چت آنلاین با کاربران وردپرس با Tidio Live Chat

چت آنلاین با کاربران وردپرس

قبلا اموزش راه اندازی چت آنلاین در وردپرس را توضیح داده ایم، امروز شما را با یکی دیگر از افزونه های چت آنلاین آشنا میکنیم. افزونه Tidio Live Chat یک سرویس چت زنده است که به شما امکان می دهد به راحتی با مشتریانتان ارتباط برقرار و آنها را راهنمایی کنید. یک سرویس چت آنلاین کاربردی می باشد که به راحتی میتوانید در بخش تنظیمات آن را به صورت دلخواه خود در آورید.

امکانات افزونه Tidio Live Chat

  • نصب بسیار آسان
  • پیگیری کردن اینکه چه کسی وب سایت را می بیند
  • تماس با کاربر فعلی
  •  فرم پیام های آفلاین برای بازدید کنندگان شما، زمانی که آنلاین نیستید  آدرس ایمیل خود را ارسال کنند.
  • تغییر رنگ پنل چت آنلاین
  • برنامه اختصاصی برای دستگاه تلفن همراه و دسکتاپ
  • پشتیبانی از 140 زبان

نحوه کار با افزونه Tidio Live Chat

در ابتدا افزونه را نصب و فعال سازی نمایید، سپس منو Tidio Chat به پنل مدیریت وردپرس اضافه می شود. وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید. در این قسمت باید یک اکانت Tidio داشته باشید. روی integrate with your site کلیک کنید.

وارد شدن به سایت www.tidiochat.com

سپس باکس live chat را انتخاب و روی continue کلیک کنید. (وارد سایت www.tidiochat.com شده اید).

انتخاب چت آنلاین tido chat

در بخش بعدی رنگ باکس چت، تصویر پروفایل و زبان مورد نظرتان را انتخاب و روی continue  کلیک کنید. در مرحله بعد نام دلخواه و نام سایت و کشورتان را بنویسید و روی continue کلیک کنید.

انتخاب زبان و رنگ پنل چت آنلاین

حال به پنجره مکامله راه پیدا کردید، و یک اکانت ایجاد کنید. روی دکمه create an account کلیک کنید و ایمیل، پسورد را نوشته و روی sign up کلیک کنید.

ایجاد اکانت

پس از اتمام مراحل میتوانید با کاربران خود چت کنید. چت آنلاین باعث جلب اعتماد کاربران میشود و کاربران میتوانند قبل از خرید محصولات شما، با شما در ارتباط باشند و محصول مناسب کارشان را خریداری نمایند. هنگامی که سایت اجرا میشود یک باکس چت آنلاین در پایین/ سمت راست سایت نمایش داده می شود.

نمایش پنل چت آنلاین

برای تغییرات باکس افزونه، در صفحه اصلی افزونه در سمت چپ روی گزینه channels کلیک کنید، در این بخش میتوانید رنگ پس زمینه، نام، وصعیت، پیام آفلاین، موقعیت ابزارک، وضعیت نمایش و مخفی کردن پنل چت زمان آفلاین بودن را تنظیم و ذخیره کنید.

تنظیمات افزونه

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.