سایت برتر

افزودن سرتیتر خبرها به قالب وردپرس با Ditty News Ticker

افزودن سرتیتر خبرها به قالب وردپرس با Ditty News Ticker

افزودن سرتیتر خبرها به قالب وردپرس

رویدادهای اخیر گاهی در پایین صفحه تلویزیون نمایش داده می شوند. میتوانید برای نمایش پستهای مهم و چیزهای دیگر در وب سایت وردپرس از رویدادهای اخیر استفاده کنید. در این مقاله ما به شما نحوه ی افزودن رویدادهای اخیر در وردپرس را آموزش میدهیم.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Ditty News Ticker میباشد. آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی افزونه آیتم منوی رویدادهای اخیر را در مدیریت وردپرس نمایش میدهد,موس را روی آیتم آورده و برای افزودن رویداد اخیر روی Add New link کلیک کنید. در صفحه بعد دارای توانایی که به شما رویداد اخیر,متن رویداد و لینک را میدهد هستید. برای هر رویداد میتوانید آیتم های رویداد زیادی اضافه کنید.

اگر مایل به افزودن آیتم رویداد دیگری بودید روی گزینه سبز رنگ + کلیک کنید. هنگامیکه آیتم های رویداد را اضافه کردید,در پایین صفحه به Ticker Mode بروید. در این قسمت 3 حالت مختلف رویداد به نامهای Scroll, rotateو list وجود دارد. scroll حالت پیش فرض است زیرا اغلب در شبکه های تلویزیونی استفاده میشود. Rotate یکی دیگر از گزینه هایی است که میتوانید رویداد را در زمان نمایش دهید.

افزودن رویداد اخیر

اگر میخواهید حالات رویداد اخیر را تنظیم کنید به بخش تنظیمات بروید. این بخش به شما اجازه ی پیکر بندی سرعت اسکرول و ابعاد را میدهد. همچنین میتوانید فضای بین هر آیتم رویداد را انتخاب کنید و زمانیکه کاربر موس را روی رویداد می آورد آیتم را متوقف کنید.

تنظیمات اسکرول رویداد

این افزونه یک کد کوتاه بعنوان تابع PHP برای هر رویداد ایجاد می‌کند. همچنین میتوانید از این کد در پست,صفحه و ویدجت نوار کناری استفاده کنید و یا میتوانید مستقیما این تابع را در فایل قالب قرار دهید.

کد کوتاه رویداد

هر جایی کد کوتاه رویداد یا تابع PHP را قرار دادید این افزونه کار خواهد کرد.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم