بهترین افزونه اسلایدر وردپرس چیست؟

  • بروزرسانی شده در

5 / 5. تعداد رای: 2

بهترین افزونه اسلایدر وردپرس چیست؟

همه ما گاها نیاز داریم که تصاویر مختلفی را به شکل بنر و اطلاعیه روی سایتمان نمایش دهیم. تصاویری که سایز بزرگی دارند و تعداد آنها کمی بیشتر از حد معمول است! یعنی اگر بخواهیم همه آنها را زیر هم نمایش دهیم کل صفحه ما را مثل یک سایت تبلیغاتی پر از بنر خواهد کرد. یا می خواهیم نمونه کارهایمان را روی سایت نمایش دهیم اما حجم آنها (از نظر اندازه پیکسل های اشغال شده) زیاد است.

چرا استفاده از اسلایدر

اسلایدر ها در این مورد به کمک ما می آیند و می توانیم با آنها تعداد بیشتری از تصاویر با سایز بالا را نمایش دهیم و با کلیک کاربر روی یک فلش ، تصویر بعدی نمایش داده شود. جذاب و زیبا! نمایش چند تصویر بزرگ در یک جای سایت با کمترین میزان اِشغال فضای صفحه!

اما بهترین افزونه اسلایدر وردپرس چیست

در وردپرس افزونه های متعدد رایگان و غیر رایگانی برای ساخت اسلایدر وجود دارند. افزونه های رایگان که امکانات کمتری نسبت به غیر رایگان ها دارند و فارسی هم نیستند. پس دور افزونه های رایگان را خط می کشیم. زیرا برای سایت تجاری خودمان می خواهیم افزونه ای کامل و فارسی را انتخاب کنیم که در کار کردن با آن مشکلی نداشته باشیم. پس مستقیم به سراغ افزونه های حرفه ای خواهیم رفت.

از بین افزونه های حرفه ای و تجاری وردپرس ، یکی از بهترین نقاط قوت یا ضعف افزونه را می توان تعداد خرید ها یا تعداد سایت هایی که از این افزونه استفاده می کنند نام برد. اگر دنبال پر فروش ترین افزونه اسلایدر وردپرس هستید بدون شک می توان از روولوشن اسلایدر به عنوان پر فروش ترین افزونه اسلایدر وردپرس یاد کرد. نه تنها پر فروش ترین افزونه اسلایدر وردپرس ، بلکه یکی از پر فروش ترین افزونه های وردپرسی در دنیا!

روولوشن اسلایدر چیست و چه امکاناتی دارد؟

بیایید این افزونه را با اسلایدر لایه ای وردپرس یا همان layerslider مقایسه کنیم. که لایر اسلایدر هم خود جزو پر فروش ترین افزونه های وردپرس است. یک رقیب سرسخت برای slider revolution وردپرس!

از نظر سرعت

در تستی که ما روی دو افزونه روولوشن اسلایدر و لایر اسلایدر وردپرس انجام دادیم ، مشخص شد روولوشن اسلایدر سرعت لود بالاتری دارد. تعداد درخواست هایی که به سرور برای لود کردن روولوشن اسلایدر ارسال میشد 29 و تعداد درخواست های ارسالی برای لایراسلایدر بیش از 33 درخواست بود. با این حال سرعت لود روولوشن اسلایدر با جی تی متریکس 2.35 ثانیه و سرعت لود لایر اسلایدر 2.85 ثانیه بود.

از نظر راحتی کار با اسلایدر ها

کار با هر دو افزونه بسیار راحت و کارآمد است. هر دو پلاگین قابلیت ساخت لایه ها و زمانبندی لایه ها را به بهترین شکل ممکن دارند و نمی توان از هیچکدام ایرادی در این زمینه گرفت.

از نظر امکانات و ویژگی های در دسترس

روولوشن اسلایدر امکانات و تنظیمات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. با این امکانات می توانید اسلایدر های جذاب تر و زیباتر ، با افکت های بهتری تولید کنید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟