غیر فعال کردن ورود با ایمیل در وردپرس
3.8 از 63 رای

اخیرا یکی از کاربران ما پرسید که چگونه میتوانند ورود با ایمیل در وردپرس را غیر فعال کنند.این ویژگی به کاربرن این امکان را میدهد که با استفاده از نام کاربری یا ادرس ایمیل به فرم ورود وارد شوند.در این مقاله ما به شما نشان میدهم که چگونه با ادرس ایمیل ورود ایمیل در وردپرس را غیرفعال کنید.

disableloginemail-1

اگر کسی بخواهد وارد سایت وردپرس شما شود دانستن یک ادرس ایمیل میتواند این را اسانتر کند که با حدس زدن پسورد شما یا هک کردن حساب ایمیل شما به آن وارد شود.

ما میدانیم که دانستن یک ادرس ایمیل برای ورود ، امنیت وردپرس را کاهش نمیدهد.شما همیشه میتوانید لایه های محافظتی بیشتری مانند پسورد حفاظتی وردپرس و تایید دو مرحله ای داشته باشید.

برای امنیت وردپرس بر روی تمام سایت های خود امنیت ایجاد کرده ایم.ببینید که چگونه امنیت به ما کمک میکند حمله های امنیتی به سایت وردپرس را مسدود میکند.

ما میدانیم که بعضی از کاربران ما ممکن است بخواهند ورود به وردپرس با امکانات ایمیل بر روی سایتشان غیرفعال کنند.

غیر فعال کردن ورود با ایمیل در وردپرس با استفاده از افزونه

ابتدا باید No Login by Email Address را نصب و فعال کنید.برای جزئیات بیشتر راهنمایی های ما را در آموزش نصب افزونه در وردپرس ببینید. افزونه خارج از تنظیمات کار میکند هیچگونه تنظیماتی برای شما برای پیکربندی وجود ندارد. به اسانی صفحه ورود از سایت وردپرس خود را ببینید و سعی کنید با ادرس ایمیل به آن وارد شوید.

emailloginremoved

غیرفعال کردن ورود به وردپرس با ایمیل به صورت دستی

این روش اسان است اما شفاف نیست.این کد را به اسانی به فایل تم functions.php  اضافه کنید.

این هیچ تغییری در صفحه ورود ایجاد نمیکند و کاربران خواهند دید که میتوانند با استفاده از نام کاربری یا ادرس ایمیل وارد شوند.اما اگر برای ورود وارد ادرس ایمیل شوند به انها خطای نام کاربری بی اعتبار میدهد.

موفق باشید 😉

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.