ورود با پیامک در وردپرس و ثبت نام موبایلی با میهن پنل پرو

3.7 / 5. تعداد رای: 31

ورود با پیامک در وردپرس و ثبت نام موبایلی با میهن پنل پرو

یکی از جدی‌ترین مسائل در کسب‌وکارهای اینترنتی داشتن اطلاعات واقعی از کاربران هست یکی از این اطلاعات مهم داشتن شماره تلفن معتبر از کابران وب‌سایت است. در این مقاله به آموزش ورود با پیامک در وردپرس می‌پردازیم. دقیقا اس‌ام‌اس‌هایی که به عنوان کد تایید از سایت‌های وردپرسی دریافت می‌کنید یا شاید به صورت دائم از کد ورود پویا استفاده می‌کنید.

ورود با پیامک در وردپرس

برای فعال سازی این قابلیت در سایت خود باید بدانید که نیاز دارید تا از یک پنل کاربری حرفه‌ای وردپرس استفاده کنید. پنل کاربری که قادر باشد قالب‌های اس‌ام‌اسی را بسازد و آنقدر تنظیماتش راحت باشد که هرکسی با هر میزان از دانش بتواند به سادگی پنل اس‌ام‌اسی خود را به آن متصل کند و در نهایت بتواند هم از ورود با پیامک وردپرس به صورت پویا و هربار از رمز جدید استفاده کند و هم بتواند کد تایید برای اولین بار دریافت کند و ازآن پس از رمز ایستای خود وردپرس استفاده کند. در هردو صورت مدیر سایت می‌تواند هم از امنیت پنل‌های کاربری مطمئن باشد، هم از صحیح بودن شماره موبایل کاربر.

چرا ورود با پیامک در وردپرس اهمیت دارد

این داستانی که برای شما تعریف می‌کنم کاملا حقیقت دارد. چند سال پیش پسر بچه‌ای بدون اجازه پدرش از کارت بانکی ایشان خرید می‌کند و این خرید بدون دریافت کد تاییدی بوده و پدرش بعد از چند روز متوجه می‌شود حساب کتابش بهم ریخته است! داستان را پیگیری می‌کند و متوجه می‌شود مقدار پولی که داشته است به حسابی از یک وب‌سایت واریز شده که اصلا نمی‌شناخته و از مدیر آن وب‌سایت به اتهام فیشینگ شکایت می‌کند و کار بیخ پیدا می‌کند. درحدی که مدیر سایت مجبور به پرداخت خسارت می‌شود!

خلاصه که اگر قبل از همه این موضوعات از یک پنل کاربری برای ورود با پیامک وردپرس استفاده کرده بود شماره تلفن خریدار را داشت و می‌توانست موضوع را پیگیری کند تا خودش زیر سوال و تیغ قانون نرود. به شما پیشنهاد می‌کنم قبل از شروع یک کسب‌وکار اینترنتی تمام قوانین آن را بررسی کنید تا مثل این فرد دچار مشکل نشوید. حال که از اهمیت ارسال تاییدیه شماره تلفن آگاه شدید، پیشنهاد می‌کنم در ادامه با معرفی و آموزش کار با پنل کاربری فوق حرفه‌ای مهین پنل همراه باشید.

میهن پنل پرو و میهن پنل لایت

میهن پنل یک پنل کاربری حرفه‌ای وردپرس است که در دو نسخه پرو و رایگان منتشر شد. برای این‌که بدانید تفاوت این دو در چیست کافی است به صفحه افزونه پنل کاربری میهن پنل بروید و کامل مشخصات این دو را مطالعه کنید و در صورت نیاز می‌توانید مین پنل لایت را به رایگان از مخزن وردپرس دانلود کنید. اما نکته بسیار مهم درباره نسخه پرو افزونه‌های وردپرسی این است که، بسیاری از افزونه‌های وردپرسی هستند که نسخه رایگان‌شان کفایت می‌کند و صرفا اگرخواستید بین رقبا حرفه‌ای‌تر باشید و امکانات بیشتری داشته باشید نسخه پرو را خریداری می‌کنید.

مثلا شما در مهین پنل لایت زیبایی و خاص بودن خودتان را می‌توانید به همه نشان دهید اما ممکن است به ورود با پیامک در وردپرس نیاز داشته باشید تا اطلاعات واقعی کاربر را در اختیار داشته باشید تا بعدا درفرایند بازاریابی خود استفاده کنید و آن‌جا است که میهن پنل پرو به کار شما می‌آید.

ارسال پیامک کد تایید و کد پویا با وردپرس

ورود با پیامک در وردپرس
ورود با پیامک در وردپرس

برای این‌ مهم شما نیازمند یک پنل کاربری حرفه‌ای هستید که به‌جای شما با شرکت‌های مختلف ارسال SMS جهت ورود با پیامک صحبت کرده باشد تا شما دغدغه پیدا کردن شرکت‌های ارائه خدمات ارسال پیامک انبوه نباشید. دقیقا ما برای ساخت میهن پنل پرو شروع به بررسی بهترین شرکت‌های ارسال پیامک در ایران کردیم تا بتوانید از شرکت‌های با کیفیت و با بهترین خدمات استفاده کنید. شما پس از تهیه میهن پنل پرو نه تنها قادر هستید که از مشکلات امنیتی جلوگیری کنید و شماره موبایل احرازهویت شده از مخاطب خود داشته باشید، بلکه هزاران قابلیت با امکان شخصی‌سازی بالا نیز در اختیار دارید که می‌توانید از آن استفاده کنید.

یکپارچگی مثال زدنی در وردپرس

تاحالا در ارتباط با یک پارچگی سیستم‌ها و دستگاه‌های اول شنیده‌اید؟ مثلا وقتی مک را به آیفون خود متصل می‌کنید می‌توانید ارتباطی بی نقص بین موبایل و لپتاپ را تجربه کنید. دلیل این موضوع استفاده از سخت‌افزار و نرم‌افزاری است که همه توسط یک تیم تولید کننده ساخته شده و این دو باهم یک پارچه هستند. این دقیقا حکایت حال قالب وردپرس اهورا و میهن پنل پرو است. وقتی این دورا در کنار هم داشته باشید، یکپارچگی وب‌سایت خود را عمیقا احساس خواهید کرد.

آموزش تنظیمات ورود با پیامک در افزونه میهن پنل

برای تنظیمات میهن پنل نیاز دارید تا اطلاعاتی از سمت شرکت ارائه کننده خدمات SMS خود دریافت کنید. از آن جایی که برای ارسال SMS تایید شماره تلفن باید از خط‌های خدماتی استفاده کنید، باید این اطمینان را به شرکت ارائه کننده خدمات بدهید که از هیچ پیامک تبلیغاتی استفاده نمی‌کنید و صرفا از این خط خدماتی جهت ارسال SMS خدماتی مانند رمز پویا و کد تایید شماره تلفن استفاده می‌کنید.

چرا خطوط خدماتی

شاید سوال شود چرا باید از این خط‌های خدماتی استفاده کنیم؟ جواب کوتاه و واضح است! زیرا دراین روز‌ها همه خط‌های تبلیغاتی و ارسال ایمیل انبوه را بلاک کرده‌اند و ما برای این‌که پیامک‌های مهم‌مان را به دست کاربران برسانیم مجبوریم فقط از این خط‌های خدماتی SMS ارسال کنیم و از آن‌جایی که دریافت خط خدماتی نیاز به چک و سفته و احرازهویت‌های طولانی و ضامن و مقدار زیادی پول داریم، باید از خط خدماتی اشتراکی شرکت‌هایی چون صبانوین، SMS.ir، ملی پیامک، کاوه نگار و… استفاده کنیم. چرا که میهن پنل با تمامی این پنل‌ها سازگاری کامل دارد.

به همین دلیل مهم است که پیام شما یک بار قبل از ارسال به صورت اتوماتیک توسط شرکت‌های خدمات SMS بررسی می‌شود. چطور؟ با اطلاعاتی که به شما می‌دهند تا در قالب ارسال SMS خود قرار دهید. مثلا ما در میهن پنل پرو متغییرهایی برای ایجاد قالب پیامک برای ورود با پیامک وردپرس درنظر گرفتیم که زیر بخش نوشتن قالب SMS می‌توانید کدهای دستوری آن را مشاهده کنید. ولی ممکن است متغیرهای شرکت‌های ارائه خدمات پیامکی با میهن‌پنل پرو فرق کند. پس چه باید کرد؟

مثلا ممکن است یک شرکت به شما بگوید برای نشان دادن این‌که این پیامک حاوی کد تایید است به‌جای استفاده از [[code]] که در میهن پنل پرو به معنای کد تایید است از [[verification-code]] استفاده کن و شما باید این فرمول را در میهن پنل پرو برای راه‌اندازی سیستم ورود پیامک وردپرس به این شکل بنویسید:

[[code]] = کد فعال‌سازی شما

نکته دیگر این است که همین الآن اگر بخواهید ببینید کدام یک از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیامکی بهتراند با انتخاب هرکدام در پنل کاربریتان متوجه می‌شوید که گزینه‌های جدیدی نمایش داده خواهد شد. بهتر است بگویم گزینه‌های متفاوتی در میهن پنل پرو نسبت برای تنظیمات و نوع اطلاعات مورد نیاز شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیامکی درنظر گرفته شده. مثلا: یکی از شرکت‌ها API و کد شناسایی اکانتتان را می‌خواهد، بعدی نام کاربری و رمز عبور را می‌خواهد در کنار این دو به شناسه و API نیز نیاز دارد. همه این اطلاعات را می‌توانید از پنل کاربری شرکت ارائه کننده خدمات دریافت کنید تا بتوانید سیستم ورود با پیامک در وردپرس را برای سایت خود فعال کنید.

به طور کلی، با استفاده از افزونه میهن پنل پرو می‌توانید به راحتی ورود با اس ام اس را در وردپرس فعال کنید و همچنین از فرم ورود، عضویت و پنل کاربری پیشرفته نهایت استفاده را ببرید.

نکته خاصی هست که این مقاله رو تکمیل‌تر کنه؟

 1. U338115 ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

  سلام لطفا صبا پیامک رو به لیست ارایه دهنده خدمات اس ام اس اضافه کنید

 2. U35610 ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

  سلام استاد راد عزیز وقت شما بخیر.من از افزونه میهن پنل و wp smtp استفاده میکنم.الان چند روزه که هیچ ایمیلی برای کاربر ارسال نمیشه (ایمیل ثبت نام،بازیابی رمز و …). چندین بار افزونه smtp را پیکربندی کردم و مشکلی در ارسال ایمیل تست از طرف افزونه نیست.حتی تنظیمات میهن پنل را چند بار چک کردم.افزونه ها و وردپرس را هم آپدیت کردم ولی مشکل هنوز پابرجاست.داخل event debug به من خطای زیر نمایش داده میشه:

  Heads up! The last email your site attempted to send was unsuccessful.
  Email Source: WP Core
  Mailer: SMTPهای دیگر
  You must provide at least one recipient email address.
  For more details please try running an Email Test or reading the latest error event


  Debug Event Details

  Type Error
  Date 13:16 1402/12/13 \ب.ظ\30 13:16

  Content
  Mailer: SMTPهای دیگر
  You must provide at least one recipient email address.

  Source
  WP Core
  /home/gigame/domains/gigament.ir/public_html/wp-includes/pluggable.php (line: 2206)

  لطفاٌ راهنمایی کنید.
  محتویات فایل pluggable.php:

  2202 wp_mail(
  2203 $wp_new_user_notification_email[‘to’],
  2204 wp_specialchars_decode( sprintf( $wp_new_user_notification_email[‘subject’], $blogname ) ),
  2205 $wp_new_user_notification_email[‘message’],
  2206 $wp_new_user_notification_email[‘headers’]
  2207 );

 3. U332832 ۲۷ دی ۱۴۰۲

  فرا پیامک و هم بی زحمت اضافه کنید .

 4. U332832 ۱۱ دی ۱۴۰۲

  سلام با افزونه دکان dokan سازگاره ؟؟

 5. U326186 ۶ آبان ۱۴۰۲

  سلام من میهن پنل رو نصب کردم صفحه ورود وردپرسم خودمم تغییر میکنه فقط میخوام روی دکمه پاپ اپ برای کاربر اعمال بشه ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Reza Rad رضا راد ۷ آبان ۱۴۰۲

   سلام توی نسخه بعدی میهن پنل صفحه ورود جداگانه ایجاد میشه منتظر نسخه جدید باشید.

 6. U331609 ۲۶ مهر ۱۴۰۲

  سلام متاسفانه هر کاری کردم نتونستم متغیر کد تایید درست رو بفرستم. پنل پیامکی مورد استفاده از فراز اس ام اس گرفته شده.

 7. U330123 ۱۷ مهر ۱۴۰۲

  کاش یک آموزش تصویری برای میهن پتل می‌ساختید یا اینکه در دوره سایت برتر آموزش میدادید که دیگه تا جای ممکن وقتمون درگیرش نشه

 8. U323168 ۸ مهر ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر
  چطور پنل پیامکی فراز اس ام اس رو به افزونه میهن پنل متصل کنیم ؟
  از ویدیو های زیادی استفاده کرم ولی متاسفانه یا قدیمی هستند و یا اطلاعات درستیدر اختیار ما نمیزارن

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۹ مهر ۱۴۰۲

   درود
   ماژول مربوط به فراز اس ام اس روی میهن پنل هست به صورت پیش فرض اگر در ارتباط اتصال این دو به هم مشکلی دارید لطفا به بخش پشتیبانی سایت تیکت ارسال کنید

 9. U322622 ۳ مهر ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر
  در sms.ir جدید باید کد را به این صورت در شناسه بنویسم: #CODE#
  در نهایت هم کدی ارسال نمیشود
  کد ورود شما: #CODE#
  گزینه های تایید خودکار حساب و ورود با sms هم فعال نمیشوند
  لطفا راهنمایی کنید

  • Reza Rad رضا راد ۳ مهر ۱۴۰۲

   سلام وقت بخیر کد رو طبق مستندات میهن پنل وارد کنید کار میکنه. اگر خیر به پشتیبانی تیکت ارسال بفرمایید بررسی میکنن.

 10. U326277 ۵ شهریور ۱۴۰۲

  من ازتون خریداری کردم این پنل روو مشکل داشت گفتین از طرف هاسته هر کاری لازم بود از طرف هاست انجام دادم و بسیار ناراضی ام چون پشتیبانیتون ب شدت ضعیفه و دیر پاسخ میدین و اصلا توجه کامل به متن تیکت ها ندارین

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۶ شهریور ۱۴۰۲

   با سلام واحترام
   لطفا شماره تیکتی که میفرمایید ارسال کردید و پاسخ کامل به شما داده نشده رو در بخش چت آنلاین سایت ارسال کنید تا مورد رو پیگیری کنیم

 11. U323351 ۲۸ تیر ۱۴۰۲

  سلام من در سایت sms.ir ثبت نام کردم و کلید api گرفتم و هرچی توی قالب میهن پنل میزنم مینویسه نا معتبر . و اینکه اگر میشود شناسه قالب یه توضیحی بدید .اقای راد اگر میشه یه ویدیوی پروژه محور درمورد راه اندازی صفر تا صدی میهن پنل پرو ضبط کنید با تشکر