جذب سرمایه برای استارت آپ شما با وردپرس

  • بروزرسانی شده در

0 / 5. تعداد رای: 0

جذب سرمایه برای استارت آپ

جذب سرمایه برای استارت آپ

جذب سرمایه گذاری برای یک پروژه استارت آپی کار دشواری است. در این مقاله ما به شما روش افزایش سرمایه با افزونه سرمایه گذاری در وردپرس را آموزش میدهیم.

سرمایه گذاری چیست؟

سرمایه گذاری یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف یک تلاش سازمان یافته توسط افراد برای افزایش منابع مالی برای پروژه یا سازمان میباشد. اغلب برای افزایش پول توسط ارائه پروژه ها به افراد دیگر استفاده میشود و به جای دریافت حقوق صاحبان سهام,هر اعطا کننده جایزه ای اعطا می‌کند. معمولا این جوایز شامل استیکر و محصول واقعی و موضوعات میباشد. سرمایه گذاری یک راه بزرگ برای راه اندازی استارت آپ های بزرگ است.

سرمایه گذاری با وردپرس

IgnitionDeck یک افزونه ی تامین مالی جمعی وردپرس است که باعث میشود راه اندازی کمپین سرمایه گذاری در عرض چند دقیقه برای شما آسان شود. میتوانید آنها را برای استفاده ی پنل مدیریت و پوسته ی حرفه ای برای سفارشی کردن ظاهر سایت بکار بگیرید که در ادغام شبکه های اجتماعی بزرگ ساخته شده است.

شما توانایی ایجاد سطوح اهدا کننده های متعدد برای پاداش دادن به حامیان خود بر اساس نظارت بر تمام درآمد در زمان واقعی را دارید. بهترین بخش استفاده از IgnitionDeck سرمایه گذاری افزونه بیش از سیستم عاملهای شخص ثالث مانند KickStarter یا Indiegogo است که میتوانید واسطه را از بین ببرید. ما جوانب مثبت و منفی و مقالات را پوشش میدهیم. ابتدا نحوه ی راه اندازی کمپین در وردپرس را آموزش میدهیم.

راه اندازی کمپین سرمایه گذاری در IgnitionDeck

راه اندازی کمپین چند دقیقه طول می کشد که ابتدا باید IgnitionDeck را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی دو منو به نوار مدیریت وردپرس اضافه میشود. قبل از ایجاد پروژه نیاز دارید افزونه را پیکر بندی کنید. برای شروع تغییرات روی IgnitionDeck کلیک کنید. تنظیمات برای دنبال کردن آسان است. باید با انتخاب قالب برای پروژه ی IgnitionDeck شروع کنید و گزینه social را فعال کنید. سپس به تب تنظیمات جاییکه میتوانید آدرس ایمیل پی پال را فراهم کنید بروید. تنظیماتی را که میخواهید را ویرایش کنید و روی save settings کلیک کنید.

تنظیمات ignitiondeck

اکنون شما آماده ی افزودن پروژه هستید. به پروژه ها>add new progect بروید. در این صفحه میتوانید نام پروژه را با جزییات اضافه کنید. همچنین میتوانید هدف منابع مالی و تاریخ شروع/پایان کمپین و نوع کمپین را تنظیم کنید. پس از انجام نیاز دارید کد کوتاه [“project_page_complete product=”1] را در ویرایش پست اضافه کرده و پروژه را منتشر کنید.

سرمایه گذاری پروژه

پس از پر کردن جزییات پروژه باید سه صفحه افزودنی ایجاد کنید. اولین صفحه برای جزییات پروژه است که میتوانید در صفحه فعلی رها کنید. صفحه دوم صفحه ی خرید است که کاربر میتواند پرداخت را انجام دهد و برای نمایش پرداخت روی صفحه باید از کد کوتاه [project_purchase_form] در صفحه استفاده کنید و آنرا منتشر کنید. صفحه آخر مربوط به تشکر میباشد که میتوانید از کد کوتاه برای افزودن محتوا از پروژه برای تشکر از کاربران برای مشارکتشان استفاده کنید. سپس به پروژه برگشته و صفحات را از منوی پایین انتخاب کنید.

سرمایه گذاری صفحه پروژه

افزونه IgnitionDeck ویجتی ایجاد می‌کند که به کاربر اجازه ی قرار دادن کمپین روی وب سایت را میدهد.

جوانب مثبت استفاده از IgnitionDeck

اولین سود آن صرفه جویی در پول است. هنگامی که شما پول را بر روی پلت فرم های شخص ثالث مانند kickstarter و indiegogo جمع آوری میکنید,شما در حال پرداخت به آنها برای جمع آوری پول هستید و میزان پرداخت بستگی به میزان افزایش پول شما دارد. با استفاده از IgnitionDeck نیازی به پرداخت دیگری برای افزایش پول ندارید. kickstarter از میزان پول افزایشی شما 5% آنرا میگیرد. همچنین هزینه کارمزد پرداخت آمازون حدود 3%-5% میباشد.

از سمت دیگر IgnitionDeck تنها 79$ هزینه در بر دارد و شما تنها 3% هزینه پردازش پرداخت برای پی پال دارید. اگر هنوز سایت وردپرس را دارید پس نیازی به هزینه افزودنی ندارید و اگر سایت وردپرس را ندارید پس باید سایت را راه اندازی کنید. IgnitionDeck روی سایت شما میزبانی شده است و نمیتوانید آنرا با ابزار روی وب سایت خود ادغام کنید. ابزار توسعه رایگان زیادی برای ادغام IgnitionDeck با ابزاری مانند facebook,pinterest,google drive و … در دسترس است.

جوانب منفی استفاده از IgnitionDeck

پلت فرمهای شخص ثالث مانند kickstarter دارای جامعه ی بزرگی از کاربران است که به مارک kickstarter اعتماد دارند. اگر شما خارج از وب سایت خود شروع کنید سپس مایلید که به مکانی که کاربران در آنجا وجود دارند بروید. با این حال اگر یک جامعه ی کوچک دارید پس میتوانید توسط IgnitionDeck آنرا گسترش دهید. یکی دیگر از حرکات نزولی آن میتواند مدیریت وب سایت شما باشد و شما برای میزبان وب و پشتیبانی و افزونه نگران خواهید شد.

در kickstarter شما از زیر ساخت برای افزایش پول استفاده میکنید. با این حال استفاده از آن هزینه در بر دارد که میتواند بیشتر از وردپرس و IgnitionDeck باشد. یکی از حصول این پروژه موثر بودن آن است. افزایش پول با سرمایه گذاری در وردپرس با IgnitionDeck برای استفاده آسان است,در هزینه موثر است و راه حلی قوی میباشد. برای گسترش و ادغام انعطاف پذیر است.

توجه: ignitiondeck از درگاه پرداخت پی پال استفاده می کند و شما برای استفاده از آن باید درگاه پرداخت ایرانی را به این افزونه متصل کنید.جذب سرمایه برای استارت آپ شما با وردپرس

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. کاربر مهمان ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

    سلام. این فقط یه ترجمه خامه. نه معرفی شرکت واسطه ای برای این برنامه. نه تشریح این برنامه به منظور استفاده بومی.خسته نباشید

    • Reza Rad رضا راد ۱۲ فروردین ۱۳۹۶

      سلام متاسفانه شرکت واسطه ای در ایران وجود ندارد. ضمنا نمیخواهیم این مقاله جنبه تبلیغاتی داشته باشد