تغییر نام نویسنده در وردپرس

0 / 5. تعداد رای: 0

تغییر نام نویسنده در وردپرس
تغییر نام نویسنده در وردپرس

آیا در سایت وردپرس شما نامتان در پست‌ها دیده نمی‌شود؟ اخیراً برخی کاربران در مورد چگونه اضافه کردن نامشان در وردپرس سؤال می‌کنند. توجه داشته باشید که وردپرس در طول راه‌اندازی در مورد واردکردن نام کاربری از شما سؤال می‌کند، اما اسمی از شما نمی‌پرسد. سپس نام کاربری درتم وردپرس شما، مانند نام نویسنده یا سایت نویسنده نمایش داده می‌شود. در این مقاله ما به شما روش اضافه کردن یا تغییر نام کاملتان در وردپرس را نشان خواهیم داد؛ و اینکه وردپرس چگونه باید نامتان را به خوبی پنل مدیریت نمایش دهد.

چرا بهتر است نام کامل خود را در سایت بنویسیم؟

اغلب مردم به دلیل راحتی در به حافظه سپردن از نام کاربری‌هایی استفاده می‌کنند که ترکیبی از کلمات و حروف می‌باشد. چنین نام کاربری‌هایی زمانی که نمایش داده می‌شوند، به‌عنوان نام نویسنده به نظر کمی عجیب می‌آیند. شما باید نام کاربری را در وردپرس تغییر دهید، اما در اینجا راه راحت‌تری برای تغییر نام شما معرفی می‌کنیم.

زمانی که شما نام منسجمی در مقابل نام کاربری دارید به نظر بسیار حرفه‌ای می‌آید. همچنین به موتورهای جستجوی وابسته محتوا با نویسنده‌های خاص کمک می‌کند. نام تجاری شخصی شما را ایجاد می‌کند، و کاربران شما بانام شما آشنا می‌شوند و یا نویسنده‌های سایت شما را می‌شناسند.

تغییر نام نویسنده در وردپرس

اضافه کردن نام به وردپرس برای استفاده از نام در عوض نام کاربری بسیار راحت است.به‌راحتی به بخش کاربران > شناسنامه شما مراجعه کنید.

اگر شما قادر به دیدن نام کاربران در منوی مدیر سایت نبودید این به معنا است که شما در این سایت مدیر نیستید. شما باید از طریق کلیک کردن روی شناسنامه‌ی خود، نام خود را تغییر دهید. شما نیاز دارید در پایین بخش نام به قسمتی که گزینه‌های اضافه کردن نام و نام کامل و نام مستعار است بروید. پس از کامل کردن این قسمت روی گزینه بعدی کلیک کنید.

تغییر نام نمایشی در وردپرس

اکنون شما باید نام یا نام کامل خود یا نام کاربری‌تان را انتخاب کنید تا با پست‌های شما نمایش داده شود. بعد از انتخاب نامی که می‌خواهید استفاده کنید روی گزینه به‌روز کردن مشخصات برای ثبت تغییرات کلیک کنید. هم‌اکنون نام شما در قسمت بالا سمت راست نوارابزار وردپرس دیده می‌شود. اگر شما از وب‌سایت خود بازدید کنید پستی که نام کامل شما را در عوض نام کاربری‌تان نمایش می‌دهد را خواهید دید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. کاربر مهمان ۱۸ تیر ۱۳۹۷

  سلام
  من یه فروشگاه دارم و از قالب ایمپرزا استفاده می کنم
  موقعی که کاربر جدیدی تو فروشگاه ثبت نام میکنه نام نمایشی رو به صورت پیش فرض به جای اینکه از ایمیل یا یوزرنیم بسازه به اسم انگلیسی طولانی در نظر میگیره و اسم ها هم اصلا شبیه هم نیستن هر دفعه یه اسم جدید.
  این مشکل رو تو ووکامرس چطور باید حل کنم؟
  تیک گزینه ساخت خودکار نام کاربری از ایمیل مشتری در هنگام ثبت نام رو هم فعال کردم