سایت برتر

نمایش فایل های PDF در وردپرس با PDF Embedder

نمایش فایل های PDF در وردپرس با PDF Embedder

نمایش فایل های PDF در وردپرس

از آنجا که زمانی که فایل های PDF یا کتاب های الکترونیکی را در سایت خود به نمایش می گذارید کاربران مجبورند برای امکان نمایش فایل ها حتما نرم افزار adobe reader را در سیستم خود نصب کرده باشند برای راحتی کار شما و نیاز نبودن به نصب نرم افزارهای ویژه نمایش این فایل ها ما افزونه نمایش آنلاین فایل های PDF حرفه ای و کاربردی را به شما کاربران گرامی معرفی می کنیم.

یک افزونه قدرتمند می باشد که به ما امکان دیدن فایل های PDF به صورت آنلاین را می دهد، کار با افزونه آسان و تنظیمات پیچیده ای ندارد و تنها با آپلود فایل ها می توانید آنها را به نمایش بگذاید.

کار با افزونه PDF Embedder

در ابتدا افزونه را نصب و فعال سازی کنید پس از فعال سازی افزونه گزینه PDF Embedder به منو تنظیمات پنل مدیریت وردپرس اضافه شده است،

تنظیمات افزونه

صفحه تنظیمات این افزونه سه تب دارد که در مرحله اول از اولین تب، تنظیمات اصلی شروع می کنیم در بخش تنظیمات نمایش پیش فرض می توانید اندازه دلخواه خود را وارد و از حالت پیش فرض تغییر دهید، به صورت پیش فرض فایل ها در حالت max نمایش داد می شود، هنگام نمایش فایل های PDF یک نوار ابزار مشاهده می کنید که می توانید جایگاه این نوار ابزار را در سه حالت “بالا/ پایین/ هر دو” نمایش دهید و همچنین تعیین کنید که همیشه نوار ابزار نمایش داده شود یا تنها زمانی که بر روی فایل کلیک می کنید نمایش داده شود، سپس پس از تکمیل تنظیمات تغییرات ایجاد شده را ذخیره کنید.

اکنون نوبت به نحوه کار با افزونه رسید وارد صفحه یا نوشته خود شوید و روی افزودن پرونده چند رسانه ای کلیک کنید و می بینید که فایل PDF Embedder در آنجا اضافه شده است دقیقا مانند درج تصاویر و ویدیو در وردپرس عمل کنید و فایل PDF مورد نظر را به این قسمت دراگ کنید و گذاشتن در نوشته را بزنید.

بارگذاری فایل PDF

شما یک شورت کد در بخش ویرایشگر نوشته خود می بینید در هر مکانی که دوست دارید آن را گذاشته و نوشته را منتشر کنید.

درج فایل در من ویرایشگری وردپرس

روی دکمه پیش نمایش کلیک کنید و فایل PDF را به صورت آنلاین در سایت وردپرسی خود مشاهده کنید.

نمایش فایل PDF

همچنین در نسخه اصلی این افزونه امکان قابلیت نمایش فایل ها در موبایل و تبلت هم با اندازه مناسب وجود دارد. موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

  1. کاربر مهمان ۱۵ خرداد ۱۳۹۸

    این افزونه برای کسانی که از هاست دانلود استفاده میکنند مناسب نیست و کار نمیکنه

  2. U9089 ۵ آبان ۱۳۹۶

    من می خواهم پک آموزشی در سایت داشته باشم مثل مهن وردپرس