انتقال دکمه انتشار مطلب به پایین صفحه ویرایش پست

انتقال دکمه انتشار مطلب به پایین صفحه ویرایش پست

انتقال دکمه انتشار مطلب به پایین صفحه

هنگامی که در حال نوشتن پست های خود در وردپرس هستید، متوجه خواهید شد که اگر کمی به سمت پایین بروید جعبه انتشار مطلب، از بین خواهد رفت. بعبارت دیگر برای به روز رسانی و انتشار، کاربر باید به سمت بالا برود سپس رود دکمه آن کلیک کند.

این مشکل به راحتی قابل حل است. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چطور پست های خود را از پایین صفحه نمایش به روز رسانی کرده و یا انتشار دهید.

اولین گام برای اینکار نصب و راه اندازی افزونه  Update From Bottom plugin است. پس از فعالسازی به سادگی به مسیر نوشته ها > افزودن بروید. در اینجا متوجه دو گزینه جدید برای به روز رسانی و انتشار پست خواهید شد.

دکمه انتشار

دکمه اصلی انتشار و به روز رسانی بدون تغییر باقی خواهد ماند. شما هنوز هم می توانید از آنها مثل همی‌شود استفاده کنید. این دکمه وقتی شما در پایین صفحه نمایش ویرایش هستید و به سرعت می خواهید به روز رسانی و انتشار را بطور دستی انجام دهید مورد استفاد قرار می گیرد. همچنین می توانید سرعت زمان رسیدن به بالای صفحه نمایش را تنظیم کنید. استفاده از این گزینه وقتی درحال استفاده از افزونه سئو و دیگر متاباکس ها برای تکمیل کردن قبل از انتشار یک پست هستید، مفید می باشد.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید