تغییر لوگوی ورود به پنل مدیریت وردپرس با Uber Login Logo

5 / 5. تعداد رای: 1

تغییر لوگوی ورود به پنل مدیریت وردپرس با Uber Login Logo

تغییر لوگوی ورود به پنل مدیریت وردپرس با Uber Login Logo

در آموزش های قبل نحوه تغییر لوگوی ورود به مدیریت وردپرس بدون نصب افزونه را همکارانم توضیح دادند، امروز افزونه Uber Login Logo را به شما کاربران همیشگی میهن وردپرس معرفی میکنم.

در وردپرس بسیاری افزونه برای عضویت و ورود به پنل مدیریت وردپرس وجود دارد و می توانید بخش ورود به شکل دلخواه خود تنظیم کنید و موارد بیشتری به آن اضافه کنید و با افزونه ای که امروز معرفی کردم به راحتی می توانید تصویری برای بخش ورود انتخاب کنید و برای کاربران خود به نمایش بگذارید.

یک افزونه ساده و آسان است که تنظیمات خاصی ندارد تنها با آپلود عکس می توانید لوگوی وب‌سایت‌تان یا هر تصویر دیگری را برای یخش ورود به مدیریت وردپرس انتخاب کنید.

در اصل با این عمل به راحتی صفحه ورود به سیستم سفارشی کنید. افزونه بسیار سبکی است و مزیتش اینه که به خوبی و درستی کار می کند.

نحوه کار افزونه Uber Login Logo

در گام اول افزونه را در پیشخوان وردپرس نصب و راه اندازی کنید، پس از فعالسازی، افزونه Uber Login Logo در منو تنظیمات پنل مدیریت وردپرس دیده می شود.

به صفحه تنظیمات افزونه بروید روی upload image کلیک کنید و عکس دلخواه خود را انتخاب و آپلود کنید.

تنظیمات افزونه

سپس به صورت پیش فرض تنظیمات ذخیره خواهد شد و خود افزونه پیش نمایشی از بخش ورود به سیستم به شما نشان می دهد.

ذخیره شدن پیش فرض افزونهدر آخر برای دیدن عملکرد افزونه از پنل مدیریت خارج شوید و مجددا وارد شوید و تصویر زیر را خواهید دید.

نمایش لوگوی سایت در ورود به مدیریت وردپرس

موفق و پیروز باشید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟