آموزش گوگل آنالیتیک

آپلود عکس در نظرات وردپرس با Comment Images

آپلود عکس در نظرات وردپرس با Comment ImagesReviewed by رضا on Jun 11Rating: 4.0آپلود عکس در نظرات وردپرس با Comment Imagesخیلی از دوستان قصد دارن مثل ما از بخش نظرات برای پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات کاربران سایتشون استفاده کنند و برای داشتن یک بخش پشتیبانی اغلب نیاز به یک

آپلود عکس در نظرات وردپرس

آپلود عکس در نظرات وردپرس

خیلی از دوستان قصد دارن مثل ما از بخش نظرات برای پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات کاربران سایتشون استفاده کنند و برای داشتن یک بخش پشتیبانی اغلب نیاز به یک فیلد آپلود دارید تا کاربر سایت شما بتونه در کنار ارسال نظر خودش ، یک فایل رو هم آپلود کنه و به شما نشون بده.

آپلود در نظرات وردپرس

افزونه ای که امروز به شما معرفی میکنم افزونه comment images هست که به کاربران سایت شما اجازه میدهد به راحتی و بدون دردسر هنگام ارسال نظرات خود ، تصاویری را آپلود کنند. به این شکل:

آپلود تصویر در نظرات

در صورتی که این افزونه با هاست شما مشکلی داشته باشد به مدیریت پیغام خطایی مبنی بر عدم سازگاری افزونه با سرویس دهنده نمایش داده خواهد شد. comment images از فرمت های تصویری PNG, GIF, JPG, و JPEG پشتیبانی می کند و در صورتی که فایل آپلودی فرمتی دیگر داشته باشد به کاربر پیغام خطایی مبنی بر عدم اجازه آپلود فایل با این فرمت نمایش داده می شود.

شما می توانید تصاویر ضمیمه شده را در بخش نظرات در پیشخوان وردپرس مشاهده بفرمایید.

نکته: اگر از افزونه commentator استفاده می کنید این افزونه برای شما مناسب نیست ، چون با نظرات حرفه ای وردپرس سازگار نیست.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

پکیج های آموزشی

همه پکیج های آموزشی
پیشنهاد می کنیم
نظرات کاربران
  • درخواست شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.

avatar
ترتیب نمایش:   جدیدترین | قدیمی ترین
بیتا فراگیر
مهمان
بیتا فراگیر

بسیار عالی خیلی ممنون از مطلب مفیدتون

نظرات میهن وردپرس