سفارش سازی قالب ایمیل وردپرس با Email Templates

سفارش سازی قالب ایمیل وردپرس با Email Templates

با افزونه ای که امروز به شما کاربران همیشگی میهن وردپرس معرفی می کنیم به راحتی می توانید ایمیل‌های ارسالی سایت خود را شخصی سازی نموده و ظاهر و زیبای دلخواه خود را بر روی آن اعمال کنید، به علاوه این افزونه در حال حاضر از زبان های انگلیسی، فرانسوی، فارسی، چینی، اسپانیایی و … پشتیبانی می کند.

یکی از قالب های ایمیل کاربردی می باشد که در بخش سفارش سازی قالب می توانید در هدر ایمیل، متن یا لوگو سایت خود را قرار دهید، همچنین نام و ایمیل ارسال کننده، فوتر، را تعیین و ویرایش کنید و ظاهر ایمیل خود را تغییر دهید و در آخر پس از سفارش سازی قالب یک ایمیل آزمایشی ارسال کنید و تغییرات لحاظ شده را مشاهده کنید.

کار با افزونه Email Templates

در مرحله اول افزونه Email Templates را نصب و فعالسازی کنید و پس از فعالسازی افزونه مشاهده می کنید گزینه  Email Templates به منو نمایش پیشخوان وردپرس اضافه شده است، حال وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید.

سفارش سازی قالب ایمیل

در تصویر بالا می بینید که در این بخش می توانید ظاهر قالب ایمیل را به صورت دلخواه تغییر و شخصی سازی کنید. در گام اول روی منو settings کلیک کنید و نام و آدرس ایمیل خود را برای ارسال ایمیل وارد کنید.

تعیین نام و ایمیل ارسالی

سپس در منو قالب حالت نمایش ایمیل را که یکی از دو حالت boxed/ fullwidth دارد انتخاب کنید. و همچنین رنگ پس زمینه ایمیل و اندازه باکس ایمیل را نیز می توانید مشخص کنید و امکان استفاده از کدهای css سفارشی را هم در این بخش دارید.

تنظیمات باکس ایمیل

در منو بعدی می توانید هدر ایمیل را ویرایش کنید و متن مورد نظر یا لوگو سایت خود را قرار دهید و محل قرارگیری هدر، رنگ پس زمینه، اندازه و رنگ متن را مشخص کنید.

تنظیمات هدر ایمیل

در منو email body تنظیمات قسمت بدنه اصلی ایمیل، رنگ متن و پس زمینه، اندازه متن و رنگ لینک را تنظیم نمایید.

تنظیمات بدنه اصلی ایمیل

و در آخر در منو فوتر، متن فوتر را جایگذاری و رنگ پس زمینه و اندازه متن را تنظیم کنید.

تنظیمات فوتر

اکنون پس از تغییرات که لحاظ کردید و باکس ایمیل که به صورت دلخواه خود سفارش سازی کردید در بخش ارسال ایمیل آزمایشی دکمه ارسال را بزنید و پیش نمایش ایمیل ارسالی خود را مشاهده کنید.

پیش نمایش ایمیل ارسالی

موفق و پیروز باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.