سایت برتر

مخفی کردن پیام های وردپرس با WP Notification Center

مخفی کردن پیام های وردپرس با WP Notification Center

مخفی کردن پیام های وردپرس

آیا شما از ابلاغیه های وردپرسی که از طریق افزونه های متنوع مختلف و قالب ها اضافه میشوند، خسته شده اید؟ آیا میخواهید این ابلاغیه ها را کنترل کنید؟ در این مقاله ، ما چگونگی اضافه کردن ابلاغیه ی مرکزی در وردپرس را با استفاده از یک افزونه کاربردی به شما آموزش خواهیم داد.

چرا و چه زمان شما باید در وردپرستان ابلاغیه ی مرکزی اضافه کنید؟ وردپرس به قالب ها و افزونه ها اجازه میدهد تا اعلامیه ها را در سطح دسترسی ادمین نمایش دهند. گاهی اوقات این ابلاغیه ها میتوانند آزار دهنده باشند . اگر شما درحال ایجاد کردن سایت برای ارباب رجوع هستید اعلامیه ها ازطریق افزونه ها مهم میشوند و ممکن است تجربه ی کاربری خوب را در سایت شما از بین ببرند. در این صورت کار شما صیقل نیافته و تمام نشده به نظر میرسد. زمانی که شما سایت وردپرس چند موسسه را راه می اندازید،برخی از این اعلامیه ها ممکن است به خوبی برای دیگران قابل دید باشد و آزار دهنده!

مرکز اطلاعیه وردپرس

افزونه WP Notification Center

اولین چیز که شما نیاز دارید نصب و فعال سازی افزونه ی WP Notification Center میباشد. افزونه WP Notification Center خارج از باکس کار می‌کند و تنظیماتی برای پیکربندی آن وجود ندارد. بعد از فعال سازی ، افزونه به سادگی به یک منو نوتیفیکیشن  جدید در نوار ابزار وردپرستان اضافه خواهد کرد. این نوتیفیکیشن سنتر اعلامیه های نمایش داده شده را ازطریق افزونه های وردپرس ضبط خواهد کرد. اعلامیه های جدیدی با عدد نشان داده میشوند وشما  میتوانید این ابلاغیه ها را از طریق قرار گیری موس بالای منو نوتیفیکیشن مرور کنید. اخیرا روشی برای جداسازی نوتیفیکیشن از نوتیفیکیشن سنتر وجود ندارد. این نوتیفیکیشن ها  فقط زمانی که بخواهید به شما نمایش داده می شود و در صورتی که نیاز به دیدن آنها ندارید به هیچ عنوان در معرض دید شما نخواهند بود. پس می توانید نفس راحتی از دست اطلاعیه های افزونه ها و قالب های وردپرس بکشید و با خیال راحت به مدیریت سایت وردپرس خود بپردازید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

 1. U16545 ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام ، وقتی فعال میشه تنظیمات در کجا قرار میگیرد ؟ محلی برای تنظیمات ندارد.

 2. کاربر مهمان ۱۶ فروردین ۱۳۹۸

  سلام
  من این افزونه رو نصب کردم اما هیچ تغییری توی پیشخوان وردپرس دیده نشد.
  یعنی نه پیغام ها پاک شد و نه توی نوار بالای پیشخوان سایت این افزونه و تعداد اطلاعیه ها نمایش داده شد

 3. کاربر مهمان ۱ فروردین ۱۳۹۸

  سلام.من یه قالب از ژاکت خریدم و سایت ژاکت پیام های خودش رو در صفحه ادمین نشون میده.چجوری جلوی فقط نوتیفیکیشن های ژاکت رو بگیرم یا کاری کنم که فقط ادمین بتونه اونا رو ببینه و کاربرای در سطح دیگه نتونن ببینن؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲ فروردین ۱۳۹۸

   درود برای این مورد با همین افزونه می‌تونید مدیریت کنید و یا از سازنده بخواهید پیام ها را حذف کند.