رفتن به صفحه پرداخت با یک کلیک در ووکامرس

3 / 5. تعداد رای: 2

رفتن به صفحه پرداخت با یک کلیک در ووکامرس

رفتن به صفحه پرداخت با یک کلیک در ووکامرس

در فروشگاه ووکامرس روند خرید بدین صورت است که پس رفتن به صفحه محصول، محصول را به سبد خرید اضافه می کنید، سپس وارد صفحه تسویه حساب شده و مشخصات خود را وارد کرده و نوبت به پرداخت محصول می رسد، درگاه پرداخت مورد نظرتان را انتخاب و هزینه محصول را پرداخت می کنید. حال روند خرید پایان می پذیرد. این پروسه تا حدودی طولانی به نظر می رسد و میتوانید در صورت دلخواه افزونه ای که امروز معرفی میکنم را نصب کنید و په سرعت پس از انتخاب محصول به صفحه پرداخت تنها با یک کلیک روید و محصول دلخواه تان را خریداری نمایید.

افزونه ساده ای است و نیازی به انجام هیچ کاری نیست. پس از نصب به طور پیش فرض دکمه پرداخت با یک کلیک کنار محصول نمایان می شود و میتوانید روند پرداخت را انچام دهید. با این عمل وقت مشتریان شما تلف نمی شود و باعث جلب و رضایت آنها می شود.

نحوه کار با افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout

خب در این قسمت تمامی شما کاربران عزیز به خوبی میدانید که چه کنید. سپس گزینه جدیدی به نام One-Click Checkout به منو  plugins YITH اضافه می شود. وارد صفحه تنظیمات افزونه شده و در اینجا دو تب را خواهید دید.

در تب عمومی مشخص کنید که مشتری پس از خرید محصول مستقیم وارد صفحه پرداخت شود و پروسه خرید را انجام دهد. در صورت دلخواه نیز میتوانید متن دکمه، رنگ پس زمینه دکمه، رنگ پس زمینه هاور دکمه و رنگ متن دکمه را تغییر دهید و در مرحله آخر روی دکمه save changes کلیک کنید. همچنین میتوانید تنظیمات را به صورت پیش فرض برگردانید.

تنظیمات افزونه

هیچ دلیلی وجود ندارد که مشتریان تکراری شما دوباره و دوباره جزئیات صورتحساب خود را بنویسند و یا از یک روش استاندارد برای خرید یک محصول پیش بروند، با افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout، همه کسانی که قبلا اطلاعات صورتحساب خود را ذخیره کرده اند قادر خواهند بود برای خرید دوباره تنها با یک کلیک ساده خرید کنند.

رفتن به صفحه پرداخت با یک کلیک

موفق و پیروز باشید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. U37054 ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

  سلام وقتتون بخیر افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout نصب کردم با خطای زیر مواجه شدم لطفا راهنمایی کنید.

  Fatal error: Array and string offset access syntax with curly braces is no longer supported in C:\xampp\htdocs\wp1\wp-content\plugins\yith-woocommerce-one-click-checkout\plugin-fw\lib\yit-plugin-gradients.php on line 443
  یک خطای مهم در این وب سایت رخ داده است.

 2. U16074 ۲۵ آبان ۱۳۹۷

  با سلام و احترام

  چه طور در تب عمومی مشخص کنیم که مشتری پس از خرید محصول مستقیم وارد صفحه پرداخت شود و پروسه خرید را انجام دهد؟

  • Reza Rad رضا راد ۲۵ آبان ۱۳۹۷

   سلام از همین روش استفاده کنید. البته باید حتما به تسویه حساب منتقل کنید تا اطلاعات رو وارد کنه