سایت برتر

نمایش اطلاعیه به نویسندگان در پنل مدیریت وردپرس

نمایش اطلاعیه به نویسندگان در پنل مدیریت وردپرس

بدون شک اگر یک وب سایت وردپرسی با چند نویسنده داشته باشید باید هر از گاهی اطلاعیه های عمومی به این نویسندگان نمایش دهید و چه جایی بهتر از پنل مدیریت وردپرس شما که نویسندگان با استفاده از آن پست های جدید روی سایت وردپرسی شما منتشر می‌کنند.

پس بهتر است از قابلیت admin notice در وردپرس استفاده کنید تا بتوانیداطلاعیه‌های خود را به نویسندگان سایتتان نمایش دهید. برای نمایش اطلاعیه‌ها باید از این فیلتر با استفاده از برنامه‌نویسی یا ساخت یک افزونه جدید استفاده کنید اما در وردپرس همیشه راه‌های بهتری هم وجود دارد. افزونه که امروز به شما معرفی می‌کنیم به شما امکان درج اطلاعیه در پنل مدیریت وردپرس را بدون برنامه‌نویسی می‌دهد.

نمایش اطلاعیه به نویسندگان در پیشخوان

با نصب افزونه KJM Admin Notices می‌توانید از پنل مدیریت وردپرس خود اطلاعیه‌های جدید را منتشر کنید. پس‌نیازی به برنامه‌نویسی برای نمایش پیغام‌ها نخواهید داشت.

امکانات کلی افزونه نمایش اطلاعیه به نویسندگان

 • قابلیت ساخت و نمایش  اطلاعیه‌ها از پنل وردپرس شما
 • طراحی  شده برای ارتباط مستقیم بین مدیریت و نویسندگان یا کاربران
 • قابلیت استایل دهی به اطلاعیه‌ها با چهار مدل رنگ‌بندی
 • قابلیت استفاده از شورت کد 
 • قابلیت زمان‌بندی اطلاعیه‌ها 

پیشنهاد می‌کنیم برای بخش کاربران خود از افزونه‌ای مثل میهن پنل استفاده کنید و برای نویسندگان خود از پنل مدیریت اصلی وردپرس تا بتوانید اطلاعیه‌ها را درپنل اصلی وردپرس نمایش دهید و کاربران شما اطلاعیه‌ها را مشاهده نکند.

آموزش کار با افزونه KJM Admin Notices

ابتدا از بخش افزونه‌ها این افزونه را نصب کنید. آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید. سپس به بخش تنظیمات > KJM Admin Notices رفته و اطلاعیه‌ها را مدیریت کنید.

موفق باشید. 🙂

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

 1. کاربر مهمان ۲۱ بهمن ۱۳۹۷

  آقای حسینی ممنونم ازتون. گفته میشه استفاده زیاد از پلاگین سرعت رو میاره پایین و خب منطقی هم هست به دلیل استفاده از کدهای بیشتر و اضافی تر. اما خب با برنامه نویسی هم کدهای بیشتری اضافه میشن دیگه. تفاوت اساسی در چیه؟؟ کاش در این زمینه مطلبی منتشر کنین به همراه یه مثال. خیلی ممنون.

 2. کاربر مهمان ۲۱ بهمن ۱۳۹۷

  با درود،،،میخوام یه سایت راه اندازی کنم ولی نیاز به کمک دارم.لطفأ راهنمایی کنید.سپاس

 3. U17314 ۲۰ بهمن ۱۳۹۷

  مثل همیشه عاااااااااااالی بود مرسی.