اتصال پنل اس ام اس به وردپرس با wp sms

اتصال پنل اس ام اس به وردپرس با wp sms

امروز بنا به درخواست بسیاری از کاربران آموزش اتصال پنل اس ام اس به وردپرس را ارائه می دهم. از این طریق به راحتی میتوان به طور مستقیم در وب سایت خود اس ام اس ارسال و دریافت کنید.

نحوه کار با افزونه wp sms

یکسری مراحل اولیه را باید انجام دهید با ما همراه باشید. در مرحله اول یک وب سرویس تهیه کنید و سپس در پنل، ماژول یا افزونه مدیریت محتوا وردپرس(wp sms) و مدیریت محتوا ووکامرس(persian woocommerce) را دانلود کنید و در پنل پیشخوان وردپرس در بخش افزونه ها، افزونه را  نصب و فعال سازی کنید.

به سایت adspanel.ir رفته و در بخش تعرفه ها> تعرفه خرید و دریافت پنل، پنل را خریداری کنید سپس نام کاربری و رمز عبور پنل را دریافت می‌کنید، وارد پنل کاربری خود، قسمت منو اصلی> آزمایشگاه شوید و افزونه گفته شده را دانلود نمایید. در آخر وارد پیشخوان وردپرس شوید و افزونه هایی که دانلود کردید را نصب و راه اندازی کنید.

پنل وب سرویس ادزپنل

پس از منو تنظیمات وردپرس گزینه “پیامک” یه پیشخوان اضافه شده است. وارد صفحه پیامک> تنظیمات شوید. در این بخش 5 تب وجود دارد، در تب عمومی شماره موبایل خود و کد کشور را وارد و ذخیره کنید. مهم ترین بخش تب درگاه است، اطلاعات وب سرویس که تهیه کردید، نام کاربری و کلید api و رمز api را وارد کنید(همان نام کاربری و رمز عبور پنل است) و در آخر صفحه، تیک گزینه های نمایش نوار ابزار مدیریت و نمایش در ارسال پیامک را بزنید تا پیام ها در نوار ادمین وردپرس نمایش داده شود.

اضافه کردن شماره تلفن به پنل اس ام اس

در تب بعدی(امکانات) میتوانید فیلد شماره موبایل به بخش کاربران> شناسنامه شما، اضافه کنید. همچنین در تب اطلاع رسانی، میتوانید زمانی که نوشته ای تازه، دیدگاه تازه، نام نویسی کاربر جدید، ورود کاربر به سایت رخ میدهد پیغامی دریافت کنید، متن پیام را در کادرهای مربوط به هر بخش نوشته و ذخیره کنید.

تنظیمات پیامک وردپرس

در اخرین تب، تب یکپارچه سازی میتوانید به فرم تماس7، جعبه اطلاعات پیامک وردپرس اضافه کنید. همچنین در ووکامرس و EDD هنگام دریافت سفارش جدید در بخش متن پیام، پیامی مبنی بر دریافت سفارش جدید برای شما ارسال شود.

اکنون به گزینه های دیگر افزونه می پردازیم، در بخش مشترکین میتوانید یک مشترک جدید اضافه کنید و همچنین یک گروه به آن اختصاص دهید، در بخش گروه مشترکین میتوانید گروه های جدید اضافه و حذف کنید. و در اخرین قسمت افرونه، ارسال پیامک میتوان پیامی را به کاربران خبرنامه یا کاربران وردپرس و یا یکسری شماره های خاص متن پیامی نوشته و ارسال کنید.

ارسال پیامک

به علاوه میتوان خبرنامه پیامکی در بخش ابزارک ها به سایدبار سایتتون اضافه و به کاربران نمایش دهید.

افزونه پیامکی ووکامرس هم دقیقا مشابه پنل اس ام اس وردپرس می باشد آن را نصب و فعال سازی کنید و نام کاربری و رمز عبور پنل ادزپنل را وارد و گزینه ها را خوانده و در صورت نیاز فعال و ذخیره کنید.

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.