سایت برتر

افزونه ساخت اسلایدشو برای وردپرس Meta Slider فارسی

افزونه ساخت اسلایدشو برای وردپرس

افزونه ساخت اسلایدشو برای وردپرس

با سلام این بار افزونه ساخت اسلایدشو برای وردپرس به نام Meta slider را برای شما عزیزان میهن وردپرسی فارسی و آماده کرده ایم تا با آن بتوانید یک اسلایدر زیبا و رسپانسیو بسازید و در سایت خود قرار دهید. اینکار باعث دو چندان کردن زیبایی سایت شما خواهد شد.

screenshot 1

این روز ها دیگر بیشتر سایت ها دارای اسلایدر هستند که بعضی از آن سایت ها با افزونه رولوشن اسلایدر این اسلایدر را می سازند یا با متا اسلایدر همین افزونه ای که ما الان برای شما قرار داده ایم.با این افزونه دیگر نیاز نیست که برای ساختن یک اسلایدر در وردپرس کد نویسی قالب خود را تغییر دهید. فقط کافیست که شما عکس های خود را آپلود کرده یا اگر نوشته می خواهید بر روی اسلایدر قرار گیرید نوشته خود را بنویسید و در روی عکس خود قرار دهید.

افزونه Meta Slider فارسی

این افزونه تلفیقی است از Flex Slider 2 و Nivo Slider و Responsive Slides و Coin Slider هم درون این افزونه کار برده شده است تا به راحتی کار شما را با این افزونه را فراهم کند.

افزونه Meta Slider

برای قرار دادن اسلایدر دیگر نیاز به کد نویسی  نیست. با این افزونه تنها چند کد Php افزونه به طور خودکار می سازد و کد های آن را باید کپی کرده و هر جای قالب سایت که می خواهید Paste کنید تا در همان قسمت نیز نمایش داده شود  و قابلیت نمایش توضیحات و لینک هم برای شما قرار داده است تا مطالب سایتتان را به راحتی به دست بازدید کننده ها قرار دهید. با این افزونه به راحتی می توانید تصاویر راه به راحتی برش دهید و از آن ها به راحتی استفاده کنید.

یک پیشنهاد: در صورتی که نیاز به یک اسلایدر وردپرس حرفه ای + آموزش ویدیویی کار با اسلایدر دارید اینجا کلیک کنید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

نظر شما در این‌باره چیست؟

یک پیشنهاد خوب
اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را اصولی مدیریت کنید، دوره جامع سایت برتر را از دست ندهید. اطلاعات بیشتر... ممنون. این پیام را ببند

اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را اصولی مدیریت کنید، دوره جامع سایت برتر را از دست ندهید.

اطلاعات بیشتر...