سایت برتر

رفع لینکهای خراب وردپرس با Broken Link Checker

رفع لینکهای خراب وردپرس با Broken Link Checker

رفع لینکهای خراب وردپرس با Broken Link Checker

گاهی با کلیک روی یک لینک با خطا مواجه میشوید که این موضوع برای سئوی سایت مناسب نیست. در این مقاله روش رفع لینک های خراب در وردپرس برای بهبود سئوی سایت را آموزش میدهیم.

در ابتدای کار نیاز دارید افزونه ی  Broken Link Checker را نصب کنید. پس از نصب و فعال سازی به تنظیمات>Link Checker بروید. اکنون افزونه به دنبال لینک های خراب در وب سایت میگردد. بسته به مقدار مطالبی که در سایت بدست می آید افزونه برای یافتن لینک خراب در بین پست ها زمان صرف می‌کند. پس از انجام به تعداد لینک های خراب پیدا شده در همان صفحه نگاه کنید.

تنظیمات لینک خراب

برای دیدن لینک خراب میتوانید روی لینک کلیک کرده یا به ابزار>Broken Links بروید. که لینک های خراب را مانند زیر نمایش میدهد:

رفع لینک خراب

میتوانید از صفحه لینک خراب آدرس یا پست متعلق به آن لینک را ویرایش کنید. همچنین میتوانید اقدامات عمده مانند لغو ارتباط تمام لینک های خراب,علامت گذاری های صحیح و رفع هدایتها را انجام دهید. پس از رفع لینک خراب افزونه را غیر فعال کنید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. کاربر مهمان ۱ اسفند ۱۳۹۷

    فارسیه یا انگلیسی؟

  2. کاربر مهمان ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

    سلام وقت بخیر. برای سایت بنده حدود 2000 لینک میاره که کد 301 میزنه واسشون. سوالم اینه که ایا فرقی بین اصلاح لینک و بی پیوند کردن لینک وجود دارد یا خیر؟ چون اگر بخواهم تک تک اصلاح کنم زمان بر هست. تفاوتی هست بینشون؟ ممنون