سایت برتر

16 افزونه برتر صفحه ورود وردپرس

افزونه های login وردپرس

اگر به دنبال بهترین افزونه های login وردپرس برای وب سایت خود هستید در این مقاله با ما همراه باشید. صفحه ی ورود یک در است برای ورود به بخش مدیریت سایت. تا زمانی که یک راه ورود برای کاربران است، شما باید آن را امن نگه دارید. در این مقاله، ما تعدادی از بهترین افزونه های login وردپرس را انتخاب کرده ایم تا شما آنها را امتحان کنید.

بهبود امنیت و ظاهر صفحه ورود وردپرس

به طور پیش فرض صفحه ی ورود وردپرس خیلی ساده است و در تمام سایت های وردپرسی مشابه است. اگر شما یک سایت وردپرس چند کاربره داشته باشید،ممکن است که بخواهید آن را سفارشی سازی کنید.

شما همچنین ممکن است که بخواهید یک صفحه ورود بدون راه نفوذی داشته باشید که با امنیت وردپرس هم سازگاری داشته باشد. با این حال، اجازه دهید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های login وردپرس بیاندازیم به منظور بهبود تجربه کاربری و امنیت در وب سایت شما.

1. WPForms

افزونه های login وردپرس

WPForms بهترین افزونه فرم ساز وردپرس است، که با یک فرم ثبت نام قدرتمند و افزونه ورود می آید. این افزونه به شما اجازه می دهد که یک فرم ورود و ثبت نام سفارشی ایجاد کنید با چند کلیک. شما می توانید این فرم ها را هرجایی در سایت وردپرس خود اضافه کنید.

2. Theme My Login

افزونه های login وردپرس

یکی از افزونه های login وردپرس ، Theme My Login است. که به کاربران اجازه می دهد در سایت وردپرسی شما ثبت نام کنند، اما به آن ها اجازه دسترسی به بخش مدیریت را نمی دهد. Theme My Login یک افزونه وردپرس محبوب است که به شما اجازه ایجاد یک صفحه ورود سفارشی وردپرس را می دهد. شما می توانید هر صفحه در سایت خود را به عنوان صفحات ورود، ثبت نام و فراموشی رمز عبور استفاده کنید.

3. Temporary Login Without Password

افزونه های login وردپرس

اگر می خواهید که یک دسترسی موقت به یک توسعه دهنده برای سایت وردپرسی خود دهید، افزونه Temporary Login Without Password به شما اجازه می دهد. با استفاده از این افزونه می توانید که یک دسترسی موقت به کاربران دهید بدون ایجاد یک حساب کاربری برای آن ها. شما می توانید که یک تاریخ انقضا و یا زمان برای ورود موقت و یا حذف آن در هر زمان تنظیم کنید.

4. Login Lockdown

افزونه های login وردپرس

به طور پیش فرض، وردپرس کاربرانی را که چندین بار رمز عبور اشتباه می زنند را تحریم نمی کند. این به هکرها اجازه  می دهد که با استفاده از اسکریپت های خودکار رمز عبور شما را بشکنند. قفل صفحه ورود به شما این اجازه را می دهد که تعداد دفعات تلاش برای ورود به صفحه را محدود کنید. پس از آن صفحه ی ورود برای آن کاربر برای یک مدت محدودی قفل می شود.

5. Nextend Facebook Connect

افزونه های login وردپرس

یکی دیگر از افزونه های login وردپرس ، افزونه است  Nextend Facebook Connect که به شما اجازه می دهد که به آسانی ورود از طریق فیس بوک را به صفحه ی ورود خود اضافه کنید. این به کاربران شما این اجازه را می دهد که بدون نیاز به استفاده از رمزعبور سریع وارد شوند.

6. Remember Me

افزونه های login وردپرس

اگر شما فراموش کنید که گزینه “مرا به خاطر بسپار” در صفحه ورود را چک کنید. وردپرس ورود شما را به محض اینکه پنجره مرورگر بسته شود فراموش می کند. افزونه Remember Me به شما این اجازه را می دهد تا شما به صورت خودکار گزینه “یادآوری” را هر زمان که شما به سایت وردپرسی خود وارد می شوید چک کنید.

7. Custom Login Page Customizer

افزونه های login وردپرس

به طور پیش فرض صفحه ورود به سیستم وردپرس کاملا ساده به نظر می رسد. شما می توانید که آن ها را در شیوه های مختلف تغییر دهید، اما بسیاری از آن ها نیاز به اضافه کردن کد دارند. افزونه Custom Login Page Customizer به شما اجازه می دهد که صفحه ی ورود سفارشی خود را با استفاده از Customizer طراحی کنید.

8. WP Security Questions

افزونه های login وردپرس

افزونه WP Security Questions به شما این اجازه را می دهد که سوالات امنیتی به صفحه ی ورود سایت وردپرسی خود اضافه کنید. کاربران نه تنها باید که رمز عبور خودشان را اضافه کنند بلکه باید سوالات امنیتی انتخاب کنند و پاسخ خود را وارد کنند. این افزونه یک لایه امنیتی دیگر به بخش مدیریت وردپرس سایت شما اضافه می کند.

9. No Login by Email Address

افزونه های login وردپرس

به طور پیش فرض، وردپرس این اجازه را می دهد تا کاربران برای ورود آدرس ایمیل و نام کاربری خود را وارد کنند. برخی از کاربران بر این باورند که آدرس ایمیل یکی از اطلاعات متداول است (هر کسی که شما به او ایمیل بزنید، آدرس ایمیل شما را دارد.) که این به طور بالقوه می تواند حملات brute-force را آسان تر کند. این افزونه به شما اجازه می دهد تا قابلیت ورود به وردپرس با آدرس ایمیل را غیر فعال کنید.

10. Prevent Concurrent Logins

افزونه های login وردپرس

اگر شما از وردپرس برای فروش دوره های آنلاین و یا اجرای یک وب سایت عضویت استفاده می کنید، این را در نظر داشته باشید که کاربران می توانند کلمات عبور خود را با دوستان به اشتراک بگذارند و شما می توانید کسب و کار جدید خود را از دست دهید. افزونه Prevent Concurrent Logins به طور خودکار دسترسی کاربر را از بین می برد اگر که رمز عبور استفاده شود در حالی که کاربر هنوز در سایت حضور دارد.

11. LinkedIn Login

افزونه های login وردپرس

آیا می خواهید به کاربران اجازه دهید که با حساب کاربری لینکدین خود وارد سایت شوند؟ افزونه LinkedIn Login به شما این اجازه را می دهد که به آسانی دکمه ی ورود با لینکدین را به صفحه ی ورود خود اضافه کنید. همچنین به کاربران این اجازه را می دهد تا با حساب کاربری لینکدین خود ثبتنام کنند.

12. Simple History

افزونه های login وردپرس

آیا می خواهید بدانید که کاربران چه زمانی وارد سایت وردپرسی شما می شوند و یا اینکه چه زمانی خارج می شوند؟ افزونه Simple History این اجازه را به شما می دهد که به راحتی مسیر فعالیت کاربران از جمله ورود آن ها را در سایت وردپرسی خود دنبال کنید.شما از زمانی که یک کاربر وارد سایت می شود و آنچه را که در طول این بازدید انجام می دهد را می توانید ببینید.

13. Password Protected

افزونه های login وردپرس

افزونه Password Protected به شما اجازه می دهد که به آسانی رمز عبور سایت وردپرسی خود را محافظت کنید. شما می توانید به مدیرانتان اجازه دهید و به کاربران وارد شوند برای دیدن آن. شما همچنین می توانید یک رمز عبور اصلی مشخص کنید که می توانید آن را با کاربرانی که می خواهید به اشتراک بگذارید.

14. Idle User Logout

افزونه های login وردپرس

گاهی اوقات بعضی از کاربران ممکن است که فراموش کنند از سایت خارج شوند، پنجره مرورگر خود را ببندند یا که به طور تصادفی گزینه “مرا به خاطر بسپار ” را فعال کرده اند روی سیستم های عمومی. که هر کسی که از این سیستم ها استفاده می کند، می تواند وارد سایت شما شود. افزونه Idle User Logout به شما اجازه می دهد که به طور خودکار کاربری را که برای مدت مشخصی فعالیت ندارد را از سایت خارج کنید.

15. WP Last Login

افزونه های login وردپرس

آیا می خواهید ببینید که کاربر آخرین بار چه زمانی وارد سایت شده است؟ این افزونه به شما اجازه می دهد که کاربرانی را که برای مدتی وارد سایت نشده اند را پیدا کنند و بریا آنها ایمیل بفرستند و یا اینکه حساب کاربری آنها را حذف کنند. افزونه WP Last Login به شما اجازه می دهد تا آخرین تاریخ ورود هر کاربر را در صفحه ی آن کاربر ببینید.

16. Peter’s Login Redirect

آیا می خواهید که وقتی کاربران وارد سایت شدند، تغییر مسیر داشته باشند؟ افزونه Peter’s Login Redirect به شما اجازه می دهد تا به آسانی کاربران را وقتی وارد سایت شدند،تغییر مسیر دهید. شما می توانید کاربران را با یک قابلیت و نقش کاربری خاصی تغییر مسیر دهید. شما همچنین می توانید تغییر مسیر را بعد از ثبتنام قرار دهید.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند که بهترین افزونه های login وردپرس را پیدا کنید.

اکثر این افزونه ها رایگان هستند. با این حال اگر دوست دارید افزونه ای حرفه ای با قابلیت های بیشتر داشته باشید ما به شما یوزر پرو فارسی را پیشنهاد می کنیم.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم