افزونه پشتیبانی برای وردپرس – معرفی بهترین ها
3.1 از 78 رای

بهترین افزونه پشتیبانی برای وردپرس

بهترین افزونه پشتیبانی برای وردپرس

آیا به دنبال یک افزونه پشتیبانی و ارسال تیکت برای وردپرس می گردید؟ پشتیبانی خوب و به موقع اون هم از طریق تیکت یکی از بخش های اصلی یک سیستم هست و باید در اولویت کارها قرار بگیره. تا سیستم رشد کرده و موفق بشه. در این نوشته ۷ تا از بهترین افزونه های پشتیبانی و تیکت مشتری رو گلچین کردیم.

۱٫ Help Scout

افزونه پشتیبانی وردپرس

help scout یکی از بهترین نرم افزار های پشتیبانی آنلاین و تیکتینگ برای یک شرکت محسوب می شود. استفاده آسان به همراه افزونه های متعدد از جمله افزونه وردپرس این نرم افزار را مشهور کرده.

همچنین می توانید از افزونه Help Scout Integration for Easy Digital Downloads برای قرار دادن پشتیبانی آنلاین helpscout روی افزونه دانلود به ازای پرداخت وردپرس استفاده کرده و WooCommerce Help Scout را برای ووکامرس استفاده کنید.

محیط افزونه help scout

۲٫ Zendesk for WordPress

zendesk

zendesk هم یک افزونه محبوب برای وردپرسی های عزیز هست که می توانند توسط آن پشتیبانی کاربران را انجام دهید. این افزونه از تیم پشتیبانی و محصولات چند گانه ، بخش پرونده های لازمه پشتیبانی کرده و از همه مهم تر از سایت های راه اندازی شده با هسته وردپرس پشتیبانی خواهد کرد.

Zendesk for WordPress هم برای استفاده از zendesk بر روی سایت وردپرسی استفاده می شود.

zendesk-for-wp1

۳٫ Awesome Support فارسی

بهترین افزونه پشتیبانی برای وردپرس

awesome support یک افزونه وردپرسی است که روی سایت وردپرسی شما بصورت مستقیم نصب شده و امکان ارسال تیکت و پاسخ به تیکت ها را در پنل مدیریتی وردپرس شما فراهم می کند.

همچنین می توانید با خرید افزونه های پولی این سیستم ، قابلیت های بی نظیری را به افزونه اضافه کرده و از سیستم تیکتینگ سایت خود بهترین استفاده را ببرید.

چون این افزونه برای راه اندازی سیستم تیکت مشتری میهن وردپرس نصب شده می توانیم با قاطعیت اعلام کنیم که این افزونه کاملا فارسی هست 😀

۴٫ WPHelpDesk

wphelpdesk

wordpress helpdesk یک افزونه حرفه ای ( پولی ) برای راه اندازی سیستم ارسال تیکت و پشتیبانی در وردپرس می باشد. این افزونه روی هسته وردپرسی شما راه اندازی شده و از پنل مدیریت وردپرس می توانید به آن دسترسی داشته باشید. همچنین این افزونه با تمامی پوسته های وردپرسی سازگاری کامل دارد.

۵٫ WP Support Plus Responsive Ticket System

wpsupportplus

WP Support Plus یک افزونه رایگان وردپرسی دیگر برای راه اندازی بخش پشتیبانی مشتریان است. این افزونه به کاربر امکان اضافه کردن تیکت ، انتخاب دسته بندی ، وضعیت و اهمیت تیکت ها را می دهد.

۶٫ Sola Support Tickets

sola-support-tickets

یک راه بسیار خوب دیگر برای اضافه کردن بخش تیکت به وردپرس استفاده از افزونه Sola Support Tickets می باشد.

مسئله مهم اینست که برای استفاده از این افزونه توسط چند اپراتور بصورت همزمان باید نسخه full این افزونه را از سایت اصلی خریداری کنید.

۷٫ bbPress

bbpress

بی بی پرس را هم که با آن آشنایی کامل دارید و یک راه کاملا روشن و آسان برای راه اندازی بخش پشتیبانی در وردپرس می باشد. اکثر شرکت ها برای پشتیبانی کاربران از افزونه انجمن ساز وردپرس یا همان بی بی پرس استفاده می کنند که راهی به مراتب ساده تر می باشد. آموزش قدم به قدم بی بی پرس را از اینجا ببینید

با آرزوی توفیق روز افزون 😉

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.