سایت برتر

قیمت گذاری محصولات ووکامرس بر اساس کشور مشتری

قیمت گذاری محصولات ووکامرس بر اساس کشور مشتری

قیمت گذاری محصولات ووکامرس بر اساس کشور

برای اینکه فروشگاه خوبی داشته باشید باید تمام موارد در نظر بگیرید و برای مشتریان خود فروشگاه خوبی راه اندازی کنید. مشتری مهم ترین رکن یک فروشگاه اینترنتی است و راحتی مشتری یکی از عوامل مهم در فروشگاه به حساب می‌آید.

با افزونه WooCommerce Price Based on Country می‌توانید یک محصول را در چندین واحد ارزی بر اساس کشور هر مشتری به فروش برسانید.

ویژگی های افزونه WooCommerce Price Based on Country

این افزونه به طور خودکار کشور بازدید کننده وب سایت فروشگاهی را تشخیص می دهد، از طریق ویژگی های جغرافیایی موجود در ووکامرس و واحد ارز و قیمت را که قبلا برای این کشور تعریف کرده اید را نمایش می دهد.

دو راه برای تنظیم قیمت محصول برای هر کشور وجود دارد:
  • محاسبه قیمت توسط دریافت نرخ مبادله
  • تنظیم قیمت به صورت دستی
  • سازگاری با wpml
این افزونه شامل یک ابزارک سوئیچینگ کشور است که به مشتری اجازه می دهد که کشور را از وب سایت شما تغییر دهد. هنگامی که کشور در صفحه پرداخت تغییر می کند، سبد خرید، سفارشات نمایش می‌دهد و تمام فروشگاه ها برای نمایش قیمت و واحد ارزی به طور صحیح به روز رسانی شده است.
 افزونه را نصب و فعال سازی کنید، پس از فعالسازی افزونه تنظیمات را تکمیل کنید و کشور و واحد ارز را بنویسید و مشخص کنید.
setting plugin

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم