10 راهکار عالی برای افزایش فروش و بازاریابی در وردپرس

  • بروزرسانی شده در

5 / 5. تعداد رای: 1

10 راهکار عالی برای افزایش فروش و بازاریابی در وردپرس

10 راهکار عالی برای افزایش فروش و بازاریابی در وردپرس

آیا شما یک بازاریاب هستید؟به دنبال بهترین ابزار بازاریابی در وردپرس هستید؟در این مقاله ما به شما 10 روش بازاریابی در وردپرس برای حداکثر کردن پتانسیل درآمد را نشان میدهیم.

1.ThirstyAffiliates

thirstyaffiliates

ThirstyAffiliates یک ابزار مدیریت وابسته برای کاربران وردپرس است که به شما اجازه میدهد لینک های درون وردپرس خود را براحتی مدیریت کنید.شما میتوانید به سرعت لینک ها را در پستها قرار داده،لینک های مخفی را محافظت کنید و ببینید که ساخت هر لینک در سایت چگونه انجام میشود. همچنین میتوانید لینک ها را در دسته بندی هایی که داده هایی برای سازماندهی شبکه وابسته مهیا می‌کند مرتب کنید.

2.Adsanity

adsanity

Adsanity یک افزونه مدیریت تبلیغات برای وردپرس است. برای بازارهای وابسته این افزونه راحتترین راه برای قرار دادن بنر در پستها و دیگر منابع را فراهم می‌کند. همچنین اجازه مدیریت تبلیغات و کمپین وابسته در داشبورد وردپرس را به شما میدهد. شما میتوانید زمان نمایش یک آگهی را برنامه ریزی کنید.Adsanity عملکرد گزارشی دارد که در آن میتوانید ببینید هر وب سایت چگونه روی وب سایت شما کار تبلیغات انجام میدهد را مهیا می کند.

3.Constant Contact

constant-contact

بیش از 75% از بازدیدکنندگانی که به وبلاگ شما می آیند هرگز احتمال بازگشتشان وجود ندارد.به همین علت شما باید آنها را به مشترکین ایمیل تبدیل کنید، هر بازاریاب اینترنتی موفق به شما میگوید که باید لیست ایمیل بسازید. باور داریم که Constant Contact بهترین راهکار سرویس ایمیل برای مبتدیان میباشد. شما میتوانید بصورت رایگان ثبت نام کرده و شروع به ایجاد لیست ایمیل خود کنید.

4. OptinMonster

optinmonster

ساخت یک لیست ایمیل شما را نیازمند می‌کند که محل فرم ایمیل خود را  به مکانهای مناسب ببرید.OptinMonster یک ابزار نسل جدید برای انجام این کار است.میتوانید اشکال اسلاید در اشکال ثبت نام ،اشکال نوار کناری و دیگر ابزار را اضافه کنید. همچنین به شما اجازه ی پیگیری چگونه قرار دادن فرم optin در سایت را میدهد.شما میتوانید آزمون عملیات تقسیم و افزایش نرخ ثبت نام ایمیل را انجام دهید.

5. Google Analytics

ga-analytics

Google Analytics یک تحلیلگر قوی که بصورت رایگان موجود است میباشد.اکثر وبلاگ نویسان فقط برای دیدن اینکه مردم چگونه از سایت آنها بازدید می‌کند از Google Analytics استفاده می‌کنند.با این حال میتوانیم آنرا بسیار قدرتمند معرفی کنیم.شما میتوانید نحوه ی آزمون تقسیم،تبدیل آهنگ،اهداف اجرا و دریافت بینش را به کاربران سایت خود اجرا کنید.

6. mymail

amazonproducts

مای میل از آن دسته افزونه هایی است که برای هر سایت وردپرسی نیاز است. با مای میل می توانید ایمیل های تبلیغاتی خود را بدون هزینه و به راحتی ارسال کنید. بدون اسپم شدن!

7. WP RSS Aggregator

wprssagg-feedtopost

WP RSS Aggregator یک افزونه ایده آل برای واکشی محتوا از شبکه های وابسته به سایت وردپرس شما میباشد. با یک افزودنی قدرتمند شما میتوانید وبلاگ خودکار را با یک شبکه وابسته راه اندازی کنید.این افزونه بطور خودکار  محصولات را از پست به وبلاگ سایت شما ارسال می‌کند. ترکیب کردن این با محتوای اصلی خود به شما امکان کسب در آمد بیشتر خواهد کرد.

8. Google Webmaster Tools

googlewebmastertools

موتورهای جستجو مهترین منبع ترافیک برای وبلاگ ها هستند.مهم است بدانید که موتورهای جستجو چگونه وب سایت شما را میبینند.ابزار Google webmaster به شما اجازه ی انجام این کار را میدهد.شما میتوانید ببینید که ربات در سایت شما چگونه خزیده و صفحات چگونه نمایان میشود و کدام کلمات بهترین انجام کار را روی سایت شما دارند. ابزار Google webmaster به شما اجازه میدهند که اگر سایت خطایی داشت آنرا بلافاصله برطرف کنید.

9. SEMRush

semrush

بازار سهامداران یک بازار رقابتی است حتی اگر تصمیم به کار در یک موقعیت خاص بگیرید.SEMRush به شما اجازه میدهد که کار رقبای خود را ببینید،بدانید از چه کلمات کلیدی استفاده می‌کنند و آن کلمات برای آنها بهترین نتیجه را دارد.به همین علت باید برای هر بازاریاب ابزار SEO داشته باشد.

10. Rel NoFollow Checkbox

زمانیکه به یک وب سایت خارجی لینک میشوید شما در حال دادن لینک از راه دور به آنها هستید.اضافه کردن تگ nofollow به موتورهای جستجو پیغام میدهد که نباید از آن لینک به لینک های خارجی عبور کنند. Rel NoFollow Checkbox این مساله را توسط اضافه کردن جعبه nofollow در بخش درج لینک حل می‌کند.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟