده است.

برای اینکه بتوانید یک وب‌سایت موفق و را به رشد داشته باشید شبکه‌های اجتماعی به شما کمک زیادی می‌کنند و شما می‌توانید در آنجا محصولات خود را به کاربران معرفی کرده و کسب‌وکار اینترنتی خود را رونق دهید. برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید بهترین ابزار پلاگین Simple Social Icons است که رایگان نیز است و در مخزن وردپرس ثبت‌شده است

نصب افزونه Simple Social Icons
نصب افزونه Simple Social Icons

4. ابزارک گوگل مپ

این افزونه ابزارک وردپرس قابلیت این را دارد که یک نقشه به نوار کناری سایت اضافه کند. این ابزارک ساده به شما این امکان را می‌دهد که گوگل مپ را در قالب یک ابزارک نمایش دهید. وقتی‌که یک کاربر روی نقشه کلیک می‌کند، نقشه در یک پنجره بزرگ باز خواهد شد که این کار باعث می‌شود بتواند بهتر نقشه را ببیند. درواقع این ابزارک برای کسانی که می‌خواهند نشانی و محل کسب‌وکار خود را نشان دهند بسیار مناسب می‌باشد.

وردپرس نیز قابلیت این را فراهم کرده است که کاربران آن بتوانند نقشه خودشان را به بازدیدکنندگان وب‌سایت خود نمایش دهند. افزونه Maps Widget for Google Maps – Google Maps Builder بین مدیران وردپرسی بسیار محبوب است و شما توسط آن می‌توانید به‌صورت رایگان و خیلی ساده نقشه گوگل را در وب‌سایت خود نمایش دهید. پس اگر قصد دارید که از نقشه گوگل در سایت خود استفاده کنید این افزونه ابزارک وردپرس بهترین گزینه برای شما است.

نصب افزونه Maps Widget for Google Maps – Google Maps Builder
نصب افزونه Maps Widget for Google Maps – Google Maps Builder

5. حساب‌های اجتماعی

ممکن است که شما چیزی شبیه به این ابزارک را در برخی از وب‌سایت‌ها دیده باشید. این ابزارک تعداد افرادی که در شبکه‌های اجتماعی شما را دنبال می‌کنند، در نوار کناری نمایش می‌دهد که انجام این کار باعث ایجاد اعتماد و وفاداری بین شما و کاربران می‌شود.

اگر شما در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنندگان زیادی دارید می‌توانید از این ویژگی استفاده کرده و با نمایش دادن آن کاری کنید که کاربران وب نیز به سمت شما جذب شوند. انجام دادن این کار کمک می‌کند که کاربران بتوانند به وب‌سایت شما اعتماد کرده و کسب‌وکار شما می‌تواند از این طریق رونق پیدا کند.

افزونه ابزارک وردپرس social-count-plus نیز رایگان است و شما می‌توانید از مخزن وردپرسی خود آن را دریافت کنید.

6. ابزارک تصاویر

اگر شما قصد دارید که یک تصویر به نوار کناری اضافه کنید باید HTML را در یک ابزارک متن بنویسید. بسیاری از مبتدیان نمی‌دانند که چطور باید این کار را انجام دهند و نمی‌توانند که از HTML استفاده کنند. اما این ابزارک به آن‌ها کمک کرده و توسط آن می‌توانند یک تصویر را با استفاده از آپلود رسانه به وردپرس اضافه کند.

نصب افزونه Image Widget
نصب افزونه Image Widget

درواقع به دلیل اینکه امکان افزودن تصویر در ابزارک وردپرس وجود ندارد شما می‌توانید خیلی راحت با استفاده از این افزونه ابزارک وردپرس راحت و پرکاربرد این کار را در وب‌سایت وردپرسی خود انجام دهید. به دلیل کاربرد فراوانی که این افزونه دارد در مخزن وردپرس بیش از 300 هزار بار نصب فعال داشته است.

بنابراین اگر نیاز دارید که در کمترین زمان ممکن تصاویر را به ساید بار خود اضافه کنید همین‌الان افزونه Image Widget را دریافت کنید.

7. ابزارک منوی سفارشی

به‌طور پیش‌فرض وردپرس با یک دسته ابزارک همراه است که این ابزارک‌ها کار با وردپرس را برای شما ساده‌تر می‌کنند. هیچ عنصری به‌طور پیش‌فرض برای نمایش طبقه‌بندی سفارشی در نوار کناری سایت وردپرس وجود ندارد. ابزارک طبقه‌بندی سفارشی به شما این اجازه را می‌دهد تا به‌راحتی طبقه‌بندی‌های خود را در نوار کناری نمایش دهید.

بنابراین با استفاده از پلاگین custom-taxonomies-menu-widget شما می‌توانید خیلی راحت این قسمت را برای خود به‌صورت سفارشی‌سازی کنید و از عملکرد آن لذت ببرید.

8. آرشیوهای سایت

افزونه‌ای که برای این کار به شما معرفی می‌کنیم برای آن دسته از کاربرانی کاربرد دارد که مدت زیادی است که سایت خود را راه‌اندازی کرده‌اند و مطالب بسیار زیادی را در سایت دارند. شما با استفاده از این افزونه ابزارک وردپرس می‌توانید خیلی راحت مطالب خود را آرشیو کنید.

در نظر داشته باشید که آرشیو ماهانه به‌طور پیش‌فرض، آرشیوهای شما را در یک لیست طولانی از ماه را نشان می‌دهد و انجام این کار باعث اشغال فضای زیاد می‌شود. ابزارک آرشیو فشرده این مشکل را با گروه‌بندی کردن آرشیوهای ماهانه به نمایش آن‌ها در یک فرم فشرده سالانه حل می‌کند. همچنین شما می‌توانید به‌سادگی این ابزارک را به نوار کناری اضافه کنید.

انجام دادن این کار باعث می‌شود که بازدیدکنندگان از وب‌سایت شما راضی باشند و بین مطالب مختلف سردرگم نشاند. شما می‌توانید یک آرشیو منظم و کاربردی با استفاده از این پلاگین برای وب‌سایت خود تهیه کنید. می‌توانید پلاگین Compact Archives را از مخزن وردپرس دریافت کنید.

نصب افزونه Compact Archives
نصب افزونه Compact Archives

9. ابزارک نویسندگان

این ابزارک یک لیست از نویسندگان سایت وردپرس شما را برای شما نشان می‌دهد. با استفاده از افزونه ابزارک وردپرس Authors Widget می‌توانید نام نویسنده را همراه با آواتار و لینک پست مربوط نشان دهید و همچنین می‌توانید تعداد مطالبی را که هر نویسنده بر روی سایت قرار داده است را نمایش دهید.

شما می‌توانید خیلی راحت اطلاعات نویسنده‌های خود را پس از نصب این افزونه با استفاده از ابزارک در وب‌سایت خود نمایش دهید. شما می‌توانید توسط این افزونه ابزارک وردپرس کاربردی خیلی راحت نویسندگان وب‌سایت خود را به کاربران خود معرفی کرده و اطلاعاتی را در اختیار آن‌ها قرار دهید.

نصب افزونه Authors Widget
نصب افزونه Authors Widget

10. گالری کانال یوتیوب

این افزونه ابزارک وردپرس آخرین فیلم‌هایی را که در کانال یوتیوب خود گذاشته‌اید را در سایت وردپرس نمایش می‌دهد. این ابزارک فیلم‌ها را در یک طرح‌بندی شبکه‌ای در یک فضای کوچک و جالب نمایش می‌دهد. همچنین این کار باعث می‌شود بتوانید بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت وب‌سایت خود جذب کنید.

شما امکان این را دارید که با استفاده از افزونه Youtube Channel Gallery ویدئوهای یوتیوب خود را در وب‌سایت خود نمایش داده و بتوانید از این شبکه اجتماعی پرمخاطب جهت بهبود سئو خود استفاده کنید. یوتیوب به دلیل طرفداران زیادی که دارد می‌تواند برای کسب‌وکار شما بسیار مؤثر باشد. علاوه بر این پلاگین رایگان است و از مخزن وردپرس می‌توانید آن را دریافت نمایید.

نصب افزونه Youtube Channel Gallery
نصب افزونه Youtube Channel Gallery

11. OptinMonster

OptinMonster یک افزونه ابزارک وردپرس مناسب برای وردپرس است که بهتر است تمامی وب‌سایت‌ها برای جذب مشتری از آن استفاده کنند. درواقع اگر شما به دنبال راهی برای ساخت یک لیست ایمیل برای وبلاگ خود هستید، این افزونه می‌تواند به شما کمک کند.

OptinMonster با دو ابزارک Sidebar و Afterpost همراه است. هر دو این ابزارک ها اجازه افزودن عضو را به سایت شما می‌دهد. حتی می‌توانید گروه کاربران را به دسته‌ها و اشکال مختلف در صفحات نشان دهید. با استفاده از این کار شما می‌توانید خیلی راحت ترافیک و مخاطبان وب‌سایت خود را افزایش دهید و کسب‌وکار اینترنتی خود را رونق دهید.

فراموش نکنید که اگر می‌خواهید یک کسب‌وکار موفق داشته باشید باید حتماً ایمیل کاربران خود را دریافت کنید تا بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید. به‌این‌ترتیب شما قادر هستید بازدیدکنندگان معمولی خود را به مشتریان دائمی و خریداران محصولات خود تبدیل کنید.

12. ابزارک تب ورود

ساخت فرم ورود به سایت یکی از نیازهای اصلی تمامی مدیران وب‌سایت های گوناگون است. یکی از پرکاربردترین افزونه‌ها در این زمینه Tabbed Login Widget می‌باشد. برای اینکه شما بخواهید این کار را انجام دهید نیازی ندارید که از کد نویسی استفاده کنید.

درواقع راه دیگری برای افزودن فرم ورود به نوار کناری استفاده از این ابزارک می‌باشد. همان‌طور که از نامش پیداست، یک ابزارک جدول‌بندی شده با زبانه فرم‌های ورودی به سیستم ثبت‌نام و بازیابی رمز عبور می‌افزاید. این ابزارک به کاربران اجازه می‌دهد حتی بدون دسترسی به بخش مدیریت به سایت وارد شوند.

این افزونه ابزارک وردپرس پرکاربرد و مفید را می‌توانید بدون اینکه هزینه‌ای پرداخت کنید از مخزن وردپرس خود دریافت کنید و به‌راحتی از آن استفاده نمایید.

نصب افزونه Tabbed Login Widget
نصب افزونه Tabbed Login Widget

13. اطلاعات ساده تماس

این ابزارک به شما اجازه می‌دهد که به‌راحتی اطلاعات تماس، آیکون‌های اجتماعی و اطلاعات محل را به‌وسیله پر کردن یک فرم ساده به وردپرس خود اضافه کنید. به‌سادگی می‌توانید به‌وسیله کشیدن و رها کردن ابزارک را برای نمایش اطلاعات به نوار کناری اضافه کنید.

این کار کمک می‌کند که کاربران وب‌سایت شما بتوانند خیلی بهتر با شما ارتباط برقرار کنند و به‌این‌ترتیب شما می‌توانید یک کسب‌وکار موفق و را به رشد داشته باشید. چراکه ارتباطات در سایت دارای اهمیت زیادی است و شما برای اینکه با مخاطب ارتباط برقرار کنید باید از روش‌های مختلفی استفاده کنید.

برای اینکه بتوانید اطلاعات تماس خود را به کاربران نمایش دهید نیازی نیست کار خاصی انجام دهید و تنها کافی است افزونه Simple-contact-info را از مخزن وردپرس دریافت کنید.

14. چت سریع

چت سریع یک سیستم چت کوچک اما بسیار قدرتمند با قابلیت پیکربندی بسیار بالا برای وب‌سایت وردپرس می‌باشد. افزونه ابزارک وردپرس Quick Chat را می‌توانید به نوار کناری اضافه و قابلیت چت را در همه جای سایت خود فعال کنید. همچنین می‌توانید یک صفحه گفت‌وگوی اختصاصی در سایت خود با استفاده از شرت کات چت سریع ایجاد کنید.

نصب افزونه Quick Chat
نصب افزونه Quick Chat

توسط افزونه ابزارک وردپرس Quick Chat که در اینجا برای شما معرفی کردیم شما امکان این را دارید که با کاربران خود گفتگو داشته باشید و وب‌سایت خود را در حالت فعال و پویا نگه‌دارید. زمانی که از این ابزارک استفاده می‌کنید تمامی چت‌های شما با کاربرانتان قابل‌کنترل است.

با افزودن این قابلیت به وب‌سایت خود می‌توانید که یک پشتیبانی خوب از کاربران خود و محصولاتتان داشته باشید و از این طریق فروش خود را افزایش داده و کاربران خود را راضی نگه‌دارید.

15. ابزارک نظرات مشتریان

این افزونه ابزارک وردپرس یک راه خوب برای نشان دادن ابراز رضایت و خشنودی مشتریان است. با استفاده از این ابزارک یک فرم رضایت مشتری ایجاد و آن را با استفاده از ابزارک و یا شرت کات نمایش دهید. می‌توانید این ابزارک مفید را در بالا و پایین صفحات وب‌سایت خود قرار دهید.

شما می‌توانید برای اینکه این کار را انجام دهید افزونه Testimonials Widget را دریافت کرده و نظرات وب‌سایت خود را به کاربران نمایش دهید. این ابزارک بین مدیران وردپرسی بسیار محبوب است و تاکنون بیش از 30 هزار نصب فعال در وردپرس داشته است.

نصب افزونه Testimonials Widget
نصب افزونه Testimonials Widget

نظرات کاربران از اهمیت زیادی برخوردار هستند و شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها و نمایش رضایت کاربران، مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب کنید و باعث شوید که بقیه کاربران از نظرات استفاده کنند. همچنین این کار می‌تواند یک جلوه ویژه و حرفه‌ای به وب‌سایت شما بدهد.

16. سوت

آیا شما تابه‌حال خواسته‌اید که یک جی کوئری، آکاردئون، پست و یا یک تب به وب‌سایت وردپرسی خود اضافه کنید؟ اگر شما قصد دارید که این کار را انجام دهید Whistles به‌راحتی این کار را برای شما انجام می‌دهد. این ابزارک تب و منوها را جابه‌جا و محتوای صفحه‌نمایش آکاردئون را در قالبی زیبا طراحی می‌کند. شما برای نمایش هر مطلب در آکوردئون امکان این را دارید که این ابزارک را به نوار کناری اضافه کنید.

نصب افزونه Whistles
نصب افزونه Whistles

همچنین شما می‌توانید در آن از تصاویر، متن و رسانه وردپرس استفاده کنید و به آن یک استایل زیبا دهید. همچنین استفاده از نیز بدون پرداخت هزینه است و در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

17. وضعیت اسکایپ

اینکه شما بتوانید ارتباط خود را با کاربران خود حفظ کنید و بتوانید به بهترین شکل ارتباط برقرار کنید نیازمند ابزارهای مختلفی است. اسکایپ نیز به‌عنوان یک راه ارتباطی قوی و کاربردی موردتوجه بسیاری از مدیران سایت‌های مختلف قرارگرفته است.

ما در اینجا یک افزونه ابزارک وردپرس معرفی می‌کنیم که توسط آن بتوانید رایگان این ارتباط را با کاربران خود برقرار کنید. با افزونه ابزارک وردپرس Neat-Skype-Status به‌عنوان مدیر سایت امکان این را دارید که اکانت اسکایپ خود را نمایش داده و وضعیت آفلاین بودن یا آنلاین بودن آن را به مشتریان خود اطلاع دهید. یک راه خوب و قوی برای ارتباط با مشتری!

19. ابزارک Soliloquy

ابزارک دیگری که به شما معرفی می‌کنیم توسط افزونه Soliloquy قابلیت ایجاد اسلایدرها را به شکل زیبا، رسپانسیو و مطابق با اصول سئو برای شما فراهم می‌کند.

این ابزارک یک برنامه کشویی است که حرکت اسلایدرها را آسان می‌سازد. بهترین ویژگی این ابزارک این است که می‌توانید اسلایدر را در هر نقطه از ابزارک اضافه کنید. بنابراین می‌توانید پست‌های اخیر، نوشته‌ها، فیلم‌ها، تصاویر و یا هر چیز دیگری را که دوست دارید به‌طور اسلایدر مانند نمایش دهید.

نصب افزونه Soliloquy
نصب افزونه Soliloquy

این افزونه در مخزن وردپرس دارای محبوبیت بسیاری بالایی است و تاکنون بیش از 80 هزار نصب فعال داشته است. این ابزارک دارای یک رابط کاربری اسان است و درزمینهٔ ساخت اسلایدر به‌صورت حرفه‌ای عمل می‌کند.

20. ابزارک جزئیات یک صفحه

افزونه Feature A Page Widget به شما اجازه می‌دهد که یک صفحه را به‌عنوان یک صفحه برجسته به نوار کناری اضافه کنید؛ در این صفحه شما قابلیت این را دارید که به این صفحه تصویر و متن را نیز اضافه کنید.

نصب افزونه Feature A Page Widget
نصب افزونه Feature A Page Widget

بسیاری از مدیران سایت‌ها برای متفاوت کردن وب‌سایت خود از ابزارک‌های مختلفی استفاده می‌کنند که این ابزارک نیز توسط بسیاری از مدیران استفاده می‌کنند. شما می‌توانید در این صفحه موارد دلخواه خود را قرار داده و به کاربران خود نمایش دهید.

21. گالری Envira

Envira Gallery یک افزونه گالری پاسخگو است. اگر بخواهیم به زبان ساده بگوییم اگر شما عکاس هستید یا به عکس علاقه دارید این افزونه برای به نمایش گذاشتن گالری عکس‌های شما در قسمت نوار کناری وب‌سایت مناسب می‌باشد.

درواقع به دلیل اینکه تصاویر در سایت دارای اهمیت زیادی هستند و کاربران زیادی را می‌توانید توسط آن‌ها به سمت خود جذب کنید این ابزارک می‌تواند به شما کمک زیادی کند. البته این افزونه رایگان نیست و شما باید جهت استفاده آن را خریداری کنید.

22. ابزارک تاریخ و زمان

احتمالاً ساده‌ترین راه برای مبتدیان نمایش تاریخ و زمان فعلی سایت وردپرس است. این افزونه ابزارک وردپرس از زمانی که شما در صفحه‌ی تنظیمات > عمومی انتخاب کردید استفاده می‌کند. می‌توانید زمان، فرمت تاریخ و رنگ پس‌زمینه را از قسمت تنظیمات انتخاب کنید.

نصب افزونه Date and Time Widget
نصب افزونه Date and Time Widget

در بسیاری از وب‌سایت‌ها مانند سایت‌های خبری نمایش زمان و تاریخ دارای اهمیت زیادی است و مدیر سایت باید حتماً آن را به کاربر نمایش دهد. افزونه Date and Time Widget بهترین و ساده‌ترین روشی است که می‌توانید توسط ان زمان و تاریخ را نشان دهید.

23. رویدادهای تقویم گوگل

این افزونه ابزارک وردپرس پیشنهادی یک راه آسان برای نمایش رویدادها در تقویم سایت است. می‌توانید رخدادهای مدنظر خود را با استفاده از تقویم گوگل ایجاد و سپس با استفاده از این افزونه در وب‌سایت خود به نمایش بگذارید. این افزونه برای سازمان‌های غیرانتفاعی و عام‌المنفعه که می‌خواهند رویدادهای خود را نمایش دهند بسیار مناسب است.

نصب افزونه Simple Calendar
نصب افزونه Simple Calendar

شما می‌توانید با استفاده از این ابزارک کاری کنید که کاربران شما بتوانند از جزئیات دقیق رخداد شما مطلع شوند. مزیتی که استفاده از افزونه Simple Calendar – Google Calendar Plugin دارد این است که کاملاً رسپانسیو است و این موضوع برای کاربرانی که از موبایل استفاده می‌کنند نیز مفید است.

24. ابزارک نمایش کاربرانی که به تازگی ثبت‌نام کرده‌اند

ممکن است بخواهید کاربرانی که به‌تازگی در سایت شما ثبت‌نام کرده‌اند را به نمایش بگذارید. این افزونه یک راه ساده برای نمایش این کاربران در اختیار شما می‌گذارد. همچنین شما توسط افزونه Display Recently Registered Users می‌توانید انتخاب کنید آواتار کاربر، تاریخ و لینک پیوستن به صفحه کاربر نمایش داده شود.

نصب افزونه Display Recently Registered Users
نصب افزونه Display Recently Registered Users

این افزونه ابزارک وردپرس را بدون پرداخت هزینه از مخزن وردپرس خود دریافت کنید و به‌راحتی متوجه شوید که چه کاربرانی اخیراً در وب‌سایت شما عضو شده‌اند.

25. پست‌های محبوب وردپرس

همان‌طور که از نام آن پیدا است این افزونه پست‌های محبوب را در یک ابزارک زیبا بر روی سایت شما نشان می‌دهد. شما می‌توانید پست‌های محبوب را بر اساس دفعات بازدید نمایش یا تعداد نظرات به نمایش بگذارید.

نصب افزونه WordPress Popular Posts
نصب افزونه WordPress Popular Posts

شما می‌توانید مطالبی از وب‌سایت خود که بیشترین بازخورد را داشته است به دیگر کاربران معرفی کرده و بازدید وب‌سایت خود را افزایش دهید. توسعه‌دهندگان وردپرس برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید افزونه قدرتمند WordPress Popular Posts را طراحی و به‌صورت رایگان در اختیار مدیران وب‌سایت‌ها قرار داده‌اند.

اگر شما هم یک افزونه ابزارک وردپرس را می‌شناسید که برای شما مفید بوده در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

موفق باشید 🙂

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. U319893 ۶ دی ۱۴۰۱

  سلام وقتتون بخیر واسه من گزیینه _(ابزارک ها ) ر نداره نه تو بخش نمایش و نه تو بخضای دیگه ورد پر چیکار کنم؟؟

  • Reza Rad رضا راد ۱۰ دی ۱۴۰۱

   سلام باید به قالب سایتتون اضافه کنید. آموزشش توی سایت هست. سرچ کنید ساخت ابزارک در وردپرس

 2. کاربر مهمان ۱۶ مهر ۱۳۹۷

  تشکر. لطفا ابزارک های جدیدتری معرفی کنید