• آموزش ساخت سایت و رساندن آن به درآمد

غیر فعال کردن ایمیل ثبت نام کاربر جدید در وردپرس

غیر فعال کردن اطلاعیه های کاربر جدید در وردپرس

غیر فعال کردن ایمیل ثبت نام کاربر جدید در وردپرس

اگر گزینه ثبت نام را در سایت خود فعال کرده باشید و همچنین از یوزر پرو استفاده نکنید. هر زمان که کاربر جدیدی ثبت نام می کند، وردپرس هشداری از طریق ایمیل به آدرس ایمیل مدیر می فرستد. در سایتهای معروف که تعداد کاربران جدید که هر روز به سایت اضافه می شوند زیاد است، این موضوع میتواند آزار دهنده باشد.

 

بنابراین ممکن است که شما بخواهید این اعلانها را خاموش کنید. این مقاله به شما چگونگی انجام این کار را می گوید.

غیر فعال کردن اطلاعیه های کاربر جدید در وردپرس

اولین کاری که شما باید انجام دهید نصب و فعالسازی افزونه Disable New User Notification Emails است. این افزونه براحتی دریافت ایمیل هشدار کاربر جدید را غیرفعال می کند و هیچگونه تنظیماتی برای پیکربندی ندارد.

توجه داشته باشید که این افزونه تاثیری در ایمیلهای دیگر که در وردپرس فرستاده می شود ندارد. به عنوان مثال کاربرانی که در سایت شما ثبت نام می کنند، نام کاربری و رمز عبور را در ایمیل دریافت می کنند. همچنین اگر آنها نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کردند، می توانند دوباره آنرا دریافت کنند. این افزونه فقط دریافت هشدار ایمیلهای کاربرانی که تازه ثبت نام کرده اند را غیرفعال می کند.

اگر شما از کاربران در سایت خود ایمیل دریافت نمی کنید، باید تنظیمات وردپرس خود را با استفاده از حل مشکل ارسال ایمیل وردپرس بررسی کنید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

آنلاین یاد بگیرید

نظرات کاربران

 1. 8 اسفند 1396 ساعت 16:18

  خیلی ممنون عالی بود

 2. 23 بهمن 1395 ساعت 23:22

  سلام بر شما.بنده در روز بیش از صد مورد از همین ایمیل های ثبت نامی دریافت میکنم.در صورتی که تو سایتم قسمتی که کاربر عضو بشه و ثبت نام کنه وجود نداره.عموما این ثبت نامها از کدوم قسمت سایت انجام میشه؟؟؟؟؟

  • رضا حسینی راد
   24 بهمن 1395 ساعت 12:14

   سلام از این روش غیر فعال کنید. ممکن هست فرم عضویتی توی سایت شما قرار داده که این مشکل رو بوجود آورده

enamad