ایجاد فاکتور PDF در ووکامرس با YITH WooCommerce PDF Invoice

3.7 / 5. تعداد رای: 3

ایجاد فاکتور PDF در ووکامرس

ایجاد فاکتور PDF در ووکامرس

افزودن امکانات اضافی و با کیفیت به فروشگاه اینترنتی میتواند مشتریان زیادی به خود جذب کند و فروش شگفت انگیزی داشته باشید. بدین حال با ارائه فاکتور به مشتری یا کاربران می‌ توانید اعتماد آنها را جلب و جزئیات هزینه های پرداخت شده را ارسال کنید. امروز قصد دارم یکی دیگر از افزونه های کاربردی صدور فاکتور در ووکامرس را به شما عزیزان معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود فاکتور فروشگاه خود را به صورت PDF ایجاد کنید.

این افزونه اجازه می دهد تا فاکتورهای PDF و اسناد لیست حمل و نقل برای سفارشات ووکامرس به سرعت و به آسانی ایجاد کنید. اگر فاکتورها را به صورت دستی یا به طور خودکار با استفاده از فرمت های سفارشی ایجاد کردید آنها را انتخاب کنید. و آن را به عنوان ضمیمه ایمیل به مشتریان خود ارسال کنید.

ویژگی های افزونه YITH WooCommerce PDF Invoice and Shipping List

 • تولید فاکتورهای PDF و اسناد لیست حمل و نقل
 • تنظیم فرمت شماره صورت حساب
 • افزایش خودکار سماره فاکتور
 • تولید اسناد صئرت حساب به صورت دستی و یا به صورت خودکار
 •  ایجاد فاکتورها به صورت خودکار بر اساس وضعیت سفارش
 • تنظیم قالب فاکتور یا صورت حساب ووکامرس
 • تنظیم قالب لیست حمل و نقل
 • دانلود فاکتورها از صفحه سفارش مشتری

نحوه کار با افزونه YITH WooCommerce PDF Invoice and Shipping List

همانند همیشه افزونه را نصب و فعال کنید. پس از فعال کردن افزونه، گزینه جدیدی به نام Pdf Invoice در منوی YITH Plugins در پیشخوان وردپرس ایجاد می شود. وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید. در این قسمت دو تب موجود است.

در تب document،شما باید فاصله شماره یک فاکتور تا فاکتور بعدی، پیشوند فاکتور، پسوند فاکتور، تغییر نوع ارائه شماره فاکتور، فرمت تاریخ فاکتور، نوع تولید فاکتور، افزودن هزینه‌های جزئی حمل ‌و نقل را مشخص کنید.

در تب template، فعالسازی نمایش نام شرکت(وارد کردن نام شرکت)، نمایش لوگو شرکت(وارد کردن آدرس لوگو شرکت)، نمایش جزئیات شرکت( وارد کردن جزئیات شرکت)، نمایش یادداشت‌، فاکتور یادداشت، نمایش فوتر و پاورقی فاکتور را مشخص و تنظیم کنید. و در آخر روی دکمه save changes کلیک کنید.

تنظیمات افزونه

موفق و پیروز باشید.

 

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. کاربر مهمان ۲۱ دی ۱۳۹۷

  این پلاگین مشکل دارد و با ووکامرس فارسی سازگار نیست و اصلاً کار نمی‌کند.