تغییر نام نویسنده وردپرس به تیم تولید محتوا برای تمام مطالب

5 / 5. تعداد رای: 1

تغییر نام نویسنده وردپرس به تیم تولید محتوا برای تمام مطالب

در وردپرس نقش‌های کاربری متفاوت و خاصی وجود دارد و هر نقش کاربری در سایت کار متفاوتی را انجام می‌دهد. یکی از این نقش‌های کاربری نویسنده است که وظیفه تولید محتوا برای سایت شما را دارد. به دلیل نقش مهم تولید محتوا در سایت شما باید به آن توجه زیادی داشته باشید. اما برای تغییر نام نویسنده وردپرس به یک نام عمومی چه باید کرد؟

نویسنده در سایت با نوشتن مقالات مختلف و مفید می‌تواند کاری کند که سئو سایت شما تا حد زیادی بالا برود. تمامی سایت‌ها برای اینکه بتونند در سایتشون مقاله منتشر کنند از یک یا چند نویسنده استفاده می‌کنند.

شما می‌توانید هرچقدر که بخواهید از اختیارات این نقش کم و یا زیاد کنید. درواقع اینکه مقاله چگونه و به نام چه کسی منتشر شود کاملاً بستگی به شما دارد. برای اینکه شما بخواهید یک مقاله را در سایت منتشر کنید باید حتماً نام یک نویسنده را برای آن مشخص کنید.

درواقع سیستم وردپرس به‌صورت متن‌باز بوده و شما می‌توانید بسیاری از تنظیمات آن را به‌دلخواه خود تغییر دهید که این مورد هم شامل این تغییرات می‌‌‌‌‌شود.

تغییر نام نویسنده وردپرس به تیم تولید محتوا

دو روز پیش چگونگی حذف نام نویسنده از پست‌ها را در وردپرس ارائه دادیم. اما آموزش امروز برای آن دسته از کاربرانی است که چندین محتوا نویس دارند که برای سایت آن‌‌‌‌‌ها مطالب آماده می‌کنند.

اما ممکن است که شما تمایل داشته باشید که تمامی پست‌ها در سایت تنها با نام یک نویسنده در سایت منتشر کنید که این موضوع می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد و کاملاً بستگی به نظر شما دارد. شما به‌‌‌‌‌عنوان مدیر سایت تصمیم می‌‌‌‌‌گیرید که مقاله‌‌‌‌‌ها به نام چه کسی منتشر شود.

با ما همراه باشید تا راه‌حل نمایش نام نویسنده عمومی برای تمامی پست‌های منتشرشده در سایت را توضیح دهیم. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که هنگامی‌که یک نام برای تمامی پست‌های سایت خود انتخاب کردید دیگر این عمل قابل بازگشت نیست و تمامی پست‌ها با همان نام نمایش داده می‌شود.

در یک صورت شما می‌توانید نام نویسنده را از عمومی به نام نویسنده اصلی تغییر دهید. شما تنها به‌صورت دستی قبل از انتشار پست باید نام نویسنده را تغییر دهید. بنابراین برای اینکه این کار را انجام دهید نیازی ندارید که از هیچ افزونه و یا کد نویسی استفاده کنید و تنها با چند کلیک این کار انجام‌پذیر است.

درواقع اینکه شما بتوانید این کار را در سایت خود انجام دهید با استفاده از قابلیت‌های پیش‌فرض وردپرس قابل انجام است و شما می‌توانید در ادامه این آموزش چگونگی انجام این کار را مطالعه کنید.

نحوه انجام کار

برای شروع زمانی که بخواهید این کار را انجام دهید باید یک کاربر جدید (نویسنده جدید) به سایت وردپرس خود اضافه کنید. خب این کار خیلی راحت است و از طریق پیشخوان می‌توانید یک کاربر جدید اضافه کنید.

بنابراین برای اینکه کاربر جدید اضافه کنید باید وارد پنل مدیریت وردپرس > کاربران > افزودن شوید. سپس در بخش نام کاربری یک نام کاربری عمومی مانند Editorialteam نوشته و در ادامه یک ایمیل وارد کنید و روی افزودن کاربر تازه کلیک کنید.

ساخت کاربر جدید در وردپرس
ساخت کاربر جدید در وردپرس

بعدازاینکه این مرحله را انجام دادید باید به بخش کاربران > همه کاربران برید و زیر نام کاربری که ایجاد کردید روی ویرایش کلیک کنید.

ویرایش کاربر در وردپرس
ویرایش کاربر در وردپرس

شما باید در قسمت لقب > نام نویسنده‌ای که می‌خواهید در زیر پست‌ها نمایش داده شود را نوشته و در قسمت نمایش عمومی نام > همان نام را انتخاب کنید. شما در صورت دلخواه می‌توانید بیوگرافی و آواتار را اضافه کرده و در آخر روی به‌روزرسانی کاربر کلیک کنید.

تغییر نام نویسنده به نام عمومی
تغییر نام نویسنده به نام عمومی

در مرحله آخر به بخش نوشته‌ها > همه نوشته‌ها برید و مانند تصویر زیر تیک چک باکس عنوان را زده و در بخش کارهای دسته‌جمعی> ویرایش> اجرا را کلیک کنید.

تغییر نام نویسنده وردپرس به تیم تولید محتوا برای تمام مطالب
تغییر نام نویسنده وردپرس به تیم تولید محتوا برای تمام مطالب

در پنجره بازشده شما باید در بخش نویسنده، نام نویسنده عمومی که در بالا اضافه کردید را انتخاب و به‌روزرسانی کنید. وردپرس اکنون نام نویسنده تمام پست‌های انتخاب‌شده را با نام انتخابی شما جایگزین می‌کند.

به همین راحتی شما توانستید نام نویسنده را تغییر دهید. پیروز و سربلند باشید. 🙂

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟