سایت برتر

افزودن فیلد سفارشی به فرم نظرات وردپرس

افزودن فیلد سفارشی به فرم نظرات در وردپرس

افزودن فیلد سفارشی به فرم نظرات وردپرس

وردپرس همراه با یک سیستم نظرات ساختار بندی ارائه شده است که به شما اجازه ی بحث آزاد در مورد مطالب را میدهد. بطور پیش فرض نظرات در 4 فیلد نمایش داده میشود: نام،ایمیل،آدرس وب سایت،پیام. در این مقاله ما به شما نحوه افزودن فیلد سفارشی به فرم نظرات در وردپرس را آموزش میدهیم.

اولین کار نصب و راه اندازی افزونه wordpress Comments Fields است. پس از فعال سازی٬ افزونه یک آیتم منوی جدید به نام ‘Comments Fields’ در منوی وردپرس اضافه می‌کند.

شما باید برای رفتن به صفحه تنظیمات افزونه جاییکه میخواهید فیلد سفارشی را به فرم نظرات اضافه کنید روی این گزینه کلیک کنید.

فیلد فرم سفارشی

4 نمونه از فیلد سفارشی که میتوانید به فرم نظرات اضافه کنید عبارتند از: text input, select box, radio buttons, checkboxes. براحتی فیلد را بکشید و به ناحیه

‘Drag form fields here’ اضافه کنید. میتوانید گزینه ها را برای هر فیلد به محض قرار دادن در منطقه قابل ویرایش ببینید.

گزینه فیلد

هر فیلد معمولا دارای یک عنوان است که بعنوان برچسب فیلد سفارشی در فرم نظرات نمایش داده میشود. نام داده نام فیلد فرم است که نیاز به حروف کوچک دارد و برای ذخیره داده استفاده میشود. همچنین میتوانید یک متن توضیحات،پیغام خطا و فیلد ضروری اضافه کنید. در نهایت میتوانید یک کلاس CSS به هر فیلد سفارشی اضافه کنید به طوری که میتوانید در صورت نیاز ظاهر آنرا تغییر دهید.

میتوانید در صورت تمایل فیلدهای سفارشی زیادی اضافه کنید. پس از انجام روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید. فیلدهای سفارشی قبل از نظرات ظاهر میشوند،شما میتوانید بر روی کلاس CSS اضافه شده به تنظیم ٬ ظاهر فیلد سفارشی اضافه کنید.

فیلد سفارشی نظرات

داده های وارد شده توسط کاربر در فیلد سفارشی در زیر نظرات بعنوان متا ظاهر میشود.

فیلد نظرات متا

شما همچنین قادر به دیدن داده های وارد شده در این فیلدها در صفحه نظرات در بخش مدیریت وردپرس خود هستید.

بخش مدیریت نظرات

به همین راحتی…

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. کاربر مهمان ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

    ممنونممن خیلی با این کامنت های اسپم مشکل داشتم