• هاست وردپرس

مدیریت دسته بندی و برچسب ها در وردپرس

مدیریت دسته بندی و برچسب ها در وردپرس

مدیریت دسته بندی و برچسب ها در وردپرس

زمانیکه یک وبلاگ بطور منظم آپدیت میشود نیاز به کمی تازه شدن دارد که مدیریت دسته بندی و برچسب مهمترین بخش این تازه شدن هستند. اگر از طبقه بندی سفارشی استفاده میکنید پس احتمالا شرایط بیشتری برای مدیریت نسبت به تنها مدیریت و برچسب دارید. در این مقاله ما به شما نحوه ی ادغام کردن و ویرایش دسته بندی و برچسب در وردپرس را آموزش میدهیم.

مساله این است که اغلب وبلاگ نویسان فعال با دسته ها و برچسب های زیادی مواجه میشوند. بعنوان مثال اگر شما از چند برچسب برای یک موضوع استفاده کنید و بخواهید آنها را با هم ادغام کنید. مساله ی دیگر این است که شما دسته بندی که دیگر فعال نیست را ایجاد کنید. براحتی میتوانید شرایط را برای پست خود با ویرایش دستی آن تغییر دهید اما اگر تعداد پست زیادی داشته باشید میتوانید از ویرایش بالک بهره ببرید.

ابتدا نیاز دارید افزونه ی Term Management Tools را نصب و فعال کنید و پس از فعال سازی به بخش طبقه بندی بروید. این افزونه ابزارهای اضافی را برای شما اضافه میکند.

ادغام دسته بندی

با گزینه هایی نظیر ادغام دسته بندی و برچسب,جابجایی شرایط از یک طبقه بندی به طبقه بندی دیگر مانند انتقال یک یا چند دسته بندی به برچسب و تنظیم یک دسته برای چند شرایط میتوانید کارها را انجام دهید.

مدیریت دسته بندی و برچسب به وب سایت شما کمک میکند سازماندهی محتوا در دسته بندی ها را انجام دهید. همچنین به خوانندگان کمک میکند تا موضوعی که برایشان بیشتر جالب بوده را پیدا کنند و همچنین به موتورهای جستجو اجازه میدهد متن مطالب را درک کنند که عملکرد سایت شما را در نتایج جستجو افزایش می دهد.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

آنلاین یاد بگیرید

نظرات کاربران

 1. 10 بهمن 1396 ساعت 00:26

  سلام ممنون بخاطر مطالب خوبتون
  یه مشکل دارم اگه کمکم کنید ممنون میشم
  من میخوام برچسب پست ها به همان ترتیبی باشن که تایپ میکنم اما در حال حاضر بعد از نوشتن برچسب برای هر پست و بروز رسانی پست برچسب ها بر اساس حروف الفبا مرتب میشوند. اگه کد یا افزونه ایی مد نظرتون هست ممنون میشم در اختیار ما قرار بدین

  • مسعود ریسمانی
   10 بهمن 1396 ساعت 12:16

   درود به شما. چنین امکانی مشاهده نشده است.
   پیشنهاد می شود که از برچسب ها به تعداد زیاد و بیشتر از پنج تا استفاده نشود. زیرا از دیدگاه سئو، امتیاز منفی خواهد داشت.

 2. 5 آذر 1396 ساعت 16:54

  دمت گرم

enamad