سایت برتر

نمایش فعالیت های وردپرس در سایدبار با Counter Widget

نمایش فعالیت های وردپرس در سایدبار با Counter Widget

نمایش فعالیت های وردپرس در سایدبار با Counter Widget

در وردپرس در بعضی از قالب ها (ویژگی خود قالب) تعداد پست ها، تعداد دیدگاه ها، تعداد کاربران به نمایش گذاشته می شود اما فعالیت های وردپرسی شما نشان داده نمی شود به همین دلیل افزونه Counter Widget را به شما کاربران معرفی میکنم که بتوانبد فعالیتهای وردپرس خود را در بخش سایدبار نمایش دهید، و به راحتی آماری از فعالیتها را در سایت وردپرسی خود برای کاربران به نمایش بگذارید.

کار با افزونه  Counter Widget

در ابتدا مثل همیشه افزونه را نصب و فعالسازی کنید، پس از فعالسازی افزونه به بخش نمایش/ابزارک در پنل پیشخوان وردپرس بروید و گزینه  را در بخش ابزارک ها مشاهده خواهید کرد.

محل قرارگیری افزونه

افزونه را به سایدبار مورد نظرتان اضافه کنید و در این بخش می توانید پستها و دسته ها و دیدگاه و تعداد کاربران را نشان دهید و عنوان مورد نظر را برای آنها بنویسید و حتی می توانید هر کدام از آنها را از دید کاربران به صورت جداگانه تنها با کلیک بر روی hide post/category/comment/member count مخفی کنید و در آخر تغییرات اعمال شده را ذخیره کنید و عملکرد خود را مشاهده کنید.

پیش نمایش فعالیتهای وردپرس در سایدبار

با این افزونه به سادگی مقدار محدرات سایت خود را برای بازدیدکنندگان به نمایش می گذارید.

موفق و پیروز باشید.

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. کاربر مهمان ۲ تیر ۱۳۹۷

    سلام من این افزونه رو دانلود کردم و میخوام به جای نمایش به صورت عمودی به صورت افقی نمایش بدهد. آیا امکانش وجود دارد؟