تغییر فرم ورود به وردپرس با Easy Login Styler

0 / 5. تعداد رای: 0

تغییر فرم ورود به وردپرس با Easy Login Styler

تغییر فرم ورود به وردپرس

زمانی که سایت وردپرسی خود را راه اندازی می کنید، باید مستقیما وارد پیشخوان یا پنل مدیریت وردپرس شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید تا بتوانید نوشته ها و صفحات را ویرایش و به شکل دلخواه خود در آورید و یک سایت زیبا و جذاب به کاربران خود نمایش دهید. اما به طور پیش فرض صفحه ورود به پیشخوان وردپرس ساده است و کمی دلگیر!

اگر مایل هستید صفحه ورود را تغییر و شخصی سازی کنید، می توانید از افزونه Easy Login Styler استفاده کنید و تصویر و لوگوی سایت خود را به نمایش بگذارید. کار با افزونه بسیار ساده و راحت است. با صرف اندکی زمان این عمل صورت می پذیرد.

نحوه کار با افزونه Easy Login Styler

همانند همیشه، اولین قدمی که برمیدارید اینه که افزونه را دانلود و نصب کنید، سپس آن را فعال کرده و وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید. به مسیر تنظیمات> Easy Login Styler بروید.

تنظیمات افزونه

حال سه گزینه را مشاهده می کنید، در قسمت اول Logo Image لوگو سایت مورد نظر خود را از کتابخانه چند رسانه ای انتخاب کرده، سپس در قسمت Background Image تصویر پس زمینه را انتخاب کنید. و در آخرین بخش تنظیمات افزونه(Custom Login CSS) میتوان کد سفارش سازی فرم ورود به پیشخوان وردپرس را قرار داد.

در آخر روی تغییرات لحاظ شده را ذخیره کنید و مجددا وارد پنل مدیریت وردپرس خود شوید. حال با تصویر زیر را به را شده و فرمی که سفارش سازی کردید را مشاهده می نمایید.

فرم ورود به وردپرس

موفق و پیروز باشید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

  1. U2746 ۷ بهمن ۱۳۹۷

    سلام. وقت بخیر.
    افزونه ای هست که تعداد لاگین یک یا چند کاربر خاص رو محدود به 1بار کنه؟ منظورم لاگین اتمپت نیست. یعنی فقط یوزر بتونه 1 بار لاگین شه و بعدش دیگه نتونه وارد شه اصللا.

  2. کاربر مهمان ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

    سلام ممنون بابت مطلب عالی تون،چگونه میشه فرم لوگین وسط بیاریم سفیدی زیر را از بین برود با عکس یکی کرد