سایت برتر

چت و گفتگوی آنلاین در وردپرس با افزونه Chat

ایجاد چت و گفتگو در وردپرس

آنچه در این مقاله می‌خوانید

گفتگوی آنلاین در وردپرس

چت و گفتگوی آنلاین امروزه در دنیای وب تنوع زیادی به وجود آورده است که این تنوع ها ما را به دنیا دو طرفه مجازی دعوت می کند که با مخاطبین دنیای مجازی در ارتباط باشیم. ما برای ایجاد چت و گفتگو به شما افزونه Chat وردپرس را پیشنهاد می کنیم که می توانید به رایگان از این افزونه استفاده کنید و در ضمن فرقی نمی‌کند شما از چه قالبی استفاده می کنید. افزونه وردپرس chat با تمامی قالب ها سازگاری کامل را دارد. این افزونه دو نسخه دارد که یکی رایگان و یکی پولی که نسخه رایگان و فارسی شده را درون سایت قرار داده ایم .با کمک این افزونه می توانید یک چت و گفتگو عالی و کاریر پسند داشته باشید. برای نصب این افزونه فقط کافیست است تا شما افزونه را دانلود و نصب کنید و اگر تازه کار هستید و قادر به نصب افزونه نمی باشید آموزش نصب افزونه وردپرس ار مطالعه فرمایید.

بعد از نصب:

برای ورود به تنظیمات افزونه به این قسمت بروید

بعد از نصب افزونه به گزینه تنظیمات > گفتگو بروید و بعد از رفتن به گزینه گفتگو یک صفحه مانند تصویر زیر برای شما نمایان می شود

به تصویر دقت کنید :

تنظیمات افزونه

تنظیمات افزونه را انجام دهید. این افزونه دارای این همه قابلیت چت و قرار دادن شکلک و قرار دادن صدا و پشت زمینه و تغییر فونت و اندازه فونت نمایش تاریخ و نمایش ساعت و دیگر امکانات می باشد. این افزونه توسط میهن وردپرس فارسی سازی شده است.

نکته :اگر به دنبال افزونه ای بهتر از این می باشید از افزونه چت ایکس استفاده کنید

امیدوارم این افزونه به بهبود بخش پشتیبانی سایت شما کمک کند 🙂

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. کاربر مهمان ۲ آبان ۱۳۹۷

    خیلی عالی بود
    ممنون هم قالب هاتون و افزونه هاتون خیلی به دردم خورد